Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

mayocka
4. jún 2010

ja som sa ucila presne na tom co ma svagor,mali sme ho najskor my-octavia,este aj farba je modra ako v autoskole bola,presne to iste,do ineho sa bojim tiez sadnut ajked mame zase octavku sice combi ale octavia to je...ale bojim sa akosi...do volva som ani za volant tusim nesadla,ale ano ucila som sa ale to bola svalovica z tych pedalov,tazko to islo,bolo skoro nove...

no prave Deni,bez chlapa sa neodda ist a s nim uz asi vobec nie,ten by mi ho tak zhnusil tam na mieste ze by som asi stratila chut uplne aj zhanat nejake auto 😠

salvinka
4. jún 2010

baby kukajte co mi svokra doniesla.. ja som z toho total napichana 😀 slahnem do kabely a nemusim zakazdym v lidli a coop-ke kupovat igelitku 😀

deniskateniska
4. jún 2010

salvi aj ja sceeeeeeeeeeem.. si sa mala spytat kde to kupila.. paradicka riadna... ak zistis daj echo 😉

mayocka
4. jún 2010

denis aj na mmb to mas ale nie take iste 😉

salvinka
4. jún 2010

deni, oni si to kupili ako tovar do obchodu takze v metrovom to budu predavat..a maju tam rozne varianty. .jahodku, hrozno.. 😀 zajtra idem na nakup 😀 😀

deniskateniska
4. jún 2010

salvi je to nadherne.. a hlavne prakticke 😀 😀

deniskateniska
4. jún 2010

mayocka kedy to mate tu birmovku?

deniskateniska
4. jún 2010

inak ja som sa ani nepochvalila, ze ideme v oktobri na ples s mm, maju 10 rokov zalozenia firmy.. som uz babku zajednala na strazenie 😀 ako mam z toho riadne obavy, ale tak kazde 2 hodky tam budem potom mi zaspinka tak pohoda..teda dufam 😀 😀

mayocka
4. jún 2010

denis dufaj 😀 nam sa tak po...l rezim ze dovi dopo s planovanim,ideme v nedelu,sme povadeni som mu povedala ze nech ide sam,kebx sme sa neudobrili do nedele tak by mi to aj takto vyhovovalo 😝
salvi po kolko to predavaju v obchode?

deniskateniska
4. jún 2010

mayocka no ved toho sa ja bojim, ale neva malo by to byt v meskaci v dk a nasi byvaju kusok odtial pri policii tak sa nebojm, proste bude chvilku mm bezomna alebo pojdeme a vratime sa... a takto to sice pojde celu noc, ale nevadi 😝

hej hej salvi, cekni a daj vediet 😀

majdiska
5. jún 2010

baby ja mám tuto:
http://www.plienocky.sk/plienocky/eshop/25-1-Ek...
je síce drahšia, dá sa zrolovať, ale udrží až 20 kg nákupu.. taká lacnejšia sa mi potrhala :-P

anicka
5. jún 2010

mayocka to nie sú recepty, to je jedálniček pre detičky od pol roka 😉

bolulka
5. jún 2010

ja mam tiez taku rolovaciu tasku (minuly tyzden som ju objavila) a som z nej unesena. nielenze vela unesie, ale aj pod pazuchu ju dam a tak v pohode odnesiem hore schodami aj maleho aj nakup. 😉

deniskateniska
5. jún 2010

baby keby som skor vedela, u nas v parnici je MDD, ale ake.. o druhej boli simulovane boje, vojaci riadne to bolo 😀 som sa bola kuk, teraz tam koniky pridu, su tam trampoliny pre deti... karaoke ci co to tam bude.. no keby som vedela tak vam dam aj skor echo ste mohli s detickami prist...

a spieklo mi plecia na tych bojoch co tak pecie slniecko 😅

hojka
5. jún 2010

deniska: tak je som sa uz vcera akosi nestihla ozvat, CTG som mala celkom fajn no a hlavicku ma uz maly vo vchode a krcok uz len 0,5cm,takze bola by som rada,keby som este aspon tyzden vydrzala.Dnes v noci som mala akesi poslicky,ale preslo to nastastie 🙂
Ale je dnes krasne vsak? Konecne tu mame slniecko 🙂 Len dokedy....

deniskateniska
5. jún 2010

hojka tak lezat, nohy hore, aby si nesla este rodit.. hlavne nechodit 😉 sa mi povie, ked mas babo 😀 😀 ale super ze je fajn..moj ma uz dlho hlavinku dolu a nalieha volne, ale zatial krcok 3cm. hlavne nech vydrzis este 😉

majdiska
6. jún 2010

baby kokso my máme asi ovčie kiahne.. malý ma na chrbte také pluzgieriky naplnené tekutinou a je ich asi 8.. čo mám robiť???? ideme na pohotovosť..

hojka
6. jún 2010

deniska: no mne silno tlacil a teraz je uz pripraveny - hlavicka vo chode,tak uz len cakam kedy to na mna pride... Uz sa mi ani lezat nechce a ked je von takto krasne,no ale este musime vydrzat 🙂 Ty mas este veru krcka dost,tak Romanko si este tam asi povegeti 🙂
majdiska: no to budu urcite kiahne

deniskateniska
6. jún 2010

hojka: no ti verim ze sa ti uz lezat nechce... no ved ked to pride, tak to pride. 😉 nie? drzim palce 😉

veronika13
6. jún 2010

baby, bola som v tom istebnom, perfektný sekáč.. pre malého som tam moc nenašla, ale pre seba dosť 😀

danka.k
6. jún 2010

majdiska co vam povedali na pohotovosti???

denis my sme boli na mokradi na MDD, maly podostaval kopu balickov a hraciek (mama salku, vsak emmka 😀 😀 😀 😀 ) aj nam tam prisli koniky, deti sa na tom jednom vozili (ten druhy bol mini a total splaseny), nas sa ich bal, viac ho zaujimalo to hovienko co konik vykakal.. tuho rozmyslal ze ako by ho dostal domov 😀 prisli aj bleskovci, maly junior je uzasny 😉 😉

veronika super ze si aspon pre seba nakupila 😉 😉 😉

majdiska
6. jún 2010

takže na pohotovosti tekutý puder a sú to kiahne.. už sa pekne rozmnožili.. malému začína stúpať teplota, som zvedavá čo bude poobede.. takže kto príde na kávičku 😀

danka.k
6. jún 2010

majdiska nam doky kazala striekat tantum verde, je to lepsie ako natierat kazdu jednu... takto streknes viac naraz.. maly sa po nom vobec neskriabal... my kludne mozme prist ale uz sa nenakazime 😀 😀 😀 😀

majdiska
6. jún 2010

berieme xyzal 2x denne, takže to zvláda v pohode 😉

danka.k
6. jún 2010

baby a dnes nie je niekde den deti??? 😉

emmka3
6. jún 2010

Dani, dnes ja den deti na Medzihradnom, my ideme 😉

jj, a vcera bolo fajne, Danka ma novy hrncek a my ciapku 😀

danka.k
6. jún 2010

emka no skoda ze som si to len teraz precitala...sme sa len tak prechadzali so zmrzlinou po meste 😉

emmka3
6. jún 2010

a my mame nove tricko do zbierky 😉

deniskateniska
7. jún 2010

no kocky.. boze ako by som uz chcela mat toho mojho drobca pri sebe.. uz mi z toho perie.. nemam co robit, vonku je krasne a ja vobec netusim ze co idem... mna slniecko nema moc rado, teda ja ho milujem ale ono mi robi zle ☹ a teraz duplovane... chcem uz chodit s malym na prechadzkyyyyyyyyy 😵

anicka
7. jún 2010

deniska neboj už to bude co by dup 😉 😀

my sme boli v sobotu v meste a včera u svokorvcov na chate, fajnovúčko bola a to to počasie to je práááááááááááda 😀