Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

emmka3
23. dec 2009

deni, neboj, sa neunudis ... ja som bola PN od 7tt a zvladla som to 😉 a btw. ja by som tiez chcela vidiet tvojho sefa, jak sa bude tvarit 😀 debil, ze nesuhlasi s dovolenkou 😲 jaaaj, tyto sukromnici 😠 a cim si to mas natierat, tie krize? si skusala aj termo vakus? no nic, mozno ti pomoze, ked budes viac lezat a nenamahat sa, casom sa to mozno zmierni ...

emmka3
23. dec 2009

jo a DEKUJEME za gratulacie 😉 a ano, cele Vianoce pred rokom som bola v porodnici ... zazitok na cely zivot 😉

emmka3
23. dec 2009

anicka, a koho fotky na FB si videla? Ja Robkine C. a tiez si myslim, ze na minulorocne sa to ani z daleka nechyta 😅 taketo by sme aj dom nafotili, nagucili by sme plachtu (mam taku svetlomodru 😉 ) a by sme mali jak z atelieru, este keby sme sa vyhrali s farbami ... na nerozoznanie 😀

anicka
23. dec 2009

emka kuk IP 😉

emmka3
23. dec 2009

anicka, uz som kuk, tu jednu nepoznam a tej druhej kuknem aj ja 😉

majdiska
23. dec 2009

no ja ked som oznámila zamestnávateľovi že som tehotná bola som na konci 16tt tehu a viete aký bol šokovaný?? prekvapkane na mna kukal a potom mi blahoželal taký nadšený, že až.. ale to bol generálny riaditeľ, majiteľom som to nehovorila, však sa potom dozvedeli od neho 😀 no zlatý bol, som vôbec nečakala takú reakšn.. a to ma donútilo len moje okolie - 2 kolegynky, čo to vedeli a segra.. ja som mala v pláne to oznámiť až v 20tt.. 😀 kým som sla na materskú tak mi ostala celá dovča, nič som nevymeškala, aj ked to nebolo jednoduché.. otehotnela som v january a prvé tri mesiace bol strašný frmol v práci - aj v jednej aj druhej - danové priznania, kotrola účtov, v práci od rána do večera aj cez víkend.. a večer do druhej práce.. ty kokso mne bývalo potom tak večer zle. 😝
no musím sa pochváliť zmákla som vianočné upratko komplet celý byt, ale čelenku ktorú som pôvodne hľadala som nenašla 😀 tak neviem kde sa vyparila... asi mi ju zasa malý vyhodil, ako lyžičky.. 😅 no a kedže sa naša domácnosť dalej kazí, tak mi pustilo sedátko na záchode a páková bateria v kuchyni pravidelne vytápa kuchynskú linku 😖 takže treba novú 😝

bolulka
23. dec 2009

majdiska, ta tvoja domacnost je zacarovana.. nemas nieco s feng shui?

majdiska
23. dec 2009

bolul, ta to neviem.. negatívne pôsobim na spotrebiče 😀

majdiska
23. dec 2009

ozik a zabudla som na urbári som pokazila tlačiaren, no sama sa... 😀

danka.k
23. dec 2009

majdiska tie tvoje spotrebice su isto zacarovane 😀 😀

majdiska
23. dec 2009

😉😀 😀 😀
ked tu dlho neprídem, budete vedieť kvôli čomu 😀
no večer ideme zdobiť stromeček, vlastne vytiahnuť z krabice, tohto roku sme od našich požičali lacnejší variant, aby nám malý nezlikvidoval náš drahý stromček 😉

Takže prajem všetkým krásne a veselé Vianoce, bohatého Ježiška...

a moc sa neprejedzte, aby Vám nebolo zle 😉

ema1987
23. dec 2009

ajojte babenky dlho som tu nebola ale viete povinnosti ..no inak prajem vasm stastne a vesele len tak mimochodom no mi sa mame celkom dobre az na to ze po papani mavame problem z kolikov ale inak pohodka zvladame len ja som mala niake problemi prvej sa mi spravili trhlinka na bradavkach takze som si nasadila kalciovu mast apropo pomohla trhlinky su uz prec teraz kojim cez tie klobuciky ci ako sa to vola no potom som pre istotu zacala mat naliaty lavy prsnyk co sme boli v nedelu aj na pohotovosti co som mala teplotu 38,4 takze asi tak dali mi oxytocin do nosa kvapky na spustenie mlieka mala som ho az primoc naliaty ale ze zapal prsnika to nebol a uz je mi dobre a teraz pre istotu ked by som malu uz zase chcela kojit bez tych klobucikou tak bradavka je tak ze mala si ju nedokaze chitit cize je hladka a aj dvorce uz som skusala aj teply kupel ale stale nic pomozte ak mate niektora skusenosti...takze papapa babenky a pekne sviatky a hlavne velmi vela darcekov a hlavne zdravicko..xixixi 😝 😝 😝 😝 😀 😀 🙂

veronika13
23. dec 2009

Ahojte, zajtra tu nebudem, tak už teraz želám krásne a požehnané Vianoce, detičkám iskričky do očiek Šťastné a veselé Vianoce

anicka
24. dec 2009

Krásne a veselé Vianoce 😀 😀 😀

ema: aj ja som na začiatku kojila cez klobúčiky, lebo ma Maťka fajne pohohrýzala, ale potom sa to zahojilo a kojili sme sa v pohode aj bez nich, tak Ti budem držkať palčeky, aby sa Vám to podarilo. 😉

deniskateniska
24. dec 2009

kočky stastne a vesele prajem 😉 vela vela darcekov 😉

a sefa som ani ja nevidela lebo tam nebol... skoda ☹ ale nevadi vypocujem si ho v pondelok 😝

danka.k
24. dec 2009

babulky kraaaaaaasne vianoce vam s rastikom prajeme 😉

emmka3
24. dec 2009

Stastne a vesele Vianoce od nas k Vam posielame 🙂

bolulka
24. dec 2009

Krasne prezitie vianocnych sviatkov Vam zelame.. 😉

anicka
25. dec 2009

majdiska: Adamkovi všetko najlepšie k meninám!!! 😉

deniskateniska
25. dec 2009

no tak prve vianoce osamote sme prezili stastne.. a neuverite ale drobcek sa nam ozyva.. a fakt to nie su len creva 🙂 sme dostali najkrajsi darcek pod vetvu 😉

emmka3
25. dec 2009

deniska, tak to veru skoro citis pohyby ako prvorodicka 😎 no betar je to, akcny 😵

deniskateniska
25. dec 2009

emmka3, no aj ja si myslim ale mamina povedala ze ten 4-5 mesiac, tak ze to moze byt uz babo.. a ja si to myslim, lebo najprv nic, potom sa zacne hybat, aj teraz mi tam kotrmelcuje:D betarisko to bude po ocinovi 😝 a keby to boli tie creva tak by som to takto necitila 😉 taky prijemny pocit, ani steklenie neviem.. taka bublinka sa mi tam kruti 😀 no som zvedava 😉 a aj ked som bola na UTZ tak sa vrtel, skrabkal si hlavicku, stale kotrmelcoval:D

mayocka
25. dec 2009

majdis: no neviem vsak uvidim ako a kam pojdem ale kedze v Trstenej to tam ani nepoznam a neviem ani kde co je tak hadam aj ten Kubin...je mi to k srdcu blizsie 😉

bolul: ty sa dokedy chystas pracovat este?ci ani sama nevies?ale tak priebezne uz musis asi vediet dokedy by asi tak....daj vediet dik 😉

dodatocne vsetkym Stastne a Vesele 🙂

ZAJTRA NAM PRIDE KOCIIIIIK 😎 😎 😎

mayocka
25. dec 2009

a boli sme v Polsku v stredu v Jablonke tak som si kupila perinku celu supravu do postielky teda 😀 a ovela lacnejsie ako na MMB a aj podlozku na hranie,pojdem tam o rok asi aj po ohradku (teraz ju este netreba)

emmka3
26. dec 2009

mayocka pofot nakupy, som zvedava 🙂

salvinka
26. dec 2009

ahojte kocky 😉

deni dost skoro citis pohyby na prvorodicku 😉 drobci asi vedia vycitit ze su sviatocne dni, aj ten moj sa zacal ozyvat na moje narodky, tak ma potesil 😵

maji, aj ja som zvedava na nakupy, pofot aj s kocikom 😉

ja som bola den pred stedrou vecerou na utz aj s chlapom, ale nejaky extra zazitok ani nemame.. drobec sa otocil ksichtikom k mojim krizom, takze do tvaricky sme mu nevideli ani ked sme ho stuchali aby sa pretocil 😀
ukazal vlastne len srdiecko ako pekne bije, doskrucane nozicky, a na chvilu sme zazreli aj pipika 😀 troska ma nasral ze sa nam neukazal v celej krase 😀 😀
a vazime 1900g takze trosku viacej ako priemer, aj tyzdnovo ma predbieha uz je v 32tt 😀 😀 mozno aj rodit pojdeme skor.. podla utz nam vysiel datum 21.februar.. celkom by som sa potesila 😝

danka.k
26. dec 2009

salvinka chod rodit 19.2... bude ako moj drobec... a pekne miery mate... 😉

salvinka
26. dec 2009

dani, keby to bolo na mne, sla by som uz aj devatnasteho 🙂 ale tak nech drobec rozhodne kedy bude najvhodnejsie 😉

jana2033
27. dec 2009

ahojte babky ja som tu vobec nebola od 24.12. tak ešte dodatočne stastne a veselé 😉

denis tak to skvele že už cítiš ...ja som začala až od 21 tt alebo 22 tt cítiť ale tak asi si to vynahradzuje teraz, furt ma kope od rána až do večera a keď je kľud si poviem jej buva a hneď na to kopne 😒 , až sa muž smial že aké vlnky robí malé tak dúfam že po pôrode bude kľudné dieťa opak 😝 .

maji kde si? už som čula prvé ohlášky teda prvé aj druhé už sa ti to kráti 😀 .

deniskateniska
27. dec 2009

no a drobec je zase kludny. ☹ sa vrtilo na vianoce a teraz len tak mini, ze to skoro ani necitim ☹ no ja mu hovorim ze by sa mohlo aj silnejsie vrtiet nech to aj maminka citi a on nic. asi urobim simulaciu vianoc aby sa zase vrtelo 😀 😀 len tak trosicku sa vlni.. 😝 no inak baby sme uz v 15tt... to tak rychlo uteka 😝