Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

oroslanovci
5. máj 2008

riveronka - aj my sme sa uz videli, nasi drobci mali spolu krstiny, my sme tam boli jediny chlapcek a so vsetkych babatiek najvacsi, Marosko mal vtedy presne 4 mesiace (22.1O.2006). No a obcas sme sa stretavali na Brezovci pri kocikovani.

bolulka - drzim palce, urcite to urobis. Daj potom vediet.

bolulka
5. máj 2008

riveronka, no vidis... tak a teraz si to uz veru ty, na tej fotke 😀 😀 😀 a nenka? - no jasne. taku kocku neprehliadne veru nik. 😉

holky, ja som spravilaaaa.. som stastna ako blska.... 🙂

nenka83
5. máj 2008

no to hej, strasna kocka som, zuby, nohy krive! a brucho slajfov 5, no to som koca, i do voza i do koca... 😠

bolulka gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kua teraz daake auto vyhrat by sa zislo, ze???

veronika13
5. máj 2008

bolul, veď to bolo jasné, že to spravíš, kto by to iný spravil ak nie ty 🙂

veronika13
5. máj 2008

nenka, riadna sebakritika, len či je pravdivá...neviem posúdiť, ešte som ťa nevidela 😀

bolulka
5. máj 2008

nenka, tak sa patri.. sebakriticky hladiet...ale u teba isto netreba... 😀

hej, hej, uz by sa zislo vyhrat... 😉

oroslanovci
5. máj 2008

bolulka - gratulujeme, a to auto by bodlo asi vsetkym, ja sa teda rozhodne hlasim. Posielam Crosainty 7 days a stale nic, uz mi to pripada tak, ze si nan musim asi zarobit, fuj, to bude fuska.... 😉

nenka83
5. máj 2008

Joj baby ja mam take nizke sebavedomie az az. neviem preco.... niekedy ma to az stve ☹

bolulka kukla som album, malicka je nadherna. sla by som zajtra na plavosku, ale prisiel mi Chuan tak nemozem 😉

bolulka
5. máj 2008

nenkaaa... a co take tamponiky, hm? 😉 vsak uz sa vas nemozem tam dockat...

a nenka, ty si ta posledna, ktora by mala mat take nizke sebavedomie.. vsak ked sme ta s manzelom videli prvykrat, tak sme skoro az na zadok spadli.. 😉

oroslanovci
5. máj 2008

bolulka - mala je velmi zlata, ja hlavne nechapem z toho jej obocia, ma to take pravidelne a vyrazne, ako keby si jej ho farbila 😀 , no hlavne cely ocino, ja si tvojho muza pamatam este zo zakladky a kopir je nic proti tomu, ako sa na neho podoba

bolulka
5. máj 2008

no hej, to obocie je ale kapacita... troska sa bojime, ci nebude mat v skolke (a skole) problemy, ale hlavne si myslim, ze v puberte a dospelosti bude vyhodou.. vytrha si ake si bude zelat a navyse si ho nebude musiet malovat 😉

oro, ty poznas mojho manzela? chodila si s nim do triedy? a ten kopir to isto... neuveritelna podoba...

oroslanovci
5. máj 2008

nie, nechodila som s nim do triedy, myslim, ze on bol o rocnik nizsie, ale pamatam si ho. A nema nahodou starsiu sestru?

bolulka
5. máj 2008

ma, veru ma... Janku...

oroslanovci
5. máj 2008

vidis, to je pamat!!! 😀
ale nie, ja si vela decak pamatam zo zakladky, ved Brezovec nie je taky velky a za nasich cias, tam bola len jedna skola, vlastne aj teraz je, ale isty cas boli dve.
Ale mala sa tak podoba, tam ocko isty, bez pochyby.

bolulka
5. máj 2008

vravim, ze to by sudca aj zamietol dna testy, keby daco.. ze by to bolo cierne na bielom 😀

tretulka
5. máj 2008

bolulka, gratulujem k vodicaku 🙂 .... a k tej podobe...malu by teda Tvoj muzicek nemohol zapriet v ziadnom pripade 😀 ...ale je to sranda, ze niekedy sa deticky tak strasne podobaju na niektoreho z rodicov a niekedy dietatko vyzera akoby si ho v susedstve pozicali 😀 😀 😀 ... my sa vzdy pobavime na tom, ked sa vedu debaty, ze na koho sa podoba nas Martinko...pre niekoho je to cely tato a pre niekoho cela mama, tak si potom vyberte 😀

nenka83
5. máj 2008

no Bolulka zas kto orbil modelku, ha??? priznaj sa!!!!!! 😵

tretulka aj u nas je to tak, no prevazne vravia ze sa mala podoba na mna. a ja v nej niekedy vidim aj svokru aj mojho oca... cize taka miesanina 🙂

bolulka
5. máj 2008

a to poznate, ze aj manzelia sa podobaju? ked spojite ich polovicne tvare? (teda ak su si sudeny).. no vsak nieco v tomto duchu mam aj v albume, ale mi nejak extra nesedime, no uz som spajala ludi, ktory nakoniec vyzerali ako jeden clovek... takze ak sa podoba podla jedneho na maminku a podla druheho na ocinka, je to logicke 😉

nenka, modelky maju iba kostru, ci?

anicka
6. máj 2008

bolulka gratulujeme ku vodičáku 😉
riveronka ďakujem za pochvalu 😀 máte spolu krásnu fotočku 😉

riveronka
7. máj 2008

Jejejejeeeee, ano Oroslanovci, Maroska si pamatame. Uz sedkal na kolienkach oproti tym drobcom vo vankusikoch 🙂
Ako sa mate? Som nevedela,ze byvate v BA, ked ste krstili v DK.

riveronka
7. máj 2008

Nenka, tak to dakujem za kompliment. Ale nemam uz veru 20, ani 25 😢

bolulka
7. máj 2008

riveronka, to vazne?????? vyzeras tak mlado... zeby potom ta prva fotka sedela 😀 no vidiet, ze sa o seba staras a iste ani nefajcis, vsak? 😉 (som si vsimla ze nefajciarky vyzeraju velmi mlado oproti fajciarkam 🙂 ) moja svagrina ta ma nejak tridsat rokov a vyzera na 22 - aj to je asi vela 😅

tretulka
7. máj 2008

riveronka, Ty fakt vyzras ako take dievcatko 🙂 , ked Rebeka podrastie, budete chodit ako sestry 😉
vcera sme boli ockovat, maly strasne plakal, ale nie kvoli ockovaniu, ale on sa boji dr., drzal sa ma ko kliest, nevedela som ho ani na postel poriadne polozit...aj dr. povedala, ze ma panicky strach, moje zlate, tak mi ho bolo luto 😔 , alehned ako som ho zdvihla z postele bolo po placi, len obliect som ho musela na stolicke 🙂 a potom uz robil v ambulancii inventuru 😀 ...na dalsie ockovanie ideme 8.7....vcera bol ok, len v noci poplakal trosku, ze ho boli nozicka a rano uz mal teplotu zvysenu, nechcel papat, teraz mal 38, dala som mu nurofen a zaspinkal...dufam, ze ked vstane mu uz bude lepsie...tak dnes ani von nepojdeme radsej...

riveronka
7. máj 2008

Zeny, vy ste sa asi dohodli, ze mi treba zdvihnut sebavedomie, co? Ale ste zlate, dakujem za komplimenty. Teda ja tie vyjadrenia o veku beriem ako komplimenty 🙂

Zuzi, to ste boli Prevenarom??? Aj nasa Rebeka mala taky strach, ale z koznej doktorky. Potom sme tam par mesiacov neboli a uz je to OK. Uz sa jej neboji.

Bolulka, Ty tiez isto nefajcis 🙂

bolulka
7. máj 2008

nie uz nie 😀 ale dlho som fajcila ako turek 😅

oroslanovci
7. máj 2008

ahojte,

riveronka - my byvame v BA len 7 mesiacov, dovtedy sme byvali v DK.

No, my sme dnes boli prvykrat v skolke, resp. jaslickach, ja od pondelka nastupujem do roboty, takze nas Marosko bol na skusoch, uz od vcera som mala z toho paniku, ci nebude plakat, ale on nic, praveze naopak, nechcel odtial ist domov, ked som po neho prisla. Bol tam sice len na 2 hodiny, uvidime co bude, ked tam bude cely den. V piatok uz pojde na pol dna a pred spanim pridem po neho. Ale je to velmi zvlastny pocit, nechat dieta v skolke a odist. Cele dve hodiny som chodila po obchodoch, aby som zabila cas, nechcela som ist domov, lebo keby som videla ten prazdny byt, tak by som asi plakala ja a nie maly.

bolulka
7. máj 2008

oro, jeej, tak to vam drzime palceky... aj nad vselicim po jej druhom zmyslam, tak uvidime... ja skor zacinam uvazovat nad nejakou maminou na materskej. 🙂

lubecka
7. máj 2008

ahojte, prosim vas, neviete ci niekde v Kubine sa da chodit cvicit s babatkami? napr. na fit loptach alebo nieco take.. diki

nenka83
7. máj 2008

ahojte. oro ty byvas v BA? to som ani nedvedela. no som tiez dilina, teraz kukam na tvoju fotku a tam ze okres Bratislava 😀 tak mam kde prespat pred skuskami 😝

riveronka ako fakt vyzeras na 15 rokovv a na tej fotke mi pripominas jednu babu co s nou moj spagatil 😠
aj moja mala sa bala schusterovej ked sme k niej chodili, potom sme zacali k malovej, no moc sa to nezmenilo.teraz trocha vyrazky pomizli tak nechodime.no mali sme dlho lisaje, a same maste a nic nepomohlo.teraz som jej to mastila z oriflejmu tou zazraznou hojivou mastou a za 3 dni jej vsetko vymizlo. a predtym 3 mesiace sme z kozneho mastili a lisaj sa len zvacsoval 😒

idem dat dnes malu strihat, ofinka jej pada do oci, tak som zvedava ako to zvladneme, je von krasne tak cakam kedy sa zobudi a padame. tak krasny dnik baby.paaaa

riveronka
7. máj 2008

ahoj Lubecka, da sa. V piatok o 10.00 do DOmceka na Byterci.

Marosko, gratulujeme, uz si skolkar. Aj nasa Rebeka ide do skolky, ale az od Sept. Ono to tak byva,ze prve dni sa deticky tesia, lebo je to pre ne novota. Marosko, prajeme Ti, aby Ti ta obluba skolky vydrzala nastalo. A maminka aby si tiez zvykla.