Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

jana2033
28. apr 2010

deni neboj zvladneš aj bez EDU ked som aj ja heh 😀

inak babulky mala mi prvý krat spala v noci od 22.00 do 5.20 a ešte zabuvkala o 6.30 do 8.00 😝 a terza sa napapala a dufam že buva bo mamka sa ide učiť 😀

mayocka ešte nneporodila? chuda ta to ma teda riadne dlhe 😒

deniskateniska
28. apr 2010

jani no vidis, mala si nasla konecne rezim 😉

katika82
28. apr 2010

emka dakujem no lebo na nete som čítala na aqarelaxe že tam je nejaká miestnosť na prebaľovanie a dojčenie tak som nevedela či tam je aj na osprchovanie.

no a potom ho sprchujú so sebou mamičky tie maličké deti?? či ako?? či ho len poutieraš a oblečieš akurát ty sa osprchuješ?? a ešte som sa chcela opýtať, ma muž nastrašil že či tam nechodia aj choré deti že či nemôže niečo chytiť malý

ja neviem mám z toho akýsi strach. dnes to nestihneme lebo malý ešte spinká tak pôjdeme v utorok poobede.

deniskateniska
28. apr 2010

kati neboj sa... a chore deti, ved to by maminky sami nesli s nimi do vody..neboj... 😉

deniskateniska
28. apr 2010

babky ja mam taku otazocku do vajicka co obliekate drobcom? no ja si neviem predstavit ze v com pojdeme z porodky 😅

salvinka
28. apr 2010

deni normalne kosielku, dupky, teplejsi overal resp. svetrik a spodky a deku do autosedacky.. tebe bude stacit podla mna uz len letna alebo prechodna verzia tej deky.. 😉

deniskateniska
28. apr 2010

no salvi ja som na nete zatial len tu flisovu videla.. a bez tej deky to nejde? ved to v lete bude teplo a v aute duplom...

salvinka
28. apr 2010

iste ze pojde..ved ja uz teraz ked je teplo maleho len prikrijem takou tensou deckou.. ale predsa len romanko bude mat este len par dni.. aspon nieco na prikritie si zabal 😉 aj ak nepouzijes, aspon pre istotu 🙂

deniskateniska
28. apr 2010

ved to, ze mi je zbytocne kupovat taku deku ked ju potom pouzivat nebudem a tu zimnu kupovat nebudem teraz.. 😅 no mam decku krasnu od krsnej, co mali oni pri krste, tak tou ho zabalim 😉 dakujem 😉

boze sa uz tyzden chystam ze sa idem balit do nemocky a stale nic.. mna sibne ... neviem sa k tomu absolutne pribrat a na nakupy sa mi teda vobec nechce ist... 😅

deniskateniska
28. apr 2010

ha dnes som sa dozvedela ze spln spusta porody 😀 😀 takze bolul.. ideeeees 😉

emmka3
28. apr 2010

Katka, to na prebalovanie, je ten kutik co som ti spominala ale mozes vyuzit aj take pri plavcikovi, je tam taka miestnost, nam povedali, ze na dojcenie, ale ja som tam nikdy nebola a tusim, ze ani ziadna mamicka, bo je tam zima .... co som videla kojit, tak koja na tych lehatkach pri bazene ... decentne ... jj, a chore deti tam nechodia, sak ktora mama by isla s chorim dietatom do vody? a sprchovanie, ja sa sprchujem s malym, jeho mam na rukac, pootacam, seba sup sup a idem utierat, vsak doma sa vecer kupkame, tak dokoncime hygienu 😉

bolulka
28. apr 2010

deniska, no ja mam kazdy vecer pocit, ze sa to rozbehlo. vcera som mala uz kazdych 10 minut bolesti a strasne bolesti krizov a zasa to preslo.. uvidime co prinesie tento vecer. kedy je presny spln?

neviete niekto co je s mayockou? vobec neodpisuje. 😕

danka.k
28. apr 2010

emmka my stavat na knazej nejdeme.. my uz "postavene" mame len tam nemozme ist byvat este 😀 to je na dlho dakedy vysvetlim...

anicka my mame tu zabranu, kdesi ju muz v BA kupil... ale fest draha na take male prditko.. tak z bazaru bude isto lepsie

a mayocka nic???

majdiska
28. apr 2010

deni spýtaj sa potom majky 😉
ale ja so zástankynou EDY a nech si hovorí čo chce kto chce.. aj kolegynka s nou rodila ešte v začiatkoch - ked sa s nou začínalo v DK a v pohode.. a vravela mi že cisarak je horší, že po EDE jej nič nebolo ale po cisárksom ju neskutočne bolela hlava 😒

emmka3
28. apr 2010

emi, a kde ten dom mate? chces zdrhnut z Knazej na dedinu? 😉

emmka3
28. apr 2010

bolul, ak majka neopisuje, mozno jej nakoniec spravili toho cisara, lebo vtedy je clovek uplne vyradeny aspon 12 ci 24 hod, si nepamatam presne, ale kamoska tak rodila a som bola pri nej na chvilku pozret a ledva rozpravala nie to este telefonovala 😔

majdiska
28. apr 2010

baby tak som prváááááááááááááá čo vám to oznamujem 😀
tak Majka má Ivanku a má 3,40 kg a 49 cm gratulujeeeeeeeeeeeeem 😀 akurát mi poslala sms..

bolulka
28. apr 2010

jeej, a ako rodila? aj my gratulujemee..

majdiska, dnes idete pred kostol?

majdiska
28. apr 2010

no dnes ideme už domov, ale až o 17h s ocinom na aute 😉

bolulka
28. apr 2010

jooj, no tak daco musime s Klaudinkou vymysliet. 😉 aj mne uz pisala Majka. joj, ale aka strucnost..

majdiska
28. apr 2010

nemboj.. pri kostole detí dosť 😉
aj mne tak stručno napísala.. má dosť, nech si oddýchne - tak dlhý pôrod, to som už dávno nepočula..

katika82
28. apr 2010

júúúj tak sa pripájam ku gratuláciám, super že už je ivka na svete už si ju môže majka užívať naplno.

ale fakt mala to ťažké taký dlhý pôrod chudiatko. no ja po cisárskom - operovali ma večer o siedmej a o 10 osm normálne komunikovala so sestričkou aj so spolubývajúcou. ale telefon som mala v taške vedľa postele až ráno mi sestrička vybrala tak som volala hned s mužom a potom posielala sms a tak. inak som celú noc spala

deniskateniska
28. apr 2010

juchuuuuuuu ivanka vitaj!! 😉 konecne.. maminku ale potrapila..

no babky my sme si dnes urobili radost, boli sme v tom vypredaji tak som si kupila take tricko riadne, take volne aj teraz aj potom ho budem nosit, aj teplacky a vaky tie odsavacie a este vela vela veci.. aj malemu romankovi sme kupili kosielky, rukavicky a nohavice take malilinke 😀 tak sme oprasili par prasuli. 😝 no co uz, aspon sme si radost urobili 😀 😀

salvinka
28. apr 2010

jooooj ja ze aspon vy budete vediet nieco viacej o majkinom porode ☹ ja som to spominala mame (robi na operackach) tak nevedela o tom ze by niekomu robili cisarsky.. mozno sa jej to nakoniec predsa len rozbehlo..kazdopadne ju obdivujem..ja by som to nezvladla.. 🙂 verim ze ivka jej to vsetko vynahradi 🙂

my sme boli dnes na nemocke, chvalabohu nie s malym ale mna trapilo to, ze som bola nejaka pochorelá.. a prislo sa na to ze mam sennu nadchu a uz sa jej nezbavim ☹ aspon ze to nemoze chytit odomna 😀

danka.k
28. apr 2010

jeeeeeeeeeeeeeej mayocka gratulujem.... a ivanke vela zdravicka prajeme 😉 😉 😉

ja som mala porod este dlhsi ako ona 😀 , ale hlavne je ze sme to vsetky zvladli... takze bolulka teraz cakame spravy od teba 😉

my sme dnes museli narychlo DVD kupovat, bo nase sa pokazilo (10 dni po zaruke, reku pohoda jahoda) a maly zuril ze nemoze rozpravky pozerat.. na booku nechcel kukat 😀

salvinka ja mam sennu nadchu aj k alergologovi chodim a trapila ma len prve roky.. teraz je to uz vsetko v pohode

deniskateniska
28. apr 2010

salvi a co ti dala na to? lebo dufam ze to nemam aj ja lebo u nas su vsecia alergicky, okrem mna.. zatial som sa uspesne vyhybala, len ja tiez nadchujem, tak teda neviem.. 😅

ha dani nam sa to stalo so starym dvd a ked sme ho sli reklamovat par dni pred koncom zaruky, tak fkh bolo zrusene a prestahovane do niznej ci co... no sme sa na to vys*ali 😀

deniskateniska
28. apr 2010

babule neviem ci som sa to uz pytala, alebo nie - nepamatam tehu demencia zacina ucinkovat 😀 😀 😀 no ale podla coho si mam kupit tehu podprdu a kde? no ved lebo netusim ako a ci sa mi naleju prsia mliekom a ako velmi.. tak nefiem 😅

danka.k
28. apr 2010

deni my sme v Nay kupovali, ale muz to berie opravit uz priamo do philipsu ci kam 😀 ale potesi ked par dni pred zarukov a prestahuju predajnu 😠

deniskateniska
28. apr 2010

a to sa oplati dat opravit? my zatial dvd este nepotrebujeme kedze ani telku nemame kupenu 😀

emmka3
28. apr 2010

gratulujemeeeeeeeeee Majiiii, Ivanka ma krasne miery 😵 😵 😵 vela zdravicka a skore zotavenie z pordu 🙂