Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

deniskateniska
14. máj 2010

dani kludne 😀 😀 z tolkeho masa aj cely konik moze prist 😀 😀 😀

blesk tak idete slavit.. 😉 zabavte sa 😉

danka.k
14. máj 2010

blesk a nas nepozvali?? zoberieme maso od denisky a ideme s vami 😀 😀 😀 😀

blesq
14. máj 2010

maso z konika? to ked uz tak konsku salamu 😀

danka.k
14. máj 2010

konsku salamu som videla dnes v obchode 😀

danka.k
14. máj 2010

uz len 25 minut a hraaaaaaaaaaaaaaame. ste nachystane??? 😀 😀 😀 😀 blesk dokedy si v praci?

blesq
14. máj 2010

16:00 miznem 😀

danka.k
14. máj 2010

no paradne... aspon hokej uvidis 😀

blesq
14. máj 2010

jasne slovenskooooooooo vcera v slovesnkom drese som fandil dam foto 😀

danka.k
14. máj 2010

to nemyslis vazne???? 😀 😀 😀 😀 v pondelok ta u nas cakam v drese 😀 😀 😀 😀

blesq
14. máj 2010

ako si zelas

danka.k
14. máj 2010

parada.. tesiiiiiim sa 😀 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
14. máj 2010

heeeeeej tak idem muzovi volat, ten doleti ako blesk 😀 😀 😀 😀

bo nam vanu doniesli aj wc tak som zvedava

danka.k
14. máj 2010

denis len este neskusaj 😀 😀 😀

blesq
14. máj 2010

jasne donesiem ho na koni 😀

blesq
14. máj 2010

prchaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

danka.k
14. máj 2010

prchaj prchaj.... a uzite si oslavu 😉

deniskateniska
14. máj 2010

mayocka - v junovkach 😀 to su baby co su v 38 tt - 39 tt... tie terminy sa im menili.. ale tak var uz sa to rozbehne 😀 😀

deniskateniska
14. máj 2010

kuknite obklad v kuchyni uz je skoro kompletny 😉 ale na modrej streche je 😉 aspon niekam sme sa pohli 😉

mayocka
14. máj 2010

babenyyyy dnes som sa bola ostrihat,som jak vymenena normalne,je to len podstrihnutie ale uz som mala vlasy jak sopa,mam huste tak som rada ze mi hlava odlahcela,tento pocit vzdy milujem,juuuj zlate rucicky kadernickine 😀 este ze je domka ta moja super kadernicka najlepsia na svete 😉 😉

Janka: toto si opisala moje dieta ci? 😀 sa mi to celkom podoba na to moje,potom je hladne kedze rychlo zaspi a cucala by potom furt

myslim inak ze mam menej mliecka,uz sa mi tak prsia neplnia a nejdu mi vybuchnut,zeby sa to uz ustalilo tak rychlo??teraz ked som si elektricku odsavku kupila...

denis: sice aj ja som chodila do majoviek a termin som mala skoro posledny april...tiez sa mi to zmenilo...

deniskateniska
14. máj 2010

mayocka hod foto maminky a ivanky 😀

mayocka
14. máj 2010

deni ked bude nejaka tak dam nemboj 😉 budem sa snazit cim skor 😉

deniskateniska
14. máj 2010

ok 😉 budem cakat 😉

jana2033
14. máj 2010

mayocka moja tak začala len teraz taak sme na tom napo a hlavne ku večeru a to by bola na cicke furt, som ju nechala a fakt vytiahla a rev 😒 , ale naštastie konečne zabuvkala 😝 , inak ja som tiež na tom bola napo prvé dni som mala fest mliečka akupila som si tiež odsávačku ale iba ručnu a využila som zatial par krat 😀

každý tu varí iba guláš hm, musime aj my 😀 a inak som ani ja nevedela ze zemiaky na kyslo sa nemôžu ja ich schutou jedávam

denis tak sa ti to pomaličky kráti ešte pred tebou majkad2 a nasleduješ 😝 inak skoda vôbec ta v dk už jnestretám by som ta cela vidieť ešte z bruškom

jana2033
14. máj 2010

a chvallabohu dneksa som hokej nekukala by ma porazilo ztakého zápasu a poctivo som bola na spovedi pani po takom dlhom čase 😀 držte palce aby mala neplakala cez omšu v nedelu

bolulka
15. máj 2010

janka, ak Simonke tie zemiacky na kyslo nic nespravili, tak ich kludne papaj dalej.

mayocka, ja mam tiez pocit, ze mam mlieka menej. ale maly je spokojny. asi sa konecne nastavilo mliecko na neho. tiez uz neodsavam.

deniskateniska
15. máj 2010

babyyyyyyyy mna fakt drbne z toho svagra.. to je taky idiot.. ja nemozem ... zabijem ho asi. 😠 😠

danka.k
15. máj 2010

denis klud lebo porodis

deniskateniska
15. máj 2010

ved som si aj myslela ze pojdem.. este ze mam vsetko v zasobe, lebo by som ho fakt zabila 😠

mayocka
15. máj 2010

bolul: ja este odsavam ale väcsinou len rano,prestala som papat rascovku mozno to zaposobilo na to mlieko,isla mi uz na nervy,ale dnes som zase navarila 😝

dnes to bolo o hubu,kokos,upratat,zehlit,kojit,uspavat...prat...uff som sa teraz zastavila a zistila som ze ma chrbat riadne boli 😒 no aspon tu uz je konecne cisto a mala v postielke spinka konecne,som ju tam presunula,doteraz na gauci v obyvke pri nas ale musi si aj na postielku zvykat,inak dobre ze ma to napadlo,lebo aspon z postielky ju kazdy nebude natahovat dufam,ked bola v obyvke bolo to ine,nespinkala ked sa tu natrepalo kopec ludi a rozpravalo sa nahlas,no spinkala ale asi si neoddychla ...ziadne rucicky,nech sa na mna hoci aj kazdy hneva ale ucila som ju dnes cely den zaspavat v postielke nie na rukach tak to dalo zabrat!!!

bolulka
15. máj 2010

no mayocka, presne tak, aby ti ju nenaucili na rukach zaspavat.

ja som tiez dnes mala fusku. mala bola so mnou doma, tak som musela aj jej velku pozornost venovat, aby nemala pocit, ze je na druhej kolaji. tak som sa pri staroslivosti o maleho musela s nou vyhravat, k tomu riadit a varit a krmit velku slecnu, ktora sa sama naje len spolovice. 😝 a s oboma von. jedno uz mam vychystane do postele, druhe caka na kupel. 🙂