Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

veronika13
7. feb 2009

danka, ty na foto vyzeráš veľmi mladučko, ako také dievčatko, koľko máš prosím ťa rokov?

bolulka
7. feb 2009

veronika, presne tolko ako ja 😀

bolulka
7. feb 2009

tretulik, vsak to nevadi.. ani moja nie je aktualna.. na tom nezalezi.. 😉

danka.k
7. feb 2009

veronika presne ako bolulka mam.. cize 23 😉

yuyka28
8. feb 2009

ahojte maminy pridavame sa k Vam 😉 bolulka tak sa mi zda podla foto ze sme spoluziacky zo zakladky 😕

danka.k
8. feb 2009

yuyka tak sup sup pridat svoju fotku a fotku tvojho drobca do albumu dolnokubincanky 😉

bolulka
8. feb 2009

yuyka, aj mne sa zda.. 😉 no ale sa nas tu zbiera..

jaaj, nastava pre mna nova dilema.. riesim zas pozvanku na narodeniny.. a neviem ako ju idem poriesit.. 😝

danka.k
8. feb 2009

bolulka ty na nieco prides 😉 inak kukala som album lindin no ta jej dceruska je podarena... strasne zlata okana... stretavas sa s nou???

facovka
9. feb 2009

ahojte babenky,je v DK nejaky obchod s tehu oblecenim,ak ano je v sobotu otvoreny? maju tam dobre veci a ceny?? 😉 daaakujem..pls. IP asi nestiham sledovat temu..dakujem

bolulka
9. feb 2009

hej, stretavame sa.. v stvrtok boli aj u nas.. no je podarena ta malinka - isto.. a cela po ockovi.. skoda ze sa tu k nam nechce pridat, papluch jeden... 😝

danka.k
9. feb 2009

a prečo sa nechce pridat??? pozdrav ju niekedy... bolulka a ty si sa tu minule pytala (teda asi si to bola ty) ci je v kubine este nejaky obchod s maskami okrem toho v kocke... tak sestra povedala ze je nejaky pri nemocnici v nejakom sekači..

veronika13
9. feb 2009

danka, no vyzeráš ešte menej ako na 23 🙂 ja už mám 23 za sebou 😀
ale to letí, čo chvíľa sú tu druhé narodky 😎
začínam sa tu strácať, kto koho pozná osobne, kto ste s kým spolužiačky...

danka.k
9. feb 2009

no ja poznam jedine bolulku... uz nikoho ineho....

nam sa blizia zatial len prve narodeninky... juuuuj uz len 10 dni 😉

bolulka
9. feb 2009

jeej, danka, tak vas caka prva veeelka oslava, vsak? co pripravujes?

danka.k
9. feb 2009

no caka naaaas. ale oslavovat budeme az 28 tak este mame casu dost... no teraz riesim tortu... dufam ze aj daco poriesim 😀 😀 😀

bolulka
9. feb 2009

no ja som zacala pracovat na pozvanke.. v albume mam prvy napad kostry... 😒

bolulka
9. feb 2009

nevie niekto zohnat pekne cislice?

nikuliq_
9. feb 2009

ahojte, karnevalové masky predávajú oproti kocke cez cestu v tych dlhych obchodoch pod bytovkou. tam kde je to nové hračkárstvo

veronika13
9. feb 2009

no ja tiež len bolulku poznám 🙂 ale rada spoznám aj ostatné, niekedy z jari môžeme dať stretko, keď sa bude dať aj vonku byť, nie?

bolulka
10. feb 2009

jeeemine, ja som sa uz asi z kadou za vas stretla.. 😀

danka.k
10. feb 2009

bolulka ake cislice myslis???

emmka3
10. feb 2009

yuyka, pozeram, ze nasi drobanci su cca rovesnici a ze oblubuju rovnaku vykrutenu polohu pri spanku 😉 z fotiek sa mi nezda, ze by som ta poznala ... hod nieco o sebe ... napr. vek a kde byvate 🙂

bolulka
10. feb 2009

danka, take pekne na tu pozvanku.. 😉

hore malo byt "z kazdou"

majdiska
11. feb 2009

ahojky,
tak my máme smolu, malý už skoro mesiac maroduje. vyzeralo, že to prešlo a po pár dňoch začal znovu smokliť a kašlať... ešte dobre že bez horúčky.. ale aj tak sedíme doma a sakriš nakazil aj mňa, tak kýcham ostošesť.. 😝 ale už je lepšie, aj malému. švagorinka mi odporučila jedny kvapky od kašlu nejaké brom.. neviem čo, a sú lepšie ako hedelix. majú trošku alkoholu, ale malý už toľko nekašle.. ešte zraziť nádchu a bude dobre 😉

majdiska
11. feb 2009

a ozik kúpila som Palette deluxe tmavohnedú v 101 - si predstavte aké sú rozdielne ceny, v tescu stála 145 a v 101- 132sk (prepočítajte si to na eur,mne to ešte moc nejde)... a zasa krém na tvár v tescu 132 a v 101 až 159sk.. no som zírala 😨

danka.k
11. feb 2009

majdiska tak to uz skore uzdravenie prajeme nech ste rychlo fit 😉

yuyka28
11. feb 2009

Ahoj emmka3 no ano Maťko rad spinka na pravom usku a najradsej ho ma uplne zahnute sa bojim ze mu tak ostane 😖 snazim sa ho davat co najviac na opacnu stranu ale on si aj tak robi ako chce 😀 mne sa tiez nezda zeby som ta poznala...my byvame na Hattalke a vy?

danka.k
11. feb 2009

yuyka nechodila si nahodou do druhej triedy na nemocninu? len jeden rok hm??

yuyka28
11. feb 2009

chodila som na nemocicnu do "skolicky" v 1. triede 2.polrok... 🙂 preco? boli sme spoluziacky???

majdiska
11. feb 2009

danka dakujeme za povzbudenie 😉
inak som na..tá, zasa mi nejde v práci net, tak budem musieť pracovať teraz - kurnik ja niekoho zavraždím.. ja fakt neviem ža čo platím... a doma akonáhle začne snežiť, tak internet vypadáva... 😝