Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
10. apr 2010

to nic, ja za desat dni termin a stale si hovorim, ze mam casu dost.. 😔

deniskateniska
10. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 jasneee casu doooooooost 😀 😀 😀

katika82
10. apr 2010

bolul neboj malá to určite cíti že má chvíľku ešte počkať aby prišla už do nového. 😉

deniskateniska
10. apr 2010

no tak to moj drobec bude cakat do vianoc 😀 😀 😀

ema1987
10. apr 2010

xixix no to by si sa uz deni ani asi nepohla keby si mal cakat do Vianoc. 😀 😀 😀
bolul neboj to niako zvladnete a preco sa stahujete nazad do dk nebyvali ste ak si dobre pamatam v dome ale newem kde???
kati a aky mate vy kocik no my mame Espiro gtx ale v kubine som ho vydela zatial iba v inych farbach v zelenej a fialovej mi mame tyrkysovy 😅

deniskateniska
10. apr 2010

no tomu ver... by som uz len lezala 😀 😀 😀

mayocka
10. apr 2010

katika: bolulka caka chlapceka 😉

ema: salvinka ma tiez tyrkysovy 😀 😀 😀 ma ho v albume, toto je ina haluz 😀 ,no ja keby som vas hladala tak asi sa picnem v tom meste,dajte si menovky na kociky lebo to ajtak vas budem vidiet mozno vsetky a ani jednej sa nepozdravim ked su vsetky kociky rovnake 😝 chodte na ten kocikovy zraz v maji,bude sranda 😉

ludkovci,v majovkach sa rodi vo velkom do prcic iba my akosi nereagujeme na to ze by bol cas ist spinkavat do postielky nech sa maminka aspon pohnut moze v tej posteli a vyspat 😝 ja si to tak nahovaram ze ono to pride just iba po termine ☹

deniskateniska
10. apr 2010

mayocka, ja som citala, ze ked sa budes uz priprvovat aj psychicky na porod, no tak ze uz vsetko nachystas a ze budete vsecia mysliet na to ze ma ist vonku, ona tomu porozumie a pojde. 😀 😀 len ci to funguje ti ja nepoviem 😀 😀 😀

ema pozerala si ten detoxipad, ja som to teraz kukala, si to po porode asi objednam.. nie je to sice najlacnejsie, ale taky ludia co daju viac na lieky, tak sa to asi oplati. jedna mamina tam pisala ze jej syn byval stale chory a ze ked toto pouziva, ze mal za posledny polrok len nadchu 🙂 tak som zvedava, si to asi potom objednam 😀

emmka3
10. apr 2010

mayi, jak ze chodte na kocikovy zjazd, sak var aj ty uz dofrcis, nie? 😉 tak tam sa var postretame, bo my ideme na 100% 🙂

deniskateniska
10. apr 2010

ja si dam babiku do kocika a pridem 😀 😀 😀 😀

mayocka
10. apr 2010

emmka: nestras ma...ved ja budem mat este asi poporodne depresie 😝 sestonedelie....a vsetko dokopy 😅 a s kocikom?ako?na vlaku?hm...toto je moja nocna mora...ako budem chodit na nemocku s malou...drahy vezme auto do roboty a uz je po srande 😒 no ja som dlho nesoferovala takze ajtak by som autom nesla,bala by som sa

denis: hej no vraj to funguje toto ze si to namyslat...ale to ked si namyslas aby neslo von tak pojde...to tak byva skor ako to ze chces a ide...ja budem na tom kocikovom zraze este asi s bruchom to tak vidim 😝

deniskateniska
10. apr 2010

maji neboj... ked sa jej bude chciet a ked bude mat prist na svet, pride 😉 a ti poviem ja mam nocne mory z toho ako s kocikom do busu alebo vlaku.. normalne neznasam ked idem s jednou taskou a kabelkou uz vtedy to je neznesitelne.. 😠 😠 som povedala si daku skodulu zozeniem 😀 😀 😀

salvinka
10. apr 2010

babky ja tomu neverim ze ked na t o myslis tak to pride.. ved ja som sa psychicky pripravovala uz v 38tt a na prd mi to bolo 😀
mayi ale nemysli si ze po porode sa lepsie vyspis 😀 sme sa cosi unadavali v porodnici 😀 😀 a zo sestonedelia strach nemaj.. ja som uz po troch tyzdnoch bola fit, verim ze aj vy to budete mat rychlo za sebou..

ema aj ja som chcela gtx v tyrkisovej, ale nakoniec sme sa rozhodli pre atlantic vo svetlomodrej, vajicko mame tyrkysove 😀 😀
kde ste ho kupovali??

salvinka
10. apr 2010

deni aj ja som uz miskovi vravela nech mi skodovicu zozenie 😀 😀

deniskateniska
10. apr 2010

salvi no a co budes v meste ti to je jedno nie, prejdes aj s kocikom ale co na dedine ked chces ist do mesta 😀 😀 😀 takze skodula vyhrava 😀 😀 no ja mam jednu vo dvore, pojazdna, len bez papierov :DDDDDD

majdiska
10. apr 2010

maji neboj sa vlaku, dobre sa ním cestuje.. my na nom pendlujeme už od 4 mesiacov a v pohode, vždy sa niekto nájde kto ti pomôže a štikovia sú ochotní 😉 a navyše je to lacnejšie ako busom - bus platíš aj za kočík a vlak len samu za seba a nič viac 🙂 a depka neboj prejde však nie si doma sama - máš rodičov, čo bývajú s vami.. ja som ostala v SD sama, mama prísla na pár dní a svokra raz za čas a mangel odišiel na zárobky do Ćiech a prežila som 😎

katika82
10. apr 2010

emka ja ho mám v albume ten kočík máme verso taký modro červený s kvietočkami, mám ho ešte v tom staršom albume

no mne si sa tiež auto zišlo muž chodí na nom do roboty tak aj kontroly v poradni si dáva vtedy voľno ked máme ísť do poradne aby som sa nemusela busom teperiť, inak teraz sú tak neoochotní ľudia sa kukajú po tebe že čo vôbec od nich chceš pomôcť s kočíkom a už ani nehovorím o tých autobusoch v ktorých na kočík ani miesto nieje.

deniskateniska
10. apr 2010

kati presne pokial to nie je este za starych cias vychovany slusny clovek, tak ti fakt nepomoze nik.. a hlavne ked vidim ze zenske si tym presli, co by mali vediet, ze ti treba pomoct a nic.. kukaju, ze ved nech si pomoze sama.. by som vrazdila, a vzdy su taky drbnuty ked mam vela tasiek, ze ich musim polozit a pomoct ja.. no teraz uz nie ked mam brusko velke, ale no.. joj ma ide urvat... 😠 😠 😠 😠 a este ked si tam tasky natrepu, co hore je miesto na ne.. a este vidia ze mamina tam nema kde kocik natrepat a maju na haku si to zobrat.. 😠 😠 😠

katika82
10. apr 2010

deni presne kde sú tie staré časy ked sa hádzali kto ti prvý pomôže s kočíkom ☹ už dávno pominuli také časy, teraz myslí každý len sám na seba a ochota?? to vidíš už na tých malých deckách ide stará babka a ani za toho oca sa je nepostavia to je sila fakt.

bolulka
10. apr 2010

no v meste su ludia neochotny co sa tyka kocikov, to sme si uzili.. ale ked clovek popyta, tak mu pomozu.. zato ked sme sa nastahovali do Poruby, tak sme oci vyvalovali, ake su tu absolutne nevychovane decka.. sa cudujem, ze ani sofer ani dospely nezakrocia. rano sa idu pozabijat, aby sa dostali do autobusu prvy, dospely samozrejme nemaju sancu, este by vas aj udupali keby ste sa im tam postavili. a dnu si sedkaju systemom, fracek pri okne a na vedlajsej stolicke ruksak.. vsetci dospely pekne musia stat..este ze mam auto.. 😠

mayocka
10. apr 2010

bolul ja som to vzdy riesila sposobom ze mam rovnako zaplatene miesto za jedno miesto a on ma tiez len jedno zaplatene,surovo sa ho spytam ci ma volne a da si tu tasku prec...kebyze nepipnes tak si s tebou robi co chce a necha ta stat to je samoska...treba im ukazat ze oni nie su krali vesmiru 😠

no tak ja berem tu skodulu 😉 baby tak zhanajte nejake ale nie vsetky tyrkysove oki? 😝

bolulka
10. apr 2010

mayocka, vsak ked som sa niekedy autobusom aj vybrala, tak som to presne tak riesila.. ale ze to tym starsim zenam nevadilo, tak to nechapem.. ale vsak si ich tak sami vychovali..

deniskateniska
10. apr 2010

no presne tak.. ja napriklad, vidim ci starsiu, nie babku ale starsiu zensku tak ju pustim....ci som tehotna alebo som nebola.. a len asi dva krat sa mi stalo ze ma ale babky donutili si sadnut.... ale inak nic.. raz sa mi stalo ze mi bolo tak strasne zle, ludia videli ze som tam asi dva krat zamdlela a nic.. totalne.. a neviem si predstavit ako to bude ked budem mat kocik... ale isto to budem riesit tak, ze muz bude chodit na buse a ja budem mat auto 🙂

ema1987
10. apr 2010

no babky no ohladne toho busu to mate teda pravdu ale zatial co som sla zakazdym na buse do dk tak mi zakazdym ktosi pomohol.. 😅 😅 no ked ideme do poradne tak ide s nami mm presne ako katkin 😵

no ten kocik som dala do alumu salvika no my sme ho boli kupovat az koncom oktobra a to uz vtedy som mala stras z toho ze nebudem moct zohnat ten co by som chcela ale nakoniec ho mali len farbu sme museli zmenit bo nebol v zelenej na predajni a keby ze chcem tu tak by som sa strasne dlho nacakala no tak som nakoniec zobrala tyrkysovy a ironia je ze ked som bola tehotna som si musela narychlo kupit niaku bundu bo ak si pamatate v tedy v oktobri uz nasnezilo a ta bunda bola tiez tyrkysova tak teraz sa na mne zabavaju ze akaa som zladena .xixiix no co uz inak sa nedalo 😀 😀 😀

No a ozaj salvi ten kocik sme kupovali v NO v Klinci 😅

deniskateniska
10. apr 2010

no jani my sme tiez chceli riesit klinec, aj sme tam obzerali kociky, len na nete to vyslo aj tak lacnejsie a nemusela som sa trepat pon 😀 😀 😀 doviezli mi ho domov..

babky .. dnes prvy krat pocitujeme, co su to bolestive a neprijemne kopance.. ten krpec ma ale silu.. si neviem predstavit ze o dva mesiace ma tak kopne do rebra.. ach jaj.. dnes ma tak koplo, ze to az zabolelo a teraz sa hemzi a skace mi po mechure.. a navyse mi stale okopava bok.. joj.. no som fakt zvedava ze ako to bude o tie 2 mesiace 😀 😀 😀

deniskateniska
10. apr 2010

emi fakt neviem preco som napisala jani 😀 😀 😀 😀 no asi lebo ona mala fotky modreho kocika... 😀 😀 😀 😀 joj asi mi uz treba spat 😀 😀 😀

ema1987
10. apr 2010

no to teda asi hhej ale ja este cakam na vita bo bol pri svagrovi pomahat mu zabradli do domu na schdy zvarat a bo tento stvrtok maju mat kolaudaciu takze chybylo en toto 😀 😀 😀
no ja som potrebovala v prvom rade ten kocik vydiet na zivo a otstovat si ho mne slo hlavne o to ja som mala na vyber z asi troch tak som to preto potrebovala otestovat 😅

deniskateniska
10. apr 2010

no emi ja som to tam bola tiez ceknut ako to vypada nazivo... sme s nasimi v obchodoch tak sme rovno tam sli a muzovi sa pacil, tak som ani nevahala... sice on chcel tmavo modry.. ten mu najviac ucaroval 😀 😀 ale ... u mna vyhral cerveny 😀 😀

ema1987
10. apr 2010

no podla mna je najlepsie si ich obzriet a nekupovat iba podla obr. no moj v tedy bol v praci takze sme boli zo segrov no a mne na to povedal to ze on nebude az tak casto chodit kocikovat takze sa mam rozhodnut ja
🙂 🙂

deniskateniska
10. apr 2010

no fajne ti povedal 😀 😀 tak to ma byt 😀 😀 😀 no ti poviem ze keby nebol kocik zapratany vecami tak si ho vytiahnem a poskladam 😀 😀 a vytesujem sa 😀 😀 😀