Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
20. sep 2007

janulap, vraj ani muzik by ho nenasiel 😀 😀 😀 lebo ze ho ani nemaju...

no hej, povedal, ze ta videl, ale netusil ze si to ty a pekne ta cely den vyckaval.... 😀 😀 😀

este chcem k tomu, preco som si meno zmenila - no veru keby som si to menila koli vam, tak tie fotky by som tam veru nedavala... 🙂 🙂 🙂 trocha zamyslenia neuskodi...

janulap
20. sep 2007

Boooze tie /zmazane adminom/ su uz aj tu?
Milirgot-ty sa pozri na seba aka si mater,a potom na nas.Ja za to nemozem,ze mi dieta spadlo z postele.keby som vedela,ze sa to stane,tak ju na tej psteli nenecham.Pozri sa radsej na svoje decka.

bolulka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sisulik
20. sep 2007

bolulka..preco pises v mnoznom cisle? sak ja som medzi vami ani nebola co sa tyka toho konfliktu... 😅
hranica sa prekrocila vo viacerych veciach...ale ako som uz pisala, pre jednu matku tou najhorsou urazkou je ked niekto "kyda" na jej deti...
to ze deti padaju nech uz su hocijako stare, to sa stava...aj mne aishinka zhodila z postele maleho ked mal len tyzden...vdaka bohu sa mu nic nestalo...ako rodicia sa za taketo veci vzdy budeme obvinovat...ale ako som uz pisala...taketo veci sa stavaju...
nie nadarmo sa hovori ze mudrejsi vzdy ustupi..
ja by som si nidky nedovolila kydat na niekoho dieta (ved ani mne by sa nepacilo keby niekto kydal na moje) alebo co i len dat nejakej matke pocitit, ze zlyhala..ved vsetky sa snazime byt co najlepsie matky pre svoje deti...

emjee
20. sep 2007

helou, co sa tu deje? mozete prestat s urazkami a nadavanim si? toto forum je urcene na nieco ine - je mi jedno kto zacal, ale skoncite s tym - hned

janulap
20. sep 2007

Tak sisulik,ty chodis aj do tej trapnej temy-Junovcatka07-tak si pozri co napisala ta milirgot,ci margot?ze nie sme matky,ale macochy.A ze lutuje ritakleine deti.Tak nech si ta /zmazane adminom/ najskor do svojho hniezda,a nech sa najskor pozrie na to aka je ona mater.
Nenka,(jasne,deti som sa nechcela dotknut,ale ani zo mna sa nik nebude smait,ze mi dieta spadlo z postele a nazyvat ma chuderou)ja som na minule Vianoce kupila Lenke na MMB-korytnacku FP.Ja som sa z nej straaaasne tesila 😀 a Lenka?Ta si ju vobec nevsimala 😖 tak sm ju aj po nvom roku predala,a kupila jednduchy klavirik.A ten zozal uspech.Tak som si pvedala,ze ziadne drahe hracky a tie naj,naj,naj....To lego im kupime,lebo Emku to strasne bavi skladat a potom nejake drobnosti.
Bolulka-tak ma cakal 😉 😉 😉 xi-xi-xi 😉Inak mal pekny pulover.
A s tym katalogom sila,ved to by som tam este dteraz cakala,keby ho hladali.Maju ho aj na nete,ale nechcem cez net objednavat,lebo keby sa pokazil,tak zas balit posielat,telefonovat....brrr.Uz sme to raz zazili s dvd.rekorderom.Nikdy viac.
V obchodnom dome si napisali,aky chcem,a ze pozru,kolko stoji(to sa mohli opytat rovno mna)a zavolaju mi.A este stale níííííííč 😠 😠

emjee
20. sep 2007

DOST

bolulka
20. sep 2007

janulap, hod tu to cislo evidencne a muzik ti to do ich predajne objedna... takze ty s tym problemy nebudes mat 😉

hej, ten pulover na nom zeriem 😅

sisulik
20. sep 2007

janu...ja som neutralna...nad prispevkom emjee som napisala co si myslim a citim...ja na nikoho nekydam ani sa na ziadnu stranu konkretne nepriklanam...ale ked precitas to co som napisala, tak urcite pochopis co si myslim...
junovcatka07 urcite nie je trapna tema..lebo ak by bola, tak to by bola kazda tema "catiek"...

janulap
20. sep 2007

bolulka-ak sa mi zajtra neozvu z tej predajne,tak ti napisem cely nazov.
Admin-pozri aj junovcatka07,nie len DK,ok??A najlepsie 20-30stran pozadu.

bolulka
20. sep 2007

janulap, minimalne 200... 😀

a z akej predajne? hmmm u konkurencie si boua? 😀

janulap
20. sep 2007

Hmmmmm,u konkurencie 😅 😅 😅 Ale lepsi vyber mali aj tak v kocke.U konkurencie mali najlacnejsie cca 2800sk.A co ja kradnem 😠 ??

janulap
20. sep 2007

Jeeeeej,kolko radosti u trubkach 😀 😀 😀 ,ze sme mali na navsteve admina.

bolulka
20. sep 2007

hej, ale aj tam sa veru poriadky musia robit. 😉

najlepsie celu temu zrusit...

janulap
20. sep 2007

😀 😀 😀
A co by potom robili 😕 😕 😕 ?

emjee
20. sep 2007

smarja nemozete to prestat komentovat - venujte sa svojej teme, ja sa budem venovat adminovaniu ok?

bolulka
20. sep 2007

janulap musime sa stretnut - ty si cislo 😀 😀 😀

ako s tymi depilacnymi... inak je to vrazda... ja som si depilovala kedysi - teraz veru neni kedy 😅 ale to ti bola odvaha ist do boja... 😝 😝 😝

ale stalo to za to - chlpky rastli svetlejsie, menej a neskoroooo... 😀 😀 😀

bolulka
20. sep 2007

ale je to sebatryznenie prvej triedy 😀 😀 😀

bolulka
20. sep 2007

jajaj, je to tu preriedene a junovcatka maju veselicu... 😖

janulap
20. sep 2007

Bolulka,niekto mal navstevu xi-xi-xi
Minule tu bola svagrina amala epilator,tak mi ho pozicala.baal som sa ho vyskusat.Chodila som okolo neho,rozmyslala,holit depilovat?Nakoniec vyhralo sebatryznenie 😀 a som spokojna.Bolelo to,ale nie tak ako som sa bala.ola som prekvapena,ze az tak nebolelo.mala som potom cervene bodky a cely den taky zvlastny pocit v nohach,ale ked som si depilovala druhy kratbol to uz ok.
Jasne,ze sa stretneme 😀 Aj s nasimi babulami.Sa tesim 😀 😀

milliigoret
20. sep 2007

moja zlata janulap,mne deti neletia,pretoze mam jedno a staram sa ukazkovo.s vasim rozumom by som si nedovolila mat dieta ani len jedno.a najprv sa nauc citat,pisat,az tak sa vyjadruj 😅

janulap
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulap
20. sep 2007

Miliigoret-mne stacili precitat si tvoje prispevky zo strany 304 o 9:32
a zo strany 305 9:36
Take vyjadrenie nema ani najvacsi sedliak,ako mas ty.takze lutujem vsetkych okolo teba,ked taketo slova vypustas!
A zalez do svojej temy,ok??

milliigoret
20. sep 2007

bo ty herecka povies,kde ja mam byt... 😀
... 😀

janulap
20. sep 2007

Boooze ta tu zas traposi 😖
keby som ja napisala taky slovnik,ako ty,tak by som PC nezapla aspon pol roka.
Typicka vychodniarka.

nenka83
20. sep 2007

joj baby ze vas to bavi.....

janulap a sebe si co prajes na vanoce? mas nieco vymyslene? ja akurat pozeram na mmb, zopar dobrych kuskov som nasla.

emjee
20. sep 2007

okamzite s tym prestante, v opacnom pripade vas vypnem a bude

janulap
20. sep 2007

Nenka,no pre mna ten epilator.A strasne sa mi paci oranzova jedalenska suprava.Tiez som videla v extra a za skvelu cenu 😀 😀
Co si nasla na MMB?Hod link 😉

nenka83
20. sep 2007

kukam novy next, no kupila by som jej uz na 1,5 roka, aby mala ked uz bude chodit.ukazala som aj svagrinke co by sa mi pacilo.a pockaj poslem ti.

janulap
20. sep 2007

Cakam 😀 😀 😀
A ty co od Jeziska?