Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
23. nov 2009

v tehu odporucaju to magnezium ale aj mimo neho na tie krce... aj ja ho mam brat no ale napadne ma 😀 😀 😀

danka.k
23. nov 2009

a ema uz asi rodi ci??? 😉

bolulka
23. nov 2009

ja viem majdiska, aj ja som brala polovicu tehu magnezium.. ale kontrolu mam o tyzden, dufam, ze dovtedy vydrzim.. aj dnes dost tvrdlo.. 😒

majdiska
23. nov 2009

skús si ho dať, spraví ti dobre 😉
baby boli ste pozrieť na Katarínske trhy? ja som cez obed prebehla.. idem kúpiť malému medovníček 😀

ema1987
23. nov 2009

No ahojky babenky ! no tak ja som teda domka podla mojho ocakavania ako som predpokladala tak dr. ma nechala do piatku domka nech sa troska preliecim a v piatok mam prist teda uz na 100% na ten prijem ak sa dovtedy mala neprihlasi sama .No bola som dneska aj v lekarni kupila som si Nasivin sirup ze je vraj velmi dobra aj lekarnicka mi ho odporucila ze ho mozem teraz vraj a este som si teda kupila niake homeopatika Coryzalia takze som zvedava ako sa budeme citit do piatku aj salviový cajik som si kupila takze nechame sa teda prekvapit..xixix 😀 😀 😀 😉

emmka3
23. nov 2009

emka, salvia s medikom zabere na isto 🙂 tak sa len liec, nech ma mala zdravu mamicku 🙂

veronika13
23. nov 2009

ema, veru prelieč sa, nech sú neni kvôli tomu zbytočné komplikácie 😉

danka.k
23. nov 2009

ema tak sa teda liec 🙂

majdiska mne bracho vecer povedal ze su trhy takze som nebola.. ale zbehnem asi zajtra este by mali byt vsak

bolulka
23. nov 2009

ema nepi salviu.. v tehotenstve sa nesmie.. 😲

danka.k
23. nov 2009

dominika preco sa nesmie... vsetko sa moze co by sa nemohlo 😀

bolulka
23. nov 2009

šalvia lekárska – je schopná vyvolať potrat a ohroziť srdce, neužívať terapeutické dávky, malé množstvo použité pri varení je pomerne bezpečné

danka.k
23. nov 2009

bolulka ja osobne tymto veciam vobec neverim...nase matky mohli vsetko a moje vnucata uz tusim nebudu moct nic 😀 😀

bolulka
23. nov 2009

bylinky nie su sranda, tak ako vedia pomahat, tak vedia aj uskodit..

veronika13
23. nov 2009

myslím, že šálka čaju jej nemôže uškodiť a potrat v jej prípade už asi nehrozí, iba ak pôrod, o predčasnom sa tiež nedá hovoriť 🙂

bolulka
23. nov 2009

veronika, ja som iba skopirovala, co som nasla.. ale dolezite je to srdiecko..

bolulka
23. nov 2009

babenky, ktorej uz cistili zubny kamen.. som objednana a netusim co ma caka..

emmka3
24. nov 2009

bolulka, salvia jej neuskodi, kedze ona bude pit prave tie terapeuticke davky a nie na kyble 😉 pocas dojcenia sa nemoze, lebo znizuje tvorbu mlieka rovnako ako mäta, ale to je vse ... nemyslim, ze max 2 salky denne by uskodili 😉 jo, a suhlas s veronikou 🙂 no a ked ju bude kloktat na hrdlo, tak to uz neuskodi vobec

majdiska
24. nov 2009

bolul baby majú pravdu 😉 však toho nebude piť kvantum, bude len kloktať 😉 ozaj kde ste boli dnes, som vás čakala a vy nikde.. som meškala.. ste zdravé?
čistenia kamena - toho sa neboj, ja som bola tiež počas tehotenstva, stiahol ma na preventívnej, a bolo to v pohode, stálo ma to 100 sk a to len tak brúsil takou brúskou a potom mi ich tuším niečim potiahol mentolovým.. ale nebolelo to 😉

ema1987
24. nov 2009

no diki babky za tolko rad takze tie dve salky by nemali uskodit no ja som si jej navarila podla navodu do mensieho krciazka ale ked tak teraz rozmyslam skoro som ani to nevypila takze take dve salky a ostatok budem kloktat ci sa nesmie obidvoje naraz???JA si tiez nemyslim ze by nam to niako teraz extra uskodilo bo aj lekarnicka v lekarni mi ju odporucila takze by to malo byt asi v pohodke..xixix no a co mate nove boli ste pozret na katarinskych mi vcera ked sme isli domkou tak sme sa z mm stavili na chvilku sme si aspon kupili adventny veniec..xixi 😉 😉 😉

bolulka
24. nov 2009

majdiska, my sme tiez prisli neskor, lebo sme boli u dr. koli tomu, ze je mala nejaka vysypana na kolienku. .tak nas poslala na kozne, no nestihala som, tak pojdeme zajtra..

mayocka
24. nov 2009

babeny caute!Aky mate nazor na pivo v tehotenstve?Taky Heineken tretinkovy,ten nema skoro ani alkohol myslite ze moze uskodit?Mne to strasne chuti a neviem bez toho nejak vydrzat do konca tehu...myslite ze to je nebezpecne? 😅

bolulka
24. nov 2009

mayocka, ja toto tehotenstvo vyhladavam kyslu kapustu a pivo.. 😀 obcas si nejake doprajem, ale nealko.. no uz som mala aj alko, ale len tak deci.. zrovna vcera. 😉 vidiet, ze to bude chlapec.. 🙂

mayocka
24. nov 2009

no draha tak to tvrdim stale ze to bude,a tymto si mi to uz len potvrdila lebo ja tiez mam rada pivo a teraz mi ta chut nepresla a segedin aj obycajne som vzdy mala rada a teraz sa to tiez nezmenilo takze ty ho uz mas potvrdene a ja si to utvrdzujem u teba 😉 ja si tiez myslim ze v malom mnozstve to neuskodi ajked ma maly objem alkoholu ak si ho na dva krat rozdelim po deci a pol.... 😉

veronika13
24. nov 2009

mne pri Riškovi tiež prišlo na chuť pivo, ale asi len zopárkrát, inak pivo vôbec nemusím, nechutí mi 😝
dnes som bola v Dk - SAMA... porobila som čiastočne vianočne nákupy darčekov, tak som rada, že už toho moc netreba...
čo vy a darčeky? hoďte nejaké typy, tak schválne, ja som svokrovi kúpila takú pletenú vestu, švagrovi pásikavý sveter, dúfam, že som trafila veľkosť, druhému švagrovi knihu, švagrinám také drevené pokladničky, ešte nejakú kozmetiku v akcii, to porozdeľujem... mužovi neviem čo ☹ to je vždy moja dilema. mojej sestre štucne a kozmetiku, otcovi zatiaľ kozmetiku... ešte braško, mama, svokra, muž, Riškovi chceme taký veľký traktor na dvor

mayocka
24. nov 2009

ahoj veronika.
tak my pojdeme zrejme do Polska na trhy ako obvykle a tam sa nieco pre kazdeho vyberie co nam padne do oka v tom momente 😉 nemam cas chodit po obchodoch,ledva stiham z prace bus a neskor mi ide az ovela neskor,takze tak 😅

veronika13
24. nov 2009

veď ja tiež nebehám po obchodoch, akurát dnes som sa utrhla, muž bol s malým doma, tak som mohla v kľude, dobre mi to veru padlo... ľudí nebolo veľa ako tesne pred Vianocami, tak pohoda, klídek, tabáček 🙂

mayocka
24. nov 2009

tak to mas fajn ja nemam cas ani do tesca skocit a to pri nom robim ☹ iba ak v nedelu na nakup 😕

emmka3
24. nov 2009

no ja uz tiez pomaly kupujem darceky, kym je este ako tak vyber a malo ludi v obchodoch ... no a tohtorocny vyber je: svokrovcom-digi osobnu vahu, mamusi-mobil, ocinovi-penazenku, Adamkovi-magneticke kresliace tabulky, Simonke(neter) - Twister hra, Juniorovi to mame take pomiesane, kedze ma aj narodky, takze spolu bude mat taky piratsky stan s loptickami, taku drevenu tahaciu hracku, malu drevenu "lego" formulu, no a ja s manzelom mozno novy TV, ale to sa este uvidi, aka bude situacia 😅

jaaaj baby, segedin, pivecko ... nerobte chutky 🙂

ema1987
24. nov 2009

no to teda hej ten segedin by som si teda aj ja mozno dala ale ja som akurat dopapala opekanu svabocku z cibulkou a klobaskou a k tomu kysle mliecko .hmmmmmmm pochutka hmmm...xxix 😝 😝 😝

salvinka
24. nov 2009

prave som dopapala segedin 😀 a dokonca sa sem tam tatovi napijem z piva- co inokedy by som asi grckala..
a taktiez cele tehu sa obzeram za kapustou 🙂 tak mayocka, uz iba nech ti to potvrdi doktorka na utz ze dalsi chlapisko 😵