Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
12. apr 2008

nenka, mne je ti to akosi luto predat.. stale si hovorim, ze vsak to mozno este bude v mode pri druhom... a tie pekne vecicky mi nosi povacsine svagrova z toho nemecka a tak to si ani dovolit nemozem 😒

nenka83
12. apr 2008

No ja viem, ono aj tak si vazis, ja viem.No ja predam, akosi mi luto nie je, aj ked planujem mat skoro druhe babo. Hadam to bude chlapec 😝 Joj keby moj Peto vedel co vsetko som popredaval, asi by ma .... no zas snazim sa od neho na vei malej nepytat.lebo ja sa priznam je to moja zavislot--- 😅 no ked budemme uz byvat sami ma hadam prejde...alebo budem makat na veci detske 😀

nenka83
12. apr 2008

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3059078 chystam sa na toto, som zvedava kolko to bude stat, lebo tato babula sa mi zda ze to ma nejak mooooc predrazene, neverim ze stoja co i len 250 sk. no uvidime

a este toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3059040 tiez isto o mnoho menej

bolulka
12. apr 2008

ja si robim slinky na toto

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=1575418

ale tak ty to tam mas riadne drahe... ides na tieto kreslene postavicky prejst, ci ich uz mate viac?

nenka83
12. apr 2008

Ja som len tie krastasky myslela a tie tuniky. No praveze teraz mame malinko som popredavala. Kamaratka prisla z Anglicka tak mi doniesla next.tam som trocha dost pominala, no zas z toho co som popredavala. a na Kitty sa len chystam, este ze to mozem zakamuflovat narodkami.ale len fakt trosku. Kitty vecicky sa mi najviac lubia... uvidime kolko budu stat.

to motilikove je zlatucke, take sladke... 😵

veronika13
12. apr 2008

ahojte, tak vy o vecičkách? nenka, potrpíš si na značkových?

nenka83
12. apr 2008

ahojky veronika. nepotrpim si na znackovych, co je pekne je pekne a nemusi byt znackove.... my ani znackove nename, okrem jednych tenisiek... podla toho co myslis pod znackou. 😉 no zas musim sa priznat v cinakoch nenakupujem. kvalita tych veciciek sa mi nepaci. a je mi neprijemna... mam rada bavlnene.malokedy som tam nasla nieco take. pacia sa mi vecicky v tescu, maju dobru kvalitu a v HM tiez.no je to uz drahsie.ale ako vravim, ja to popredavam, sice nie uz za tolko kolko som kupila ale aj tak. 😉

veronika13
13. apr 2008

v čínakoch kupujem pre seba, detské veci som tam moc ešte nepozerala, ale v DK pri elkope mali celkom pekné a kvalita bola tiež celkom ok, no mňa odrádza ten smrad z tých vecí. Také ako body, tielka... teda spodné oblečenie by som tam nekúpila, ale nejakú bundu, nohavice hej. Jasné, že značkové sú kvalitnejšie, no tie ceny... 😔

veronika13
13. apr 2008

inak tiež som uvažovala, že popredám veci z ktorých už vyrástol, ale mne je to ľúto 😀 sú to proste Riškové vecičky, tak ich bude mať Riškov súrodenec 🙂

veronika13
13. apr 2008

si ešte spomínala, že je to tvoja závislosť, ja tiež veľmi rada kupujem pre Riška, ale žeby to bola závislosť asi nie, no minulý týždeň sme boli v Rakúsku na burze, neviem či som to tu už nespomínala, a tam mali aj kopec značkových vecí napr. za 1Eur aj menej, tak som mu tam pokúpila kopu tričiek aj body, väčšina HM, ale aj iné značky. Ja som skôr závislá od takýchto nákupov, aj v Anglicku sme chodili na takéto burzy, je to super, tie vecičku sú ako nové, minimálne nosené a super lacné. Vrelo odporúčam 🙂

tretulka
14. apr 2008

ahojte...kde ste vsetky? moje dietatko spinka, konecne...doobeda sme boli trosku vonku, to bolo placu, ked sme isli domov...pocasie sa ma pokazit a ako pozeram von oknom, uz sa aj kazi, tak sme si chceli uzit trosku slniecka...lamem si hlavu, co varit tento tyzden, neporadite? 😉 😎

bolulka
14. apr 2008

tretulka, ja si takto lamem hlavu kazdy de... 😀 ale tak zajtra jej chcem fazulovu polievku a druhe jedlo neviem akosi vyhutat...

bolulka
14. apr 2008

jeej tretulka, Matko vysiel k vodopadom pekne sam, ci sa celu cestu nosil 😀

tretulka
14. apr 2008

no nato aby vysiel k vodopadu sam si este pockame 😀 , tato ho pekne niesol a maly ho aj pohanal hijo, hijo a vtedy s nim tato pobehol a Martinkovi sa to neskutocne pacilo 😀 , tatovi menej 😀 😀 😀 , mali sme smolu, ze sa mu podarilo precikat, asi sa mu nejako posunula plienka ako sedel v tom nosici, lebo pampersku neprecika ani v noci...
ja asi urobim nejaky privarok...alebo kuracie pecienky s ryzou, malemu minule velmi chutilo...ale musim zbehnut do obchodu, ked pride muzicek...dietatko sa mi prebudilo, poplakalo si, ale spinka dalej, tak si aspon kavu dopijem 😎

bolulka
14. apr 2008

moja je v nejakom polospanku... teraz som ju kojila a kolisala vyse polohodiny...

tretulka, porad nejaky privarok.. malej tiez chuti pecienka 😉

nenka83
14. apr 2008

Baby ako robite pecienku? do detailov poprosim.... kedze som hotentotik.... a co este ine robievate??? co by uz moja mala mohla?

tretulka
14. apr 2008

bolulka, u nas najviac frci zemiakovy, prip. zelena fazulka...sosovicu milujem, ale maleho z nej boli brusko aj ked si ju dam ja, tak jemu som radsej este nedala...musim skusit....no ked si predstavim ten krik, 😔
nenka - ja ju robim tak, ze si oprazim na oleji cibulu tak dosklovita, pridam nakrajanu pecienku, cierne korenie - trosku, a cerv. mletu papriku, trosku podusim, ak sa mi zda malo stavy, podlejem troskou vody, NESOLIT lebo pecienka stvrdne, dosolime si potom na tanieri morskou solou - aj malemu trosku 🙂

bolulka
14. apr 2008

nenka, tak ja si poprazim cibulku na oleji a potom tam hodim na kocky nakrajanu pecienku a tu troska oprazim a zalejem troskou vody a dusim... na konci osolim!!!!!! (bo by pecienka nezmekla) toto vsjo...

inak som vam uz pisala fantasticku polievocku? brokolicova kremova:

dame varit zemiaciky na kocky nakrajane a tesne pred ich dovarenim nakrajanu brokolicku.. ked je makka, tak ju rozmixujem, vytlacim syrokrem v crievku a mnaaam.. sme sa vsetci oblizovali... (solit ani netreba, pretoze syr je slany, ale kto potrebuje.......) 😉

tretulka
14. apr 2008

bolulka, tuto polievku mi uz chvalila moja krstna, ale este som neskusila, asi vyskusam 😉

bolulka
14. apr 2008

tretulka 😀

inak ako sa robi zemiakovy privarok?

bolulka
14. apr 2008

stoji za hriech ta polievka.. ale minule som ju robila druhykrat a prehnala som to s vodou.. takze aby bola hustejsia, nie vela vody, alebo pridat syrokrem. 😉

bolulka
14. apr 2008

ludia, ja som si chcela nechat vyrast svoje vlasy, ale vcera som to po dlhom case vzdala, bo som chodila ako zviera.. 😀 no a tak som si kupila cokoladkovu farbu.. a co cert nechcel, na mieste, kde mi vyrastali, mam take cerveno-rysave vlasy... som sa dnes objednala ku kadernicke (co vobec nechodim) ale neviem ako sa tam dotrepat, bo teraz vyzeram este horsie 😕

tretulka
14. apr 2008

bolulka, kadernicka je zvyknuta na kadeco, tak ju asi nic len tak neprekvapi 😉 😀 ... a nemas to h adam take, e sa bojis vyjst na ulicu 😉

bolulka
14. apr 2008

ved to ze sa bojim... vyjst von 😀

veronika13
14. apr 2008

ahojte, bolul ale také hrozné to snáď nebude s tými vlasmi 😉
ja robim pečienku tak isto ako ty a malý ju má tiež rád a aj my dvaja s mužíkom
prívarky mám tiež rada, ale neviem ich robiť, tak ocením dobre typy, napr. taký zemiakový s klobáskou, mnaam

bolulka
14. apr 2008

inak čo poviete na trvalu v takomto duchu (inu fotku som nenasla) 🙂 ked uz tam teda idem prvykrat, tak nech uz..je aj takato jemna moc skodliva?

http://www.aktuality.sk/bulvar/koktejl/ktore-ce...

veronika13
14. apr 2008

častokrát som malal pokušenie zafarbiť si vlasy, ale si ma bolulka teraz asi navždy odhovorila, ďakujem 🙂 a akú máš pôvodnú farbu?

bolulka
14. apr 2008

veronika, take orieskovo-hnede. no ono som sa farbila uz velakrat, ale toto sa mi este nestalo...

veronika13
14. apr 2008

trvalé teraz už nie sú také škodlivé, ak vôbec, ja som ju mala raz a nikdy viac, ale tým ťa nechcem odhovárať, mne sa vlasy vlnia samé, tak možno preto mi to tak zle chytilo, ale také jemné vlnky ako na tom obrázku sú pekné, však si zober ten obrázok a popýtaj sa u kaderníčky.

bolulka
14. apr 2008

http://www.refan.sk/img/242/1394-m-starostlivos...

nieco taketo mam do trvrtky hlavy, ostatok tmavo-hnede. ☹