Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

salvinka
3. máj 2010

chorobkam prajeme rychle uzdravenie 🙂

deni kedy ides k doky?? ja tam tiez idem zajtra na krv :-/ by som ti riska ukazala 😀 😀 a tvoje megabrusko pohladkala 🙂

deniskateniska
3. máj 2010

salviiiii o 8,00 jejuskooooooo stretneme sa?? uvidim riska ?? ano prosiiiiiiim 😝

nadezdah
3. máj 2010

deni zmenila si foto ! A ja že kto to je. Hodila som kuk na tvoje album, ty jo, ale máš brško veľké. Ja som bola tiež ako slonica - bez urážky. Inak dobré tetovanie. Čím si natieraš bruško?
Ja som používala detský olejček Aviril (poradila mi to švagrinká) a neostali mi žiadne strije, aj ciciny som ním natierala. Ale zrejme asi ako na koho to pôsobí.

deniskateniska
3. máj 2010

nadi no natieram si to elancyl - om.. ale ono je to vrodene , moja mamina nemala na brusku tak dufam ze nebudem mat ani ja 😉 a diky 😀

ema1987
3. máj 2010

No babky no a uz somchora aj ja dufam ze mi to prejde bo ATb by som nechcela no ale zatial som len ako zniceni pes vraj z teplotou 37,8 ale niekedy mi ukaze ze mam vraj aj 38,1 ale citim sa lepsie ako dneska okolo 14:00 😢 😢 😢 😕
Tak nam teda drzte palceky nech sme vsetci zdravi a to je chory uz aj ocino 😉 😉 😒

katika82
3. máj 2010

no chorôbky tak sa liečte všetky,

do kelu také počasie na figu to aj preto je tak veľa chorých,

salvinka
3. máj 2010

deni ja tam mam byt do deviatej.. takze dooost pravdepodobne ze sa stretneme 🙂 uvidim ako drobec vstane ale budem sa snazit ta zastihnut 😉

deniskateniska
3. máj 2010

chorobky liecte sa pekne... 😉

salvi ak tam nebudem tak mi daj vediet budem niekde nablizku asi u nasich 😉 aspon vas vidiet konecne scem 😉

nadezdah
3. máj 2010

Salvi: urobila si dojem na našu malú, už sa ma 3x pýtala, že kedy pôjdeme za tetou. Ale najprv vy prídete na návštevu k nám a to nie len na dvor. A potom prídeme okuknúť my.

Joj babenky jak som sa vytočila. Tak Kohuťák idú od júna prerábať a že 1-4 ročníky budú chodiť do školy poobede, taká som nabrúsená, že až. Vo štvrtok je rodičko,tak dúfam že to dovtedy predýcham, inak im tam nadám. To už čo je za blbosť, že poobede. 😠

Všetci choručkí: Teplí čajík a potiť, potiť a potiť. Dospelí s cesnakom na hrudi a bábetká v perinke. Skoro sa uzdravte. 🙂

deniskateniska
3. máj 2010

nadi ved uz je pomaly koniec roka 😉

nadezdah
3. máj 2010

Deni veď to hej, ale ráno o 6 vstávať, potom byť doobeda v škol. klube a potom sa učiť? Večer padne do postele ako cep, predtým sa ešte pripraviť na ďalší deň a tento kolotoč vydržať celý mesiac? No ja neviem mne sa to zdá trochu na hlavu. No druhá možnosť, že decko doobeda spí. No ale to by som si musela vziať dovolenku, ktorú si musím ušetriť na prázdniny. Ja nemám nikoho čo by mi strážil. Svokrovci na Východe, mamka v Čechách a tatina už nemám a súrodenci tiež chodia do roboty a majú rodiny, takže neviem. No pre mňa neriešitelná situácia, ale snáď nejako prežijeme.

salvinka
3. máj 2010

deni potom sa uz budeme nahlit na nemocnicu s malym idem na nefrologiu (dufam ze nam uz konecne vyjde dobry moc 😠 ) ale zariadim to nejak tak aby sme pred osmou boli u doky 😉 sice este neviem ako ale posnazim sa 😀

nadi ved som jej povedala ze nie som ziadna teta 😀
tak to by ma tiez porazilo.. ze dieta poobede do skoly.. to uz co ma byt 😒

deniskateniska
3. máj 2010

len vymyslaju ... tak im to vytmav na rodicku ze ako si to predstavuju a potom budu riesit ze deti sa nesustredia v skole, ze maju zle znamky potom.. 😠 len im daj 😠 😠 😠

deniskateniska
3. máj 2010

salvi ja som mala ist na cvika len ma plno tak az buduci tyzden... 😒 sme mohli spolu ist.. joj.. no co uz .. ale var nam to vyde 😒

danka.k
3. máj 2010

nadi tak to potesi... ved ked moze byt doobedu skolsky klub tak sa mozu aj ucit.. a podla mna lepsie by bolo keby vyssie rocniky chodili poobede... vytmav im to

nadezdah
4. máj 2010

Dobré ránko všetkým.

anicka
4. máj 2010

nadezda súhlasím s kočkami treba im to riadne vytmaviť 😀 😉

emmka3
4. máj 2010

nadi, a preco prave 1-4 rocniky takto blbo, to nemozu tym starsim vymenit aby sa ucili poobede?? no ale ako sa pamatam, tak za nasich detskych cias to bolo bezne, poobedne vyucovanie kedze nas bolo vela a nemali sme sa kde ucit 😅

Anicky, ja som predala tu modru buginu, a ostavam so Zippikom, tym hnedym 😉 takze budeme mat na com jazdit 🙂

anicka
4. máj 2010

kde ste všetky?
slavinka ako dopadla nefrologia? 😕

katika82
4. máj 2010

u nás bola búrka tak som si vypla pc keby niečo? 😀

anicka
4. máj 2010

katika a ako sa máte? je lukáškovi už lepšie? 😕 😉

salvinka
4. máj 2010

joooj ja som utahana ako kon.. o piatej som vstavala, bola som dat krv u svojej doky (tam sme stretli romanka v deniskinom brusku 🙂 ) pak na nemocnicu s malym.. nefrologia v pohode (anicka si zlata ze si na nas myslela 😵 ) ale preventivne mame nosit moc a aj k nim na kontrolu nas objednali.. no a podrastli sme uz mame 60cm a 5300g..
potom sme oprasili prasule v tescu a lidli a konecne sme domka.. uz len cakame julku nech nam da nejake vzacne rady 🙂

vy co porabate v tento uprsany den skaredy?? kedy sa vrati slniecko?? ja chcem chodit kocikovaaaat 😀

anicka
4. máj 2010

salvinka som rada, že ste ok 😉

domka sme, aj my už chceme slniečko 😔

salvinka
4. máj 2010

strasne to je s tymto pocasim 😠 dufam ze na milu bude kraasne nech sa mozme opalovat 😀

mayocka
4. máj 2010

Tak uz sme domka,som Ivanka,mala som 3,40kg,49cm a narodila som sa 28.4. po 34hodinovom trapeni sa maminky kym sa otvori aby som mohla vyjst kedze jej vodicka odtiekla prva a pomaly sa otvarala ale stalo to za to,lubime sa navzajom
,tak toto som ja 😉

(idem vas docitavat asi to bude na dlhsie 😝 )

salvinka
4. máj 2010

ta je ale kraaaaaaaaaaaaasnucka!!! nech sa vam dari kocky moje!

mayocka
4. máj 2010

salvi: diky starka 😉 a inak ano,s bolulkou nam to vyslo,aspon papat sme spolu chodili,ale ja som bola na 22-jke a ona na 20-tke tak sme spolu neboli,inak sa nam to tam rozrodilo,nemali kde davat,ja som bola prvu den a noc na pooperacke,a ked som odchadzala tak baby tiez davali na pooperacku,uff ako huby po dazdi 😉

mayocka
4. máj 2010

nadezdah: vitaj nam tu 😉 vcera som nemala ani cas tu prist,kokos,clovek pride skapaty a ono sa to tu u nas striedalo jak na pase a este ked niekto pride vecer o osmej tak to uz aka drzost 😠 😠 😠 najblizsi kurnik a nevedia ma troska setrit 😢 zaspavala som na sedacke normalne,cez den som si poplakala co som bola taka ustata a este sa ti to dotrepe drzo vecer....popritom ma svokra 5deti do riti ale nejak nema sucit 😒 mam chut vypnut telefon a zamknut dom lebo niekto nevie kedy treba dat pokoj cloveku ☹

dnes mi ranna hygiena vysla nejak ze na jednu hodinu poobede 😅 a to som hore od osmej rana 😝 robota pribudla no co uz 😉

a k porodu: baby bolo to dlhe ale mala je anjelik,je kludnucka,krasna,zdrava no co viac mozem chciet,obetovala by som sa kvoli nej este raz 😉

katika82
4. máj 2010

maji malá je fakt krásna, no asi ju všetky budeme chcieť za nevestu 😀 takú kočicu krásnu

julia225
4. máj 2010

pozdravujem mayocku...krasnu babiku mas, Gratulujem 🙂 cmuk
ja som dnes videla maleho-velkeho Risulka, je nadherny...babetko krasne a musim ho velmi pochvalit.... zlate spokojne babo...myslim, ze po mamine...super ste, som na vas pysna 😵