Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
16. sep 2010

ved ibalgin davaju aj hned v nemocke po porode... takze ked ma silvia uz skoro pol roka tak by nemal byt problem

salvinka
16. sep 2010

@danka.k simonka nie silvia 😀 😀 😀

anicka
16. sep 2010

My máme soplíky, takže sme dnes a zajtra bez škôlky, uvidíme ako sa to bude ďalej vyvíjať, dúfam, že do pondelka budeme fit.

danka.k
16. sep 2010

@salvinka 😀 😀 😀 😀 😀 ideeeeee mi.... S ako S 😀 😀 😀 😀

@anicka martinke skore uzdravenie

bolulka
16. sep 2010

@anicka a my vrackame. takze prva choroba je tu. dufam ze Adamko sa nebude zasa opicit. 😝

anicka
16. sep 2010

@danka.k ďakujeme 😉
@bolulka prajeme skoré uzdravenie 😉

nadezdah
16. sep 2010

@danka.k Nie poobede vychádzky nemám, a to mi nechcel dať ani ráno, že mám ležať a nie behať a keď som mu povedala, že aspon po chleba aby som mohla odbehnúť, tak mi povedal, že o nákupi sa mi má starať muž a ja mám ležať. Tak keď idem po malú alebo do mesta, vždy mi lepí, že ma uvidí niekto kto nemá.

danka.k
16. sep 2010

@nadezdah no tak jeden jarmok obetujes... na rok si to vynahradis 😉 😉 😉 😉

jana2033
16. sep 2010

@anicka no supper 🙂 ešte asi dnes šibnem a dúfam že už bude ok, inak rýchlučko sa vyzdravte
@nadezdah ja som sa vždy bála ibalgin dať, len keď už bolo najhoršie už čo som mala pri ruke, aj kvapky do nosa olynth a píšu že sa nesmie no čo už ked sa neda dýchať, neboj ak tento rok nepojdeš na jarmok pojdeš na rok isto nič nestratíš a inak je to pravda chlapi by mali pomáhať no im sa ako si nechce dobre ti to dr povedal 😝
@danka.k neboj to každemu občas ide 😀 inak ja som po pôrode hadam chodila každú chvíľu pýtať 😀

@bolulka aj vy sa rýchlučko vyzdryvte

danka.k
16. sep 2010

@jana2033 ved ale do nosa mas kopu inych kvapiek a ktore su aj pre kojacie matky 😉 😉 😉 😉

deniskateniska
16. sep 2010

my mame vigantol.to su aj pre deti a mala som to aj tehu,a mne pomahaju asi najviac zo vsetkych a nevysusuje to sliznicu,aspon mne🙂

deniskateniska
16. sep 2010

😀😀😀😀 ZE VIGANTOL😀😀😀😀 myslela som vibrocil.mi ide dnes

anicka
17. sep 2010

@deniskateniska a mne povedali v lekárni, že Vibrocil keď kojím tak si nesmiem dávať. Ja som na neho bola zvyknutá, to boli jedniné kvapky ktoré mi pomáhali, tak som sa ich musela vzdať, ale môj Dr. mi dal recept a v lekárni mi podľa toho vyrobili a tie boli perfektné. 🙂

danka.k
17. sep 2010

@deniskateniska ty si mozes dat aj vigantol.. dovolime ti 😀 😀 😀 😀 😀 😀

danka.k
17. sep 2010

no a ako anicka pise v tehotenstve by sa nemal ani pri dojceni... iba po dohode s lekarom..

emmka3
17. sep 2010

@jana2033 janka, asi mas kojenim oslabenu imunitu ☹ skus papat viac ovocia, zeleniny ... no neviem, ja som mala dobry zaklad z predtehu a tehu obdobia, takze kojenie ma imunitne nejak nevycerpavalo, kedze vela veci zdravych som nejedla, ale zacinam akurat teraz citit, ze sa to zacina odrazat ... ja som uz od zaciatku sept. zasoplena a ubolena jak mala 😅 a tiez by som si asi dala nieco paracetamolove ako brufenove, to je predsalen silnejsie a dlhsie vstrebatelne ...

emmka3
17. sep 2010

@anicka aj my sme chori, cely tyzden sme vykrivacky doma, ale dufam, ze uz je Jr. OK ... tiez nam to zacalo len soplikmi, tak zelam aby sa vam to nezvrhlo a Maťka bola fit 🙂

katika82
17. sep 2010

emka no vitaj teba tu vidieť 😀 😀 😀 makáte na domčeku žeee?? ja tiež akurát rátam koľko tehly nám bude treba a tak. chceme doviezť ešte teraz kým nejde hore.

inak chcela som sa opýtať luky už ide mať 11 mesiacov myslíte si že mu môžem dať trošku halušiek bryndzových zajtra ked budem robiť???

deniskateniska
17. sep 2010

ja mam vibrocil sprej pre deti od 6rokov,to mi dali v lekarni ked som bola tehu.a to su jedine co mi zaberu na upchaty nos a nemusim ich brat do aleluja kym sa vyliecim.a mam strasne citlivu sliznicu a jedine mi nerobia zle...takze tak:-/

danka.k
18. sep 2010

no babulky som rada, ze som aspon par vcera stretla 😉 😉 😉 aj ked anicka sa mi kdesi stratila, ale z dialky som ju videla 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
18. sep 2010

dani mohli by sme castejsie🙂

anicka
18. sep 2010

@danka.k to je škoda, ja som Ťa konečne chcela vidieť aj na živo.

Nám už soplíky skoro prešli, takže v pondelok začíname znovu škôlkovať. 🙂

bolulka
18. sep 2010

@anicka to je super, ze to bola taka rychlovka. Klaudia mi po napapani este troska skuvina, ze ju boli brusko - takze stale pokracujeme v diete. ale dnes uz to vyzera k lepsiemu.

danka.k
18. sep 2010

@anicka no ja som myslela ze sa dostanete k nam... my sme sa vozili na tej elektrickej motorke a vy ste sli smerom k nam a zrazu vas nebolo. tak neviem ci ste sa skrutili ci ste sli na ten skakajuci hrad.

anicka
18. sep 2010

@bolulka som rada, že je Klaudinke lepšie 😉

@danka.k my sme pokračovali ďalej smerom k daňováku a potom ku kolotočom 😔

danka.k
18. sep 2010

@anicka no sranda, vobec som si nevsimla ze ste presli.... lebo som behala za malym lebo chcel vsetkych zrazit na tej motorke 😀 😀

jana2033
18. sep 2010

@danka.k kamoške čo mi bola po tie kvapky teda sprej do nosa jej povedala že iba tieto sa môžu....
@emmka3 no bude to asi tým, inak v tehotenstve som dako problém s chorobu nemala raz som bola ale vtedy som pchala aj vitamíny do seba....a teraz je to sice menej vitamínou.....isto vám tiež rýchlo prejdu soplíky...držím palce

majkad2
18. sep 2010

ako tak čítam,tak sa tu akosi choroba rozšírila ☹ no ani nás neobišla, zatiaľ som chorá len ja, ale čakám kedy to prejde aj na malú ☹ takže to si môžem dať ibalgin keď kojím? joj včera večer by sa mi aj zišiel,lebo ma už boleli aj obličky,ale radšej som si nič nedávala,šupla som sa do postele a dnes je mi už lepšie 😉

bolulka
19. sep 2010

@majkad2 uz som aj ja chora. este som sa nerozhodla, ci je to zapalene hrdlo, alebo angina sakra.

danka.k
19. sep 2010

baby sa mi tak zda ze kazdej z vas kupime balik ibalginu a jablcka 😉 😉 😉 skore uzdravenie vsetkym 😉 😉 😉