Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

emmka3
8. apr 2010

dani, no nechcem ju sklamat ale 2 rocne dieta, pokial nemam pracu jej nevezmu ... jedine, ze by prizmurili oko, ked tam uz ma surodenca, ale bude to odrzku, kedze isto maju viac 3rocnych, ktorych musia brat zo zakona 😅 dvojrocnych donedavna brali len aby si naplnili stavy, resp. beru aj teraz, ale musia byt obaja rodicia pracujuci ....

danka.k
8. apr 2010

denis ked budes mat druhe tak povies ci ho das do skolky alebo nie 😀 😀 😀 😀 dieta potrebuje byt s detmi ja to vidim na nasom.. som povedala ze ak budeme mat druhe tak on bude chodit do skolky aspon doobedu..

danka.k
8. apr 2010

maji nie surodenca tam uz nema.. dcera je uz v skole.. no ale ja sa tesim na to aka bude prekvapena ked jej ho nevezmu 😀 😀 😀 .. lebo ona sa vobec neda vysvetlit a zo vsetkych robi zlych.. ona je v niektorych veciach cudna

emmka3
8. apr 2010

dani, to mi niekoho pripomina 😉 😀 nuz, co, tak sa bude cudovat, a rozculovat a tak ... a preco ho chce dat do skolky ako 2rocneho, ked nema pracu?

danka.k
8. apr 2010

nie emka od troch rokov chcela.. a on ma v marci takze uz tam prihlasku mala mat.. ale to jej isto nevezmu.. mozno od sept ale pochybujem

emmka3
8. apr 2010

dani, pokial nebude pracovat a maly nebude mat viac ako 3 roky, tak moze zabudnut, ta skolka je fakt natrieskana 😅

emmka3
8. apr 2010

mi a znama vravela, ze tam uz pomaly aj v jedalni urobia triedu, tak maju problemy s priestorom 😅 je to skoda, lebo toto tlacenie je len na kor deti, lebo viac deti v triedach, znamena aj nervoznejsie ucitelky, menej osobneho pristupu ...a tak ... no som fakt zvedava, ako to budu riesit ...

danka.k
8. apr 2010

maji ja toto viem.. ale ked ma svoj rozum nech ma a ostane prekvapena 😀 😀 😀

emmka3
8. apr 2010

😀 😀 😀 jaaaj, Dani, ja taketo mudre milujeeeeeeeemmmm 😎 tak syna da do mesta na alejku a budu mat kazdodennu prechadzku 😉

danka.k
8. apr 2010

😀 😀 😀 ta ho svokre nabali.. ona tam poblizku robi. nech jej ho vozia 😀 😀

emmka3
8. apr 2010

😀 😀 😀

deniskateniska
8. apr 2010

joj uz viem, som chcela reagovat na salvinku 😀 😀 😀 kedy mate krstiny? kde?? vraaaaaav 😀 😀 no my stale nemame krstnu .. ☹ ☹ ale buducu sobotku ideme na nauku 😀 aspon nieco 😀 😀

danka.k
8. apr 2010

denis ja ti pojdem 😀 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
8. apr 2010

co sa usmievkas?? H??? 😝 😀 😀 😀

deniskateniska
8. apr 2010

joooooooj som zle citkala, uz akosi nevidim.. ja som citala ze ti poviem 😀 😀 😀

danka.k
8. apr 2010

aj ti poviem ak budes chciet 😀

deniskateniska
8. apr 2010

😀 😀 😀

no a prave som zistila ze idem zajtra ku zubarovi, tak mi uz do smiechu akosi nie je ☹ ☹ ☹ ☹

danka.k
8. apr 2010

no to by ani mne teda nebolo... drzim palec

deniskateniska
8. apr 2010

dakujem.. no som zvedava co mi bude robit.. a dufam, ze mlady.. bo ak stary.tak neviem neviem 😒 radsej by som mladeho 😀 😀 😀

mayocka
8. apr 2010

denis?: na aku nauku ides?vsak si uz vydata...a na aku inu?dieta este ani na svete to hadam nejdete na krstnu nauku 😕 😕 😕
salvi: ozaj presne kedy? kde? kto ide krstit?

katika82
8. apr 2010

vy sa bojíte zubárov??? tak ja pôjdem aj za vás. mne to problém nerobí.

majdiska
9. apr 2010

no ja sa k zubárovi chodím v pohode 😉
danka a segrička bude moc prekvapkaná.. tá moja kamoška čo má tie dvojičky - ona rodila so mnou ich chce dať od septembra a v oktobri budú mať tri.. a veru musela riadne nariekať pred riaditeľkou, že nech jej ich zoberie, že je sama a musí začať pracovať, lebo ostane bez penazí ☹ tak nakoniec jej povedala, že ked je v takej ťažkej situácii - ona je slobodná mamička, že spraví všetko pre to aby šli.. a vravela jej o tom stave.. a ani Alejkou by som si tak istá nebola.. ak má 3 roky, tak do detského sveta ho nezoberú, ten je len do 3 rokoch.. a jánoš je preplnený.. 😖

salvinka
9. apr 2010

no krstime 25.4. na brezovci ale po rannej omsi-tj 7:45 sa mi to zda akosi priskoro 😒 a oslavujeme u nas, v jasenovej.. nie presne u nas doma, ale tuto vo dvore v bare 😀
deni kedy idete na nauku?? to uz na krstnu?? my 17. sa stretneme?? 🙂

jani to ma tesi ze si so simonkou na seba zvykate 🙂 no ja nechcem zarieknut, risko je zatial bezproblemovy.. jasne ze nie uplne, ale ked citam v marcovkach ake maju babatka, tak som happy ze sme taky aky sme.. najviac ma tesi ako spinka v noci.. vcera potiahol od deviatej a zobudil sa iba raz o pol stvrtej.. pak uz rano o siedmej.. dnes ako obvykle ma zobudil dvakrat ..
ale zasa mame trampoty s papanim.. konecne ma ako tak prestala boliet bradavka (sranda ze nezabral ani jeden "overeny" liek z lekarne.. ustalilo sa to az po tom ako som prestala vsetko pouzivat) a mame problem s mnozstvom mliecka..
ked sme dva dni a dve noci vobec nespali, dokrmila som ho raz flaskou.. to ste mali vidiet ten blazeny vyraz 😵
odvtedy davame jednu davku denne umeleho 😒 netesi ma to, ale predsa ho nenecham chudacika trapit sa ☹

ale zevraj je toto obdobie (5-6tyzden) bezne ako laktacna kriza, tak dufam ze sa nam vsetko vrati doporiadku..

ako tak citam o tych skolkach, asi uz idem maleho niekde zahlasit 😀 😀

majdiska
9. apr 2010

ahojky,
akurát sme sa vrátili od dr. a som vytočená že až.. mi dr. povedala, že ona by malého nechala doma aj rok. a že si máme zaobstarať druhé... 😠 . skoro ma piclo.. však to sa nedá držať dieťa izolované, aby nič nechytilo a bolo zdravé stále 😖 no a že ešte tam niečo má, tak má ostať aj budúci týžden doma.. ten výsyp na tvári sa zlepšuje po probiotikách, tak mu tich idem dávať stále 😒

danka.k
9. apr 2010

majdis tak si zaobstarajte druhe 😀 😀 😀

blesq
9. apr 2010

a kludne aj tretie aj stvrte ...............

majdiska
9. apr 2010

jasnééééééééé a celú futbalovú jedenástku a z materskej pôjdem rovno do dôchodku 😀 😀 😀 😝
napchávam sa nutelou a je mi fajn 😅 🙄 😕

danka.k
9. apr 2010

majdis vies ako by ti bolo super 😀

majdiska
9. apr 2010

no ved hej.. 😀 😀 😀
dnes mi prídu zobrať našu požičianu stoličku,tak som skúsila dať malého papať na stoličku za stôl.. kurna mal podložku aj podbradník, ale špinavý je aj koberec aj stolička aj obrus a ešte aj on sa zabrízgal.. no budem musieť kdesi zohrať dalšiu.. 😝

emmka3
9. apr 2010

erzi, sak a co vam brani, akurat by ste maly pekny vekovy rozdiel a Adamko by sa isto potesil 🙂 tak to ma maly na prd, ked ma taku slabucku imunitu ☹ a vidis, kojila si ho do diva dlhoooo a prd z toho ☹ ach jaj ..

dnes sme boli s malym na piskovisku v skolke, boli tam predskolaci, tak im fusoval do stavieb hradov a zamkov 😀 boli "nadseni" 😀 a som povyzvedala, tak naozaj su velke problemy s prijmanim deticiek, a pod 3 roky uz neberu vobec ...