Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

nikinkals
16. máj 2013

Najdem tu maminku,ktora rada pecie marcipanove torty a pomohla by mi🙂?Dakujem

rommin
18. máj 2013

ahojte mamičky,počuli ste,že v Dolnom Kubíne ide byt niečo také ako kinderland v Námestove 🙂 ?neviete kde a kedy sa otvára?dakujem vopred za odpovede

danka.k
19. máj 2013

@rommin v kubine chcú stávat nieco pre deti? Neveriiiim 😀 ved tu sa vsetko pre ne ruší, stavaju sa nepotrebné veci. Nic také som nepocula, že by sa malo stavat. Iba benzinka 😀

rommin
19. máj 2013

1.juna je den detí,že sa otvara na poschodí v kocke niečo ako kinderland čo je v Námestove. 🙂

megyjoel
20. máj 2013

@tatinka potrebujem ciapku pre 8ročné dievča, mas mail?

tatinka
20. máj 2013

@megyjoel ahoj poslem ti link a kontakt na maminu do ip, tu to dat nemozem....ona ti ustrikuje ciapocku aku si povies sama,,,

kviotecek
21. máj 2013

@ponozkazt ahoj poslala som ti IP

kviotecek
21. máj 2013

@severankasr ahoj uz osm automaticky mala sekciu a mam pocit ze po druhej sekcii som sa lepsie zotavila

tatinka
21. máj 2013

@megyjoel ahoj poslala som ti ip, prislo ti to?

tatinka
21. máj 2013

@megyjoel uz som si vsimla ze si mi aj poslala mail 🙂 prepac som neskoro zbadala ...

matrix87
21. máj 2013

@rommin v KOCKE hore na poschodí to robia

janulap
21. máj 2013

@danka.k
@rommin
ano..detske centrum+kaviarnicka 😉

manika18
22. máj 2013

Ahojte baby, chcem sa opýtať ako je to v Kubíne s pôrodom, starostlivosťou v nemocnici atď.
prisťahovala som sa sem k priateľovi z Ba a ešte nemám ani lekára, takže cestujem hore-dole.Som v 6 mesiaci, tak by bolo na čase si tu niekoho nájsť. ak máte skúsenosti dobré či zlé, sem s nimi 🙂

megyjoel
22. máj 2013

@manika18
su ustretovi, velmi milý, aspon ja mam take skusenosti, ani ostatne mamickz sa nestazuju..🙂) ak daco, ip🙂

janulap
24. máj 2013

@manika18 ahoj,ja mam dr.Kapralčíkovu a som veľmi spokojna.Ma v ambulancii aj sono a najnovsie aj pasy CTG záznam (co sa chodi uz posledny mesiac pred porodom do nemocnice-ona to ma v ambulancii).
A porodnica,novorodencke tam su uplne uzasní vsetci 😉

janulap
24. máj 2013

@sisi79 ahoj,no boli ste uz na ortopdii?Ako ste dopadli?Dufam,ze balenie na siroko je uz za vami 😉

matrix87
25. máj 2013

@manika18 k porodnici sa vyjadrit neviem zatial, ale pocula som, ze su velmi mili, ustretovi...
a co sa tyka doktora, tak som mala Kapralcikovu, ale odisla som od nej, jednak preto, ze na Bysterci mam blizsie teraz, a nepocula som na nu dobre ohlasy... ale neviem, co je na tom pravda... presla som k Hrudovi, on je sice sukromnik, ale je tam super... ma 2D, 3D sono v ambulancii, je jeden z tych najlepsich na Slovensku. Ja som s nim spokojna, vsetko povie, co ide robit, aky je postup, co ma caka...

malinkaaninka
25. máj 2013

Kubínčanky,kde blízko centra je nejaký detský sad,hojdačky,preliezačky?chodím so synom k logopedičke do DK,občas máme čas do autobusu a len sa tupo tárame po meste,chcela by som ho zobrať do parku,ale žiaden som nenašla.

sisi79
25. máj 2013

@janulap si zlata ze na nas myslis boli sme na ortopke vo stvrtok nastatsie vsetko je ok a dokonca aj toho hrozostrasneho balenia nasiroko sme sa zbavili 🙂 radsej som sa co najrychlejsie brala z ambulancie aby nahodou nepadla poznamka ze balit dalej nasiroko 🙂 ja som maleho tak balila doteraz tak som rada ze uz sme bez toho 😀

janulap
25. máj 2013

@sisi79 to ti verim...ale hned sa lepsie prebaluje,ze? 😀 Ak tam bo dr?

matrix87
27. máj 2013

@malinkaaninka no detske ihrisko je na bysterci pri zastavke autobusovej.... a inak otvaraju novu kaviaren a detsky svet v Kocke na poschodi od juna...

malinkaaninka
27. máj 2013

@matrix87 na Bysterci sa moc nevyznám,minule sme ho prešli peši,naproti vchodu do nemocnice je zastávka,potom dalej neviem,šli sme okolo zeleniny a ovocia.a kocka je kde?

matrix87
27. máj 2013

obchodny dom na namesti slobody, je tam aj kulturne stredisko.

opicaskorica
27. máj 2013

@matrix87 v kocke na bysterci?

voskovaeva
27. máj 2013

@nikinkals ja rada peciem ale som cukrar amater 🙂

matrix87
27. máj 2013

@opicaskorica ano tam

opicaskorica
27. máj 2013

@matrix87 tak super! Toto v kubine chyba... od 1.6. To bude otvorene?

matrix87
27. máj 2013

@opicaskorica pocula som zatial tak ano, ze na den deti to otvoria, tak snad to aj dodrzia

janya0310
27. máj 2013

ahojte mamicky...nepoznate niekoho v Dolnom Kubine kto robi 3 D mihalnice? 🙂

opicaskorica
27. máj 2013

@janya0310 za celkom dobru cenu baba co ma salon oproti elkopu, cez ulicu, tam kde je ten detsky obchod, na poschodi.