Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

deniskateniska
24. máj 2010

baby to maju za 7 evri aj male plienocky ci len vacsie? ja uz neviem za kolko sme kupili, ale tak ci mam romca vyslat na nakupy 😀 😀

danka.k
24. máj 2010

denis tusim vsetky cisla boli

deniskateniska
24. máj 2010

no nist.. ja som tam kupila tiez tie sleep and play velky balik, ale fakt si uz nepamatam za kolko, tiez boli v akcoske ale sme kupovali vela veci tak nepamatam 😅

a to sa scem ete spytat, vy ste pouzivali od jednotky plienocky? ja som radsej 2 kupila lebo sa mi to zda ze ked nebude malilinkaty, co isto nebude tak zbytocne kupim, mame jeden balik co sme dostali, ale neviem radsej som 2ky kupila.. ci mam aj viac c.1 kupit? 😒

emmka3
24. máj 2010

deni, ja neviem, ale mali tam toho dooost 😉

emmka3
24. máj 2010

deni, 2ky su OK, ak bude Romco malicky, tak jednotky dokupis, ale ked bude velky, jednotky ti budu zbytocne ...

danka.k
24. máj 2010

denis my sme aj jednotky mali.. ale my sme mali tusim aj minus jednotky 😀

emmka3
24. máj 2010

my sme tiez mali balik jednotiek, tiez sme boli prtavy 😉

salvinka
24. máj 2010

dani 😀 😀 😀
denis, ja som vyuzila dva baliky newbornov (po 28ks) a potom sme sa supli hned na dvojky.. ale isto minimalne jeden- dva baliky odporucam aj jedniciek..
a maju tam tie sleep and play vsetky velkosti.. od 2 po 5 sa mi zda.. (segre som kupovala dvojky 😀 )
akoze za sedem ervy sa oplati.. som az nechapala ze taku cenu dali..

veronika13
24. máj 2010

mayocka, tak na tvoju svokru nemám slov... alebo mám, ale to je nezverejniteľné 😝

veronika13
24. máj 2010

baby, kde je to bugy?

deniskateniska
24. máj 2010

veronika bugy je na bysterci dolu v kocke... alebo aj oproti tescu co je tam ta nova drogerka, teta alebo bugy 😉

deniskateniska
24. máj 2010

bru nocku kocky.. idem buvkat uz mi muzicek prisiel z prace.. 😉

majkad2
25. máj 2010

bré ránko babenky.....vybuvané? dnes to vypadá na pekný dníček 😀
ja som si dnes v noci myslela, že už pojdem rodiť.....takých silných poslíčkov som dostala, 😀 ale po hodinke ma to prešlo tak som spinkala ďalej 😀 tak teraz zase len čakám a čakám 😀

bolulka
25. máj 2010

Majka, ja som mala tyzden pred porodom take silne poslicky. potom tyzden nic. 😉

mayocka
25. máj 2010

nadezdah: no cakam a cakam a nic mi neposielas nejak ☹ posli ten receptik nejaky cez IP ja uz musim nieco robit s nou lebo toto hruza

salvinka: my este teraz mame newborny,je to az do 6kil...
ked budem na obed este na nemocke tak ti zavolam ze sme tam ale len hore by si musela vyjst na nemocku lebo ja sa tam dostavim a odchadzam so svagrom,nejdem ho zbytocne zatazovat,to len odvoz a domkov...
romi,ja som tu kavu myslela na dnes 😀 ale ked beres segru ta to nic 😝

drobec si cmulava palcek,som z toho na vetvy,je to kraaaasne 😉 😉

bolulka
25. máj 2010

nadezdah, aj ja na to urieknutie verim. pri Klaudii sa mi cervena osvedcila, aj ked som tomu neverila, nakoniec som musela.

d198815
25. máj 2010

ajojte na to urieknutie som pocula a moji fotrovci to maju aj na nas odskusane(ja som na malom nemohla bo moj chlap na to neveri...)no ale tak nasi mi popradili pocikanou plienockou pretriet ocka smerom von nie dnu no to sa mi zdalo nechutne...lepsie a niekedy potajme som si to aj odskusala bolo vyzliect moje tricko otocit ho na ruby a takisto pretriet ocka...potom dat tricko oprat nie znova obliect...

deniskateniska
25. máj 2010

no hej to mi aj mamina vravela to s tou plienkou... ja mam cerveny kocik 😀 takze to nebude divne ked tam dam cervenu snurku 😀 😀

salvinka
25. máj 2010

mayi to by sme nestihli tak rychlo zbuchat stretavku 😉

ja na to urieknutie moc akoze moc neverim.. ale na krstinach ma donutili vytiahnut na kocik cervene srdiecka (vona do auta 😀 )
lebo nic ine sme nenasli.. ale ako vas tak citam tak asi ho pretrem tou plienkou alebo co, lebo tiez je uz druhy den riadne umrncany..

salvinka
25. máj 2010

a este som chcela @mayocka ze jasne ze dojdem na nemocku, len ak tam budete este po dvanastej tak zavolaj 😉

deniskateniska
25. máj 2010

ako baby v teme urieknutia som citala su tam riadne .. kravy .. nemam ani slov na to, ako oni tam urazaju zenske ktore tomu veria, resp. ktore si to odzili na vlastnej kozi.. podla mna ked to existovalo kedysi, existuje to aj teraz.. a take veci co sa tu v dedine diali, co si zazila aj muzova rodinka na vlastnej kozi tak som tomu potom zacala verit fakt.. no a ta tema bola uz x krat zamknuta, je tam tolko vymazanych prispevkov, .. som vcera len tak nakukla, ale to fakt primitivita niektorych ludi ... 😠

danka.k
25. máj 2010

denis toto neznasam.. ked niekto veri tak hned musia tie co neveria tam kydať ze preco tomu veria... nechapem take baby... 😠 ako ja tiez na to neverim, ale preco by som vam teraz tu mala za to nadavat... je to vas nazor.. takisto by ste vy tu mohli mna nicit za to ze tomu neverim.... no ludia su rozny a tym kravam tam nevysvetlis...

deniskateniska
25. máj 2010

dani presne.. mna to riadne zarazilo, ved ja sama neviem ci verim, ale tak niekedy ano niekedy nie 😝 ale tak to je primitivita ked niekto, a nie ze vyjadri svoj nazor, to je normalka ale tam tak "dupali" po tych babach co tomu verili, ze az... totalne tupe a admini tam pisu stale ze ak sa neprestanu urazat tak ze tema bude zrusena... ju maju zrusit a hotovo.. vzdy sa najdu tie kravy co to tam budu pisat.. 😠

mayocka
25. máj 2010

@salvinka ok tak ti brnknem ak tam este budeme,co dufam sama ze nie,lebo od rana osmej sa mi do obeda tam nechce s malinkou sediet,to hadam aj skor sa vytrepeme odtial...
tak rada by som k vam uz dosla no neda sa ☹ hadam sa mi coskoro to auto poriesi uz a budem si cvalat po nakupoch po vybavovackach a tak...

inak ako cez MMB sa mi teraz nakupovat neda a zhanam tie bodinka s napismi,neviete poradit ako by som to vyhladala na nete?neviem co mam dat do vyhladavaca,ak ich niektora mate domka tak mi poradte kde ste kupovali,vraj v Maxime ich maju ale to je pre mna nedostupna kapitola,myslim tie take napisy ze "som maminkin milacik" alebo ze "moja maminka je uz zadana"... my mame domka jedno zltucke "som splneny sen" 😉 ale len jedno,co sme dostali

deniskateniska
25. máj 2010

@mayocka na mmb ked to tam najdes tak tam je odkaz na webovu stranku kde sa to tam da objednat.. 😉

mayocka
25. máj 2010

na mmb som to nasla ako "body s napisom" ale webka tam ziadna nie je,ak najdes,hod mi link 😉

deniskateniska
25. máj 2010

ok idem najst 😉

deniskateniska
25. máj 2010

@mayocka http://www.mamimo.sk/news.php
ale skus aj ine stranky do googla hod : oblecenie pre babo s napismi 😉

katika82
25. máj 2010

maji mne tie bodíky kupil manžel v miluláši ked bol jarmok tak možno ked bude v kubíne tak budú mať nejaké. a v kubíne som videla v tom detskom obchodíku v elkope. ale len asi dva druhy že: ja som tu šéf a ešte chceli ste ma tak ma tu máte.

ja mám to že stop páni moja maminka je zadaná. neviem či na mmb súnejaké.

mayocka
25. máj 2010

katika jj su nasla som,no body 5eur + posta tak to sa mi neoplati objednavat,nasla som ale jedno krasne,opak tvojho: pozor damy,moj ocinko je zadany 😉 pre dievcatko sa to hodi 😉