Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
23. máj 2010

@anicka my sme s plienkou uz iba cez noc... na obed mu nedam a vydrzal zatial nepocikat sa... ale davam mu este aj ked ideme niekam prec na dlhsie.. inak aj von ide bez...

babulky dobre vam spavaju tie deturence 😉

deniskateniska
23. máj 2010

babky hlasim asi padnutie bruska 😀 som si nebola ista ci padlo ci nie, lebo vcera som uz nemohla sediet so spolu nohami, musim ich mat rozkrocene a brusko medzi nohami 😀 som dala foto do junoviek 2010 - albumu a tam je pekne vidno rozdiel ako mi padlo 😀 sice nie vela ale tak padlo.. a brusko rastieeeeee a rastieeeeeee 😀

veronika13
23. máj 2010

som si zaspomínala na prvé príkrmy... to boli časy... a to to už bolo dááááávno... my sme začínali mrkvou, no moc mu nechutila...

s cikaním máme aj my problém... cez deň nie, no v noci... pred spaním pije mlieko, tak aj keď sa vyciká, v noci mu ešte treba a na to sa už nezobudí, ani vtedy, keď je celý prešťatý.... už som to vzdala s prezliekaním postieľky aj jeho, tak sme sa vrátili na noc k plienkám, lenže aj tie preciká... už neviem čo mám robiť... nepomohlo ani to, že som ho vybrala v noci z postieľky a posadila na nočník, niekedy sa vycikal inokedy nie.... nemáte nejakú fintu? ak nie, tak ktorý druh plienok znesie najviac tekutiny? predtým sme používala zelené tescové tie sú super, aj tie igeliťáky som skúšala, ale oboje precikal v noci

veronika13
23. máj 2010

pampersky sú tenké, tie v žiadnom prípade a huggies mi pripadajú hrúbkou podobné ako tescové...

alebo mu budem zapínať dve 😀

bolulka
23. máj 2010

tak aj vam tak deticky krasne spali? moj zaspal o deviatej a zobudil sa az o stvrtej. napapal sa a spal az do osmej.

emmka3
23. máj 2010

veronika, ja sa sice v umelych plienkach nevyznam, ale ja si nemyslim, ze hrubsie plienky viac nasaju ... mne sa zda, ze aj ked pampersky su tensie, maju tam viac toho gelu ako lacnejsie, takze viac znesu ... skus sa popozerat po tych 12hodinovych a mozno bude treba zvacsit velkost na tu maximalnu aby mali aj maximalnu savost ...

bolul, nas maly tuto noc moc dobre nespal 😔 ale zas on spi dobre stale, tak jedna noc ma nezabije, aspon viem ze mam dieta 😀

majkad2
23. máj 2010

@emmka3 no tak o tej športovej časti som sa už niekde dočítala, no uvidím ako sa rozhodnem ked ho uvidim naživo, možno sa mi zapáči iný.....

anicka
23. máj 2010

danka to máte už fajne ako si ho odúčala? 😕

babuľky Vám tie deťúrence tak krásne spinkajú ja som si musela počkať kým mala Maťka vyše dvoch rokov aby som prespala celú noc 😔 v dobrom Vám závidím

My sme začínali s mrkvičkou, potom zemiačk, brokolicu, postupne skoro všetku zeleninku a ovocie. Do teraz má stršne rada keď jej popučím zemiaky z brokolicou a troškou masielka, zemiaky na kyslo a cestoviny na akýkoľvek spôsob 🙂

emmka3
23. máj 2010

anicka, to s tou brokolicou si pamatam, ze si Matke robila, ked sme boli u vas na navsteve 😉 musim skusit aj malemu a zemiaky na kyslo su asi celkove detsky hit 😀 a robis ich s octom alebo s citronom? anicka a nemas co zavidiet, ja uz to vidim, ze druhe bude totol opak Jr., takze ja si este uzijem 😉

majka, ten austin coletto ma aj jedna pani v DK, uz jazdia sportak, tusim je cerveny ... ja ju dost stretavam, skus poukovat po trojkolkach, urcite ho zazres aj nazivo niekde v meste alebo na Brezovci 🙂

danka.k
23. máj 2010

anicka ako som ho oducala?? tato mu raz ukazal ako sa cika do zachodu, povedali sme mu ze sa musi pytat a pyta sa.... ked sme vonku, tak tam sa este obcas zabudne ze sa ma pytat, tak tam sa ho kazdu chvilu vypytujem ci chce cikat... na obed pred spanim sa ide pekne vycikat, a poviem mu ze ked sa mu bude chciet cikat tak sa ma pytat... na noc dame plienku, niekedy je troska ciknuta inokedy moc... ale v lete zacneme oducat uz aj cez noc....

veronika my mame pampersky sleep and play a neprecika mi ju.. mame tu velkosto 5. 11-25 kg je to...

deniskateniska
23. máj 2010

baby aj vam ked ste boli tehu tak pukalo v brusku? no predtym to bolo len take, ale teraz mi to tak puklo, ze som sa az zlakla, neboli to nic, len take puknutie akokeby som si ja pukala prsty alebo co.. 😒 je to normalne? 😅

emmka3
23. máj 2010

deni, tak to veru neviem, co moze pukat "v brusku" 😕 mne ku koncu islo roztrhnut pupok a ako si pisala, ze uz ti kleslo brusko, tak super ... ja som aj o tento pocit bola ochudobnena, kedze ja som mala brusko stale dole 😅

deniskateniska
23. máj 2010

emmka no to fakt ani ja netusim ze co tam asi moze pukat.. joj... to ked sa zaprie alebo co.. 😒 a brusko.. no je to trosku lepsie, lebo sa mozem najest celkom 😀 a brusko ked sedim tak uz mam medzi nohami 😀 😀 je to cudne 😀 pozri albumi ktore sa mi pacia - junovky2010 a tam mam fotky vedla seba na porovnanie ako rastie brusko a ako kleslo tam pekne vidno 😉

emmka3
23. máj 2010

deni, fakt kleslo ...ale inac, ty si vela nepribrala, ze? btw. tie teplaky co mas v 34tt som ako tehu nosila aj ja 😀

deniskateniska
23. máj 2010

emmka pribrala.. a dost 😀 😀 ved mam vsade strie aj na stehnach a dnes som zistila ze aj na vnutornej strane 😅 vsade... a uz pomaly taham na 90 kg 😅 😅 😅 este 2 kilka a som tam ☹ ☹ ale tak dufam ze zhodim... 😉

jana2033
23. máj 2010

bolul jeeej tak to si skvele aj tebe pospinká 😝 mne aj dneska spinkala do 5.30 juuj to už môže byťkaždá noc takáto

deniska s tými striami neboj, ja ich mam tiež všade ale úplne všade na stehnach na zadku na bokoch, na prsiach, a terazaj tiež na vnurornej strane stehien a aj na lýtku ☹ a neboj isto schudneš 😉 ..ja som prekvapená mne idu teraz dole tie kilka dalšie som zhodila 😝 ,

nadezdah
23. máj 2010

Ježiš baby nestrašte so striami, ja nechcem. Mne po Lucke neostali nikde, ale mám, mám po 3 krátke na bokoch.

majkad2
23. máj 2010

no tak strie mi ani nespomínajte, som si myslela,že ma obídu a ako naschvál sa mi začali robit teraz už ku koncu - na bokoch a stehnách, a dokonca aj na prsiach.....bruško mi zatiaľ obchádzajú

danka.k
23. máj 2010

ja som mala len prsiach, ale po par tyzdnoch to bolo prec....

veronika13
23. máj 2010

deni, áno kleslo ti kúsok 🙂

strie zdobia aj moje brucho 😝 😀

majkad2
23. máj 2010

dani to si ma potešila, takže tie strie mi môžu zmiznúť?

veronika13
23. máj 2010

plienky máme najväčšie, skúsim ešte kuknúť tie sleep and play, ale na ne som už dávnejšie čítala dosť zlé názory, vraj hodne precikané, tak neviem... minieme tie čo máme a uvidí sa, bodaj by ich nepotreboval

danka.k
23. máj 2010

majka no ked mne zmizli tak isto mozu zmiznut 😉 😉 😉

veronika my mame od narodenia sleep and play a zatial ich neprecikal.. ak tak mozno dva tri razy.. viac isto nie.. jasne su rozne nazory na plienky, kazdemu dietatku sadnu ine 😉

emmka3
23. máj 2010

veronika, co viem, tak sleep and play sa nezvyknu pacit kvoli negumickovym usiam, ze su take pevne, ale niekomu sadnu ...

veronika13
23. máj 2010

@majkad2 asi ťa nepoteším, nezmiznú ti, len vyblednú

veronika13
23. máj 2010

keby som tak mohla jednu-dve odskúšať, nepredáte?

danka.k
23. máj 2010

veronika nesuhlasim 😀 😀 😀 mne zmizli uplne

danka.k
23. máj 2010

veronika mozem ti poslat po neteri ak pride v piatok...

majkad2
23. máj 2010

veronika no tak to si ma nepotešila 😠

baby a čo ešte nespíte? no mne sa moc do postele nechce, lebo sa tam zase budem len prevracať a nebude sa mi dať zaspať, ale na vašom mieste by som už bola dávno zalezená v posteli 😀

emmka3
23. máj 2010

ja pozeram Lets dance