Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

nadezdah
20. júl 2010

Tie baby na Beňovke majú inak super koláčiky, aj mi sme od nich brali na oslavy,myslím že sa volajú Nehajové, ale číslo na ne nemám. Výzorovo nie sú najkrajšie, ale sú chutné a ešte na medzihradnom akási pečie a tá má zase na výzor krásne ale chuťovo nic moc. Ale na nehajky môžem zajtra cez deň číslo zistiť cez známeho a ak chcete zorganizovať oslavu, tak od nás z jasenovej jeden robí takéto akcie.

danka.k
21. júl 2010

@tretulka nasa veronika13 pecie torty to viem isto ale ci aj kolace neviem 😉

danka.k
21. júl 2010

@majdiska mozem sa ta takto verejne opytat co zle som ti ja kedy urobila??????????? a teraz dufam ze budes fakt uprimna

majdiska
21. júl 2010

danka ??????

salvinka
21. júl 2010

uz som poslala tretulke cislo na nehajky 😀 aj aj odporucam.. a mne sa aj na vyzor pacia, a chutovo su najsuper..

emmka3
21. júl 2010

@danka.k @majdiska cokolvek je medzi vami, rieste si to cez IP, pls ...

emmka3
21. júl 2010

@salvinka a kto su nehajky? kde pecu? mne kamoska odporucila nejaku dobru pekarku ale az z Jasenice, ale fakt pekna a chutna pracicka 😵

salvinka
21. júl 2010

@emmka3 janka nehajova, pecie na benovke.. treba vyskusat 😉

salvinka
21. júl 2010

babky, este som sa vas chcela spytat.. dietatko a dovolenka pri mori... v akom veku???

anicka
21. júl 2010

ja mám dobré skúsenosti s tou pekárničkou čo je za kulturákom 😉

@salvinka to sme riešili aj my, najprv sa nám zdalo, že je moc malá a teraz je zase veľký šinter tak neviem 😕 😵

emmka3
21. júl 2010

@salvinka no Risko je este na dovcu pri mori malicky, aspon podla mna, ale buduci rok, ak si trufnete, uz by nemal byt problem, ale ja osobne by som s dietatkom k moru dobrovolne nesla, len keby to bolo vyslovene kludne dietko alebo by to malo pomoct zdravotne ... boli sme ako deti a brat mal cca 3-4 roky a nasi povedali, ze nikdy viac 😅

jana2033
21. júl 2010

muž mal na svadbe od Nehajovej, chuťovo su skvele, len mne sa osobne pačia ked su menšie kusočky viac sa zje 😀 sice ona vravela len na svadby ze pekávajú väčšie. ja som mala od známej len škoda že nepekáva len známym bo pečne na jednotku 😝

@salvinka aj my sme chceli isť lepše povedane ja na dovču bud rok. len mám strach že bude zlá. 😀 , no len muža vidím ako ideme ten by sa viac bál. Vy ste chceli isť už tento rok?

salvinka
21. júl 2010

ja tento rok nechcem ist.. vsak so 4mesacnym babom to nie je podla mna ani zdravy rozum.. ale tak NIEKTO si neda vysvetlit.. rozmyslam ze buduci rok by som to uz skusila..

deniskateniska
21. júl 2010

salvi aj my chceme ist buduci rok.len ci do bg trafime,a taka dlha cesta s malym bojim bojim.a inak dnes maly ako vymeneny.aj som si pozehlila,povesala.nespinkal,ale bol tichucko.

katika82
21. júl 2010

jéééj anička dakujem so ti aj chcela písať či by si mi ich neposlala ale si ma predbehla.

majka a ty sa vôbec netráp že nekojíš. ja nekojím od 6 týždňov a lukymu absolutne nič nechýba dokonca musím zaklopať ani chorý nebol až na tú piatu nemoc ale to je vírusové ochorenie. takže nie na každého platí že nekojené detičky sú chorľavejšie a tak.

deniskateniska
21. júl 2010

ja si myslim ze ked koji zena tak ma vyhodu,nemusi kupovat drahe um.a inak moja mama kojila najstarsiu segru malinko a bola najmenej chora z nas a najmladsiu najdlhsie a ta je chora stale,takze to podla mna suvis nema

salvinka
21. júl 2010

@deniskateniska ked budete cestovat v noci tak by sa to dalo zvladnut 🙂 romco sa len zobudi niekde v bg 😀 😀
co som citala tak marcovky sa normalne chystaju s babatkami tento rok... no ja si to neviem predstavit..

ozaj, @anicka nedala by si tie spolocne fotky aj na fb pls?? som si chcela stiahnut ale odtialto mi to nekvalitne stiahlo ☹

deniskateniska
21. júl 2010

salvi aj ja si myslim ze je to skoro ist teraz s riskom,predsa je ete malinky.

deniskateniska
21. júl 2010

babky co ste davali na potnicky?vzdy mu zmyzli na druhy den,ale teraz okolo pusinky nechce zmyznut.

ema1987
21. júl 2010

@deniskateniska mi sme mali od dr. taku gelovitu vodicku este mama ale radsej ak toho ma moc by& som ty odporucila ist k doke uvidis co ty na to povie
SORRY ze som zverejnila firmu a este aj cislo ale inak mate pravdui sa tam strasne pokazili ta pekarka je moja byvala majsterka z praxe ale v skole robila akoze fakt super kolaciky a torticky ani nehovorim ale teraz vo fitrme tam ona ma nase byvale ziacky zo skoly takze to nieje bohvieco .Sme mali aj od tial tortu co sme boli nasim na 50-ke ale chcela som tam ze cokoladovy krem a oni mi tam dali ze biely a mastny ze az.A od tej Nehajovej sme mali kolaciky na svadbu a mozem suhlasit ze chutovo boli velmi dobre len na vyzor to nebolo bohvieco aj tuto torticku nam robili tam 🙂 🙂 🙂 🙂

ema1987
21. júl 2010
deniskateniska
21. júl 2010

ema presne tak kym tam robila fakt ze ona tak to bolo mnamiky.my sme kupovali aj na svagrovu svadbu kolace a torty a viezli sme ich do kosic a tam sa zjedli nase kolace vsetky,ale tieto vianoce uz neboli dobre plnka mastna a vsade rovnaka len ine farbivo dali,ale teta vravela ze teraz ked si objednala ze boli zas dobre asi maju viac casu bavit sa s nimi.a my sme mali z benovky aj tortu a bola pekna len ako chutila uz nepamatam😀 a s tymi potnickami,dnes som ho okupkala v repiku tak uvidim.

ema1987
21. júl 2010

@deniskateniska presne aj to pomaha a aj nam pomahal cistec ak nemas skusim ty doniest mali by sme este asi domkamat 😅

danka.k
22. júl 2010

@emmka3 neboj sa.. len ked uz ma ignorovala cez IP tak som jej to napisala na plochu 😉
@salvinka my sme boli s malym prvy krat pri mori ked mal rok a 4 mesiace... vsetko zvladol v pohode... ale boli tam aj take maminky ktore asi len porodili a isli hned k moru 😀 😀 😀 😀 chory rozum 😀

anicka
22. júl 2010

@salvinka poslala som Ti ich mailom 😉

nadezdah
22. júl 2010

Ja neviem kedy je vhodný čas pre dieťa ísť k moru, ale ja by som na budúci rok tiež chcela ísť, ale to záleží od okolností.

jana2033
22. júl 2010

@anicka mohla by si ich aj mne poslať 😝

blesq
22. júl 2010

este ze mna take netrapi, kedze sa nemusim z lietadlami :-d v tomto bude nas asi ukrateny 😀

salvinka
22. júl 2010

@anicka dakujem, dosli uz 😉

emmka3
22. júl 2010

@blesq jak ukrateny, budeme jazdit autom alebo autobusom alebo pojde len s maminkou, pekne lietadlom 😝

jj, baby co to tu tak ticho, mam pocit ako @deniskateniska porodila, tak to tu nejak stichlo (v dobrom 😉 ) kde ste maminyyyyyyy 😉

@salvinka som ti vcera kyvala z auta, si bola s malym u Vlka na teraske ... aj si pozerla mojim smerom, ale asi si nezaregistrovala ....