Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

deniskateniska
17. jún 2010

@danka.k kocica riadna budes, satky su krasne 😉 a jahodky som uz ocistila, do flasiek som si dala, aj sirupom uz zaliala, uz len nech mm pride domkov a nech mi to zavari 😉 a radsej si idem lahnut lebo ma tie jahodky taaaaaaakto lakaju a uz som ich moc pozrala 😀 😀

jana2033
17. jún 2010

dani fakt kočica budeš 😝 som mužovi ukazovala mi vravi či nepožičá sa smial vravimaj keby ja niesom take i 😀 ja pojdem v čiernych 😀

danka.k
17. jún 2010

dakujem babule 😉

jani a vy idete komu na svadbu??

nadezdah
17. jún 2010

@danka.k no krásne šatočky, lenm ti dole nejaké nite trčia 🙂 🙂 🙂 🙂 jáj veď to sú nohy, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nadezdah
17. jún 2010

@danka.k no musíš pribrať dievka moja, lebo sa nám za chvílu rosipeš. Už teraz ti kostičky hrkajú. 😀 😀 😀 Dúfam, že som ťa neurazila. 😀 😀 😀

deniskateniska
17. jún 2010

@nadezdah danka bola taka utlucka uz na skole 😀 😀 my sme boli prvacky tak sme vypadali ako slonice oproti nej.. 😀 a dobreho vela nenarastie 😀 😀 😀 😀

kocky zajtra ma caka poradna.. tak som zvedava.. ohlasim sa vam co najskor.. bo idem uz rano o siedmej 😅
DOBRU NOCKU 😉

bolulka
17. jún 2010

a my sme dostali kiahne. 😒 tak sa bojim ze to chyti Adamko.

katika82
17. jún 2010

bolul myslím že také malé detičky sú ešte odolné voči kiahnom

ja som dnes plela hriadky a akosi som podcenila intenzitu slnečných lúčov tak mám riadne spálený chrbátik 😢

deniskateniska
18. jún 2010

tak baby doktorka povedala ze uz mam ist rodit... na 3 cm otvorena.. ked pridem dom tak viac napisem 😀

katika82
18. jún 2010

deniii no píš sme zvedavééééé. možno do nedele to bude čooo?? či už dnes??18.6 pekný dátum pre romanka nie???

anicka
18. jún 2010

@danka.k krásne sú, áno to ideš so švagrinkou nie so mnou 😉 a odkiaľ sa Ty vlastne poznáš s Bebejovcami? 😕

@deniskateniska veď to je fajn nie? držkáme palčeky, aby to dobre dopadlo 😉

@bolulka ja si tiež mylsím, že také malé bábätko ich nedostane 😉

deniskateniska
18. jún 2010

no tak som domka idem dospavat bo som od stvrtej hore..
hlav MO vstupena, hrdlo nedocahujem sakralizovane, krcok 3cm, pl. vody nieco menej, plac zrel.3
joj som rada ze to moje chodenie a hopkanie na lopte bolo k niecomu dobre 😀 no povedala ze to moze byt kazdu chvilku 😉 ale kedze nemam bolesti, tak asi odtecie plodovka najskor a ze nemam hned utekat do nemocky, plasit sa, ze v klude... no takze som radaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 no a mame uz novy pristroj na prietoky.. vravela cena je porovnatelna s kupou suzuky v zakladnej vybave 😅 ... no ale este na tom nevie robit , zatial len skusa... tak ho skusala odmerat ze 3550 vyslo, to povedala ze isto nie, lebo ze romanko je isto vacsi, no ale nemohla mu dobre odmerat hlavinku lebo je nizucko 😀 tak sa vytesujem a ked som volala mm tak ze coooooo?????? ideme rodiiiiiiiiit ????????? 😀 😀 😀 😀 mam uz prist??? a ja ze nestresuj a on ze cooooooooo????????? 😀 😀 😀 😀

anicka
18. jún 2010

@deniskateniska tak potom daj vedieť 😉

deniskateniska
18. jún 2010

@anicka jasne... 😉

majkad2
18. jún 2010

deniska držkám palčeky, práve dnes som na teba myslela, že či ste ešte stále 2 in 1 😀

katika82
18. jún 2010

denis tak super už to teda nebude na dlho 🙂

deniskateniska
18. jún 2010

no baby zacinam mat obavy 😅 aj chcem ist rodit aj nie, aby sme stihli stahovanie.. no uvidime 😝

anicka
18. jún 2010

@deniskateniska netráp sa všetko bude tak ako má byť 😉

deniskateniska
18. jún 2010

😉

jana2033
18. jún 2010

dani ideme na svadbu jarkovmu soplužiakovy z výšky 😝

deniska držkaj sa nech to maš uspešne za sebou

danka.k
18. jún 2010

@nadezdah jasne som urazena 😀 😀 😀 ale nie.. ved som ti vravela ze mi chlapi vsetko pojedia 😀 😀 😀 😀
@anicka no bebeji su mi krstny... respektive magda (ivanina mama je sestra mojej maminky) 😉

denis tesim tesim kedy uz pojdes rodit 😉 😉 😉 😉 😉

a hojka sa tu dlho neukazala.. neporodila este??

hojka
18. jún 2010

Ahojte 🙂
Tak ja som este stale tiez 2 v 1 dnes som bola v poradni a na zazname,tak kontrakcie som mala riadne a pravidelne,poslali ma za mojou dr jej ukazat zaznam,ze mozno ma aj prijimu uz ,ale povedala mi,ze mam ist kludne domov,ze to moze byt a ze mam len cakat ci sa to nebude stupnovat.Otvorena som na 1,5 Ale uz 3 dni mam take poslicky,takze uvidime,co bude dalej.Uz by som to mala tiez veru najradcsej za sebou.
Deniska: a ty ako?ako sa citis?nakoniec sa este tam aj stretneme 😉

deniskateniska
18. jún 2010

@hojka no by sme sa mohli stretnut... 😀 😀 aspon by som tam nebola sama, lebo si to vobec neviem predstavit.. 😅 ani kojit ani nic.. joj... a ja sa citim fajn, dnes som aj poslicky mala 😀 a bursko tvrdne o106

joj salvi, mayocka som zabudla, doky ma uz novy utz.. uci sa na nom a dnes mi povedala ze by chcela aj ctg, ze sice nevie kde sa tam pohne, ale ze to bude mat. ty brdo to budem rodit jedna radost 😀 😀 😀 teda tehulkovat 😝

nadezdah
18. jún 2010

@hojka
@deniskateniska Vy dve už bežte rodiť, už sa teším na nové tváričky. 🙂
@danka.k Príď k nám keď ti chlapi všetko pojedia, u nás je toľko, že veľakrát aj veru vyhadzujem, alebo kŕmim susedovie sliepky a psa. Alebo si daj vybrať tú pásomnicu, čo ti všetko popapá. 😀 😀 😀
Kočeny, ja idem zajtra do práce, tak na vás kuknem, len večer. Tak toho nepopíšte moc, aby som išla v tú noc aj spať. Idem sa pochystať, osprchovať a buvať. Čafta zajtra.

danka.k
18. jún 2010

@nadezdah jasne cakaj ma 😀 😀 😀 😀 😀 som si myslela ze si este stale na PN.. tak si to tam teda uzi... paaa

deniskateniska
19. jún 2010

@nadezdah peknu pracu prajem 😉 a neprepracuj sa jo? 😝 a rodit isto pojdem, ale kedy 😀 😀 😀

danka.k
19. jún 2010

@deniskateniska denis jej uz 40 tt 😀 😀 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
19. jún 2010

@danka.k ako to krasne vypada fsak 😀 😀 😀

veronika13
19. jún 2010

ahojte ja sa zas na vás akosi nechytám, nestíham čítať... 😀

deni, tebe dávam ešte možno 2-3 dni 😉

danka.k
19. jún 2010

@deniskateniska no uplne super.. len dufam ze ti tam nebude svietit aj 41 tt 😀 😀 😀