Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

veronika13
23. máj 2010

nenechali, len som musela ísť pozrieť kobylu do chlieva, lebo sa má každú chvíľu ožrebiť 😎

ja to Čechom prajem, nech sa tešia 🙂 naši by mali dostať za povinnosť ísť reprezentovať svoju krajinu na takéto podujatia, možno by sme sa aj my častejšie tešili, nie len raz

danka.k
23. máj 2010

veronika to by sme museli mat inych hokejistov 😀 😀 😀 😀 no raz sme sa potesili a to nam asi stacilo.. ale zasa si zober taky kazachstan.. sa nebudu tesit mozno nikdy. tak my sme sa apson raz 😀 😀 😀

jeeeej super idete mat maleho koniiiiiika 😉

emmka3
24. máj 2010

danka, ale si zober, ze aj Cesi boli bez posil z NHL a su majstri, my ked nemame NHLkarov tak sme v eli 😀 ale zas mne sa vidi tento novy nas trener, takeho ineho ducha doviedol na Slovenko, takeho original timoveho, nie len takeho ako sa nasi hraju ....

veronika, ako uz mame male zriebä?

danka.k
24. máj 2010

no uzili sme si pekneho slniecka tak znova musel prist dazd... este ze ho bolo len tak malo a dufam ze uz nepride

emmka nasi by mohli mat NHLkarov a aj tak by nevyhrali 😀 😀 😀

nadezdah
24. máj 2010

Babenky nepremenujeme túto skupinu na: "Faninky hokeja" ?

anicka
24. máj 2010

veronika my používame pampres active baby 5 a som spokojná 😉

mayocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anicka
24. máj 2010

mayocka ja som si myslela, že moja svokra nie je Boh vie čo, ale keď čítam aká "špičková" je tá Tvoja tak to je teda ozaj sila ☹ 😠

bolulka
24. máj 2010

mayocka moja, tak toto je vrchol drzosti, co si k tebe dovoluju. uz davno si im mala daco povedat, ked teda tvoj muz nevie. ja som si tiez povedala pri Klaudii svoje a bolo riadne peklo, ale aspon som mala aky-taky pokoj. teraz uz tiez nemam odvahu.

ja som mala celkom pokojne krstiny, ale vecer som bola od unavy zuriva ako pes. neviem si predstavit, co si musela prezivat ty.

bolulka
24. máj 2010

nedrz to uz najblizsie v sebe, lebo este prides o mliecko.

anicka
24. máj 2010

mayocka bolulka má pravdu viem, že je to ťažké ale skús sa sústrediť na to že máš doma úžasný pokladík, ktorý Ťa potrebuje a Ivanka je teraz najdôležitejšia. Ja som si toho tiež užila až až a tiež som sa bála sa ozvať, ale raz mi rupli nervy a od vtedy mám ako tak kľud, síce bolo peklo ale keď si to niekto nadá vysvetliť slušne, tak mu to treba asi povedať na plnú hubu aby to pochopil. 😠

mayocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emmka3
24. máj 2010

maji, este som nedocitala tvoj prvy prispevok ale musim napisat ... to akoze co uz tebe vystraja ta svokra, by som ju asi vypoklonkovala z domu a dovi dopo 😠 😠 😠 sak nielen ze tebe robia prieky, ale aj malej ublizuju, ked ju stale stuchaju, budia ... jaaaj ... idem podocitavat, ale toto som musela za horuca napisat ... maji, a este jedna vec, s kavou, ak pijes kofeinovu, opatrne bo aj z toho moze byt nocna šouka 😅 tak, presne, na birmovku chod tiez sa len najest a zbohom parky 😉 maji a svokrovci su zdaleka?

anicka, aj tvoja svekrusa je salena? 😉 mna ucila biolu a vedla v Becke bola triedna, to bola šouka 😉

bolulka, vy mate kedy krst? ci ste uz mali?

ako baby, ja som salenu svokrnu nezazila, ta moja je v pohode, ona vsetko robi tak, aby bolo Jr. najlepsie, cize co ja, resp. mm povie, tak to je svate ... ale asi bude najlepsie na plnu hubu povedat, ze co a ako, aj ked bude peklo, budes za papulnatu, ale to co si popisala je fakt uz drzost ... ak ti chyba guraž, chod k majdiske na lekcie, ona je v tomto dobra 😉

anicka
24. máj 2010

emka nepovedala by som že šalená, je len svojská a predsa len generačný rozdiel je rozdiel, takže nie vždy sa zhodneme v tom čo je pre Maťku najlepšie 😖 ja mám nejakú predstavu ona úplne inú takže to občas zaškrípe, ale mám pocit že čím sme s manželom dlhšie spolu tak sa to zlepšuje 🙂

mayocka
24. máj 2010

emmka: bola na 5deti sama,bola za otca aj za mamu,nemohla sa s nimi "hrat" nebolo kedy,co povedala to bolo,teraz je to to iste,deti ma uctive nic jej nik nezapapuluje je to vidiet taky respekt,ale tak nemusi to prenasat na nevestu,ja nebudem skakat ako jej vlastne dieta...

bolulka mala vo stvrtok krst

emmka3
24. máj 2010

anicka, presne to je ten vyraz, svojska 🙂

maji, ale sak si pisala, ze mas aj svokra, ci to uz teraz na starost sa dali so svokrou dokopy? 😅 ako ja rozumiem, ze tm jej nic nepovie, ked bol vychovavany v takom duchu, ale to co si opisala je aj na mna silne kafe, a ja znesiem vela ...

deniskateniska
24. máj 2010

mayocka moja.. ako mi je ta luto ked to citam.. viem ake je to ked nevies - resp. nemozes povedat, lebo to nepochopia... ani keby si to na celo napisala 😠 😠 ako zatial si mi svokra nedovoli ist do spalne, alebo tak, aj ked je to tu jej vsetko, tak aspon zaklope, ci moze.. ze ci spim.. a do spalne ani nejde - ako neviem ako je to tu ked tu nie sme... no ja som si kuila nove dvere a aj s klucikom, aby som v takom pripade mohla izbu zamknut, aj ked to bude doslova drzost, ale ked to inak nevedia pochopit? 😠 😠
ani nevies ako by som ti rada pomohla... asi neostava nic ine ako si to vyriesit tak, nech sa hneva alebo nie, zrevat na nu a hotofka.. ci ani to nepomoze? 😒
a na birmovke ani keby ta prosila, tak by som jej nepomohla... a rovno na plnu hubu, ze sa musis starat o malu, ze ona ti nepomohla, nepomozes ani ty.. a najlepsie by bolo podla mna, nehat malu doma, ved mamina ti ju prizrie ked bude spinkat a ked sa zobudi tak nech ti zavolaju a budes musiet ist 😉 a mas dve muchy jednou ranou, nebudes musiet byt dlho a nebudu ti malu natahovat 😉

katika82
24. máj 2010

ahojte maminy júúúj vy ste pisateľky sme boli cez víkend u svokrovcov v zázrivej tak som ani akosi nemala čas na net tak vás idem prečítať čo ste popísali toľko.

inak info ak by ste chceli tak v tom istebnom v tom sekáči majú teraz všeto za 0,50 centov ja som odtiaľ dnes odišla s dvoma napchatými igelitkami a to stále a stále dokladajú nový tovar trvá to dokonca týždna takže ak by ste chceli zbenite vecičky z nextu a podobné úplne nádherné ani neviem kedy to bude ten Luky nosiť čo som tam toľko vecí nabrala. takže vrelo odporúčam

deniskateniska
24. máj 2010

kati a ja ze co tam bolo tolko ludi dnes 😀 no mm ma teraz dva dni sestnastky, tak nic ale v stredu ho isto prehovorim 😉 diky za infosky 😉

nadezdah
24. máj 2010

No mayočka, teda, ani neviem čo ti na to povedať.Krava je len krava (myslím tvoju svokru), ak bývate sami, tak zamkni a ani neotváraj, ak bývate u nich, tak zbohom. Ujdi čím skôr, lebo ťa je... Ako písala emmka s kávou opatrne, preto asi nespala, alebo ak tomu veríš, ja som na 99% presvedčená, že ti ju niekto uriekol. Na birmovke sa neopováž pomáhať, najesť, vypiť, zvrtnúť sa na opôtku a maj v paži. Ja by som ju inak do riti poslala, ale tak skús to nejak cez mm, nech jej to vysvetlí. Moja mamka sa mi tak tiež snažila miešať do všetkého a ukázala som jej dvere. Povedala som že to je moja rodina, nech sa stará o svoju a ak sa mieni miešať, tak budú iba zvady. Týždeň sa fučala a potom pochopila. Držkám ti palčeky.

ema1987
24. máj 2010

@nadezdah nemas zac ak chces tak sa spitam aj tej kamosky ako sa jej paci ci je s nim spokojna ... 😅

ema1987
24. máj 2010

@katika82 a do kedy to tam maju otvorene si mi zda sa hovorila ze do 17 ci ako??? 😀 😀

salvinka
24. máj 2010

babky a kde je ten obchod?? to je tam vedla tej krcmy na rohu ci kde??

mayi, ja nemam slov, chudatko, ako to vydzis.. ja by som uz davno vybuchla.. to co je za kravu ta svokra tvoja.. (grcajuci smajlo)

anicka aj mna tvoja svokrusa ucila biolu zo dva-tri roky 😀 😀 a ja ze odkial mi je zname to vase priezvisko 😝 😀

bolulka
24. máj 2010

@katika, ani mi nehovor. Ja taak potrebujem urobit nakupy malemu a este aj sebe a nemaam kedy a co s malym.

emmka, my sme mali krst ked mal maly 13 dni a bol to stvrtok ako pise mayocka.

katika82
24. máj 2010

@ema1987 od osmej do štvrtej 😉

katika82
24. máj 2010

@salvinka je to hned ako odbočíš na istebné po ľavej strane taká veľká budova. odbočíš smer istebné a hned asi 10 m do ľava je obočka cesta a tam to už uvidíš veľké presklené výklady

katika82
24. máj 2010

bolul no pre také malé detičky do 3 mesiacov ja som len ústa otvárala aké krásne veci tam majú, bodíky také kraťaskové na leto kárované jújj ja by to hned lukymu pobrala keby bol menší.

katika82
24. máj 2010

@bolulka a ak máš auto tak malého hod do auta do autosedačky a vezmi ho so sebou baby ti ho tam radi postrážia, je tam taký maličký detský kútik kde sa deti bavia a kľudne ak ti bude spinkať si ho na pult položiš a budeš si vyberať veci.

katika82
24. máj 2010

ja som tam bola tiež s lukáškom minule a v pohode. baby si ho nechali na pulte ked náhodou zamrnkal pohojdali a bolo

deniskateniska
24. máj 2010

baby aj ja sceeeeeeeeeeeem.. no asi pojdem zajtra na buse alebo co.. 😀 😀 kym este vladzem a kym tam este nieco budu mat 😀