Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

emmka3
9. aug 2010

@salvinka
@mayocka pisala som vseobecne, aby to pomohlo vsetkym nasim cerstvym mamickam, kedze sme si to uz presli a nikoho som nechcela nedajboze urazit 😉
@blesq mamicka na materskej 😀
@sanny80 a vitaj a nic nepytaj 😉 tiez by som uvitala par slovicok o tebe, taky vstupny interwiev 😉

danka.k
9. aug 2010

@salvinka super fotky 😉 😉 😉

jana2033
9. aug 2010

@majkad2 no už ti odpísala salvinka 😉 , jj príde ti papier kde budeš mať pokyny ty si tam môžeš aj zavolaťž alebo ist osobne muž volal a povedala mu že ked sa deti naplnia tak mu zavolaju ze kedy to bude...a ee tolko sa už nedava kríza ..
@salvinka kdeže ja som len dneska bola na meste 😀 nie a nie sa tam dostať ešte som sa strápnila jak taký debil juuuj...ale povedala mi že teraz su dovolenky tak som asi z toho porozumela že to dajú neskôr
@matka24 jasne ja si myslim že budeš spokojná tak nech ti to dobre dopadne 🙂

hojka
9. aug 2010

@salvinka vy ste boli na podrohackych slavnostiach?Aj my sme boli vcera,bolo super,som sa bala ako to s malym zvladneme,ale uplne super - cely cas spinkal v kociku,len co som ho nakojila.Najhorsie to bolo tym autobusom,museli sme rozoberat cely kocik,lebo do ulicky sa nam nezmestil.Skoda,ze sa nedalo ist tam az autom aspon s takymi detickami malymi.Nas bol asi najmladsi ucastnik 🙂
Aj ja som bola v piatok v meste akoze po poukazku,som myslela,ze to len vezmem a idem a to ze musi prist akysi kod sms - kou na mobil,ze mi bola aktivivana karta a potom si ju mozem ist vyzdvihnut na urad,no hruza co z toho robia 😠
Predtym dali poukazku hned napr do drogerie a bol pokoj a ta mi povedala,ze to teba este cakat,kym sa nenazbiera viac mamiciek a ze v blizkej buducnosti by to malo byt,no hrozne 😒

hojka
9. aug 2010

Inac @tretulka gratulujeme a prajeme vam vsetko len to najlepsie,hlavne vela zdravicka 🙂

deniskateniska
10. aug 2010

akoze baby ze 6,5 kg.. 😀 no ja mam dost 😅 a aj vy ste boli na utz mozocku? bo my ideme a rovno nech nam pozrie aj hrcku po tahani zvonom bo sa doky zda ze to je kost.. mne skor ze je to preto tvrde ze je to zrazenina .. ale uvidime 😕

danka.k
10. aug 2010

@deniskateniska utz mozocku???? na take sa chodi?? my sme na takom niecom neboli

salvinka
10. aug 2010

@hojka aj my sme boli v nedelu 🙂 tiez sa mi tam strasne pacilo.. riskovi sme nakupili somariiin 😀 😀 my sme sli z parkoviska peso.. nebolo to tak daleko (2,5km) a aj naspat sme sli po svojich.. nechcela som sa pchat v tom preplnenom buse 😒
inac asi po 16,00 uz pustali vsetky auta hore..

@deniskateniska ani my sme neboli na utz mozocku 😕

emmka3
10. aug 2010

@deniskateniska ani my sme neboli, ale vy asi idete prave kvoli tomu, ze si mala zvonovy porod ... asi sleduju, ci je vsetko OK

bolulka
10. aug 2010

@deniskateniska 6,5 kg? jeminecku, to co je toto. moj ma teraz len okolo siestich. to kolko pribera mesacne? 😕 ty mas namiesto mlieka slahacku asi. 😀

emmka3
10. aug 2010

mam kamosku, co ma cca 7 mes babo a ma 11kg,plne kojeny, takze ja sa necudujem 😉

deniskateniska
10. aug 2010

no teraz sme 1kg za 2 tyzdne.no bucko

anicka
11. aug 2010

@deniskateniska to ste riadny bambuľkovia 😉 ale to je super, že mu tak chutí 😉

bolulka
11. aug 2010

my sme dnes boli a mame presne 6 kg. takze sme konecne pekne pribrali a slabe priberanie je uz hadam zazehnane..

majkad2
11. aug 2010

@bolulka bolul my vas mozno predbehneme, moja ma 5,5 kg 😉 a čo máte nové? teraz nechodim na prechádzky bo sa učím na štátnice, tak po štátniciach sa ozvem a pojdeme sa prejsť, ok?
deniska tak ten tvoj musí byť poriadne chlapisko 😀

bolulka
12. aug 2010

@majkad2 drzim ti silnoooo palce, aby si sa fajne naucila a vytiahla si dobre otazky. .a nesprav taku chybu ako ja, ze sa nejaku otazku nenaucis.. 😉

katika82
12. aug 2010

ahojte maminy

no my smemali makacíe dva dni robili sme s mm poriadky na pôjde, tam bolo harabúrd tri vozíky sme vyviezli na smetisko. hrúza. ale tak teraz to tam je super. lebo nášmu ocinkovi sa všééétko ešte zíde aj náhradné diely z 20 ročnej embéčky ktorá je už 15 rokov v šrote 😀

dnes mám už voľnejšie akurát sa chcem trošku poučiť. včera sme ešte vyvážali železo čo sme ponachádzali na tom pôjde a tak. poobede sme s mužom zavárali uhorky mi pomáhal fakt zlatý všetko mi pokrájal a pomohol podávať do fliaš. dnes poznášam do špajze. večer sme ešte boli u svokrovcov Peťko bol pomôcť ocovi nejaké diery vŕtať na prístrešok, prišli sme domov malého som ani nekúpala len dala mliečka a šiel spať. aj to som ho musela v aute štuchať aby nezaspal lebo potom by išiel až neskoro spať. no segra mala meniny včera tak sme ešte posedeli chvíľku no a ráno o šiestej išiel mm do práce zasa na tri dni tak mám čas na učenie trošku zasa. budúci týždeň by som mala mať predposlednú škúšku ešte jednu 23 a fajront pre tento rok. potom zasa od 20 septembra prednášky

no malý spinká tak idem niečo porobiť. my spinkávame zatiaľ ešte dva krát do dňa tak po dve hodky.

no a ak ste niektoré nepostrehli na FB tak už sa nám prerezáva prvý zúbok 😀

majkad2
12. aug 2010

@bolulka no bolul tak to sa isto nestihnem naučiť všetky otázky 😒 za den sa naučim maximálne 3-4, a to budú isto aj také dni,že malá bude zlá a to sa vtedy nenaučím nič....teraz je taká dobručká klop-klop, celý den mi v kočiku prespinká, chodí mi ju brat kočikovať a poobede lucka 😀 a ja sa za ten čas učím

bolulka
12. aug 2010

baby my sme boli vcera ockovat a v noci sme mali vyssiu teplotu a dnes od obeda tiez dost teplotujeme. je to normalne?

emmka3
12. aug 2010

@majkad2 Majka a nie je ten tvoj brat taky blondiak a ty mas taky cierny kocik s takym malym kolieskom v predu?
@bolulka a ake mate teploty? to bola druha hexa? nema okolo vpichu cervene, zapuchnute?

majkad2
12. aug 2010

@emmka3 emka, trafila si presne 😀 kde si ho videla?

emmka3
12. aug 2010

@majkad2 furt ho stertavam pred vasou bytovkou asi kazdy den, plus dnes aj pred nemocnicou a vzdy sa na nasho Jr. usmieva, kedze predpokladam, ze sa aj Jr. rehni na neho (on ma teraz vseobecne vyrehlene obdobie) 🙂 a ako si spokojna s kocikom? a dnes podvecer ho tlacila nejaka baba, to asi ta Lucka, ze?

bolulka
12. aug 2010

@emmka3 no vcera vecer mal bez odcitania 38,7 a dnes odobeda tak 37,5-38,2. az sa bojim, co pride vnoci. Nema nic zacervenane.

sakra som mu dala sirup nurofen s prichutou jahody a vygrckal mi cely obsah zaludka hned v ten moment.

emmka3
12. aug 2010

@bolulka bolul a nemas cipok, to je pre takeho maleho asi lepsie ...no, zas to nie je az take vysoke, som sa bala, ze viac (ale verim, ze sa strachujes), myslim, ze po ockovani to moze byt, taka reakcia. nech pije co najviac, tekutinami sa znizuje teplota a moc ho na noc neobliekaj, len lahko a lahku prikrivku, aj tak je dost teplo ... prajem pokojnu noc ... nam idu ocaky, tak minula noc o nicom, uvidim, co bude teraz, este ani jedny zuby takto zle neznasal, vzdy len srajda a pokoj 😅

bolulka
12. aug 2010

@emmka3 no vcera som skusala cipku, ale to bolo bez odozvy. musela som ju maximalne zuzit, a aj napriek tomu som mala problem. ked som ju tam nakoniec dala, tak tam nechcela zostat. neviem co to za system.

zubky? moj sa uz teraz boji. pri Klaudii sme nemali nijake priznaky, ale mm ma silneho tusaka, ze Adamka si uzijeme.

emmka3
12. aug 2010

@bolulka a ake mas cipky, ze si orezavala? 😕 skus dat trosku olivaca aby sa dobre klzalo, a ja ked zasuniem, tak este aj polky tak dam k sebe, mam potom pocit, ze mu to tam tak zide viac a udrzi sa 😅

majkad2
12. aug 2010

@emmka3 no tak brat mi chodí malú kočíkovať, lebo sa chcem učiť....
no dnes mala isť s ňou lucka ale nakoniec nebola, bola som ja, a to som ťa niekde stretla?
s kočíkom som veľmi spokojná, je aj ľahký, ľahko sa ovláda...no super.....jediné čo ma na ňom hnevá je to že je celý čierny, ale už si začínam pomaly na to zvykať

emmka3
12. aug 2010

@majkad2 hih, tak to si bola potom ty 😎 ... ja som bola pred bytovkou aj s malym a isli sme po schodoch, akoze jeho bavi chodit hore dole a najradsej sam, a mne tuhne krv v zilach 😅

deniskateniska
12. aug 2010

emmka dnes som ta videla ale si kecala s niekym a my sme sli kojit do parku tak sme sa nestretli.a mame uz okna vymenene v buducej obyvke.juchu.a mam otazocku po ockovani tbc uz sme v 2.mes.tak ked nam scervenal vpich je to ok?nepamatam co nam to vraveli.

jana2033
13. aug 2010

@bolulka my sme bolli včera očkovať druhú vakcínu no prvá na prebehla len zo zvýšenkou 37 po odčítani no tato horor, nebola až taka vyoká 37.9 a dneska už 37.7. no ale tato noc bola brutálna iba som ju do postoielky položila a za chvilu hore na cicku

aj nás odvážila dr. ták máme 7 kg a 66 cm 😝
a nahjhoršie že aj ja som ochorela predvčerom a dneska idem k dr. ☹