Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
17. mar 2008

no malinka sa ma uz lepsie a lepsie... ale my s manzelom sme mrtvy 😝 dnes sme znova boli obaja u dr. nasadili nam nove ATB... pche... co to za choroby.. za tyzden som presla troma!!! 😝 😝 😝

tretulka
17. mar 2008

bolu lka, vsak to je vela citat a nieto este prezit...choroby sa u Vas citia nejako dobre 😠 ...prajem skore uzdravenie celej rodine 😉

veronika13
17. mar 2008

no ale je to naopak postavené, čo by mali prevenciu podporovať, takto idú proti tomu 😝 no čo, ak chceme byť zdravé, musíme si priplatiť, určite bude možnosť vyšetrenia aj na vlastnú žiadosť. A o to im ide, všade v čakárňach sú polepené strašiaky rakoviny krčka maternice a oni znížia častosť odberou... na hlavu 😠

anicka
19. mar 2008

Bolulka ahoj, má sa už Klaudia lepšie?

bolulka
19. mar 2008

anicka, ahoj.. dakujeme... veru ma.. dnes stale plakala, tak ju pekne manzelik zababusil, a boli na navsteve u svagrovcov.. bola stastna... a ja tiez, ked som pocula, ze je stastna... (hold som to nevidela, bo som si musela odsediet dalsiu hodinu vodicaku). zajtra ideme na kontrolu, dozvieme sa viac...

minule som videla ako sa vam kocik vetra na balkoniku 😀 super 😉 😉

bolulka
19. mar 2008

jeeej anicka... krasne fotockyyyyy.... malinka je nadherna.. a hlavne tam ako duma 🙂 😵

anicka
19. mar 2008

No vetral sa a Maťka vňom 😀 😎 . Ďakujeme. 😉

nenka83
19. mar 2008

caute baby.tak prvu statnicu mam za sebou. pri panovi Fogasovi, som este teraz v strese a mam hnacku, no uz v poho...

baby chcem sa opytat ci aj vasi mali stavy zlosti? moja mala uz tyzden zuri, vyrevuva, hneva sa za vsetko, neda sa obmedzit pri prebalovani? co mam robit? kricat na nu nekruicim,ani som jej nikde necapla po ritke ani by som jej nikdy nie... ako sa chovat?

andy.a
19. mar 2008

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... 😉

ninka,kuk 😉
a blahoželám k štátnici 😝 😵

andy.a
19. mar 2008

sorry,že som vám sem vtrhla 🙂
a ešte som aj preklep urobila-nenka,nie ninka,samozrejme 😉

nenka83
19. mar 2008

ahojky andy.no ved preto to vsetko tak trvalo, uz som citala hodnotko no mmb.idem srajbnut aj ja.tak ste spokojne vravis?

andy.a
19. mar 2008

áno,nenka,čiapočka je super 😵 🙂

bolulka
19. mar 2008

nenka, v tomto ti veru tazko poradit.. bo kazde dietatko je ine... mozno by male zvysenie hlasu nebolo na skodu. 😉 (napr. pri tom prebalovani)

anicka
20. mar 2008

nenka blahoželáme ku štátnici 😉

bolulka
20. mar 2008

ahojte, potrebujem poradit...

ked posadim malinku na nocnik po zobudeni, tak sa mi cielene vycika... este pekne na tvari vidiet, ze zatlaci... no a napr. dnes som ju pocas dna posadila a ona sa snazila, ale nic neslo.. tak som ju nechala bez pampersky povalat sa po posteli a ona sa za pat minut sama posadila na nocnik a vycikala...

uz ju mam oducit od pampersiek? a ak, tak ako? ja som ju totiz nechcela tak skoro, ale sa mi zda, ze je na to pripravena.

nenka83
20. mar 2008

no tak ju co najcastejsie na nocnik davaj... u nas nocnik ziadny uspech, bude zacikana a cusi ako pat penazi. 😀

bolulka
20. mar 2008

no budeme trenovat.. 😉

veronika13
21. mar 2008

ahojte, som vás trochu zanedbávala 😀 no mám zapal oka, tak sa mi ani do monitora nedalo hľadieť, kuknite tortičku akú som ulepila Riškovi, no konečná verzia ešte neni, na vrch pôjde želé a sviečka a možno to dozdobím šľahačkou

môjho tiež dávam na nočník po prebudení, no v poslednom čase som to dosť zanedbala, tak sa pľuhák akosi začal vzpierať, keď ho tam idem posadiť, tak mi zas musíme začať odznova trénovať, ale mužovi sa už zopárkrát aj vykakal, tak to hádam také zlé nebude

nenka, blahoželám k štátnici, tak budeš mať teraz voľnejšie nie?

nenka83
21. mar 2008

no este mam dve, takze ani nie... ☹
ale uz som si to nejak inak vymeslela, ze po nociach a skoro rano, aby som co najviac bola s mamou... no stale mam take stresy, mam krce v brucho napina ma na vracanie, co by mi pomohlo?? nemzem spavat...

inak veronika myslim ze som videla tvojho muzika vcera v tescu, pred tescom teda... kukala som aj teba no nebolo ta, on si asi chudak aj vsimol ze na nho kukam, no neviem ci to bol presne on.. asi hej, tak z fotky sa mi zdalo.

aj nasa sa vzpiera, v poslednom case sa furt pajedi-

nenka83
21. mar 2008

jezin ta tortaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, supeeeer, zozrala by som ju len taky rachot!!! a odkial mate jahodky?

veronika13
21. mar 2008

nenka, čo by ti pomohlo? asi poľaviť, lebo sa to odzrkadlí na tvojom zdraví ☹ a to koľko škôl študuješ naraz???

ja možne, že si ho videla, lebo tam včera bol, ja som bola s ním v stredu 😀

nenka83
21. mar 2008

a malinkemu uz das jahodku?chcem ja malej kompot jahodovy k jedlu dac, uvidime co to zrobi.

veronika13
21. mar 2008

jahody mali v tescu, to tiež taká sranda, som ani nesnívala, že ich tam kúpim, lebo mávajú zväčša v Kubíne dosť biedny výber, ale na moje obrovské prekvapenie ich mali. Ešte som mu neskúšala dať jahodu, on mi celkovo ovocie nechce, iba ako presnidavku a aj to už pomenej 😖
nemalo by jej byť nič, môžu sa síce až od roka, ale trochu keď prižmúrime očko a nezje celý kompot, tak jej isto nič nebude 😉

nenka83
21. mar 2008

veronika len jednu, len tie statnice mam 3 a kazdu jednu mesiac... takze este 2. ked ja polavujem stale, som s malou cez den.ked uz to chcem nejak skoncit, uz som si to dlzna.

skusim jej dat zajtra, mne tiez ovocie moc nechce, presnidavky nasilu. vo vsetkom zacina spekulovat, ale maso to moze!!! to jej jej... ani cokoladka jej nebere, ale dobre ja som rada 😉 za to tycinky to je jej! a aky caik davas? ja mam s tym problem...odmieta mi, dnes som kupila v tescu dva... pomarancovy- no ten vobec a potom leros detsky, ten som este neskusala...uvidime zajtra.cistu vodicku este vypije, no tiez malo. ☹

bolulka
22. mar 2008

veronika, jeeej, nadherna torticka.. perfektny napad s tym vrchom...

inak blahozelame k prvemu rociku... ale ten cas bezi, co? a nase deturence uz nie su veru ziadne babetka, ale taky maly betarikovia 😀

veronika13
22. mar 2008

čajíky dávam väčšinou Hipp granulované, ale teraz má z lekárne nejaký detský na obranyschopnosť, no zatiaľ som s čajmi problém nemala, vypil všetky 🙂
veru, letí to poriadne, taká nostalgia na mňa prichádza teraz... môj neni bábätko už dávno, ale stále ho tak volám a ešte dlho budem 😀

bolulka
22. mar 2008

ja jej tiez stale hovorim: "ty moje babeetko" 😀

holubok
23. mar 2008

ahojte,aj ja mam doma babatko.je to stale pre mna take moje bebeto.. 😉 ako sviatkujete?trosku sa nam ukazalo slniecko a hned mam lepsiu naladicku,jaj ako sa tesina leto 😀

majdiska
23. mar 2008

ahojte kočky,
no ako sa zdá, na plavoške sme sa nestretli 😉 , ale nevadí. môj drobec drží rekord v plakaní, je nauplakanejší zo všetkých tých špuntíkov, a to sú tam i malé bábatká. malý len čo vidí sprchu už plače, a to nevravím o bazéne. posledne to už bolo o čosi lepšie, neplakal až tak moc, dokonca sa vozil i na takej podložke. hoci napredujeme pomaly aj sme trošku plávali a neplakali. ale ako povedala tá babenka, z tých najväčších plačkov bývajú najlepší plavci, tak uvidíme v utorok. detičky vraj budú plávať i samé, no toho sa trošku bojím. 😒 ale inak malému to zatiaľ prospieva, troška kýchal, ale teraz je to už lepšie. dnes ide malý kúpať starkú v DK, má obrovskú pištoľ aj korbáč...
no a aký je ukecaný, hlavne ráno o 6h, ked chcem ešte spať, tak on začne šklbať perinu - v noci o 4h ho beriem k sebe, a rozpráva si ga,ga a ťa ťa, ťa a tak podarene dáva k sebe pery, všetci mu hovoria, že je ako Pepek námorník, len fajku do úst 😀
ozaj a príjemné sviatky

nikuliq_
24. mar 2008

ahojte, prajemvám všetkým krásne sviatky. . môj krpec už vyšibal rod. príslušníkov, juj taký bol rád ked za to dostal čokoládky a perníčky 😀
majdiška, to plávanie je to super! aj my sa stále chystáme, len sa nemôžme dostať, lebo malý je na tom zle, ideme zajtra zas do nemocnice do martina,takže dúfam, že sa na tom podarí tam prísť kým to neskončí 😒
a to že malý plače - určite si zvykne, no a ked vraví že takí bývajú najlepší plavci tak to asi bude pravda 😉 ja som sa vody nikdy nebála ale plávať riadne neviem doteraz 😅
veronika, dotatočne vám gratulujemk narodeninkám 🙂
nenka, tebe k vydarenej štátnici 😉 a neboj, verím tomu že aj tie dalšie zvládneš v pohode
tak papa, všetkým krásny dník a dúfam, že sa nám už po návrate z nemocnice podarí aj na to plávanie ísť 😒