Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

mayocka
16. dec 2009

denis: nie nemam ho este ☹ starý je poverčivý,tak ho este nemozem kupit 😢

salvinka: aj ty si riadne na brusku pribrala ako som ta minule videla v ordinacii oproti minulemu mesiacu 😉 a to mas s deniskou rovnaky kocik len inej farby nie?tiez atlantic

salvinka
16. dec 2009

jj, minule sme nahodou na to prisli ze aj oni si idu tento kocik kupit 🙂 my uz skladame s drahym, cely dom je zapratany 😀
ale som sa trosku rozculila, bo sme si objednali cervenu postielku a oni nam poslali modro-zelenu.. no uz sa mi aj tato farba zapacila tak ideme mat vsetko v modrom 😀
vecer pofotim a pridam fotecky 😉
aa nasla som nejake fotky bruska, ma misko fotil ked som sla zehlit 😀 len tiez su uz cez dva tyzdne stare, tak brusko opat podrastlo 🙂 🙂

mayocka
16. dec 2009

noooo? salvus tak toto je uz teda riadne brusko 😉 krásáásne 😉 tak to je záhada ked donesu uplne inu farbu,poteší... 😕

majdiska
16. dec 2009

mayocka my sme kupovali kočík z druhej ruky.. mne to pripadá strašne drahé dať za kočik 10tis. sk.. tak som našla babenku z Nových Zámkov a kúpila kočík za 4500sk a dostala som grátis aj klokanku chicco 😅 bola som si pon na služobnom aute s kolegynkou v 6 mesiaci a nechali sme ho u svokrovcov, aby nám doma nezavadzal.. cez leto som ho vyrajbala a bol ako nový.. a pravdu povediac aj tak budeš ked bude mať malé 6 mesiacov kupovať bugynu, je omnoho praktickejšia, spratnejšia.. tieto troj a viac kombinácie sú supiš na zimu - pre sneh, ale na leto sú komotne a lepšie sa chodí s bugynou.. 😀

majdiska
16. dec 2009

a zas prvá..
a to ohladom bugyny ti povedia všetky mamičky tu - aspon čo poznám z DK, lebo čo poznám tak každá vymenila veľký kočík za menší 😉

deniskateniska
16. dec 2009

salvi ti rastiete, valibuk to bude 😉

ja som tiez najprv nechcela kupovat ale ta cena ma presvedcila a kedze sa mi paci a pocula som nan len same chvaly, tak sme sa rozhodli.. pacili sa mi aj ine len sme boli v obchode s hrackami a tam boli aj kociky tak som na niektore hned zmenila nazor.. neprakticke, neforemne a tazke hlavne , ze by som ani vanicku poriadne neudvihla... hruza 🙂

salvi pekne pofot, som zvedava 🙂 my sme obzerali jednu postielku v polsku a sa mi zdala ze keby bolo dieta tazsie tak sa to tam rozpadne 😀 ta uvidime 🙂

mayocka
16. dec 2009

majdis: ee bugynu uz kupovat nebudem da sa to dat na sportiak a je mi jedno ci bude tazky ci nie...vsak sa z toho nestriela,budem len po dedine chodit ajtak...a za dalsi kocik sa mi solit nechce dvakrat ☹ preto som zvolila tuto kombinaciu,ja uz klokanku mam 😉 zelenu,tu mi netreba

majdiska
16. dec 2009

no ja som klokanku dostala a aj tak nevyužila 🙂
no a o kočíku som si to tiež myslela, ale kedže my sme chodili veľmi často do DK, tak to bolo s tým kočíkom dosť nepraktické a ťažko sa skladal do auta 🙂

mayocka
16. dec 2009

no my ked pojdeme na navstevu bude sediet na zadku 😀 nebudeme lobzovať s kocikom to my nespavame u nikoho takze navstevu bez kocikovania male vydrzi 😉 a ku doktorke si ho dam do tasky a potom do klokanky a potom za ruku 😉

majdiska
16. dec 2009

😀 😀 😀

emmka3
16. dec 2009

baby, co sa tyka mojej skusenosti ku kocikom ... ja by som taky, co sa neda otocit sportak smerom k mame ani nekupovala 😅 v zime don neuveritelne fuka a detickam slzia a cervenaju sa ocka ... to len na okraj z mojej skusenosti a btw. ja mam tiez z druhe ruky CAM MB X6 cerveno-cierny a som taktiez max spokojna, je neuveritelne lahky, variabilny, priestranny v akejkolvek verzii, jedine co moze niekto vytknut je, ze to je vyslovee mestsky kociar, ziedny terenak 😉

emmka3
16. dec 2009

Jo, a Atlantika som chcela aj ja ale ma odradilo ten sportak, a ze ma siroky rozchod zadnych koliesok a malu vanicku, ale vy ste vsetky z rodinnych domov, tak kolieska vas nemusia trapit a babatka budete mat takmer letne, takze v zime uz budete v sportakoch, no a ak sa nebudete casto presuvat ci uz autom, autobusom alebo vlakom, tak bugyny ani nebudete potrebovat 😉 btw. ja som tiez myslea, ze nebudem kupovat bugynu, ale nakoniec sme kupili, lebo ked uz bude maly behat a bude treba len na kratke podvezenie, tak vlacit cely kocar, aj ked je lahucky sa mi veru nebude chciet, a najma v lete 😎

emmka3
16. dec 2009

jo, a kupovala som okolo 25tt a mala som ho cely cas doma 😉 a ja uz koncim s vykecavanim sa 🤐

emmka3
16. dec 2009

Jo, a uz fakt koncim, ale keby som si teraz kupovala kocar, tak moj favorit je Bexa B3 resp. B4 ... splna vsetko, co od kocika ocakavam 😉 a je za dobru cenu

http://www.e-kociky.sk/?64,bexa-b3
http://www.e-kociky.sk/?66,bexa-b4

je tu aj o nich tema vo Vybave, a ten co ich v inzeratoch ponuka ho ma aj v reale nafoteny vo svojom albume, tusim je to mark33 ... takze, tie co ste este nekupili, tak namiesto Atlanticu by som asi brala Bexu, je to tiez Poliak ale da sa otocit smerom k mame a konstrukcia na 4kolesovom je rovnaka ako na Atlatiku 😉

emmka3
16. dec 2009

ja viem, som hrozna a zapisem celu stranu 😀, ale neda mi, lebo ten kocar je moja srdcovka, zvlast, ked ho asi nebudem mat a fakt na nom nevidim chybu, dokonca aj polohovanie chrbatika ma pevne a nie len snurku, ake ma napriklad X-lander, ktory je raz tolko drahsi, takze aby ste nemuseli hladat diskusiu, ja som vam ju nasla 😉

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

kokso, mu robim reklamu ako keby ma za nu platili 😀 ale neplatia, ale ja ked sa raz nadchnem a mozem poradit, tak mi neda neporadit, a ked sa teraz nikto nepytal a neziadal o radu 🙂

deniskateniska
16. dec 2009

😀 zlata si 😀 keby som mala ja tolko energie a nadsenia pre pracu 😀 by som o chvilu nemala co robit 😝

mayocka
16. dec 2009

baby ja asi budem brat z druhej ruky kocik...neviem ale nepripada mi to blbe ked si maminka ten kocik setri pre buduce predanie a preda ho za polovicu ceny,este mi zostane aj na postielku ktoru sme si chceli pozicat 😉 a na baldachyn,inak tie baldachyny to su tam dobre palky ceny...

salvinka
16. dec 2009

aj ja som najskor kukala po bazaroch.. ale potom som si povedala ze ved je to moje prve, nedoprajem mu?? 🙂
a tiez isto neostaneme pri jednom.. tak ho trosku posanujeme a posluzi aj sestricke dufam 😀

deniskateniska
16. dec 2009

no ja som si tiez povedala ze si kupim novy lebo chceme 3 a ak sa neznici bude pre segry.. a postielku si chcem tiez novu kupit len ete neviem aku... a vybavicka do nej samotna 2700 korun..skoro ma drblo..no vystacime si bez luxusnej vybavey 🙂 a co ja som kukala skoro nove kociky tak drahsie ako tento atlantic 🙂

salvinka
16. dec 2009

koceny uz som pridala fotky 🙂 nie su sice tak pekne ako nazivo, ale aspon nieco 😉

bolulka
16. dec 2009

salvinka, vy mate takeho krasneho hafana? aj moj manzelik chce takeho.. ja chcem bishona, ale mame dohodu, kto skor donesie, taky bude.. ale tato rasa sa mi zacina viac pozdavat.. 😉

veronika13
16. dec 2009

tak vy o kočíkoch...ja som náš už vyložila na povalu, čaká na druhé baby 😀
holky, ale vám tie týždne letia... bolulka, ty už v 22 😲 polovica za tebou

emmka3
16. dec 2009

baby, kludne kupte kocik z druhej ruky, po jednom dietati, pouzivany rok od cistotnej maminky je ako novy, mne nikto nechce verit, ze nas kocar uz taha na 2. rok pouzivania a este chvilku bude pri Jr. sluzit 😉
aj postielku mame z bazaru, tiez ako nova 🙂 no a ak Vam este mozem poradit, casom zistite, ze baldachyn je len na oko, inac je to uplna zbytocnost, lebo babo potrebujete vidiet aj ked v noci spinka a baldachyn to vsetko zakryva 😒 kolega v robote ho nazval aj lapac prachu a vynukoval mi ho za zlomok ceny 😀 Jedina fakt dobra vec, co sa zide je mantinel okolo postielky aby babu nefucalo, ak je postielka z casti pri dverach, ako mame my, a ked uz bude vacsie cestovat v spanku po posteli, aby sa nedoudieralo o tycky

salvinka
16. dec 2009

bolul toto je moj prvy psik, ja by som ho ani nechcela, len moj drahy ho jednoducho kupil 😀
neviem porovnat s inymi hafanmi, ale ak by som si mala niekedy este kupovat tak jednoznacne yorki.. su strasne inteligentne a my sme ho doteraz mali namiesto babatka 🙂
ak sa nakoniec rozhodnete pre yorkshira viem vam ho zohnat 😉

emmka3
16. dec 2009

salvi, hafo na tej fotke je milucky, mne sa toto plemeno tiez paci, ale je moc nervozne, lebo moc brese po ludoch ked chodime okolo susedovieho 😉

bolulka
16. dec 2009

tak vy ste sa tu vrhli na kociky? salvinka, krasny kocik.. ja mam tri kociky sakra.. jeden bol do polroka, druhy ako sportovy a tretia buginka (neocenitelna), teraz mi na ten sportovy staci kupit vanicku, aby som bola ako nova..

veronika, ani mi nehovor.. zatial sa stale upokojujem myslienkou - este je casu, ale coskoro pride aj na mna mraz..

emmka3
17. dec 2009

bolul, a akej farby vanicku ides brat?

jana2033
17. dec 2009

juuj veronika ma pravdu si pamätám keď si bola iba v 8 tt 😀 a to už si 22 ,

pekne kočiky, emka bereme taketo rady 😉 , inak moj manžel chce baldachyn ale ja moc nie, ale ked sme videli u jedneho známeho v obchode detskom, že len ten mantinel okolo postielky a dake obliečky boli v rovnakej cene ako perinka mantinel okolo postielky a baldachyn tak som len kukala.

majdiska
17. dec 2009

baby súhlasím s emmkou, ja byť vami nekupujem nový kočík ani postieľku.. baldachýn je blbosť, ale mantinel si kúpte kvalitnejší je to super vec 😉
kočíky po jednom dieťati sú fakt ešte vo výbornom stave, ked sú používané len pol roka.. ked kúpite nový a ak ho budete chcieť aj pre druhé, ktovie aká bude moda o pár rokov a možno sa vám páčiť nebude a predavať za zlomok ceny nie je až tak ekonomické... tot môj názor 😉

deniskateniska
17. dec 2009

🙂 no ako som povedala ja ho vyuzijem pre 3 deti... ak nie viac 😀 (co dufam ze nie) a je mi jedno totalne aka je moda hlavne ze bude prakticky... a na dedine mi je to totalne jedno... a ked som pozerala tak tato cena 3kombinacie je porovnatelna s kocikmi z druhej ruky a co som kukala tak ete aj lacnejsi.. tak ja skor vsadzam na takuto formu ako usetrit 🙂 ...

a fakt to leti, bruska rastu, ja ked som si dnes uvedomila ze uz 4 mesiac tahame, som nemohla uverit... fu.. fakt to leti... sa nenazdame a drobci budu na svete.... 😉