Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
23. mar 2010

no janka nam dostala doobedu bolesti, chcela skriabat steny 😀 a teraz sa mi este neozvala.. tak neviem,.... ked zistim dam vediet 😉

danka.k
23. mar 2010

no a este mame zapal klbika bedroveho.. potesi.. na kontrolu mame ist 1.4 a vraj nema chodit do vtedy.. mily ujo doktor.. ale recept na to ako udrzat 2rocne dieta Hyperaktivne aby nebehal a nechodil tak to ja netusim.... ☹ ☹ ☹ ☹ nedrbne ma, mna rovno ............ 😠

deniskateniska
23. mar 2010

joooooooj no ze na janku myslime, nech to dako vydrzi ...

a dani to preco? ci neviete? joj no to budes mat veru tazke.. drzim palceky 😀

majdiska
23. mar 2010

no držíme palčeky.. nech to má čo najskôr za sebou.. dani a ako ide rodiť? s EDU či bez.. 🙂

mayocka
23. mar 2010

kruci Deniiis ja uz cez slzy ani nevidim,mam stavy ze by sa mi aj kychlo ale hovno,len mi slzy tecu....Deniska?papas aj lieciky?lebo ja som si v noci dala pol paralenu a teraz okolo tretej dalsiu,s malou dusickou ale predsa,mamina sa nejak o seba postarat musi,nesmie sa nechat predsa dorobit chripkou,tak by to az tak vadit nemalo ci? 😲

majdis: ty sa nezapries ty by si sa mala volat Zuzka EDU Majdiska 😀 si riadny zastanca tejto metody rodenia 😝

deniskateniska
23. mar 2010

mayocka no presne viem ako sa citis... to som mala prve 2 dni, hroza.. ja som si nedala nic a teraz je to hrozne.. a ze paralen sa moze.. nie vela, ale ako vravis.. musi si aj maminka pomoct.. bo ked bude moc chora nebude to dobre.. a ja som si naordinovala pomarance, citrony, cajik.. a teraz som musela pristupit na lieciky - Hedelix sirup.. je to vytazok z listov brectanu.. uvidime ci to pomoze, vypada, ze ano bo som uz zacala vykasliavat... ale nadchu mam stale, tak sa naparujem nad slanou vodou 😝
drzim palceky nech sa co najskor vyliecis 😉

mayocka
23. mar 2010

no ja mam druhy den nadchu,to mam cakat teraz este pokracovanie ? ☹ fnuk, ja pijem pomarancovy dzusik 100%-tny, nejake to ovocicko, cajicek...ani jest mi nechuti co je dost divne a bojim sa aby mala malinka dost vyzivy...ale fakt mi nechuti ☹

danka.k
23. mar 2010

a SIMONKA je na svete..... 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 janka gratulujeeeeeeeeeeeeeem

tusijm rodila bez EDY ale nie som si ista..... nic viac neviem, ked zistim vam napisem

deniskateniska
23. mar 2010

mayocka ani mne nechuti jest.. som zistila preco.. lebo mam nadchu a zapchaty nos a teraz v tehu potrebujem citit aj vonu a ked ju necitim, tak vlastne neviem ako chuti to jedlo.. je to sranda 😀 no neviem ale zacalo to nadchou a kychanim, o dva dni hrdlo a teraz kaslem... dufam, ze to u teba take nebude... 😉 a neboj mala bude mat dost vyzivy aj ked sa menej napapas, lebo mas v sebe zasoby tak sa neboj par dni to vydrzi bez extra stravy 😉 (som to citala kdesi 😉 )

deniskateniska
23. mar 2010

juchuuuuuu.. gratulujeme JANI... konecneeeeeeee 😀

mayocka
23. mar 2010

jeeeejoooo tak gratulujeme Janke, uz nech je na konovi a posiela fotky, o chvilu tu uz vsetky porodime a nebude nikto tehotny ako sa mi zda, tak babenky, snazime sa 😉 😝

do prcic, bolul to sme uz na rade??? 😕 😕

deniskateniska
23. mar 2010

no mayocka presne tak, o chvilu ste vy na rade... 😀 ti poviem strasne ryhclo to leti... vy dve a potom ja tusim 😀 😀 😀 no ved ja som asi posledna... ale to sa este nacakate do juna 😀 😀 😀

majdiska
23. mar 2010

jani blahoželám, daj čo najskôr fotočky 🙂
maji, to si mi dala pekné prímenie 😀 😀 a ozik neboj pribudnú tu dalšie tehule - však emmka 😉
inak aj ja som prechladnutá, a kýcham o sto šesť.. dačo hrozné ako mi tečie z nosa.. aj malý je prechladnutý a baby ak to prejde bez teploty (klop, klop, klop) tak sme konečne za vodou 😉

deniskateniska
23. mar 2010

majdis drzkam paluchy nech bez teploty,. ti poviem asi zase daky virus alebo co.. lebo nasi boli chori, tak som tam ani nesla.. ale vsetci bez teplot... ja som asi o tyzden na to ochorela, teraz majka a teraz vy.. no hroza... ale klop klop klop... ja zatial bez teplot... 😉

danka.k
23. mar 2010

no tak dufam ze od augusta so tehula uz aj ja 😀

no mayocka mas pravdu ste vy s bolul na rade a potom deniska a majkad 😉

deniskateniska
23. mar 2010

😉 dani tak to uz pracujete? mali by ste zacat 😝 nech to do augusta stihnete.. ci ako? 😀

danka.k
23. mar 2010

denis ja az od augusta chcem byt tehulka 😀

deniskateniska
23. mar 2010

ale pracovat treba nie 😀 😀 😀 ci? 😀 😀 😀 no vies ako v juni mam ja termin, tak to aby ste uz v juni nech tu nie sme len maminky 😀 😀 😀

danka.k
23. mar 2010

denis 😀 😀 😀 😀

no a sms od janky:
ahoj, tak som tu! pise za mna mamicka, lebo ja som este malicka. Volam sa Simonka narodila som sa dnes o 17,50 meriam 53 cm a vazim kg. mamina aj ja sme v poriadku 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

juuuuuj tak sa s nou tesim 😉

deniskateniska
23. mar 2010

dani co sa smejkas 😀 😀 😀

juchuuuuuu, jani konecne to mate za sebou, tesime sa s vami,.. posielame pusinkyy 😉 gratulujeme 😉 😉 😉

danka.k
23. mar 2010

denis ja si myslim ze sa k nam dake tehulky este pridaju 😉

deniskateniska
23. mar 2010

dufajme 😉 bude nam veselsie 😝 😀

emmka3
23. mar 2010

gratulujeme aj my Janke 😵 😵 😵 zachvilku uz budete vsetky mamce a tehula, kde nic tu nic, ziadna nova

baby, na tych mojich fotkych je najviac funny, ze maly je cista kopia brachu 😀 to je az neuveritelne ....

deniskateniska
23. mar 2010

no to hej... ja som zase cista kopia mojej krstnej - maminej segry... no bola som 😀

bolulka
23. mar 2010

danka, to je kolko kg? 😉

mayocka, teraz si ma tak vystrasila ze sme na rade.. mne teda riadne vystupil tlak krvy.. Musim to ist predychat.. Zastavte cas.. 😒

bolulka
23. mar 2010

a janka, blahozelame k dcerenke Simonke. 😉

majkad2
23. mar 2010

janka gratulujem k dcerke Simonke.....to je riadne veľká baba 😀

Danka už som si myslela,že si na mňa zabudla, ale našťastie nie (že aj mňa to zachvílu čaká)

baby tieto posledné dni som sa tu dočítala,že vás je tu nejako moc účtovníčok: tak mi teda poradte, aké je životné minimum platné na rok 2010?

ema1987
24. mar 2010

Gratulujemmmmmm Janka k Simonke nech ste obidve zdravucke.No newem newem ci sa zachvilku nepridam k t&ch tehulkam ale nie velmi rada.. 😕 😕 😕 😕 😕 😒

majdiska
24. mar 2010

emi, to vážne? nebodaj čakáš druhé 😉hod detaily..

anicka
24. mar 2010

Janka gratulujeme ku Simonke 😉 sme zvedavé na fotočky 🙂