Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

anicka
3. feb 2010

janka: ja som rodila až 41. týždni a v stresoch som nebola akurát mi bolo ľúto, že všetky kamošky čo mali termín po mne už majú svoje pokladíky na svete a tomu môjmu sa nechce 😵

danka to krásne spinkáte 😉 aj ja by som brala 😔

jana2033
3. feb 2010

anicka tak zase v tomto maš pravdu 😝 , ja som na začiatku chcela aspon týždeň prenášať ale ked vidim a cítim ako ma už malá tlači tak vravim nehrozi už by som chcela aj v 38 tt 😝, a dúfam že ten materinský cit príde dáko rýchlo 🙂

deniskateniska
3. feb 2010

😀 joj no baby ja sa stresujem ze polovicu mame za sebou a ze o chvilu rodim 😝, neviem co budem robit ked budem tak ako vy chvilku pred orodom .. 😖 neviem si predstavit 😝

baby ake je to krasne ked sa to stale hybe 😝 😝 dnes sme kopali ocina do ucha, aky bol rad 😀 😀 😀 a ja ete viac asi 😀

anicka
4. feb 2010

kde ste? 😕

deniskateniska
4. feb 2010

ja som tu ale tu nikto nie je ☹ ☹ ☹ ☹

salvinka
5. feb 2010

zienky, spime?? 😀
ja sa hlasim po dalsej kontrole, otvorena na volny prst (mi to je akesi smiesne 😀 ) drobcek je pekne dolu hlavickou (sa mi stale zdalo ze je priecne a to ma ruckami okopava som na utz zistila 😀 )
aaaaa ja sa bojiim 😀 😀
jani na pasy ma tentokrat neposlala bo som jej vravela jak ma vystresovali minule 😠 teba poslali??

anicka
5. feb 2010

salvinka sa Ti to kráti. Mne akurát písala super kamoška, ktorá mi bola za svedka na svadbe, že sa jej narodila Sofinka, tak sa vytešujem. 😀 😀 😀

deniskateniska
5. feb 2010

jeeeeeeej.. salvi... krati sa ti to 😀 ani sa nenazdas a budes to mat za sebou 😀 takze si ho videla na utz? konecne? 😝

no anicka ja som vcera straaaaaaasne rozmyslala a aj sa mi snivalo ze som dala dievcatku meno sofia alebo sona 😀 😀 😀 akurat som sa zobudila ked som jej davala meno 😀 😀 takze musim chlapa na to asi psychicky pripravit ze nebude deniska ak bude baba 😀 😀 😀 😀 bufam ze ma nezahlusi 😀

no baby ja mam o tyzden svadbu... stres zacina... a taka mini svadba a kolko nas zatial vysla.. ked som to pocitala.. ma skoro siblo.. 😒

majkad2
5. feb 2010

Ahojte babenky, ja som sa potešila,že koľko tu budem mať čítania a vy akosi prestávate písať!
Anička pozerala som si fotky na facebooku, Maťka je tam krásna 😀

Deniska a ty nestresuj, bábätku to neprospieva! A kde ideš mať svadbu?

salvinka
5. feb 2010

krati.. kurna.. pamatam ako som nedavno zistila ze som tehu 😀
deni mas sa tesit nie stresovat.. ci chces zdrhnut spred oltara? 😀
no videla som ho, drobceka nasho, ale uz ani nebolo co vidiet, len dokrucane telicko 😝 a zacnina ma pobolievat podbrusko 😨 pomoooooc

bolulka
5. feb 2010

salvinkaa, uz nam rodis?

salvinka
5. feb 2010

nieeee 😀
predpokladam ze to boli prvy poslickovia.. dost neprijemne 😒 ale isto dam vediet ked pojdem rodit 😀 😀

deniskateniska
5. feb 2010

no baby stres uz prestal 😀 😀 😀 mam uz kupenu celenku aj nausky aj nahrdelnik a vypada to supeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀 takze uz som pripravena na svadbu - len neviem ci aj moj chlap lebo nema koselu 😀 😀 😀

salvi uz sa tesiiiiiiiiiiim 😀 😀 😀 a nestresuj jasne? 😀 😀 😀 a nechcem zdrhnut - mam pekne obrucky 😀 😀 😀 😀

jana2033
5. feb 2010

ahojte babule mne sa teraz nedalo písať, huraaaaa posledné dve skušky za mnou 😝 , kurna mam po skuškovom a už začína letný semester z prednáškamy 😒

dneksa som bola na krvi, potom som išla do poradne o 9.30 no a hor sa utekať na brezovec na skušku.

salvi, akurat som Ti chcela napísať, ale neviem či sa už stretneme ale dúúúúfam že hej 😝 objednal ma Dr. na 19.2. to je piatok, a sestrička mi povedala že si tam mam isť rano o 7 alebo 8 hodine a že rovno o 9 hodine mam potom dojsť ku Dr. lenže nechápem či to aj o tolkej rano robia? a dufam že tam trafím, som sa aj pýtala, tak dufam 😝 , salvi? a to tam maju hodiny fakt od 11? ako mne by to nevadilo blízko mam robotu tak sa tam asi pojdem kuk o tej 7.00 hod a ak nebude pojdem do roboty a potom sa stavím. Salvi, nebodaj nam už zachvíločku porodiš 😀

deniska dneska som ta videla v tesku no len som nechcela kričať aj z priateľom no zachvíľu manželom 😀 , a neboj všetko dobre dopadne , hlavne ako baby vravia nestresuj sa 😉

inak chcem sa Vás opýtať, je možné že ma bolelo dneska asi 10 minut bruško ako keď mám mať krámy z toho že som mohla byť prechladnutá?

veronika13
5. feb 2010

deniska, košeľu mu musíš kúpiť ty 😀

salvinka
5. feb 2010

jani gratulujem ku skuskam v prvom rade 🙂
na tej nemocke maju akoze na dverach hodiny ze od jedenastej ale uz ked som tam pred jedenastou kolkokrat bola tak zeny odtial vychadzali vo velkom, takze ak ti sestricka povedala ze tam mas ist rano, isto ta tam neposielala zbytocne 😀
mne napriklad tiez povedali ze robia len pondelok streda piatok a pritom kamoska chodila utorky a stvrtky 😀
a k tym bolestiam, podla mna si to nemala z prechladnutia, ale prvych poslickov 🙂 co je normalne.. ja som ich sice mala az dnes prvykrat ale ja som vo vsetkom spomalena 😀

ja by som radsej porodila v 38tt ako prenasat.. aj dr vravela ze je to lepsie.. a uplne super by bolo keby sa narodil v nedelu, 14. februara 🙂 vtedy mame s drahym piate vyrocie.. no nebolo by to krasne? 😎 😵

mayocka
5. feb 2010

denis: hej presne 😀 buducemu kupujes ty kosielku moja,tak on uz asi aj je pripraveny a caka ze mu prinesies kosielku vyzehlenu krasnu a vy sa spoliehate obaja jeden na druheho 😀 tak bez kupit nech sa vam nestane trapas v den sobasa 😉

babiky: ja budem mat asi riadnu buchticku, ta je furt hladna,rano o stvrtej ma zobudi kope o stodusu a musim daco zjest, na stoliku vzdy prichystane jabko a chrumem, sa mi smial dnes manzel ze pocul iba chrumanie 😀 😀

a na margo toho materinskeho citu: niekedy aj zabudnem ze som tehotna, na to brucho som si uz aj zvykla, a deticky mam rada takze ked ju uvidim tak myslim ze ma to chyti a nebudem ju chciet nechat samu, ale teraz ked ju nevidim je to ine, vsak ma iba okopava, tak to nie je na lasku 😅 😅 ale aspon dava znamenie ze jej nic nie je a ze je zase raz hladna 😉

dnes slavim uspech v tom ze som od manzela vytiahla nove meno co sa mu paci, tak vraj Miška, no aspon nieco lepsie ako Kristina, problem je v tom ze kazdy mu tu Kristinu schvaluje.... 😢 😢

deniskateniska
5. feb 2010

jani my sme boli kupovat bizuteriu, no kupili sme tak juchuuuuuuuuu 😀

veronika, mayocka my mame tu svadbu trosku inu, moj chlap bol len na jednej svadbe a ani len netusi ako to secko prebieha 🙂 a my secko chodime spolu kupovat, (skoro 😝 ), aj saty sme boli len ma v nich nevidel 🙂
a koselu by sme zohnali len on nechce taku drahu ked ju bude mat 3 hodky na sebe a uz nikdy viac, bo bielu - isto nie... ze vraj 🙂

baby a je normalne ze sa babo cely den nehybe? ja sa potom bojim ze ci mu nieco nie je, tak ho stuchnem a dohovaram mu aby sa pohol a on nic ☹ a ja sa potom bojim ☹

mayocka aj moj chlap chce strasne kristinu... no mu argumentujem tym ze kristina je kazde druhe dievca co sa narodi a dam mu priklad, ze napr.. a hned je ticho 🙂 ale na druhy den to spomenie zase.. a dnes som mu povedala ze sofia alebo sona tak sa tvaril asi takto 😨 😨 🙄 🙄 😅 😅 😖 😖 😠 😠 ☹ ☹ 😒 😒 😢 😢 😢 😢
no ale mne sa snivalo ze budeme mat babu a ze sofia tak bude sofia 😀 😀 😀

danka.k
6. feb 2010

a moj muz si koselu na svadbu kupoval sam 😀 😀 denis a tiez si myslel ze ju uz viac nebude mat oblecenu, ale normalne si ju dnes na ples stvrty krat oblecie 😀 😀 😀 vzdy sa pritrafi nieco na co sa hodi.. ved aj na krst si ju da...

salvinka tak 14 by si mala krasny datum.. ale som ti povedala ze mas ist 19 nech nasi drobci rovnako oslavuju 😀

mayocka a uz nechcete Ivanku??

salvinka
6. feb 2010

dani vy idete plesat?? ako by som sla aj ja.. radsej ako stale utierat prach co mi prechadza z prerabajucej sa kupelky 😠
keby som vedela ovplyvnit ten datum nejako 😀 uvidime ako sa drobec rozhodne 😀

danka.k
6. feb 2010

salvi hej idme....a malemu dako dohovor 😀 😀 😀 😀

jana2033
6. feb 2010

salvi dakujem, a držím palce nech to na 14.2. vyjde 😝 ...juuj dufam že ta moja vydrží apson ešte do marca a potom aj 1.3 sa može narodiť 😀 , a maš pravdu lepšie je keď sa skor narodí ako prenášať

dani tak sa zabavte 😝 nech Vám to dobre vyjde

denis inak tiež som manželovi chcela kupiť drahšiu ale povedal že to už neoblečie no mal ju ešte okrem svadby raz oblečenú a kupili sme to v čináku 😀 lacnejšiu že si odložíme na prerábanie.

anicka
6. feb 2010

majka: Ďakujeme 😉

deniskateniska
6. feb 2010

no presne tak bielu neoblecie bo ak niekde pojdeme tak si da farebnu daku ... a ja mam hnede saty tak ma k tomu zladenu koselu aj kravatu 😝 ale musime pobehat bo teraz pride tovar do obchodov 🙂

dani zaplesajte poriadne 😀 aj za nas secky 😀

veronika13
6. feb 2010

salvi, veru krásne by to bolo, keby sa vám narodila toho 14.2. 🙂

môj zas svadobnú košeľu vynosil, bola klasická biela a tiež ju nosil na plesy, svadby čo sme boli kamošom. Stála okolo 500,-sk, takže sa vyplatila... V číňakoch majú všeliake farebné, len neviem aká kvalita, som chcela mužovi už viackrát kúpiť, lebo on je košeľový, len som zostala pri nich stáť, sa mi zdali také dosť tenké až priesvitné, poraďte 🙂

baby, aj ja chcem byť tehulkaaaaaaaaaa, vyberať mená, stresovať pred pôrodom ... 😔

deniskateniska
6. feb 2010

veronika neboj coskoro budes aj ty ci? 😀 😀 😀

a ano kosele v cinakoch su tenke, no my sme boli na svadbe v septembri tak bola akuratna... a co ja viem tak tie lepsie su kvalitnejsie aj lepsi matros, no v polsku ked sme boli od vymyslu sveta farby a nakombinovane s kravatami... a take lepsie stali 15 evri 🙂

veronika13
6. feb 2010

tak svadobná môže byť aj za 15 evri, nie?

deniskateniska
6. feb 2010

tak ale biele nemali 😀 a moj chlap za 15 evri nesce 🙂 🙂 a ja sa vykaslem, jemu bude zima v cinskej kosielke ... nie mne - no aj mne bude zima v satoch a bolerku ale to je vedlajsie 😀 😀

mayocka
6. feb 2010

danka: Ivanku som chcela iba ja (teda aj stale chcem) kristinu chcel manzel a tak som navrhla tretiu moznost co by sa pacilo nam obom ale tak nechala som navrhnut jeho lebo ked som nieco ine navrhla ja tak to bol jeden jediny komentar na vsetky ostatne mena a to NIE... ☹

deniska: a potom nech si tu koselu rozbali skor ako v den sobasa,lebo my sme par dni pred svadbou prisli na to ze nas okaslali a predali nam s kratkym rukavom,bola kupovana v Polsku,ale myslim ze aj na SK sa to moze stat, tak sme rychlo zhanali bielu co bol dost problem,neviem preco ale bielych kosiel je coraz menej...uz len farebne mavaju

deniskateniska
6. feb 2010

no to som si vsimla aj ja mayocka ze biele kosele klasicke obyc akosi niesu.. bud maju len s kratkym alebo so vzormi alebo ziadne pre istotu.. 😝