Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
11. dec 2013

@jana2033 ako? Este si cela?

jana2033
12. dec 2013

@danka.k dani moje cela cela 😀 zajtra idem k dr. tak som zvedavá. Minulý týžden nič, tak uvidime ako dopadne zajtrajšia poradna. Ale včera mi taaaaak zle bolo som sa tak najedla som povedala že týžden nič nebudem jesť lebo som sa zlakla že to už na mna ide 😀 . A to ešte nemam poprate veci detske požehlene, pochystané do pôrodnice. Och joj ja si dávam na čas tak ma to čaka cez víkend. 😝 Ale to už len do tašky dať veci pre mna a malej idem prat zehliť cez víkend 😀 A to sa chystam ešte buduci týžden piecť tak si myslim že rodiť ešte nejdem 😀

vianne
12. dec 2013

ahojte, chcem sa vas spytat na referencie a skusenosti so skolkami DK Na sihoti a v meste pri Daze - dobre aj zle, ake maju podmienky pre prijatie dietata..a pod. dakujem vam

danka.k
12. dec 2013

@jana2033 kludne mozes aj po vianociach rodit 😀

danka.k
12. dec 2013

@vianne tebe ide mat maly tri roky vsak? No myslim ze cim skor musis podat prihlasku, lebo v dk je tusim navaldo skoliek. Ohladom skoliek neporadim

jana2033
13. dec 2013

@vianne naša mala chodí na Sihoti som veľmi spokojna podmienky no minimalne rok dopredu samizda treba dieťa prihlasiť ale nie vždy niekedy je menej deti stači aj neskor no my ked sme našu davali tak bolo strašne vela deti vtedy tak my sme samizda dva roky, pri Daze neviem.

@danka.k tak som po poradni, zatvorena tak som zvedavá 😀 idem o týžden vo štvrtok a asi zase na príjem och hruza až strach ale idem v pondelok na krv na predoperačne ale hlavne epiduralku že ak by som sa rozhodla si dať 😝 tak aspon som sa odhodlala a budem mať lepší pocit 🙂

danka.k
13. dec 2013

@jana2033 🙂 a simonku si prenasala ci nie? Mozno budes mat prve dueta v novom roku az 😀

jana2033
13. dec 2013

@danka.k jjjj aj Simu som prenašala a dali mi vyvolavačku len ked tych vyvolavačiek je vela či nie? mne pichli jednu, druhu a tretiu hruza a toto si už predstavujem teraz 🙄 čo to bude....no keby som porodila tak ako simu vychadza mi to na 26.12. 😀 no som veeeeelmi zvedava....ale mam toho už akosi plne zuby, večer prídem domov sadnem a nemôžem sa postaviť až mi je to niekedy tak smiešne 😀

vianne
13. dec 2013

@danka.k lebo som pocula ze zapisy su vo februaci marci, ale asi to idem vybavovat hned.

danka.k
13. dec 2013

@jana2033 hmmm neviem kolko vyvolavaciek davaju, nemala som ani raz. Ved uvidis ako bude 🙂
@vianne zapisy sice vtedy su, ale niektory maju prihlasky aj tri roky dopredu a dieta im nevezmu. Vzdy zalezi odtoho kolko maju v dany rok deti.

vianne
13. dec 2013

@danka.k fuuu, tak to je cele zle...ja uz rok pracujem, a ak mi ho do skolky nevezmu, tak fakt neviem co dalej...no diky pojdem to hned riesit, nech nezmeskam viac ako sa da 🙂!

danka.k
13. dec 2013

@vianne chod pre istotu, su tam nejake podmienky na prijatie dietata, jedna z nich ze rodic musi pracovat, tak myslim ze toto zavazi a vezmu ho. Len chod cim skor

lenkaa222
17. dec 2013

@vianne tam pri daze sa zapisuje rok dopredu...my sme nášho boli zapísať už min.rok...
@danka.k a na tom zápise sa čo robí? ide tam aj krpec?

danka.k
17. dec 2013

@lenkaa222 netusim co sa tam robi 😀 ja som iba prihlasku zaniesla, viem ze niekde chodia aj deti, ale kde neviem

viktoria12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana2033
24. dec 2013

@danka.k ahoj Danulik ani som nestíhala tento krát písať moc sms. Skôr iba manžel ja som dodatočne. Musíš mi dať tvoje číselko neviem ktoré ti platí 🙂 furt zabudam tie zle zmažem a dobre si uložím. Neviem či Ti už spomínali máme Sáru 4200 g a 53 cm a narodila sa 18.12. o 6.30 😝. Škoda že 1 den ešte nevydržala segra ma vtedy narodky 😀

danka.k
24. dec 2013

@jana2033 gratulujem jani 🙂 krasne miery 🙂 vela zdravicka slecne prajeme 🙂 vtedy si mala aj termin nie?

jana2033
26. dec 2013

@danka.k dakujem 🙂 jj 19.som mala termin. Uz nevydrzala v brusku, tento porod bol akysi rychlejsi ako prvy ale bolesti boli aj tak skoda ale chvalabohu prezila som 😀 akurat po porode to bolo horsie.

orchidea123
10. jan 2014

Ahojte dievčatá aj ka som z D.K.Mám krásnu zdravú dcérku ktorú mám po dlhých rokoch a veľmi sa tešíme ja som sa preložila k Dr.Hrudovi a som veľmi spokojná aj keď som si radšej pre istotu odrodila v Martine super starostlivosť skvelí odborníci na Martin nedopustím . Mamičkám budúcim č čakateľkam prajem veľa sťastia a ostatným mamičkám hodne trpezlivosti s detickami majte sa

zuzucream
14. jan 2014

ahojte maminky nepoznate niekoho spolahliveho kto opatruje deticky v kubine?

karamelinka
27. jan 2014

ahojte baby nechysta sa daktora z vas na skolu do RK na odbor primarne vzdelavanie mgr?

nikanem
2. feb 2014

Ahojte dievcata, viete mi povedat osobnu skusenost s dr. kodajovou, pocula som na nu dost zle ohlasy, je to pravda?

adulikka
3. feb 2014

@zuzucream Dobrý deň .Poznám pani ,ktorá už 12 rokov opatruje deti .Ak chcete a nemáte ešte nikoho tu je na ňu kontakt : 0944 152 363 .Býva na Banisku .Podmienka dieťa treba doviesť ku nej .

zuzucream
3. feb 2014

@adulikka Dakujem 🙂

zajkka
10. feb 2014

@karamelinka a ty rozmyslas,že pojdes?kde si chodila predtým na strednú?ja som rozmyslala každým rokom,ale soc.pracu

zajkka
10. feb 2014

Neviete prosím o nejakej zubnej lekarke,ktorá berie deticky?dakujem

karamelinka
28. feb 2014

zajkka no ja mam hotelovu skolu potom som chodila na unb do bystrice pedagogika slovensky jazyk etika a to mam bc a teraz som chcela toto...uz nestihacka ale na bud rok idem...a ty ides studovat?

eninka27
4. mar 2014

Baby, mňa mykne :D vypekám, teším sa, ako sa mi darí, kysnutá slaninová babovka v ruer, tvarohovy koláč elegantný a ja koza zistím, že zajtra je popolcová streda :D :D

katika82
7. mar 2014

@eninka27 celá Eňa🙂

eninka27
7. mar 2014

@katika82 hehe :D