Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

nadezdah
8. jún 2010

@majkad2 Tak všetko dobré do života, malej všetko naj naj naj, mamine mliečko aj pevné nervy. Žabička, aby pekne buvala aby si mohla mamina oddýchnuť. Držkajte sa.

salvinka
8. jún 2010

@majkad2 jeeeeeeeeej gratulujemeeeeeeee !! emka ma krasne miery! 🙂

emmka3
8. jún 2010

Majka, aj ja sa pridavam ku gartulaciam, mala Emka ma naozaj pekne miery 🙂 vela zdravicka a mliecka ... uzivajte si to, ubieha to veeeelmi rychlo 😉

mayocka
8. jún 2010

@majkad2 Majuska tak sa pridavame aj s Ivankou,prajeme vela zdravicka a uz sa urcite tesis domkov,aspon ja som sa tesila,teraz by som sa tam aj vratila s odstupom casu,lebo doma je niekedy blazinec ale tak hadam o niekolko rockov 😀 uz len fotocky podavaj nech ju vidime vsetky 😉

@deniskateniska nechcem ti to priamo...ale uz ste na ocot s hojkou 😝 😀 potom treba uz len na Nadu cakat a to bude dlllllllllho a potom?kto da pokracovanie serialu 😀

mayocka
9. jún 2010

baby?ten aquarelax nema ziadne vonkajsie bazeny ze?hm...podla mna to v lete ani nepojde,kazdy bude chciet byt vycapeny na srniečku 😀 dnes som este ani jeden oblacik nenasla,juuuj zase je nadherne,vcera som sa pri kocikovani az prehriala,uz ani solarko mi netreba,este par takychto dni a som OK spokojna s opalenim 😉 sukienka tricenko kocik a ides 😎 a usetrime peniazky na solarku 😉 som taka rada ze som uz doma aspon sa mozem opalovat skor ako ked som prisla z roboty a slnko uz bolo za horami dolami

ideme sa kupat?? 😀 juuj tak by som isla ale este sa neda ☹ a s Ivkou este urcite nie

deniskateniska
9. jún 2010

@mayocka kludne mozes takto narovinu 😀 😀 ja by som uz aj sla, len tomu mojmu krpcovi sa tam akosi paci.. 😝

ha a aky som ja mala dnes sen, moj romanko bude totalny nezbednik .. sa narodil a uz si zo mna robil srandu ja chudatko neskusena maminka a ten sa furt z perinky vykopaval, rucicky ani za boha schovat dnu, dobre ze sa so mnou nepobil, flasku stale schovaval ... a staaaale sa rehotal na mne ako sa rozculujem 😀 😀 😀 to keby ste videli tak sa postite hotova komedia 😀 😀 😀

mayocka ako zavidim.. ja teraz ledva fucim s tymto balonikom predomnou 😅 na slniecku byt nemozem bo by som potom bola opalena dost divne 😅 ale je uz riadne slniecko ved je uz JUN.. 😀 😀

emmka3
9. jún 2010

mayi, ty sa tak rada opalujes? ja opalovanie na slnku nemusim, solarko sa mi lubilo v tom, ze to bolo sup sup a nie lezat pol dna na slnku a teraz sa slnka skor stranim, tienim sa a pouzivam kremy, bo mam kamosky, miluju slnko, solarko ale v mojom veku vyzeraju o min 5 rokov starsie ako v skutocnoti maju a to to slnko ☹ a kde sa chodite kupat? v Relaxe budu aj vonkajsie bazeny, ale niesu prachy, ledva dokoncili saunovy svet ... ak uz vobec je funkcny 😅

emmka3
9. jún 2010

mayi, a pokracovat v serialy tehuliek bude po Nadi snad Danka.K 😉 a potom mozno my, ale my musime najskor postavit dom ...

deniskateniska
9. jún 2010

emmka saunovy svet nie je funkcny.. nemsu lova 😅 si nahrabali do vreciek a teraz nie su peniaze na dokoncenie..

no a potom sa to zase pootaca ze budeme pokracovat v druhych babatkach secky 😉 ja po roku zase planujem byt tehulka ak sa nam to podari 😝

emmka3
9. jún 2010

deni, vy ste sa nejak rozbehli 😀

jj, pokradli peniaze a saunovy svet stoji 😖

mayocka
9. jún 2010

no neboj emmka poskladate domcek a bude sup sem sup tam 😝 😀
chodievame do Besenky alebo do Oravic ale viac sa mi v Besenke vidi,je to tam väcsie a priestrannejsie,kdezto nove Oravice tak to je hlava na hlave,dva bazeny vonkajsie a dovidenia...

nooo hej ja som slnieckovo vodickova 😉 ked som sa cez akademicky ucila na marury tak vonka cely tyzden na deke s flasou vody a davaj ... teraz uz moc nevydrzim lebo neviem co je s Ivankou ked nie som pri nej,tak to uz len s kocikom sa opalovat,ale to je efektnejsie lebo sa nemusim otacat a pri pohybe ma opali rychlejsie 😉 no tak mne to neuskodi ked budem aj starsie vypadat 😀 moja mamina tiez vypada mladucko a to je furt vonka v poli a opalena je uz pomaly na zaciatku juna,zalezi aj na pokozke,napr mne sa robia pehy ked som opalena,na nose a tusim uz aj na pleciach ale nevadi mi to vobec,brusko mam hnede od porodu tak to netreba opalovat,vlastne to mi netreba vobec,snazim sa schovavat ho lebo to este ovisa a mam ten pigmentovy pasik tak radsej ee ale nozky mam jak bryndza,tak to by som bola rada keby mi chytilo 😝

deniska: o chvilu budes maminka,neboj neminie ta to,uzijes si to naplno este dost,teraz oddychuj ajked viem ze toho mas uz plne zuby ale neboj bude aj horsie 😀

mayocka
9. jún 2010

deniska ta obdivujem,dvom detickom plienky menit to skoro ako mat dvojicky,taky maly rozdiel...no drzim palec nech sa podari,ja asi tak ked bude mat mala dva-tri rocky chcem druhe 😎

deniskateniska
9. jún 2010

mayocka ved to bude uz skoro 2rocny rozdiel... ja sa najviac obavam toho, ze ako budem s bruskom okolo maleho behat 😀 ale zvladneme... no chceli by sme ten 2rocny max. rozdiel. nech bude veselsie romankovi 😉 moj by chcel potom zase tak o rok dva dalsie.. to som ho stopla hned ze hadam nejdem rodit ako hruska 😀 😀 😀

sla som do obchodu a po ceste koho som stretla - ani som nepoznala niektorych, ze ty si este cela? ja ze uz mas babo.. a este nerodis? no som sa nasmiala 😀 😀 ze nie len ja chcem uz ist rodit 😀 😀

hojka
9. jún 2010

deniska: vsetko len to najlepsie k tvojim dnesnym narodeninkam,hlavne vela zdravicka,nech ti to vsetko dobre dopadne,nech ste zdravucki a nech sa ti splni vsetko po com tvoje srdiecko tuzi 🙂 Tak dnes oslavujete vsak?Mozno to dnes aj na teba uz pride 🙂
Mna sa tiez vsetci pytaju na ulici ci som este cela a ze kedy to uz idem a uz mi to ide teda aj poriadne na nervy 😝

deniskateniska
9. jún 2010

hojka dakujem moc.. no oslavovat nejdeme, bo mm je v praci do vecera ☹ ale zajtra si to vynahradime 😝 a keby prislo by som nebola prote 😀 😀
a je to riadne otravne vsak... nepoviem kamaratky ale uplne cudzi ludia co som ich dva krat videla co poznaju svokru alebo tak 😅

nadezdah
9. jún 2010

@mayocka Zisťovala som ti ten pas,takže: Vybavenie lehota do 30 dní.Dieťa do 5 r. - 8€, dieťa do 13 r. - 13€, nad 13 r. - 33€ Ak by si chcela do 2 dní tak do 5 r - 32€, do 13 r. - 52€, nad 13 r. 132€ a platnosť je> do 5 r. na 2 roky, od 5-13 r. na 5 rokov a nad 13 r. na 10 rokov. Zmena v pase- zápis dieťaťa je za 3€ a môžeš s bábom cestovať kým nedovŕši 5 r.

mayocka
9. jún 2010

@nadezdah: diky moc,ale to aj ja potrebujem asi pas ze?aby sa dalo zapisat donho...vlastny pas nemoze mat,ci?

baby som na nervy,vyhlasujem anketu,tak radte a pridajte odpovede,lebo sa s mm iba vadime furt!!!
"za kolko by ste boli ochotne kupit na 50-tku pre svokra darcek?"

som zvedava co napisete,ked vam potom napisem kolko sa oni dohodli s bratmi tak spadnete na rit!!! ja uz som chora z nich ako naozaj,maju vsetucko vsetko tak sa rozhodli pre originalny darcek a nie lacny.... ☹ a samozrejme sa dohodli o nas bezomna...ako oni su slobodni tak nech kupuju ale moj ma uz zenu tak nechapem preco ma nerataju do rodiny,som povedala ze uz nedam ani korunu z materskej ak to urobi,nech si plati ked ma tolko supiek,hlavne ze mame napoziciavane a ledva sa skriabeme z dlhov ale vpoho,musi struhat formu 😠 oni musia mat vsetko ale ja ked chcem posrane stare auto tak na to nemame,no to je uzas toto!!! asi sa prestahujem do Afriky a nech si tu robi s nimi co chce ked na mna serie a aj na moje nazory 😢

mayocka
9. jún 2010

denis pisala si ze o rok chces dalsie,nevedela som ci cakat alebo uz mat vis? 😉

deniskateniska
9. jún 2010

maji och joj... by som zaskrtila asi aj toho tvojho muzicka aj tych jeho bratov... no kolko? podla fin. situacie... ja by som asi 50 ecok dala do toho... viac isto nie... aj keby som sama kupovala tak kytica, a daky darcek by bol aj tak okolo 50 evri..
no daj to cislo som zvedavaaaaaa 😅

mayocka
9. jún 2010

este nie deni,vydrz,nechcem ovplyvnovat dalsie hlasujuce,ja by som dala tiez tolko ako ty 😉

deniskateniska
9. jún 2010

mayocka no to som zvedava.. normalne som nedockava 😀 😝 to musi byt riadna palka...

baby kukajte aku mam gulu pred sebou 😀 😀 a inak nemozem vonku sediet ako v plavkach bo by som zomrela od tepla 😝

mayocka
9. jún 2010

denis: ruci kufor 😉 hojka mi v nemocke vravela ze mam brusko jak keby som do solarka chodila a teraz sa nie zbavit tej farby,ty to budes mat jednoduchsie,mas krasne biele brusko 😉

sme dostali kolotoc nad postielku od starkych,nasi boli v PL ani sme necakali ze nieco take kupia,no som stastna aj za nich,maju z malej riadnu radost,milujem ludi ktori nehovoria o niecom ale urobia to,bol navrh na kolotoc z druhej strany starkych ale nejak neviem...asi cakaju kym z postielky vyrastie...fasacke tak uz len cakat kedy donesu druhy 😀 a potom nech si ho nechaju 😝

mayocka
9. jún 2010

idem pokracovat s oknami lebo sa tu nejak moc casto dnes zastavujem a umyvam len tak na skok 😀

bolulka
9. jún 2010

deni, ty mas neskutocne velike brusko. a ziadne strie?

mayocka, my sme teraz kupovali svokrovi darcek na 60-tku a tiez sme sa skladali traja. Cely darcek vysiel 50 €. takze po 20 € sme sa poskladali a boli sme spokojny. 😉

deniskateniska
9. jún 2010

mayocka no ja som beloba riadna .. ale stale 😀 😀 mam problem sa opalit vacsinou..mna nema rado sluniecko 😅
inak baby ja som prisla na to ze v zaskove este nemame net 😅 a neviem ako dlho trva kym sa prehodi do zaskova tento nas.. tak dufam ze nie dlho 😒

deniskateniska
9. jún 2010

bolul mam strie... ked kuknes v mojom albume fotky posledne tak na bokoch mam riadne a na brusku tiez zacali, tam ich vidno ale malo lebo ich mam tak dolu na brusku 😉

bolulka
9. jún 2010

http://www.praciegulicky.sk/product/pracie-guli...

mate niektora skusenost s tymito pracimi gulickami? Klaudia ma atopicky ekzem a na prasky jej pokozka dost silno reaguje. Zvazujem, ze jej tymto pomozem, ak to teda ozaj perie.

bolulka
9. jún 2010

no ja som mala tiez biele brusko a ked som porodila, tak bolo strasne hnede. a stale je - neumerne k telu.

deniskateniska
9. jún 2010

no to brusko je asi preto take ze ta koza je natiahnuta a snazi sa mat pigment na brusku rovnomerne a ked sa brusko stiahne tak sa to da dako dokopy a je to potom hnede... neviem inak vysvetlit 😉

danka.k
9. jún 2010

emka ty si taka mila ked mi doprajes 😉 ale tak ja dufam ze od augusta mi tu uz svieti v ktorom som mesiaci 😉 😉 😉 tata prisadnem na dovolenke 😀 😀 😀 😀 😀 a dnes som ta videla z auta.. ste sli s malym popri tych stankoch pri nemocke...

a ja teda luuuubim slnko.... uz aj dnes sa tesim kedy sa tam vycapim a budem sa opalovat 😀 😀 v sobotu ma uz fajne na pleciach opalilo.. a ja mam tu vyhodu ze mna hned do hneda... aj maleho 😉

mayocka ber to tak ze kolko by si bola ochotna minut na svojho otca.... my sme v januari kupovali dar svokre na 70 a tiez sa skladali traja... po 110 ecok.. bo jej kupovali nove sedacky do obyvky...