Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

rut
1. mar 2015

Je teraz v Dolnom Kubíne a na Kubínskej holi sneh? Ďakujem.

lenciacik
14. apr 2015

Ahojte dievčatá 🙂 neviem či môžem do tejto témy.. ak nie sory a nepíšte, no bola by som veľmi rada keby ste mi poradili 🙂 ďakujem vopred pekne... Som mladá mamička rozvedená na predĺženej rodičovskej dovolenke. Momentálne so synom bývam u mojich rodičov no radi by sme sa osamostatnili, teraz pracujem v jednom obchode a s malým mi pomáhajú rodičia no chcem tu prácu nechať bo je to na celé dni ako v obchode ak poznáte . Rozmýšľala som aj nad životom v inom meste úplne zmeniť vzduch čo potrebujeme. Páči sa mi mesto Dolný Kubín preto sa chcem popýtať a poprosiť o rady čo sa týka bývania, či sa dá žiadať o sociálny byt, či má šancu aj mimomešťan, či niektorá v takom byte bývate a aké máte skúsenosti, koľko sa na byt čaká, koľko sa platí a všetko okolo toho. ďakujem. Potom ma zaujímajú školky, koľko ich tam máte, či mi zoberú vôbec syna v priebehu roka. Koľko stojí na mesiac, ako dlho je otvorená, koľko stojí obed... A asi najdôležitejšie ako je to s prácou v Kubíne či vôbec mám šancu niečo zohnať, aspoň na polovičný úväzok kedže si musím syna vybrať zo školky.. Viem,že je to dlhé a vyčerpávajúce no ak sa mi niekto ozvete budem veľmi šťastná, každá informácia mi pomôže. Ešte raz ďakujem Lenka 🙂

gabrielita1610
5. jún 2015

Ahoj mamicky ,mala by som taku prosbu ,pracuje niektorej z Vas manzel v KLAUKE? chcela by som len vediet ,ci je to perspektivna praca a aku smenu tam maju ......dakujem 🙂

zdenka2015
11. jún 2015

Zdravím dievčatá, potrebujem od vás pomoc. . . . V sobotu sa vydávam a ochorela mi moja kamoška čo mi mala urobiť gélové nechty a chcela by som od vás nejakú radu ???

pa3cia112
17. jún 2015

Je tu niekto ? 🙂

adulikka
14. júl 2015

V drogerii DM nasli malu ciernu topanocku s ponozkou v DK ,treba sa opytat...videla oznam na facebooki

sisi79
1. aug 2015

ahojte neviete ci by nejaka mamicka z kubina alebo okolia nemala zaujem o oblecenie pre seba?su to veci po mne alebo mojej sestre velkosti od M po XL

marhulkahunca
25. aug 2015

Prosím Vás Baby Ktorá má dieťatko v materskej škôlke Jánoš, na alejke.... a ako ste boli zo škôlkou spokojné ?

gia87
8. sep 2015

ahojte, chodili ste niekto do hudobnej školy Yamaha s drobcom? Aké máte skúsenosti?

lubka1987
11. sep 2015

Prosim Vas su v DK nejake sukromne detske jasle? Dakujem 🙂

24zuzka24
17. sep 2015

Ahojte ja som prave v 15 tt a termin mam 9.3.2016

pa3cia112
17. sep 2015

@24zuzka24 Ahoj 🙂 gratulujem 🙂 My sa snažíme o druhé 🙂

24zuzka24
21. sep 2015

Ahoj @pa3cia112 dakujem... a drzim palce 😉

sisi79
24. sep 2015

Ahojte neviete o niekom kto by mal záujem chodiť na angličtinu do MT kde sa dá urobiť aj štátnica?

lenkaa222
27. sep 2015

@sisi79 poprosila by som viac info..kde a kedy to je presne..cena

vianne
19. jan 2016

ahojte...chodi niekoho dieta do sukromnej skolky Janos? ake mate skusenosti...? dakujem

moonniikkaa
1. feb 2016

Ahojte mamičky, nie som z Dolného Kubína a preto potrebujem Vašu pomoc. Chystám sa ísť rodiť do DK. Prvé dve dcérky som rodila v Trstenej. Čo potrebujem do DK pre seba asi klasika ako všade, ale pre synčeka kedže ho budem mať pri sebe? Čítala som aj fóra ale akosi som to tam nenašla. A ako dlho pred a po pôrode môže byť manžel pri mne? ĎAKUJEM

pa3cia112
1. feb 2016

@moonniikkaa Ahoj. Manžel bol pri mne pri pôrode hneď ako sa to rozbehlo. Sestričky boli aj celkom radi, že je pri mne, lebo chodil so mnou aj do sprchy, aj my pomáhal prežiť tie kontrakcie 🙂 Veľká pomoc, že tam bol so mnou. A pre malého som potrebovala iba plienky a veci na cestu späť, ale tie ti može manžel doniesť aj počas návštev. To je asi tak všetko 🙂

ewelynka2
11. júl 2016

ahoj ,maminy, chcem sa vás opýtať, či máte skúsenosti s kožnou lekárkou Schusterovou v DK. Neviete či sa tam treba objednať? A máva veľa ľudí?

d198815
21. júl 2016

@ewelynka2 ahoj mava tam strasne vela ludi no uz vraj funguje aj nejaka nova kozna talk uz mozno nie az tak

ewelynka2
21. júl 2016

@d198815 nova kožná? to je dobre znamenie, pretože u nas v NO to je neunosne...

gia87
22. júl 2016

My sme boli u tej novej kožnej. Nemala tam nikoho. Vybavili sme sa rýchlo.

ewelynka2
22. júl 2016

@gia87 môžem ťa poprosiť, kto je to tá nová kožná? ďakujem

gia87
22. júl 2016

@ewelynka2 joj meno si nepamätám, ale je to doktorka čo prišla z východu. Ambulanciu má tam kde mala aj Málová.

maykaaa1122
9. nov 2016

hlavne napínajúce miesta treba natierať veľmi často..ja som si natierala prsia aj stehná krémikom od bepanthenu. A som spokojná.. 🙂

jami1407
7. mar 2017

Ahojte mamičky a budúce mamičky 🙂 nie je tu nejaká prvorodička,ktorá ide rodiť v júni v DK? 🙂

cartridge
13. sep 2017

Ahojte, prosím Vás má niektorá z Vás osobnú skúsenosť s MUDr. Strakom (ambulancia čelustnej ortopédie). Dcérka má nosiť "strojček" na zuby a odporučili nám práve MUDr. Straku. Nie sme s DK, ale hľadáme "zubára na strojčeky" v okolí DK, Ružomberka, príp. L. Mikuláša. Najradšej by sme z Ružomberka, nevie niektorá z Vás o niekom? Ďakujem Vám.

lyra36
20. nov 2017

Pekny den kocky,prosim o radu,chcem zmenit gyn.,uvazujem o dr Sunalovej,mate nejake skusenosti?dakujem

jonnie
20. nov 2017

@lyra36 Neviem, aka je tu navstevnost...skus radsej skupinu Dolny Kubin.

lyra36
20. nov 2017

@jonnie ,vdaka,no neviem ju najst-vyhladat,skusim este