Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

ema1987
4. nov 2009

Ahojky maminky mozem sa pridat???? 🙂 🙂 🙂

mayocka
4. nov 2009

ahoj ema1987,vsak ty uz ides rodit o chvilocku vau 😉 😉 ten rok co mas pri nicku je tvoj rodny?ak ano tak si o rok starsia odomna,si z Kubina?

majdiska
4. nov 2009

tak to si ma potešila, budem doma hladať 😀 .. som si vôbec nebola istá,či som ichdala na ruky alebo nie.. ráno pri tom behu som ich nemohla nájsť 😀 😀
ema vitaj, dalšia tehulka 😉 už tu máme dve emky 😅 sme tu nejak v menšine my netehotné.. 😀

mayocka
4. nov 2009

no majdis: mala by si s tym nieco robit vyzaluj sa tatinovi ze ta to na fore uz nebavi ked nie si aj ty tehotna 😀

majdiska
4. nov 2009

😀 😀 😀
ale mna to baví.. vy všetky jedného pekného dna porodíte a budte rovnaká kategoria ako ja 🙂

ema1987
4. nov 2009

mayocka
diki moc za privitanie no to mas pravdu cochvilku ma to chiti tiez 🙂 🙂 🙂 Hej ten rok je rok naroddenia ja som povodne z Kubina ale teraz uz via nez rok byvam v Zaskove.. 😉 😉
majdiska
No to mas teda pravdu zachvilku ci chceme alebo nie vsetky budem tvoja kategoria ..xixix 🙂 🙂 😅

emmka3
4. nov 2009

majdiska, coze? 😀 ani tehu nie si a tehu demencia ta obchadza 😀

vitaj ema .. ako tak pozeram, tak nam to tu nielen tehulkovie ale aj omladieva, alebo my starneme 😉

katika82
4. nov 2009

ahojte maminy,

nooo ešte sme v kope aj ked včera večer som mala na mále, lebo ma začalo bolieť podbruško tak ako na krámy a to mi Hruda vravel že tak cca začína pôrod tak som sa tak bála, nevedela som či mám ísť či nie, ale potom som si ľahla tak to akosi prešlo.

Hruda mi vravel že sa mi nesmie začať pôrod lebo to by bolo zle keby sa malý takto panvovým koncom dostal do pôrodných ciest tak by bolo zle.

no zajtra idem k nemu tak uvidím čo mi povie.

salvinka - no ja som nevedela že sa to zrušilo tak som tam prišla na jednu a som čakala 15 min a potom osm sa opýtala na gynekologickom hore a tam mi povedali že sa to zrušilo. tak som si aspon nákup urobila a išla dom.

emmka3
4. nov 2009

Katka, tak ja drzim palec, nech je zajtra vsetko OK ... vydrzte

ema1987
4. nov 2009

DAkujem velmi pekne za prijatie 🙂 🙂
katika82
no hej zrusilo sa to ale mi sme cvicili a do stvrt na tri sme si aj celkom dobre pokecali.Ale vraj ta prednaska bude na buduci tyzden zase v utorok a stretnut sa mame v utorok na cvicenie o 12-tej a potom sa pojde na oddelenie ak sa dovtedy nieco nezmeni. 😒 😒 😅 😅
Chcem sa spitat si nemala ist uz cisarskym teraz v utorok ci sa nieco zmenilo???? 😒

majdiska
4. nov 2009

katika tak sa pekne držte..
emmka 😝 aká demencia, som sa len smiala 😉 potom tu budú samé mamičky 😀 a tehotná isto nie som, dnes som si musela ísť požičať ružovú tabletočku, čo mám také krče... 😝

salvinka
4. nov 2009

mna to dost mrzi ze to nebolo tento utorok, ledva som sa uvolnila z prace, a dalsi utorok sa uz neodvazim pytat 🤐
katika drzime paluchy
😉

ema1987
4. nov 2009

majdiska no pekne ja som tu tabletocku nemala uz dobry rok 🙂 🙂 🙂 🙂 ale aj mna to zase caka co nevidiet ..

katika82
4. nov 2009

emka no mala som ísť už teraz ale ešte mi to odložil o týždeň hovoril že primárka pokiaľ je všetko vporiadku a neotváram sa a krčok je stále ok tak že ona nerada niečo súri.a termín podla poslednej mrchy som mala až na 16.11 ale podľa sona je to 10.11 takže to už nechal na tento utorok čo bude.

teda ak to do toho utorka vydržím ale dosť sa toho bojím.

no keby som vedela že ste tam tak by som prišla tam, aj som chcela ísť kuknúť ale potom som už nešla. no nevadí tak ja už budúci utorok o13:00 sa budem hádam zobúdzať z narkozy, iba ak by ma previezli z operačky aj s postelou tam 😀 aby som počula

katika82
4. nov 2009

babulky ešte som sa chcela opýtať, neviete či na pooperačku pustia manžela kuknúť sa na mna či nie??

ema1987
4. nov 2009

katika no sestricka hovorila ze keby sa nahodou stalo ze jedna z nas by uz mala po tom tak mozno by sa dalo aj zariadit aby tam bola na tej prezentacii ale to iba v tom pripade ze by si uz bola aspon den po tak newem ako potom ale drzime ty palce sme sa aj o tebe v utorok rozpravali sme konstatovali ze uz mas po toma ty nakoniec este nie takze potom sa ozvy aspon na net a daj vediet ako ste dopadli..xixix 🙂 🙂 🙂

danka.k
4. nov 2009

ema vitaj 😉

katika neboj vydrzis do utorka 😉

majdiska no mas pravdu... viac je tu tehuliek ako nas netehuliek.. ale katika sa k nam prida zachvilu a ema tiez 😀

ema a ake mena ste vybrali??

katika82
4. nov 2009

a s tou pooperačkou neviete ako to je?? môžu tam chodiť návstevy teda aspon manžel

danka.k
4. nov 2009

katika ja netusim...

emmka3
5. nov 2009

Katka, mne sa zda, ze na pooperacku za tebou nikoho nepustia, ale na Lukyho ho pustia sa pozret, resp. mu ho donesu ukazat ... a tiez mozno zavisi od toho, kto bude mat sluzbu, ale kedze na tej pooperacke nebudes sama, a niekomu to moze byt neprijemne, ze sa mu tam spaciruju cudzi ludia a zvlast teraz, ked je chripka ...

emmka3
5. nov 2009

ale ked sa rychlo zotavis, tak mozno uz do 24hod budes moct chodit a potom si pekne sama vycupkas na chodbu za muzickom 🙂 ale to su len moje pozorovacie odhady 😅 ale rataj s tym, ze skor nie, ako ano ... sama som zvedava, potom nam porozpravas

mayocka
5. nov 2009

cavicek kočky! vcera som sa bavila a fotila som drobceka ako rastie je v albume, a nech sa ma este niekto spyta kde mam brucho 😠 😠 😠 ale nie vsak pod bundou ho schovavam 😀 Pane Bože daj nech mi uz v utorok povie doki co to je, som taka nedockava ☹

emmka3
5. nov 2009

majka, nenahnevaj sa, ale brusko ako po dobrom obede 😉 neboj sa, na konci tehu si budes priat aby bolo aspon o nieco mensie a lahsie 😉 takze v utorok budeme cakat na same dobre spravy, ty pohlavie a Katka babo ... tesime 🙂 a rozbieham typovacku ala stare mamy: Co myslite, co caka Majka? Baba ci chalan? idem este raz pozret brusko 😉

emmka3
5. nov 2009

no ja to zatial vidim na dvojicky ... spicate a vyssie, jasny chalan a baba 😀

bolulka
5. nov 2009

mayocka, no to mas krasne brusko na 15-ty tyzden. no pod bundou brusko nie je vidiet, pokial to nie je vysoke stadium.. to by mal kazdy pochopit. mna pri prvom tehotenstve strasne rozculovalo, ked mi komentovali "velkost" bruska.. kazdy bol straasne mudry a mal v hlave meter.. dokonca som podla istej osoby drzala dietu 😠 co tvrdila az do konca tehu a snazila sa ma presvedcit ako to nie je dobre drzat ju v tehotenstve.. tych 20 kil si na mne veru nik nevsimol. a Klaudia mala 52 cm a 3200 g.. no uz by som aj ja mala nejake foto pridat.. 🙂

jana2033
5. nov 2009

Tak Vy ste sa rozpísali 🙂,
katika držím palce nech to do toho 10.11 vydržíš,

mayocka ja som v 18 tt ešte pomerne nemala až také brucho ale za posledné 3 týždne mi tak narástlo že musím vytiahnuť tehu rifle ale sa mi do nich nechce 😒 .

emmka super tipovačka ja tipujem chalana 😉

majdiska
5. nov 2009

mayocka ja tipujem chalan ako vyšitý 😀 pekne špicaté bruško a a aj veľké 😉 kukni do môjho albumu, ja som také mala v 20tt.. v 15tt som nemala absolutne nič, a zamestnávateľovi som to oznámila až na konci 16tt, aj to ma donútili kolegyne a segra a všetci - ja som vôbec nič nemala.. 😀 a až vtedy mi dr. dala tehotenskú knižku, nejak sa jej ju nechcelo vypisovať 😉 mna sa ešte do 20tt sestrička pýtala, či som gynekologická pacientka.. a kedže som dlho nemala knižku, tak sa to dosť ťažko vysvetlovalo...

majdiska
5. nov 2009

a od 24tt sa to akosi na mna lepilo a potom som už mala riadne brušisko 😀

mayocka
5. nov 2009

emmka: nie nehnevam sa ja si to tiez uvedomujem a vecer je este väcsie ako rano takze rano nemam skoro nic ale hlavne je ze ho nemozem uz vtiahnut dnu 😉 to ma tesi 😉

no ja som nemala ziadne brusko az tam kde mam bedrove kosti, som mala ploche brucho takze je to ajtak pre mna pokrok ze sa tak od nich az tak natiahlo...

ja tipujem tiez chlapca 😉 ale ak v utorok nic nezistim tak ma nezbombardujte 😀

bolul: takych si nevsimaj ajked to boli co aj mna pretoze je to dost krute ked ty za to nemozes ze nerastie a niekto zacne rypat ☹

bolulka
5. nov 2009

Mayocka, kedysi ma to trapilo velmi, teraz su mi take nazory ukradnute.. ale je to skor naopak, mam omnoho vacsie ako pri Klaudii..

Janka, ja nosim tehu rifle uz vyse mesiaca.. 😕