Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
20. máj 2010

no ja som uz tiez robila cistky.. tu som zmazala vsetky fotky...

emmka bruuu

emmka3
20. máj 2010

aj ja ... idem tiez ... bruuuuu

nadezdah
20. máj 2010

priávam sa - mažem Dobrú

deniskateniska
21. máj 2010

no baby, ja som to kukala predvcerom, ale som nevedela ze to az takto riesila.. fuj .. ako moze byt niekto taky drbnuty nechapem.. ☹

danka.k
21. máj 2010

juuuj este ze my sa tu ako tak skoro vsetky pozname.. vieme ze nas tu nik nepodvadza 🙂

bolulka
21. máj 2010

tak toto co je. mazem aj ja. 😔

nadezdah
21. máj 2010

Babenky neviete kde by mali v DK prebalovaciu podložku, ale tú pevnú na založenie do postielky? Na námestí má, ale len modrú, ja chcem zelenkavú, ak by ste niekde videli, dajte echo. Inak na tom námestí pri rešt. Lucia nemá bohvie čo a tá pani taká nemastná neslaná. A ešte ak ste videli kočík Camarelo Q12, tiež dajte vedieť. Ď 🙂

majkad2
21. máj 2010

@mayocka no ja som si to už rozmyslela.....žiadne polsko sa nekona, už sa hýbem iba v okolí kubína 😀

majkad2
21. máj 2010

@danka.k dani ale tie štátnice mám v poprade 😀

anicka
21. máj 2010

emka no tak toto som nečakala veru mažem fotky aj ja 😖 ☹ 😢 veď na FB ich mám a dajú sa otvárať len pre priateľov, tak hádam tam sa takáto bláznivá baba nedostane 😠

nadezdah: ja som tú prebaľovaciu podložku kupovala v elkope v tom detskom obchode mala rôzne farby ja som si zobrala čisto bielu

danka: naša Maťka robí to isté. Schová sa pod stôl alebo pod stoličku a len mi oznámi mami kakám, tak som zvedavá kedy jej dopne, že to má povedať skôr aby to stihla na nočník 😀

anicka
21. máj 2010

No skoro všetky fotky som vymazala dúfam, že fotku s ultrazvuku mi hádam nikto neukradne 😠 😢

veronika13
21. máj 2010

ahojte, veru musím trénovať 😀

to je des čo niektorí ľudia robia... pomažem aj ja fotky aj s facebooku, lebo každú chvíľu počujem, že to ktosi zneužíva... o čom to potom je? hrôza

veronika13
21. máj 2010

ako zmažem ten fotoblog?

anicka
21. máj 2010

veronika keď otvoríš album tak máš v pravo hore tri možnosti a posledná je zmazať album

veronika13
21. máj 2010

dík Anička, už som to našla 😉

deniskateniska
21. máj 2010

babky hlasim sa, nejdem do nemocky 😀 😀 tak prisla som ku doktorke, ta vravi ze ctg krasne, tie kontrakcie som jej povedala ze co a ako, ona vravi ze je dobre ze ma doktorka v nemocke pozrela, takze je vsetko ok... vysvetlovala mi to o tom magnezku preco mi ho znizila.. ze to sa neznizuje len koli tomu aby zena porodila ale aj koli tomu, ze ked sa babatko narodi sa vyhodnocuje tych 10 veci ci co a ze ked sa dlho uziva magnezko tak nie len maternica je "ochabnuta" ale aj babatko ma telicko take mlandrave ako babika a ze potom sa musi chodit stale na zbytocne kontroly a vsetko ci bude spomaleny alebo co to pripisuju tomu..ze preto.. dufam ze som to dobre vysvetlila no ale dala mi na tyzden zase 3x denne a potom zase 2x.. a potom to uz vysadi.. tak do poradne aj na ctg mam ist az o 2 tyzdne nech ma tam zbytocne nestresuju s tym ze pojdem do nemocky alebo co.. a inak som zatvorena len sa ma pytala ci maly netlaci dolu tak som povedala ze ano, ze niekedy riadne hlavne ked idem na wc alebo tak.. a ona no ze ma nizsie hlavicku, ale ze zatial je to ok ked sa neotvaram.. tak som rada... ze je secko ok....a ze nemusim ist lezat.. takze tak. 😀 😀
a akuratne mi prisiel drez tak som happy ze dalsia vecicka zo zoznamu do domu je uz doma 😀 😀

veronika13
21. máj 2010

deniska, tak to je super, že ste ok... to sa dobre počúva... ja som to mala opačne, čo kontrola u gyn. v tehotenstve to stres a prechádzka s plačom na nemocnicu ležať ☹ preto mám aj strach z ďalšieho tehotenstva, že sa to zopakuje, no teraz by to bolo ešte horšie kvôli Riškovi, asi aj preto nechce bábo ku nám prísť, že mám stále v podvedomí strach z toho 😢

a to magnezium podľa mňa nemá až taký vplyv na dieťa... sa mi nezdá, ja som ho jedla niekoľko mesiacov tehu a teda malý nebol ani mľandravý ani spomalený, skôr naopak 😀

deniskateniska
21. máj 2010

veronika to magnezko ze keby som ho brala napriklad aj v 38tt a dlhsie proste stale, tak by sa to mohlo stat nie ze by len maternica ochabla ale aj svalstvo baba.. ale len na zaciatku hned po porode. nie potom len lekari ze by potom vsetko na to zvalovali.. nemusi byt babo spomalene ani nic, len proste vsetko, kazdu chorobu a vsetko by tomu pripisovali 😒
a hlavne sa netreba bat... babo k vam nechce prist, lebo sa stresujes a presne to ze myslis na zle veci... hlavne klud.. k nam tiez nechcelo kym sme sa neukludnili a neprestali na to mysliet 😉

bolulka
21. máj 2010

deniska, ja som pri Klaudii jedla magnezium vo velkych davkach a bola viac nez silna. (dokonca sme museli ist na neurologiu, lebo v piatich mesiacoch sa prvykrat postavila a odvtedy sa postavila vzdy a vsade) To bude asi fakt blbost. 😉

veronika, neboj sa, ja som to mala pri Klaudii rovnake (vsak sme si aj spolu nie jedenkrat polezali), a teraz bolo cele tehotenstvo ine. nemysli na to. 😉

deniskateniska
21. máj 2010

bolul ono to nemusi byt pri kazdom babu.. vies ako to byva... 1 zo 100 pripadov ale lekari sa radsej tomu vyvaruju 😉 ale aj tak sa magnezko vysadzuje tak okolo 36 -37 tt aspon co kamosky a baby co si piseme..tak kazdej to vysadili 😉

majdiska
21. máj 2010

deni tak to je dobrá blbosť, ja som na konci brala 4x denne magnezko a jedno prírodné ráno v nemocke a v pohode.. malý nezaostával a ani nič.. jedine čo bolo asi ovplyvnené, že ked sa narodil bol taký kludnučký a stále spinkal..

katika82
21. máj 2010

je fakt na hovno že sa tu nedajú albumy zamknúť. ja pre takéto veci nemám fotky na FB teda fotky malého, minule mi kamška hovorila že sa jej nejaký hecker nalogovol do pc na FB a mala tam fotky malého, vraj to urobil viacerým a bol to pedofil ktorý sa odbavoal pri fotkách ich detí. 😠 to je sila. ja preto čo najmenej fotiek všade.

majdiska
21. máj 2010

katika dá sa nastaviť neverejný album..

katika82
21. máj 2010

tak albumy vymazané. je to smutné že človek si už fakt nikde nemôže zverejnič nič aby to niekto nezneužil a pritom sa chce len podeliť s kamarátmi o radosť z bábätka

anicka
21. máj 2010

katika tak ako píšeš, je stršné, že niekto dokáže robiť takéto hnusné veci ☹ 😒 😖 😠

veronika neboj ono vie kedy má prísť 😉

anicka
21. máj 2010

deniska to je super, že je všetko OK, tak ešte pekne oddychuj a odpočívaj 😉

veronika13
21. máj 2010

ďakujem baby, viem, že príde kedy sa jemu bude chcieť 🙂 ale teraz sa cítim taká zbytočná, nevyužitá, taký darmožráč 😝

emmka3
21. máj 2010

no ak by vas zaujimal zaver s kauzou "anarida" tu je vyjadrenie od hlavnej akterky, sprostredkovane cez babu, co jej na to prisla
ahojte kočky

no na tú Simonu sme prišli jednoducho.....potom ako boli zablokované linky tak sme začali všetko skúmať mysleli sme si, že Anarida.Adriana Chládeková si spravila tieto nicky a to len preto, že adminka napísala tento nick ako prvý, no pravda to nie je....je to Simona Valčíková.... chodí na strednú školu a má 16 rokov..... vymyslela si príbehy, vieme to tak, že všetky tie nicky čo tu boli majú účet aj na facebooku a pokeci, lenže milá Simonka sa prerátala.... na facebooku keď sa registrujete tak musíte pridať svoj e-mail inak to nejde....a všetky maily sú Simonine.... má tam svoje komentáre, fotografie....komentáre si písala aj sama medzi sebou/ medzi nickmi/ ako baby nemám slov.....my sme inak so Simonkou boli fajn kamošky, často sme si písali na facebooku a taktiež som si rada písala aj s ostatnými nickmi.....predvčerom som napísala Simone na nástenku svoj názor na ňu.....včera ho zmazala a vymazala si všetky baby z témy PMM-iek z FB, aj mňa..... ale potom si ma hneď naspäť pridala....potvrdila som ju a tam mi vysvetlovala prečo to robila....vraj je len sprostá pubertiačka a tak, a že to nerobila sama, ospravedlňovala sa a tak.... ja som jej vysvetlovala, že aj ja som v jej veku, som druháčka na strednej ona prváčka, je medzi nami vekový rozdiel 9mesiacov, to nič nie je a že nemala nikdy možnosť mňa vidieť takto sa chovať povedala, že tie baby, ktoré jej s tým pomáhali teraz kašlú na to a povedali jej, že sa s tým nemá zaoberať viac, ale ona vraj chce, no nič týmto to pre nás skončilo robiť zo živých detí mŕtve ako nemám k tomu čo dodať

emmka3
21. máj 2010

anicka, ona kradla aj fotky s ultrazvuku, zle sa mi pise, aj mrtve babatka, co maju niektore baby v albumoch ... nicoho sa nestitila 😔 admini to teraz riesia, ze vcera len jedna mala 54 IP pre podozrenie ... no chore ....

anicka
21. máj 2010

veronika veď sa venuješ Riškovi, mužíčkovi, domácnosti a neboj za chvíľku aj druhému drobčekovi 😉