Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

mayocka
16. jún 2010

@katika82 ja nemam este kody,ake ty hladas?na digi tv?a kde hladas?ja na aktualne-kody.blogspot.com,tam este nemam nic 😕
@jana2033 nasa mala spi medzi nami na posteli,roztiahnuta jak maly jezisko v jaslickach a my mozeme aj po zemi popadat,neviem si ju predstavit davat do postielky,ked je hladna,dam cicu a zaspi pri nej a ani s nou nemusim pohnut a keby som ju do postielky davala tak sa prebudi a mozme zacat odznova 😖

jana2033
16. jún 2010

@salvinka tak tak 😀 treba si užiť tie naše prvé babatka 😀

@mayocka juuj tak to takto maš, fu ja by som sa nevyspala keby takto mala spala opri nás 😀 , ja som ju do mesiaca nechavala u nas v posteli presne som vravela ze len dam cicku a pokoj, no od mesiaca som ju zuačala davať do positielky a lepšie vyspata som lepšie 😝 a mala si zvykla som sa bala, ale potom som rozmyšlala ze by si zvykla na postel

mayocka
16. jún 2010

@jana2033 no ja sa tiez bojim ze si zvykne na postel ale tak ona je bez perinky a keby som ju nakojila z postielky musela by som ju vybrat a vlozit ju tam naspät co by ju zrejme uz prebralo ....tak to radsej este neskusam mozno az kym nebude dlhsie spinkavat,lebo takto by som sa este viacej unavila aj ja aj ona...a kym by som ju uspala tak dalsie minuty zabite

danka.k
16. jún 2010

salvi ja som bola v BA a tam nic a dnes som bola v polsku... mali pekny vyber, no len ja chudatko chude som mala problem najst nieco take mini na mna 😀 😀 😀 😀

jani bratranec sa mi zeni 😉

chcela som vam tie saty aj odfotit, ale este som zavarala jahody a teraz je uz zle svetlo... tak snad zajtra 😀

deniskateniska
16. jún 2010

@danka.k jahody mnaaaaaaaaaaaaaaaam.. aj ja sceeeeeeeeeeeeeem... mozem akurat tak snivat ☹

danka.k
16. jún 2010

@deniskateniska prid do nas 😀 😀 😀

deniskateniska
16. jún 2010

@danka.k ja si pockam na poliakov, kym mi pred domom zastanu 😀 😀 😀 joj nech uz sme v zaskove a mam svoju zahradku aby som si mohla nasadit jahodky 😉

danka.k
16. jún 2010

neboj na rok ich uz budes mat zo svojej zahrady.. potom my prideme na sampanske s jahodami 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nadezdah
16. jún 2010

@deniskateniska Som sa ti pýtala na tie doklady, tak na úrade kde ti vystavili o trv. pobyte, nanovo napíšu trv pobyt správne a uviesť že je to oprava, poprípade nech napíše poznámku, že došlo k omylu pracovníčky ob. úradu a máš to zadarmo

deniskateniska
16. jún 2010

@danka.k jasne, urobime party 😉 a aj bazen kupim 😉 😀 😀

@nadezdah fiha dakujem moc... aka je vyhodicka mat tu kocku odtial 😀 😀 😀 este raz dakujem moc, v piatok frcim na urad do zaskova 😉

danka.k
16. jún 2010

@deniskateniska bazeeeeeeeen jupi... no uz nech je buduci rok 😀

deniskateniska
16. jún 2010

@danka.k no keby secko vyslo tak ako ma, tak mam bazen taky celkom fajny uz tento rok, ak nie tak si taky mensi kupim buduci rok - tam dame decka do kolies nafukovacich a my si budeme srkat sampano 😀 😀 😀

danka.k
16. jún 2010

@deniskateniska a pojedat tvoje jahody 😀

nadezdah
16. jún 2010

Ja bazén mám, ale či ho toto leto vyberiem neviem, lebo ak bude viac pršať ak svietiť slnko, tak je to na houby

deniskateniska
16. jún 2010

@danka.k presne tak 😉 😀 😀

@nadezdah no to je tiez pravda.. toto leto sa ti asi ani neoplati.. moja teta si dala solarne panely na dom a penzion tak tento bazen vymenili za vmurovany, tak maju teplunku vodu a segra sa chodi vzdy kupat v noci 😀 😀 ked je na prazdninach.. 😀 😀

inak tolko som uz dnes zozrala sladkeho ze sa az hanbim za seba... 😅 😵

danka.k
16. jún 2010

@nadezdah vyber si.. nemusis napustať 😀 😀 😀 😀 😀

nadezdah
16. jún 2010

minulý rok takto pršalo a ja ho keď leje zakrývam a baby by ste neverili, ale to že bol zapnutý ohrievač vody a bol zakrytý, tak spôsobilo, že v priebehu pol dňa sa tak rozmnožili riasy, že mi zadrbkalo komplet aj filter a to som dávala aj savo a prípravky do bazénov proti riasam a pod. A to mi hovorila suseda knihovníčka, že je jeden druh rias, ktorým vyhovuje teplo a dusno.

deniskateniska
16. jún 2010

@nadezdah tak to je extrem... no kamoska nemaju ani ten filter zapnuty, maju tam len tie tablety, bo im to stale zapchava... a ohrievac - slnko 😀 😀

nadezdah
16. jún 2010

@deniskateniska hej hej extrem, čím viac sa starám, tým viac to dodrbem.Mi nestačila solárna plachta, musela som mať aj ohrievač, tak som tomu trochu dopomahla aj ja.

katika82
16. jún 2010

@mayocka tu

http://laurals.com/index1.htm počkaj kým ti to odráta potom hore si dáš keys a hned prvé nagravision a už si potom len kukneš digi TV tuším hned prvé sú tie. a kukneš ktoré riadky sú žlté a prepíšeš. tu bývajú kody do 10 minút niekedy dlhšie ale zaručene prvé.

katika82
16. jún 2010

maji tak som ti to poslala tak že nemusíš ani čakať na odrátanie sekúnd len hore v tom žltom páse kukni keys a nagravision a máš

deniskateniska
16. jún 2010

no my sme to tiez cez to kukali tam su skoro hned, alebo pato - svagor to kuka ze do googla da kody na digy tv a hned prva stranka tam vyhodi ze nagravision a kody, kliknes a velkym vycapene zelenou napisane 😉

anicka
17. jún 2010

tak na tie jahody a bazén by som sa dala nahovoriť hneď 😀 😀 😀

aj na dáku svadbu by som veru šla, len zatiaľ sa nič nechystá 😔

deniskateniska
17. jún 2010

@anicka potom sa mozes pridat 😀 😀

no a na svadbu by som sla tiez, aj oblek mame pre maleho 😀 😀 ale v najblizsej dobe sa nic v okoli ani len nerysuje.. ale asi chvalabohu, lebo segra - mladô, brat - sprostô, a z romcovej strany najstarsi brat - stary mladenec, o nho by som si ani bicykel neoprela 😀 😀 , dalsi - zenaty, a dalsi dvaja - mlady, teraz vysli str. skoly.. a frajerky 😅 len take.. takze mozem leeeeeeeeen snivat (pokial sanieco nahle nestane 😀 😀 😀 )

deniskateniska
17. jún 2010

@danka.k uz aj ja mam jahodkyyyy 😀 😀 som si bola kupit.. mnamikyyyyyyyyyyyyyy idem si asi zamrazit a zavarit trosicku.. bo tie umelaky co kupujeme v obchodoch mi vobec nepasuju do mnam kolacikov 😀 😀 😀

mayocka
17. jún 2010

@katika82 neviem sa v tom vyznat...skoda ze to tam podla datumu nie je podavane lebo neviem ktore su stare a ktore nove...a ktory riadok mam kukat? Hexadecimal Key?
sme boli na poradni s ivkou,mame uz 4,6kg 😉 myslela som ze uz bude aj 5 ale tak za dva tyzdne pol kila pribrat z materskeho mliecka sa mi zda fajn 😉

jana2033
17. jún 2010

@mayocka sice maš pravdu keby si ju tak musela tak to by som asi aj ja nechavala v posteli 😀 naštastie ja ked ju presuniem do postielky to ju mam už len položenu na perinky nebalim tak naštastie sa nezobudí 😝

@danka.k jaaaaaj tak bratranec no skvele 😀 len sa potom zabavte

deniskateniska
17. jún 2010

@mayocka tak skus to do googla, tam mas aj datum napisany na kedy su tie kody.. lebo to laurals.com to musis tam najst to nagravision a svietia tam tie co su menene... 😉

danka.k
17. jún 2010

@anicka ja som si najprv myslela ze ideme spolu v july na svadbu.. a to idem s tvojou svagrinou.. sa mi to pomylilo 😀 😀 😀
@deniskateniska super tesim sa s tebou a s jahodami 😀 😀 😀 😀

danka.k
17. jún 2010

co poviete?? aka budem??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀