Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

mayocka
11. júl 2010

@majdiska ja nic ja som len za 😉 paci sa mi,pekne si vybrala ja len ze to nebude velmi chranene a tak aby vam ho nejaka "dobra dusa" neprepichla ak pojdete dnu na minutku alebo tak...predsa len viac ludi viac chuti,pri dome mas väcsiu istotu nechat to same...no nosit vodu z tretieho po schodoch uff,pridem pomoct ak bude treba 😀 😝

anicka
12. júl 2010

majdiska parádny bazénik mi máme len taký obyčajný ale Maťka sa v ňom riadne vyblbla cez víkedn 😀

A kde ste všetk? 😕

danka.k
12. júl 2010

aj my mame len obycajny bazenik a maly sa v nom vysanti riadne 😀 😀 😀

deniskateniska
12. júl 2010

ahojte maminky.dnes sme boli u doky,tak mame 4650g,akoze 440g za tyzden.povedala ye sme tak ako 3 mesacny,ked ho pozerala,aky je silny a tak.mame selest,tak sme sa boli objednat na kardi.to ma asi po mne.boli sme aj na prechadzke dlllhej,kuk kde je posta,v asi polke dediny,makacka riadna,hodina hore,dolu to slo uz rychlejsie.

danka.k
12. júl 2010

jeeeej denis pekna vaha.... a kedy idete na kardi?? my 13.8... vas asi az dako neskor objednali vsak??
@deniskateniska

emmka3
12. júl 2010

@deniskateniska ... teeeda Romanko je riadny chlap, my sme tolko mali tusim az v 5m 😅 to srdiecko ma mrzi a veim, ze sa to upravi ... hlavne, ze je vsetko OK a mamka ma v cicikoch smotanku 😵

no ked bazenujete, my sme vcera na balkone a dnes na Mokradi ... no vsetko bolo mokre 😀

deniskateniska
12. júl 2010

dani 1.10.ideme.no romco ma tu selest po mne,ale dufam ze z toho vyrastie,bo ja to mam az take,ze som v puberte odpadavala,ale to mi zistili az v 15tke,ked som prvy krat odpadla,ale dovtedy som mavala take rychle busenie.hlavne nech je ok.a musime spavat na vankusi,aby tolko negrckal.a kedy bude ta stretavka?by sme aj my dosli,len aby pocko vyslo bo uz to vypada na burky z tepla.

anicka
13. júl 2010

deniska krásne priberáte 😉

Kedy dáme to stretko? Je Vám lepšie do obeda či po obede? Mám tak okolo tretej pol štvrtej po obede by bolo super 🙂

katika82
13. júl 2010

ahojte lásky

júúj ste toho zasa popísali. my sme mali v sobotu rodinný guláš tak som nemala čas ale bolo super, v nedeľu sme šli k svkrovcom až včera sme sa vrátili večer.

my zúbky ešte tiež nič. vonku horúčavy riadne aj u nás, tak sa len čľapoceme v bazéniku a tak. ocino je teraz tri dni doma od nedeľe zajtra už zasa do práce ide na tri dni tak si ho užívame. ale tak segra je teraz doma tak super, s malým je aj ona často ja sa môžem učiť.

a čo to stretko kedy teda??

salvinka
13. júl 2010

my tiez skor poobede kedze spavame dost dlho 😀

salvinka
13. júl 2010

dani, uz je po svadbe, nemala by si si zmenit udaje v pase??? 😀 😀 😀 😀

katika82
13. júl 2010

no som vás dočítala konečne

bolul k tej predkožke- my chodíme na urologiu a námkázal tak pokiaľ ide aby to biele čo tam má aby som mu umývala proste ked mu ju natiahneš tak z poza nej vychádza trošku také biele a to že sa zvykne zapáliť ale že mu nemám násilím nič len tak pokiaľ ide. ked sme boli na kotnrole on mu to tak viac chvíľku zamrnkal a dosť a vtedy mu tak viac toho bieleho vyšlo mne to tak nikdy tak teraz mu to tak robím ako mi ukázal. ale že sa to potom tak v dvoch rokoch nasilu ak sa to same nie.

k tomu stretku?? môžeme napr. vo štvrtok??? poobede nejak?? čo vy na to??

denis tak vy ste teda riane veľký super krásne rastiete a papkáte. k tomu šelestu ja som mala od 3 rokov a v 6 som bola 8 týždnov v kupeľovch na sliači a zmyzol mi.

anička- no ja som externista ako sa mi smejeme v škole - že extrémisti tak mi máme predlžene skúškové do konca augusta takže preto aj cez prázdniny nám dávajú termíny vieš. ale tak oficiálne som už druháčka lebo mám už dosť kreditov aby som bola druháčka ale tak ak stihnem chcem si všetky skúšky urobiť aby somsi nič neprenášala do druháku lebo tam už bude diplomka a to už bude iná fuška

katika82
13. júl 2010

majdiška inak niejaký podobný bazénik som videla na bysterci v tých dlhých obchodoch v hračkárstve za 16 euri

danka.k
13. júl 2010

@salvinka 😀 😀 😀 😀 😀 az od augusta, kedze teraz by som tak mohla so susedom jedine snazilkovat 😀 😀 😀

majdiska
13. júl 2010

salvinka, bola som kuknúť, kúpila som len rukavniky, lebo koliesko chcem iné.. a bazeniky mali ale tie ceny že nad 30 ečok, bez striešky.. takže som kúpila ešte dobre 😉

majdiska
13. júl 2010

sorry katika 😉

emmka3
13. júl 2010

vo stvrtok poobede, okolo 16hod mozme aj my, kedze cca do 15hod spinkame, zvycajne 😉

anicka
13. júl 2010

ten štvrtok je fajn aj pre nás 🙂

bolulka
13. júl 2010

aj my sa pridame.. 😉

katika82
13. júl 2010

tak oki tak si dajme teda nejaký pevný termín ten štvrtok

katika82
13. júl 2010

tak o 16.00 vo štvrtok pri tých pávoch v malom parku oki doky???? 😀 😀 😀

deniskateniska
13. júl 2010

no dufam ze sa podari aj nam dako prist.dufam ze vydrzime.bo my kym sa vychystame,aj sa pogrckame,pokakame🙂

anicka
13. júl 2010

@katika82 my o tej 16.00 vo štvrtok určite prídeme 😀

danka.k
13. júl 2010

my skor nie ako hej ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ale nevadi tak nabuduce... ale ak by nahodou sa daco zmenilo tak by sme prisli 😉

emmka3
13. júl 2010

my sme tam 😵

salvinka
13. júl 2010

@danka.k 😀 😀 😀 😀 😀

tak strvrtok sa pridavame.. dufam ze nebude prsat!! 🙂

salvinka
13. júl 2010

ze strvrtok 😀 😀 😀

danka.k
13. júl 2010

@salvinka ty kldune aj strvrtok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

katika82
13. júl 2010

oki tak hádam bude pekne júúj teším sa

danka.k
13. júl 2010

baby a nada sa vam niektorej neozvala ako dnes dopadla??