Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
13. aug 2010

@emmka3 a som nad tebou dnes uvazovala, zeby sme sa uz aj mohli stretnut, ale Adam dnes vstal o desiatej, tak som sa zasa nestila dostavit na piesok. v poslednej dobe tak stale vstava. potom sa nechce taku hodinku nakrmit, vonku jedavat nechce, tak mam nizku sancu dostat sa von doobeda.

emmka3
13. aug 2010

@bolulka joj, moja zlata ... my tiez nejak v poslednej dobe doobeda na piesok nepachneme, bo furt u nejake vybavovacky v meste a od 28. 8. uz ani nebude ako, bo sa stahujeme do domceka 😵

bolulka
13. aug 2010

@emmka3 nieee, to uz..

emmka3
13. aug 2010

@bolulka noo, ak myslis to, tak ano, uz ... bytik je predany, takze mozme balit svestky ...

deniskateniska
13. aug 2010

fiha emka parada.ake ste dali tie okna?

emmka3
14. aug 2010

@deniskateniska Deni, to je stary domcek, tam sme okna nemenili, tie okna aj kuchynu budem s tebou riesit do noveho 😉

deniskateniska
14. aug 2010

tak teraz do stareho a tam idete stavat?no potom pridete kuknut ako to vypada nazivo;)

nadezdah
15. aug 2010

Sa mi zdá, že tá dnešná búrka všetky vyradila z prevádzky. Ale veď už je vonku pohoda a tu nikoho.

jana2033
15. aug 2010

@emmka3 no teplotky sa nevrátili a predvčerom nádherne buvala od deviatej do štvrej a od piatej do desiatej 😀 no tato noc bola na nič...no super tak sa stahujete 😝 tak len nech vám to dobre dopadne

deniskateniska
15. aug 2010

hej burky hnusne,ani vonku ani nic.och.
Nadi ako sa mas?uz fpohode?

nadezdah
15. aug 2010

@deniskateniska Deni, v pohode už bolo, a zase na prd. V stredu som bola na poradni, tak musím ležať na vyvýšenej posteli a nič nerobiť, inak nemocnica istá. Dr. vravel, že ak donosím do 36 tt, že bude šťastný jak blcha, tak asi to nie je v poriadku, nič mi nepovedal, len že krčok je slabí a že mám ležať. Tak sa snažím ležať čo najviac, ale dnes ma už začala aj hlava z toho bolieť. V stredu idem na cukor, fuj. Vraj si mám zobrať citrón a že to chutí potom ako sprite. 😀
Myslite na mňa, ma ide v posteli urvať od nedy, malá furt že sa chce hrať, nič nemôžem robiť, asi ma drbne.
Ozaj a bola som v polsku a nič som nezohnala. Tak idem nakupovať cez net. 😉

deniskateniska
15. aug 2010

moja tak lezkaj a davaj si pozor na seba aj drobca.dcerke povedz ze ak chce surodenca musi vydrzat a pekne sa o maminku starat.a ked sa chce hrat tak karty alebo clovece😉myslime na teba,drzkajte sa,bud silna a secko bude ok.uz mas vacsiu cast za sebou tak treba bojovat a drobcovi dohovarat.pozitivne myslenie pomaha😉

nadezdah
15. aug 2010

@deniskateniska Ďakujem

deniskateniska
16. aug 2010

mrtvo tu akosi.inak mame trampoto,zjedla som koprovu omacku,maly cele poobedie vracka.joj.cely den nespal,len nachvilku.joj ja uz fakt nejdem nic jest.

bolulka
17. aug 2010

@deniskateniska koprova by nemala byt problem. kopor je dobry na mliecko.

katika82
17. aug 2010

AHOJTE maminy
tak ja som bola dnes na predposlednej skúške mám to za 1 tak som happy. sme u svokrovcov tak len tak na chvíľku lebo tu kým net niečo načíta tak aj porodím asi drhý krát

no nám luky v sobotu prvý krát spadol z guča, teda viac menej sa zošmykol nejak ani neplakal skôr sa asi zľakol ale ja som sa asi viac, celý deň som nemohla ani jesť len som sa na neho kukala a kontrolovala či niečo niekde nemá. uf to bolo. ale teraz si už dáva pozor ani sa len nepriblíži ku kraju

nadezdah
17. aug 2010

Baby teda tie čo ešte študujete popri dieťati, tak vás obdivujem. Ja by som na to nervy nemala. Ma kolegiňa nahovárala, aby som si radšej školu urobila a to len na pol roka by bolo, ale popri zamestnaní, a ja radšej dieťa riešila. Učenie je jedna z tých vecí čo ja nemusím. Tak všetkým študákovým mamičkám držím palce.

emmka3
17. aug 2010

@katika82 gratulujem ku skuske 🙂 a s tym padom si nic nerob, ono ked sa aj dava pozor, tak na just sa stane... a padol na aky povrch? ale hlavne, ze je vsetko OK ... mne maly padol dost vazne ked mal len 3,5 mes., boli sme aj na pozorovani ale nastastie vsetko je OK ale odvtedy fakt ani na minutku som ho nespustila z oci, a on sa este napada kym sa nauci bezpecne bezkat, aj ked len z vysky svojho postavenia ale aj tak ... neboj, dobre bude 🙂

katika82
17. aug 2010

emka no spadol na plávačku na podlahu ale tak že ani neviem ako gauč máme nejakýcj ani nie 25cm. a on sa tak že ruky dopredu a ako keby sa oprel na ruky a preváril potom nejak. lebo ani nemal nikde buchnuté to mi bolo divné. ja viem že sa ešte napadá dosť ale bola som fakt taká naľakaná že až. a suseda moja čo má dvojičky mi hovorí: že čooo mne minule tobias z rúk spadol a tu je preto? a ja že čooo?? pre boha a to si s ním ani nikde nebola?? a že nie, no ja by som určite išla ved to je vysoko predsa len.

deniskateniska
17. aug 2010

bolul to asi ta mliecna omacka nie kopor fies.bo to bolo jedine co som este nepapala.ale vrackat prestal az vecer a nespali sme skoro nic,brusko bolelo este aj dnes.ja som si bola kupit rifle konecne.ale inak nic bo maly plakal furt.

anicka
17. aug 2010

@katika82 gratulujeme 😉

jana2033
17. aug 2010

@katika82 aj ja gratulujem . Tak už len jednu a šup do piataka 😉

@nadezdah no ja keby sa mala rozhodnuť znova na školu už asi nejdem 😀

bolulka
17. aug 2010
salvinka
17. aug 2010

@bolulka bolul, ale tam ide o osetrovne nie? kedze to nie je podmienene 270 dnami..
predvcerom ci kedy sa osobne vyjadril na konikovi ze nemocenske nezrusi!

danka.k
17. aug 2010

aj ja som to pochopila tak ako salivnka.. tak neviem v com sa vyfarbil.. podla mna je to spravne

bolulka
18. aug 2010

ale vsak to co mamickam radil aby zrusili pracovny pomer a nanovo zalozili novy s vacsim platom, tak to chce teraz rusit.

a kde sa na konikovi vyjadril?

salvinka
18. aug 2010

@bolulka jo to hej.. ale tak stale bude moznost normalne si platit dnp, to je predsa len spravodlivejsie 🙂 aj ked s tou obmenou prac. pomeru to bolo o dost jednoduhsie 🙂
v teme rodicovsky 2010 bol nakuknut

emmka3
18. aug 2010

@bolulka ja suhlasim so salvinkou, on to tu radil, lebo vedel o tej medzere v zakone, tak preco nevyuzit, ale je to nespravodliva medzera, tak to teraz ide napravit ... tiez si nemyslim, ze to je nejaky zly krok ... nech len plati kazdy min. tych 270 dni z maxima, ked chce mat maximum, a nie sachovat hore dole ... ja som rada, ze DNP sa zatial nerusi, to by ma veru mrzelo, do buducnosti ...

anicka
18. aug 2010

@emmka3 100 % súhlasím, aj aby sa to opravilo aj aby ostalo DHP, do budúcnosti by to veru mrzelo aj mňa 😔

deniskateniska
18. aug 2010

babule neviem ci som to zle pochopila alebo co ale tak napr.mna sefo odrbal s platom a celkovo ani md by mi nevysla z toho platu,spoliehala som sa na to a ked som dostala zmluvu konecne po x mesiacoch s min platom tak som otehotnela.zrazu ako natruc ked sa dovtedy nedalo.a na socialke na mna doslova naziapali,ze co chcem mala som sa zbadat skor.a to aby sme vobec mali z coho zit a kde byvat sme tu medzeru mohli vyuzit.ja len tolko ze mne to velmi pomohlo.ked tieto uzasne zeny nemali ochotu ani len odpovedat na otazky.