Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

majdiska
9. jún 2010

my sme dali svokre na 60-tku darčekový kôš z potravín a vyšiel tak okolo 20 eur.. ale ked mala 50 tak tuším sa môj so súrodencami zložili na práčku, tak počítam že každý dal zo 3000 sk 🙂 tak počítam že návrh 100 ečok?

danka.k
9. jún 2010

@deniskateniska a na teba som skoro zabudla 😀 vseeeeeeeeeeeetko najlepsie ti prajem k narodeninkam 😉 😉 😉 😉 😉 😉

deniskateniska
9. jún 2010

@danka.k dakujem 😉

mayocka
9. jún 2010

deniska ozaj hej vseeeetko len to naj naj naj krajsie 😉

baby a neni to moc 100ecok? su traja,kazdy stovku,chcu mu dat wellnes pobyt...sa mi to zda dost no... ☹ malej dali 50e ked sa narodila tak som chcela ze im ich vratime a dame aj my 50 preco by sme mali davat viacej,co su iní? mi to prislo divne ze oni sa nezmozu ani na viac,prve vnuca a prachov jak oní a my tu trieme biedu a davat dvojnasobok? 😒 krute...

emmka3
9. jún 2010

maji, ja by som tiez dala 50 evri, sak ked sa skladate, tak to je dost a tiez si myslim, ze kazdy by mal dat tolko, co ho "nezabije" a teraz mate len jeden prijem, tak nech maju druhy pochopenie a ked chcu kupovat drahe dary, nech oni daju viac 😝

danka, jasne ze ti doprajem 😉 a ty uz chces v auguste svietit, hmmmm? 😵

deni, vsetko naj a veruze riadne brusino ... majdiska mala podobne pri Adamkovi, a ziadne strie 😉

emmka3
9. jún 2010

baby, poradte nejake lacne a dobre poistenie pre deti, co sa moc mesacne neplati, resp. kde mate poistene deti vy?

deniskateniska
9. jún 2010

baby este raz dakujem 😉

no mayocka, nasi tiez ked sa slo babke alebo hocikomu z ocovej strany nieco kupovat, tak napr. stryko si nikdy neuvedomil ze oni maju firmu a ze su len traja doma a penazi ako pliev... tak mama sa vzdy s ocom vadila, ze predsa my sme boli 6ti doma zili sme z jedneho a niekedy ani z jedneho platu resp. len z podpory a museli sme si doslova poziciavat 😒 ale nikdy to nepochopili.. chlapom asi nevysvetlis.. no my ked sme teraz sli na svadbu tak ja som musela segre vratit, v prepocte ona nam dala 5000 tak aj my sme "museli" no nemuseli ale tak sa patri... neviem skus to muzovi vysvetlit a rozumne ze kolko stoja plienky pre malu, papanie pre vas atd a kolko chce on dat 😉

mayocka
9. jún 2010

@emmka3 my mame malinku v AXE pri nas,len sa to tam dopisalo a platime furt tak isto... 😉

mayocka
9. jún 2010

denis jemu nevysvetlis,on ked chce prachy si zozenie aj sam a hotovo..ale mne ide o to ze by sme mali tiez "vratit" a dost...

deniskateniska
9. jún 2010

no ja budem poistenie riesit s fin. poradkynou,.. bo sa budem aj ja davat poistovat.. ona je v tom zbehana a ja sa tomu nerozumiem a viem ze mi poradi dobre... a je to super vec ak budeme mat peniaze tak by som chcela dat poistenie do osemnastky, ze vyplatia nasporene, svagrovia boli poisteni a ked mali 18 tak im prisli lova.. z toho mali zaplateny vodicsky a stuzkovu ci co..uz nepamatam 😝

deniskateniska
9. jún 2010

no s vlastnej skusenosti viem ze nevysvetlis... bratia sa "predbiehaju" alebo ako to povedat, proste nemoze byt jeden horsi ako druhy... chlapy.. ☹

jana2033
9. jún 2010

anicka dakujem za držanie palcov 😝

salvinka no to dieta je nezmar ako som prišla domkov tak už nerevala ani jest nepytala 😀 no čo a pokúpili ste?ja som prisla domov jak zo sauny unavená 😔

danka a ty čo ked ma to prídešš kuk? 😝

majdiska
9. jún 2010

maji vtedy na tú práčku boli ešte všetci slobodní, tak mohli dať toľko.. ale teraz ked som bola na materskej tak sme dali len darčekový kôš a bolo.. ja si myslím že 50 ečok by stačilo až až..
poistenie malého - je poistený pri mne - ešte lepšie životné má ako ja.. predtým som platila okolo 1980sk za 3 mesiace a teraz platim 2151 sk za 3 mesiace, takže v pohode.. a sporí sa mu inde 😉
deni ja som mala podobné bruško ako ty, ale strie sa mi vôbec nerobili a to som bola pred pôrodom ako vagon.. proste genetika je genetika, niekto má asi kožu pružnejšiu, niekto nie.. neviem čím to je.. možno tvoja mama mala tiež strie, ked bola tehotná.. neviem..

deniskateniska
9. jún 2010

majdiska mamina nemala vobec strie na brusku... len mne to tak pripada ze este tyzden a sa mi dotrha cele brusko.. mamam nemala take velke.. ved mne v 5 mesiaci bolo brusko vidno a ona vravela ze jej vobec. 😅 tak neviem.. dufam ze sa mi viac neurobia staci tak dolu, ze ich moc nevidno.. 😉

majdiska
9. jún 2010

tak potom len natierať a natierať.. oni sa už nestratia, ale aspon zosvetlejú 😉

deniskateniska
9. jún 2010

no natierala som cele tehu a aj tak sa zacali robit.. ale co uz.. ja si myslim ze tomu nezabranim predsa je to obrovsky rozdiel ako narastlo brusko tak sa to musi niekde odzrkadlit... a kolko malakamko ked sa narodil? myslim miery

majdiska
9. jún 2010

3750 g a 53 cm 😉 a ja som mala 80 kg.. narodil sa 8 dní pred termínom 😉

deniskateniska
9. jún 2010

no som zvedava ze kolko bude mat ten nas drobec 😝 no ja mam o desat kil viac uz teraz, dufam ze uz nebudem viac priberat 😅

emmka3
9. jún 2010

deni, ty mas len +10kg k povodnej vahe? tak to teda nemas moc, to mas vsetko v brusku ...

deniskateniska
9. jún 2010

nie ja mam o desat kil ako mala majdiska.. ja som pribrala uz ... tuha... 17 mozno uz aj viac 😅 a secko je na riti a stehnach 😀 😀

emmka3
9. jún 2010

deni, ty mas 90kg? neveriiiim .... to vobec na tebe nevidiet 😅 a pred tehu si mala vyse sedemdesiat? ty si potom vysoka alebo co, vsak ...

deniskateniska
9. jún 2010

emmka no ja mam 178 cm... no mam 90,2 teda mala som v piatok na poradni... no pred tehu som mala 73 kg...
to som zacala priberat ked som zacala varievat, potom do prace chodit, tam kavicky a cokoladky k tomu v praci 😝 a keby si ma videla predtym tak to isto zbadas 😀 😀 😀

emmka3
9. jún 2010

no lebo na fotke v albumiku, co mate z nejakej svadby, si modelecka jak lusk, a ani teraz by som nepovedala, ze si nejak zvlast vela oblepena 😉

deniskateniska
9. jún 2010

no tak to bolo pred dvoma rokmi... a to som mala tak 65 kg... ale potom to slo horeeeeeee 😀 😀 😀 ale tak neriesim moc vahu .... lebo by som sa zblaznila 😀 😀

emmka3
9. jún 2010

tak, tak, neries .. kojenim sa to roztopi ako maslo na sporaku 😉

deniskateniska
9. jún 2010

ved to.. a ja som sa s tym uz zmierila davno ze nebudem modelka,.. v rodine mame ze sme bucky.. ale ak mi to ostane max tak ako som teraz tak by mi to az tak nevadilo.. 😝

nadezdah
9. jún 2010

deniska všetko najlepšie, hodne zdravíčka, šťastíčka, lásky, všetko čo si želáš a aby malý už vykukol na svetielko čím skôr.
a bruško máš krásne velké,no neboj pri malom schudneš cubi dub. Ja som pri Lusi tiež nabrala 17 kg, našťastie žiadne strie neostali, tak dúfam, že ani pri tomto nebudú. A do roka som mala pôvodnú váhu.

mayocka: mi sme sa svokrovi skladali po 50 €, myslím, že to v pohode stačí.

emmka: Ja mám Lusi poistenú v Allianz, je to životka so sporením, kde si môže vybrať love po pár rôčkoch a ak sa rozhodne ukončiť, vyplatia všetko alebo len vyberie časť a bude pokračovať.

deniskateniska
9. jún 2010

nadi dakujem ;) som ti na fb chcela odpisat ale akosi som neskoro prisla bo som bola dat kolac do rury 😀 😀

danka.k
9. jún 2010

emmka my mame v alianzi, ale v uniqe bolo vyhodnejsie, len robili problemy okolo poistenia kvoli stitnej zlaze maleho....

jani no ja urcite dakedy pridem, len teraz sme stale kdesi.... 😉

deniskateniska
9. jún 2010

baby som sa nepochvalila ze ma dnes prvy krat bolelo brusko ako pred MS 😀 poslickov som mala prvych.. dufam ze sa to pomaly zacne rozbehovat... 😉