Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

nenka83
19. aug 2007

no tretulka ja som tak raz a od vtedy nikdy.ale zas ani do drahych sa nepustam.prosim ta nevies mi poradit? modra indulona co by som mohla malej natret je v tube? dnes mi svagrina kupila no to je na ruky... 😖

janulap
19. aug 2007

Ja tiez kupujem nosene.Nechcem teraz kupovat nove,a drahe,radsej im ich kupim,ked pojdu do skoly.Terz sme este doma,tak na von im stacia aj nosene.Tiez som zatial mala stastie na vecicky,aj ked Lenke som musela dvoje riflicky na pase zuzovat.
Nenka,pisala som ti,ze aj iNFADOLAN je dobry.Ja tu mast pouzivam na vsetko.
Idem popozerat tu vesticku,ci niekde na nete nenajdem 😎 😎

nenka83
19. aug 2007

ahojky janulap.aj som skusala infadolan no nic moc, ten skor pouzivam ked ma date zapalenu pokozku.dnes sa jej na rucicke vyhodil lisaj tak som jej potrela, hadam sa strati sviniak jeden. inac moje Id je : ID 19112 .ja som hladala aj nejake topanocky no nist som nenasla.a ake vecicky su drahe? ja sa snazim take lacnejsie a nove.drahe isto nie!

janulap
19. aug 2007

Nenka,tu som nasla krasnu vesticku.Keby nam bola,hned by som ju brala.
http://www.mimisvet.sk/foto.php?id=1659975

tretulka
20. aug 2007

nenka - modra indulona je v tube, je to ta na ruky 😉
janulap - suhlas...deticky tak rychlo rastu, ze nema význam kupovat velmi drahe veci, radsej az ked budu vacsie 🙂

nenka83
20. aug 2007

ahojte.no janulap ta cherokee je fajna.idem to tam omrknut.dakujem.inac tvoj manzel nezuri ked si furt na nete ? moj aj hej.

nenka83
20. aug 2007

tretulka ja drahe veci nekupujem, len kupujem nove.a malo.radsej menej.mala som zlu skusenost, mozno preto.a nemas skusenosti s tou modrou indulonou?

tretulka
20. aug 2007

ahoj nenka, ja nie, ale kamaratka ju pouzivala pre dcerku a bola velmi spokojna

janulap
20. aug 2007

Ahoj nenka.Jasne,aj moj zuri,ked byvam do noci na nete.Tak to skusam obmedzovat.Kym pozera tv,tak som na nete,a ked ide spat,idem aj ja. 😉

anicka
21. aug 2007

Ahojte Kubincanky, ja som tu 3 dni nebola a len ocka otvaram ako sa to tu rozbehlo 😕
My sme boli vcera na sone, pokusim sa naskenovat fotocky a dat ich do albumu. 🙂

nenka83
21. aug 2007

ahoj anicka.si z dk? priamo? ku komu cchodis , myslim gyndosa... a celkovo kto si? 😀 😝

janulap
21. aug 2007

Ahoj Anicka,ahoj nenka 😉 😉
No nenka,vesticka je uz kupena??Mne sa velmi pacila ta biela s kozusinkou(300sk)
Anicka,no na teba som aj ja zvedava 😎 Si priamo z DK?
A ozaj nenka,aj ty si priamo z DK??Niekdy si urobime aj my stretko 😀 😀 😀
Dnes mi manzel donesie novu pracku.Na porazenie,ta stara nam dosla po 4rokoch.Oprava by stala 5000sk a nova stoji 10000sk.baby ide ma porazit,a to sme chceli kupovat nove radiatory do podkrovia.
Pridem vecer,lebo Lenka ma tu bije,aby som vypla PC 😀 😀
Tak sa tu pekne nazbierajte,vecer pokecame 😉

nenka83
21. aug 2007

ahojky janulap, ja poznam tieto vydavky, my si tiez robime byvanie, zatial byvame u mojich rodicov. hej, ja som priamo z dk.z baniska.vesticku som zatial nekupila, idem ochvilu do skoly tak tam malej daco pozriem.aj bundicku a cizmicky.a zajtra idem do jablonky do polska.tak este tam kuknem.mozme dat stretko.kedykolvek.lebo doma mam pocit ze osprostievam. 😀

majdiska
21. aug 2007

ahojte Kubínčanky 🙂 . Ja som bývala v Kubíne na Brezovci. Teraz bývam v S. Dubovej. momentálne som mamička čakateľka 🙂 .

tretulka
21. aug 2007

anicka - vidim, ze nie len ja som zvedava kto si 😉
nenka - ako sa mate? Ninku este trapia vyrazky? Pouzivas tu modru indulonu?
majdiska - vitaj medzi nami 🙂 , ja som sa tiez predstavovala ako matka-cakatelka 😀 a na buduci tyzden oslavime uz 1. rocik 🙂

nenka83
21. aug 2007

ahojky tretulka.ale uz je to troku lepsie, no dakedy sa pupiky vratia, ano pouzivam tu indulonu.mala mi vonia ako topanocky 😀 , ale som zatial spokojna.a ty sa mas ako? dnes som videla v bocianiku take krasne rifliky! ludia to je choroba ☹ -

ahoj majdiska..a odkial z dk si ?

vavka33
21. aug 2007

nenka,ja som v bocianiku nikdy nekupovala,je to tam drah,aj ked krasne veci.ja som chodila k janckulikovi pod branu-za par penazi som malu krasne vyobliekala.inak je tam jeden bazar,tiez vo dvore,kde bol fotograf,na jar som tam po 10sk nakupila vela veci a naaaaadhernych-satocky,riflicky,kombinezy,svetriky...treba vystihnut,ked budu mat akciu a uvidis,kolko si vyberies 😉

nenka83
21. aug 2007

ahojky vavka.poviem ti pravdu ze ani ja som nikdy nic v bocianiku nekupila! ani teraz tie riflicky! zdali sa mi dost drahe.ale zas keby ma nieco moc ocarilo kupila by som.janckulik to ani neviem kde je.no skusim pozret.ja moc v dk nenakupujem, obcas v tescu, inac cez internet..

vavka33
21. aug 2007

je to pod branou,vedla galenterky,ci co je to tam a vzadu je sekac a bizuteria.Maju vzdy vonku tabulu s par akciovymi vecami 😉

tretulka
21. aug 2007

vavka. sa vyznas lepsie ako my co sme v DK prakticky stale 😉 , dik za tip, pojdem to tam aj ja omrknut...ja som dnes malemu kupila peknu mikinu na zips, na Brezovci v detskom pri vstupe do arealu nemocnice, velmi sa ,i pacila, taka obyc, ale smrncovna, Martinko bude frajer 😎

vavka33
21. aug 2007

tretulka,ja som tam bola stale,vlastne som -myslou.Bola som tam naposledy pred mesiacom a chystam sa na konci mesiaca,tak snad sa to nezmenilo 😀
A v tom stanku maju naozaj dobre veci,ja mam odtial skoro vsetky rifle,aj vanes ma odtial bundy po 50sk a veeeeela ineho 😉

nenka83
21. aug 2007

tretulka tak tiez chodis vymetat obchody.ja som len tak nazrela dnes.bola som kupit plienky v drogerii mali akciu a poplatit ucty tak som nakukla jednym ockom. 😉 na brezovci je vela detskych ze? minule som tam kupila nalepky na stenu v jednom.

nenka83
21. aug 2007

vavka a ty teraz byvas v nitre? ja tam mam spoluziacku, chodime ju obcas pozriet.aj teraz sa chystame.byva na zobori.

no pojdem tam teda kuknut.a to su nosene veci ci nove?

nenka83
21. aug 2007

vavak teraz som si mrkla tvoj fotoalbum a zistila som ze ta z videnia poznam!!!vzdy som vravela ze tato zena sa podoba na jednu zo serialu malorca!!! kukni si ho ak este bezi! 😀 😀 fakticky !!! vzdy ked som ta videla tak som si na ten serial spomenula, no to uz bolo riadne davooo!!! 😀

vavka33
21. aug 2007

Mozes ma poznat,ja som bola stale v meste,ucila som na kohutaku,takze som znama tvar pre vela ludi.a kubin je male mesto.A este som aj herecka?mile.Ked som bola mladsia,vraveli mi,ze sa podobam na Brendu z Beverly Hils,nosila som aj taky uces.No som ja znama 😀 😀

nenka83
21. aug 2007

no veru.kurnik tak ma boli zub!!! uz si neviem rady, a k zubarke az vo stvrtok idem.baby aj vam tak padali vlasy po porode? uz sa bojim ze bude pjesata!!!

holubok
21. aug 2007

Ahoj Nenka aj mne strasne padaju vlasy uz som zacala rozmyslat ci mi tam nieco ostane.Moje vlasy su proste vsade,len nie na mojej hlave.

nenka83
21. aug 2007

holubok no napodobne, total chumace mi idu.a cesticku na hlave mam ako stvorprudovku. ☹ si to vzdy hrabnem na bok, ze akoze mam vela! 😉

holubok
21. aug 2007

Konecne som si doplnila fotku,aby ste sa nerozpravali s tienom,doplnin aj fotoalbum.