Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

deniskateniska
26. máj 2010

@mayocka no ja som skor kukala veci, som sa obzrela a nadka ze deniska? ale tak to poznas, neboj.. 😉 sice som sa cudovala ako ma nadka spoznala - asi koli brusku 😀 😀 a sme sa vcera bavili ze sa tam asi stretneme 😀

nadezdah
26. máj 2010

No koinečne mi ide net. Som tu napísala hotový román pre majku a odošlem a že chyba siete. Ma skoro mrdlo. Ale zistila som si číslo a s Majkou som pokecala, taký má hlások ako bábika. Som rada, že som ju aspon počula, keď sme sa ešte nevideli, ale tak dúfam, že raz aj to príde. Dúfam, že to tu už bude fungovať a že sa tu dnes stretneme viaceré. Zatim Pa-pa 🙂

jana2033
26. máj 2010

@mayocka dakujem, no skusime ak tam niekto bude tak im poviem 😝

inak kupili sme nakoniec tie pampersky baby activ, no su na výzor super tak uvidim či budu dobre 😀 ale vidia sa mi

no inak aj ja by som zbehla do istebneho no len asi nemam ani ako ale možno len tu po kunbine aspon

bolulka
26. máj 2010

no tak ja by som dokazala byt v tom sekaci cele hodiny, ale cas tlacil, tak som musela rychlo vsetko prebehnut, ale aj tak sa mi podarilo par peknych kuskov najst. aj pre seba.

ale ja som tam bola unesena z tych svadobnych siat vo vyklade. normalne zvazujem, ze beriem 100 evri a idem si po ne. len tak pre paradu, lebo su neskutocne.

bolulka
26. máj 2010

nadi, davnejsie som o tych zapalkach citala a tam sa este ma odriekat nejaka formulka. nieco v tom zmysle, ze ureky prec od teba.

deniskateniska
26. máj 2010

bolul no vies ze som si tam ziadne saty nevsimla 😀 😀 😀 my sme sli hned po vecickach pri dverach.. tam bola taka hneda mikinka teplunka, ale uz vacsia..no ja som malu kupila tak na 3-6 mesiacov.. taka krasna a teplunka.. som sa rozplyvala 😀 😀

bolulka
26. máj 2010

aha: ureky muzske, zenske prec od teba.

veronika13
26. máj 2010

bolul, ty si číslo 😀
to fakt je to taký dobrý sekáč? a majú tam výber aj na väčšie deti? by som potrebovala Riškovi nejaké nohavice pokúpiť

ja zas nechápem ako nechať tie zápalky horieť... normálne držať kým zhorí do polovice a potom to zhorené hodiť do vody?

deniskateniska
26. máj 2010

veronika je to taky vacsi sekac, nie ako v kubine vojdes tak maju veci pre velkych a ledva sa tam pohnes.. a toto je taky vacsi a maju tam veci od najmensich po najvacsie 😉 a preto je taky dobry ze tam maju akciu secko za 0,50 centov 😀

nadezdah
26. máj 2010

Bolul ja to poznám bez odriekania a funguje, ale môže byť, veď to vlastne tie slová vystihujú čo treba.

veronika necháš zápalku horieť do polovice a tou ďalšou zápalkou to zhorené zlomíš aby to padlo do vody. Si z DK, prídem názorne ukážem daj adresu a neni problém.

veronika13
26. máj 2010

nie som z Dk, zo Zázrivej, ale teraz už viem ako asi... ja som len bola zvedavá a pýtam sa skôr z preventívnych dôvodov... neviem či sa urieknutie prejavuje aj nechutenstvom u detí ...

deniskateniska
26. máj 2010

baby mozme zalozit klub odriekaciek 😀 😀 😀

nadezdah
26. máj 2010

veronika myslím že nechutenstvo nie,ale to zlé spanie a že je decko také neposedné, to na decku vidíš, že sa chová inak. A s nechutenstvom to aj u nás funguje, má obdobie, čo aj týždeň ju prosím aby čosi zjedla, a aj také čo sa nevie dojesť až sa bojím že sa dovracia z prejedenia. Ale ak ti rapidne neuberá z váhy a aspon niečo zje, tak sa neboj, hlavne aby pil. Si zober, že keď sú hnačky,vracačky, tak prvý deň len čaj, 2 deň suchár, 3 deň suchý rožok, 4 sendvič s džemom a na obed neosolená ryža,5 zemiaky....atď.

veronika13
26. máj 2010

predtým som sa bála, ale už som zistila, že má také obdobia, tak už to moc neriešim... s váhou je ok, na svoj vek je dosť vysoký, ale to má po nás - obaja s mužom nad 185cm... je dosť živý od narodenia, tak neviem či môže urieknutie tak dlho pretrvávať, lebo nikdy sme nemali ani červenú stužku ani takéto odriekačky, pár krát som ho pretierala ocikanou plienkou, ale asi nie správne, lebo sa nič v jeho správaní nezmenilo 😀

nadezdah
26. máj 2010

veronika, myslím, že to urieknutím nebude, urieknutie je nárazové nečakané. nak dobre ste dlhý, to ja s mužom sme obaja krpatý ja 156 a muž okolo 168 cca a malá má 9 r a 138 cm, tiež mi je po nos. jak segra, to vieš, deti sa rodia vysoké.

katika82
26. máj 2010

babky tak super že ste tiež nakúpili šalivnka asi vystihla zlý čas. už som mylslea že vám to aj nafotím aby ste mi verili že si nevymýšľam ale tak ked ste aj vy nakupili niečo tak som rada super.

ja šprtám celý deň robíám zadanie zna projektové plánovanie už mi šibká z toho.

deniskateniska
26. máj 2010

😉 kati no keby sme mali cas aj viac nakupime, len akosi nebolo casu.. a bodynka mali pre male babatka.. no ale tie mame a ani tie asi nevyuzijeme ked ich mame tolko 😀 a aj take pyzamka ale pre vacsie uz...

katika82
26. máj 2010

deni k atej doky v istebnom no ja osobne s ňou nemám dobré skúsenosti. ja som k nej chodila ešte ako dieťa a mi dosť zanedbala priedušky.

osobne by som radšej doky v kubíne zvolila aj pre dieťqtko je to lepšie ked ťa pošlú na nejaké vyšetrenie tak leť teraz do kubína a takto to máš v kubíne hned po ruke

deniskateniska
26. máj 2010

kati no uz mi jedna kamoska povedala ze by k nej uz nesla. tak do dk pojdem.. .len nechcem ist ku kecerovej, ked ona robi zbytocne vysetrenia a hlavne ze dava ATB za kazdym.. a potom ja ako rodic sa budem musiet rozhodnut co je pre dieta vhodne a co nie 😒 a s inymi skusenosti nemam 😒

nadezdah
26. máj 2010

Záňová, že je suprová, čo najmenej ATB a skôr homeopatiká, počúvam na ňu samé chvály, asi sa dáme preložiť aj mi

nadezdah
26. máj 2010

mayocka kde si potvrď mi priatelstvo na FB. Dúfam, že ten môj telefonát ťa nevystrašil.

deniskateniska
26. máj 2010

nadi kde je ta zanova? ved to ani neviem ze taky niekto na nemocke je 😀

nadezdah
26. máj 2010

Baby no kde ste všetky, čo tu dnes kôň skapal ?

nadezdah
26. máj 2010

No krásne sny všetkým prajem

deniskateniska
26. máj 2010

no tak teda dobru nocku.. tu akosi pusto dnes.. 😀

bolulka
27. máj 2010

katika, projektove planovanie. 😝 tazky predmet..

katika82
27. máj 2010

dobré ránko

bolul veru také lajrstro na 1,5m dlhý milimetrový papier musím rozkresliť plán prác celej stavby. a ešte taký debo nás to učí že chalani chodia k nemu zo zadaniami už dva mesiace a stále sa mu niečo nepáči a ide nás drbnúť lebo predmet za dva kretity a také pako nás to učí že si myslí že jeho predmet je najdôležitejší na svete. hlavne že na takéto veci sú teraz už programi cenkros a podobne a my ako debili to musíme ručne robiť. nieže by nás naučili v programe ked potom prídeš niekde do roboty a človek vedel nie oni aby sme to ručne robili no jak debili. si zober že potom prídeeš niekde robiť a povieš im že no sorry ale ja to viem len ručne dajte mi tú bál milimetrového papiera a ja pri tom strávim mladosť 😀 . no ale čo už. aj taký musia existovať však že.

bolulka
27. máj 2010

katika, mozno to lahsie pochopite, ked to budete takto zdlhavo robit. 😉

katika82
27. máj 2010

no bolul možno hej

juj dnes by mohlo to počasko vydržať trošku čo by sme išli s lukym konečne aj von na chvíľku

ema1987
27. máj 2010

@nadezdah no my sme robioli z tou plienockou a mam apocit ze jej to zakazdim pomohlo ked mi to prvy krat ocino povedal ze ab ysom jej to spravila som sa po nom pozrela ze ci nie je nahodou vysinuty ale potom sme to skusili a ozaj nam to pomohlo 😅 😅