Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

jana2033
10. máj 2010

denis no kedy si jo hehe kedy si to bejvavalo potom sa to ustalilo na mojich stalych 55 kg, len ja som vždy mala problem hlavne z bokmi nikdy om si pomaly nemohla dať obtiahnuté veci čo mi strašne vidno tie boky. zadok by mi moc nevadilo
heh inak ty si teeeež chudučka byvala čo som ťa sstretavala, aj dosť vysoka si 😝

deniskateniska
10. máj 2010

no jani chuducka som bola ked som bola na strednej este, ako som zacala byvat tu hned po skole, sama som varievala a tak, tak som pribrala.. ved ta vaha sla stale hore.. pred tym ako som otehotnela som mala 73 kg.. a ked som sa vyrihala na 70 kg ked som otehotnela tak som skala meter patdesiat 😀 😀 😀 a potom len horeeeeeeeeeee 😀 😀 😀
inak aktualne mam 86,5 😀 😀 😀 😀 😅

salvinka
10. máj 2010

ja som dnes videla simonkuuu 🙂 riadna kocica.. a tie licka baculate 😵 dame s riskom dokopy 😀 😀

jani, aj ja som rada ze sme sa stretli, niekedy sa dohodneme, hod mi cislo do ip, ja o mesiac menim cislo, dala by som ti vediet 😉 a drobec buval dalej, zobudil sa az ked som ho u nasich vyberala z kocika.. chapete, 4,5hodiny v kociku bez jedla.. ale ked sa prebral tak som nemala sancu spravit nieco ine.. hned cicinu 😀 😀

deniskateniska
10. máj 2010

boze babulky no vam poviem ze uz by som chcela aj ja takto mat pri sebe drobca a chodit s nim von 😉 ale musime este pockat.. hodim vam tu nick jednej kocky co sa jej maly narodil v takom tyzdni ako som ja... ale krasny.. 😉

nadezdah
10. máj 2010

emmka 100% to bola šatka, dostali to min. tt

deni: sprchovať sa budeš len odspodu a to si nemusíš ani mastiť, ale ak ťa zašijú, tak studenú sprchu budeš milovať.

jana2 ty chceš hneď byť chudučká. Veď chvílu vydrž. 9 mes. si priberala, tak nemôžeš chcieť zázraky hneď. Hoď si cez google cviky po pôrode a opatrne s cvičením, aby si nestratila mliečko ak kojíš. Ja som kojila a vôbec som necvičila, ale do roka sa mi váha vrátila. A ak si bola predtým chudučká, tak je na 90% isté že schudneš bez problémov. Neboj všetko bude OK

deniskateniska
10. máj 2010

nadi ved aj ked len odspodu tak nohy budem mat totalne suche az mi zle je ked si na to spomeniem .. ble.. no ale tak dufam ze si tie nohy budem vediet natriet 😉

emmka3
10. máj 2010

deni, ten link co si dala, to je kubincanka, vsak ... a maly sa narodil presne na majdiskine 30te narodky 😉

jani, co sa tyka chudnutia, tak plne suhlasim s nadou .... mas casuuuuu ... ja som necvicila nist a kojenim zislo do roka dole 7kg, oproti predporodnej som vtedy mala minus 9kg, teraz mi ostalo minus 4kg ale na pohlad to nie je nist moc 😅 mala by som nieco so sebou robit, ale som desne lenivaaaaa 😎

blesq
11. máj 2010

ale priserne leniva 😀

deniskateniska
11. máj 2010

emmka ved ale ty chces co chudnut... a bleskacik ty si tu mal napisat - milacik no a co ze si leniva, nemusis cvicit si krasna aj tak 😝 😀

a emmka byva v bratislave.. aj mne sa zdala znama ale podoba sa na jednu katku ale zo zazrivej, ale nie je to ona 😀 😀 je to kocka z junoviek 2010 len maly sa narodil v aprili.. ale je nadherny... mala som vzdy obavy ze co keby som skor porodila ale tak vidim aky je krasny, je zdravucky.. tak ma to ukludnilo 😉

emmka3
11. máj 2010

deni, ale povodom nie je z DK? ona je isto ubincanka ...

deniskateniska
11. máj 2010

neviem vobec.. ale spytam sa jej 😉

anicka
11. máj 2010

deniska ako kuchyňa volala si?

ja som bola zašitá, ale mne sa v sprche nedalo cikať, tak som chodila klasicky na wecko a bolo to v pohode 😔

salvika včera som Ťa videla ísť dole Brezovcom, len kým sme zaparkovali tak si už bola ďaleko tak hádam na budúce 🙂

mayocka my sme tiež krstili cez omšu som sa bála ako to dopadne a v pohode, Maťka ju celú prespala akurát sa zobudila keď ju dekan oblial studenou vodou a my sme cumlík používali, neviem neviem ako by sme to zvládli bez neho. Už sestričky v pôrodnici mi ju doniesli s cumlom, že je taká cumlíková. Zo začiatku sme ho mali skoro stále a postupne si od neho odvykala tak, že sme ho mali už len na zaspávanie, potom keď nám šli zuby tak som každú chvíľku kupovala nový lebo ho mala ako hryzátko. Som sa bála ako sa do neho odučíme ale v pohode ten poslený som jej nechala rozhrýsť a keď videla aký je škaredý tak ho sama dala do koša a už sme v pohode bez neho. Keby som ho nemala tak by bola furt na cicke a potom neskôr som si zase povedla, že cumlík sa dá zahodiť vždy, ale keď si zvykne na pršteky, tak tie sa zahodiť nedajú. Takže tak moja skúsenosť s cumlom. A Ty prečo nechceš dávať Ivanke cumlík? 😕

katika82
11. máj 2010

ahojte maminy,

tak my sme dnes ráno boli plávať. lukáškovi sa to veľmi páčilo, čľapotal si , spievali sme si rôzne riekanky a pesničky, fakt super bolo.

blesq
11. máj 2010

Ja idem s Juniorom plavať o pol piatej 😀

blesq
11. máj 2010

kto sa prida?

danka.k
11. máj 2010

ja sa nepridam... dakedy inokedy sa pridam 😉

blesq
11. máj 2010

ty sa pridavas uz vyse roka 🙂

danka.k
11. máj 2010

denis a ved ja som porodila skor a maly je v pohode.. tak ty sa nestresuj ze co ak porodis skor.. vsetko bude ok 😉 😉 😉

katika super ze sa lukaskovi pacilo 😉

nejdete niekto na hrad v sobotu?? my sa chystame od jednej tam maju byt sokoliari, nejaka lokomotiva a este cosi ale neviem co

danka.k
11. máj 2010

ale raz sa urcite pridam 😀 😀 😀

blesq
11. máj 2010

Jasne takych uz bolo, sa daco naslubujes, alebo navyhrazas? 😀

danka.k
11. máj 2010

no ved pockaj... sa ma nezbavis potom 😀 😀 😀 😀

anicka
11. máj 2010

katika to je super, že sa mu páčilo my sa chystáme na budúci utorok tak hádam nám do toho nič nepríde 😵

blesq a idete aj keď má Junior soplíky? 😕

emmka3
11. máj 2010

anicka, Jr. je uz zdravy ... mu to nejak rychlo preslo, v podstate len 2 dni ... takze nic strasne 🙂

mayocka
11. máj 2010

janka: my ideme mat u nas v Dubovej domka krst 😉

anicka: no tak ja sa bojim ze by sa mala uz neprisala keby som jej dala cumlik a ani tatino nesuhlasi s cumlikom,nepaci sa mu to,kym netreba...ja ju mam tiez skoro stale na cicke,pouziva ju ako cumel,ked place ale tak kedze mam vela mlieka som aj rada ked si popapka a netaha prazdny cumel,aspon cosi zje...sa fakt toho cumla bojim ☹

inak googlujem zmrzlinu pri kojeni ale nenaslo mi nic normalne,stale studujem co mozem zjest a co nie,lebo ked mala place az jej slzicky od bolesti bruska tecu tak ja uz ani chlieb,iba rozky,uz len rascovku a nejake to mäso so zemiakmi zjem...tak sa bojim cohokolvek,Ivku potom nemozem ani utisit ani nic chudatko 😒

salvi: maaaaame domka PUPIKA 😉 😉 mamina bola dnes v DK tak som jej kazala a aj dennik malinkej kupila,kosielku budeme mat vysitu uz vo stvrtok 😉

juj dufam ze mala nebude mat tie svoje stavy pocas krstu,ale asi vezmem ten cumel,co uz...nemoze predsa stale cicku cmulat,inak nezaspi iba pri nej,je to tak dobre aspon ma citi a citi sa bezpecne ale ked sa neda tak sa neda,co uz...ked nie sme doma tak co ine nam zostava...fararovi potom podakujem ak nebude chciet papat prsnik 😠 ked mu clovek slusne povie ze mala byva zla a hladna furt tak on nie,ved to zvladnete...potom ako budem vediet kedy je hladna ked bude cumel cmulat a nebude si pytat jest 😢

emmka3
11. máj 2010

maji IP .. co sa tyka cumlika, nas maly cca 4 tyzdne cumlik ani chytit nechcel, az potom ho chytil a nemyslim si, ze to nejak ovplyvnilo jeho prisatie 😅 kojili sme sa dalej ...

emmka3
11. máj 2010

a zas odoslalo skor ... neboj, mala si bude vediet pytat papat, bo ked bude hladna, tak ju cumlom neoklames 😀

deniskateniska
11. máj 2010

AJOJTE. som bola na to cviceni.tak parada,.. aj som bola za tetou tak ma sla prihlasit na socialku no ohladom tej md..
maly ma stucha stale, betar je to 😀

nadezdah
11. máj 2010

mayocka: aj podla mňa nemá cumel nič spoločné s cickou, Mne Lucka mala dudu od mala aj v nemocke som jej už dala a prisala sa normálne, však to bábo cíti mliečko, ale pred papaním kážu trošku si vystreknúť, len tak aby si mala mokrú bradavku, aby cítilo mňamku a dudu daj kludne. A neskôr sama zistíš, že kedy plače od hladu, od bolesti, alebo pre iné.

Babky, tak som sa dnes stavila zas v tom "babätko" a sú to 100% šatky, včera mali len jednu"The Baba Sling za 37,8€ " a dnes už mali aj z f. Womar "Baby Carrier za 28€" a " Sling hug me za 33€ " všetky nosnosť 0-13 kg. Vravela, že stránka http://www.babatkosk.sk/ ,že tam je všetko aj s cenamy , ale je tam len jedna tá šatka zatial. A kde sa dajú v DK zohnať tie super plienky? Či ste obj. cez internet?

mayocka
11. máj 2010

nadezdah: no mne odstreknut netreba,mlieko zacne tiect akonahle vyberem prsnik von....musim len podlozit plienku lebo by bolo vsetko mokre 😅 nestiham ani vlozky do podprdy menit a prat...mam len dvoje,asi mi bude treba viacej lebo jeden den operem a v noci to ani uschnut nestihne (ked nekurime) a uz mi pomaly druhe treba prat... 😝 uff makacka

hm... ☹ asi som nemala tolko citat tie letaky v porodnici co maju na chodbe,lebo ma to vydesilo,pisali tam o cumloch ako o najväcsich strasidlach a tak som sa zlakla troska,teda asi troska viac...je mozne aj ze kazde dieta je ine,ze jedno sa fakt prisat nemusi... 😕 ale ked je hladne tak hadam nebude vymyslat 😅

dnes som jej skusila dat cumel,lebo ma poprehybala...zaspala po minute na cicke a ked som ju polozila zase rev,tak som jej dala lebo to nie je hlad ale vymyslanie co ona predvadza...najprv ju dvakrat natiahlo z neho a potom ho nechcela ani pustit 😀 inak cumel sa moze vyberat normalne aj nasilu?ci len s prstom ako prsnik?