Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
19. sep 2007

vraj co sa tam nejdem obranit... vsak vsetko co spravim, napisem je im na smiech... chudery... keby sa tak venovali radsej svojim detom ako sliedit po celom koniku, kde sa len tak nachadzam...

a ten bubaczik, vraj jej dieta nespadlo z postele....hmmm, asi ich privezovala do postele a davala na zamok...

mne sa sestricky v nemocnici smiali, ze sa prehnane staram o malu - vraj ako to ze nevydrzi v postielke kym idem na zachod... ze musi spadnut aby vedela (kazde dieta pada)..no napriek tomu som ju ani raz nenechala. ludia netusia coho vsetkeho je ten moj hyperaktivnik schpony...

vraj je moje dieta chuda podla nich - ale kazdy vidi ze je stastna a ze sa jej naplno venujem...

chudery su to, co nemaju nic ine na praci... 😠

bolulka
19. sep 2007

janulap, ty ale pekne ostan pri nas 😀

par zatrpknutych chudier, ktore zrejme dlho neboli uspokojene 😅 nas predsa nemoze rozhodit, nie? 😀 😀 😀

nenka83
19. sep 2007

no pozeram ze to tu pojde do hadky.. 😠

bubaczik
19. sep 2007

nie,mne dieta ako stvormesacne z postele nespadlo..

nenka83
19. sep 2007

ahoj bubazcik, vitaj u nas.no ani mne nespadli, a som stastna ze sa mi take nieco neprihodilo, musi to byt hrozne pre matku aj dieta.tak by si mohla byt ohladuplnejsia.

bubaczik
19. sep 2007

a ten bubaczik, vraj jej dieta nespadlo z postele....hmmm, asi ich privezovala do postele a davala na zamok...

pochopila si tuto uvahu? ...

holubok
19. sep 2007

bubaczik,kasli na to.moze sa to stat komukolvek,staci chvilka... a myslim,ze maminu to potom velmi trapi...

bolulka
19. sep 2007

bubaczik, uz som ti to raz vysvetlila - ja za to nemozem, ze tvoje dieta sa nevedelo stvormesacne pretacat... 🙂

bolulka
19. sep 2007

a tentokrat co nam ty lezies do temy... ved vy sa nam do temy nese.ete, ci? 😔

holubok
19. sep 2007

Nenka,tak ako?Uz si bola v skole?Mala to bez teba zvladla?Alebo ty bez nej? 😉

bolulka
19. sep 2007

nenka, mna caka v sobotu skola... sakra, uz som sa prestala tesit... ☹

ty idem uz dokrmovat, ci co somto citala? 😕

nenka83
19. sep 2007

holubok este len idem 27 na 3 dni.no malu si berem do galanty.budeme spat u spoluziacky. tak dufam ze to zmakneme.no o 2 tyzdne mam ist znovu, kazde 2 tyzdne. tak neviem ako s kojenim,a kazdy krat so mnou petino ist nemoze.keby sa mi da odstriekat...no neda sa mi... ☹

bolulka
19. sep 2007

nenka pouzivas odsavacku?

nenka83
19. sep 2007

uz dokrmujem, davam jej hipp vecicky, zeleninka, zemiacik , ryza a tak.no cakam na dr co mi povie.
inac moja ma 5 mesiacov a tiez sa nevie pretacat! len z brucha na chrbatik! podla mna sa ani nechce pretacat, lebo na brusku nechce byt! a nevie ani sedkat-nechce a ani rackovat. 🙂 moj lenosko 😅

holubok
19. sep 2007

bolulka a ako s malou? nechas ju pri mazel.,myslim ze ty si pisala,ze ti nechce papat z flasky,nie?inak obdivujem vas,ked este idete studovat pri detoch 😎 ,ja som vecer uplne vystavena a som rada,ze si mozem lahnut 🙂

nenka83
19. sep 2007

nepouzivam, neda sa, nemam tolko mliecka.bved to by som musela vela odstriekat.a asi by mi bolo aj smutno a tazko bez malej tak dlho..

bolulka
19. sep 2007

holubok, hej necham ju pri mangelovi... 😀 no uz mi chce papat z takeho poharika (ale ze to tu pisem, co? vsak sa mi zas budu vysmievat na jednej z tem).. no planujem to robit tak, ze bude papat pekne tuhu stravu a ja si cez volno odbehnem nakojit... uvidime

nenka, doost skorooooo...

ale ja som to s tym pretacanim zle nemyslela, len som vysvetlovala ze mne sa to preto tak skoro stalo, lebo sa aj skoro pretacat zacala...ale to niekttory slabomyselni nepochopia aj tak... 🙂

bolulka
19. sep 2007

to by si sa nastriekala 😀 ja som na pol dňa mesiac odstrekovala 😀 po kusockoch - uz su jednoducho prsniky nastavene na jej potrebu... 😒

nenka83
19. sep 2007

preco skoro? ved od 4 mesiaca sa moze? a co ked je hlados? co narobim? podla mna nemusim ist podla kniziek

holubok
19. sep 2007

nie nemusis,kazde dieta je ine

bolulka
19. sep 2007

nenka od styroch mesiacov pre nekojene deti... no ja som tiez nesla podla kniziek, ale skoro by sa nemalo hlavne koli tomu alergenu.

holubok
19. sep 2007

ja som zo zaciatku myslela,zebudem robit vsetko podla kniziek,ale pochopila som ze sa to az tak neda 🙂 hlavne treba dat pozor ak je v rodine alergia.

nenka83
19. sep 2007

ved som jej nic take nedala, len zeleninku a ryzu. no vo stvrtok idem k dr tak sa opytam.

anicka
19. sep 2007

ahoj majdiska, som rada, že sa Ti na cvičení páčilo. 🙂 Ja sa už tiež nemôžem dočkať 😀 Vidíš Ty máš "problém" či nečakáš dve detičky a so mňa si robia srandu či dieťatko nosím v kabelke, keď na mi ani v šiestom mesaci nič nevidno. 🙂 🙂

Ja idem s dorbčekom zajtra na kontorlu a mali by ma objednať aj na glukózový tolerančný test. Ako si to zvládla Ty? Nebolo Ti z tej sladkej vody na vracanie?
Robia to v ambulancii u gynekológa alebo je na to nejaké špeciálne oddelenie? 😕

Ja som na tou epidurálkou dlho váhala, ale asi ju predsa len dám. Budem sa cítiť istejšie. 🙂

bolulka
19. sep 2007

no si z toho anicka nic nerob, mne moja vlastna rodina stale prizvukovala, aby som nedrzala dietu - a vedeli velmi dobre, ze chcem strasne pribrat a ze mam z toho depky aka som chuda - ale kedze som mala male brusko, tak som drzala podla nich diety... 😠

ono sa hovori, ze ked je male brusko, bude velke babetko.. 😀

paradox, co?

anicka
19. sep 2007

to je teda riadny pradox 😕 😕 😕 uvidíme aká bude realita 😀

anicka
19. sep 2007

veronika13: kde si? ako švagrinka? ako sa má synovec či neter? ja som zvedavá 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

bolulka
19. sep 2007

ked som naposledy pisala s veronikou tak bola na isty cas u rodicov, lebo manzel bol v zahranici a asi sa este nevratila.... 😒

tracy
19. sep 2007

ahojte Kubincanky 🙂
no ja moc neprispievam skor citam, ale bolulka/ci rita...neda mi neprispiet 😒 tu vo vasej teme sa citis byt silna alebo ako to mam chapat,ze tie Junovcatka len citas a nic nenapises a pritom to iste hovoris o nich, a teda uzasne sa vyjadrujes, no ale to tiez svedci o tom aky sme 😨
a tiez som nepochopila preco si si zmenila meno?to ako co si tym sledovala 😨nic proti ale ty ich osocujes tiez akurat ze si zbabela tam napisat alebo ako to je???
myslim ze si uz poburila viacero mamiciek a ako ta tak trosku citam tak sa viacej lutujes ako je treba a niektore mamicky ta v tom podporuju 😖 to nemam nikoho doma kto by ta polutoval?ale vsak nato su taketo fora kde ti bude plno ludi pritakavat ze? a myslim ze ty tu teda travis vela vela casu ako nato pozeram, tak si myslim ze nemas pravo moralizovat druhe mamicky..nic v zlom ale to som este nikde nepocula ze kazde dieta spadne z postele??to sa tym akoze chvalis? ..dost zleeeeeee,aj ked nevravim ze sa to stat nemoze,nikto nema oci aj z druhej strany 😉

bolulka
19. sep 2007

anicka my sme to mali tak, ze mala velku hlavicku... 🙂