Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

veronika13
12. sep 2008

emmka, a čo nechce ukázať pohlavie?

emmka3
12. sep 2008

veronika, ano na velkom ultrazvuku okolo 20tt nebolo dobre vidiet tak sme sa s muzikom rozhodli, ze pojdeme na 3D k Dr. Hrudovi aby aj popozeral, ci je male v poriadku, predsa len je odbornik v ultrazvukoch ... tak dufam, ze sa ma male v brusku OK a je zdrave minimalne tak, ako ma kazdy den kopka 😵

veronika13
12. sep 2008

veru, Hrudik je odborník, chodím k nemu 🙂

majdiska
13. sep 2008

ahojky,
chystáte sa v piatok na jarmok? my ideme už zajtra do DK a v utorok plávať 😉 . a na jarmoku ideme kukať rukavičky na zimu pre malého - také hrubšie 🙂 už sa teším. minulý rok som bola na jarmok v nemocnici..
a potom ešte skočíme na kolotoče s malým, jemu sa to moc páči 😀

majdiska
13. sep 2008

a začala som novú strán´ku 😀

veronika13
13. sep 2008

jeeej, je jarmok v DK? asi prídeme a kolotoče sú kde?

bolulka
14. sep 2008

aj ja mam Hrudika 😉

veronika, nepochybne ta tam zavedieme s Klaudinkou 🙂 😉

veronika13
14. sep 2008

tak to som rada, len aby počasie vyšlo,lebo nie sú veľký optimisti 😝

anicka
15. sep 2008

veronika s tým počasím máš pravdu ☹ Dúfam, že sa do piatku umúdri a bude na jarmok pekne. 😀 My sa naň tiež chystáme, ale pôjdeme s mužíčkom na striedačku. Maťka je ešte moc malinká, aby som ju tam ťahala.
Aj ja potrebujem pozrieť rukavičky a šálik pre Maťku a chcela by som jej pozrieť aj nejaké drevené hračky.
Včera sme sa boli s Maťkou a mužíčkom prejsť, no teda Maťka spinkala v kočíku a my sme sa prechádzali. Boli sme až na Bysterci. Ja som myslela, že kolotoče budú ako vždy pri Kolibe, ale kolotočiari sa rozkladali pri zimnom štadióne. 😔

bolulka
15. sep 2008

jee anicka, malinka je zlatuckaaaa.. ale ste uz velky.. 😀

nenka83
15. sep 2008

ahojte baby.aj vy sa chystate na jarmok? aj my doobeda a poobede s Ninkou a vecer sami. Ninke pojde spat k babke. tak sa tesim, len aby vyslo pocasie.

Anicka my sme minuly rok boli aj s Ninkou, a bolo dobre. sedkala v kociku, boli sme aj doobeda aj poobede. kukala na tolko ludi, vobec sa nebala. Inac kukala som fotky, malinka je nadherna!!!

veronika13
15. sep 2008

nenka, ty si tu dosť dávno nebola, čo bolo s tebou?

nenka83
15. sep 2008

veronika ucim sa na opravaky zo statnic. a smejdim po mimibazare furt.uz mi z toho vazne sibe. normalne sa mi prejavuje zavislost....

a vy sa mate ako? risko uz nieco rozprava? a chodite uz na nocnik?

veronika13
15. sep 2008

tak sa štatnice nezadarili?
malý je teraz chodý, tak sa liečime, rozpráva si po svojom,ale povie aj pár slo, nočník nehrozí 😀 a vy?

bolulka
15. sep 2008

my sme nočník ukončili.. dosť som posledný týždeň dávala pampersky kedy sa mi zachcelo a úplne sa odnaučila.. ale dobre, lebo je zima, aspoň mi neprechladne.. len tie peniaze za pampersky sú 😔

my sme chytili nádchu, takze dufam, ze to aj pri nej ostane..

bolulka
15. sep 2008

dievcata, ktora mi poradi? 😕 mam silnu dilemu.. moja kuchyna je slabunko fialova (ruzova), a neviem zvolit farbu obyvacky - je to prepojene, tak do L.. na jednej strane sa najviac k ruzovej (fialovej) podla takeho kruhu hodi zelena, je to silny kontrast - pri ktorom kazdu farbu ta druha umocnuje a na druhej by som chcela slaby prechod a sice napr. orandzovu, ale tie dve farby vraj k sebe vobec nepasuju.. 😔

inak:

http://www.modrastrecha.sk/album/album.php?vAlb...

alebo mate iny napad.. 😕

emmka3
15. sep 2008

bolulka, a co tak taku kavovu (myslim bielu kavu - kavu s mlieckom 😉 ) do obyvacky a ta sa hodi aj ku ruzovej aj ku oranzvej a nebude to take agresivne a pritom elegantne ... hmm?

Inac dnes sme boli u Hrudika na tom 3Decku a uz vieme, ze maly Adamko bude mat partaka na futbal 😵 takze cakame CHLAPCEKA a vsetko co sa dalo vypozerat na UTZ je v poriadku, co nas tesi ... zopar fotiek som dala aj do albumu, takze sa mozte pokochat 🙂

bolulka
15. sep 2008

no emmka, tak toto je dobry napad.. ale ake pocity v nas vyvola taka farba 😕

anicka
16. sep 2008

bolulka: ďakujeme 😉 🙂 Ja som myslela, že už ste úplne bez plienočiek 😕 keď si v lete písala, že Vám to tak fajne ide.
A tou obývačkou, mne by sa tam celkom páčila taká svetlo oranžová, nejaký taký oddtieň ako je na baráku za Vami, také niečo medzi svetlo žltou a svetlo oranžovu. Otázka je akej farby budeš mať kuchynskú linku a nábytok v obývačke. Lebo biela sa síce dnes moc neností, ale zase je to klasika a tou sa nedá nič pokaziť. 😵
Ja proti farbe biela káva nič nemám sú miesta kde sa naozaj hodí, ale pri nápoji mám zimomriavky na celom tele 😖 😔
nenka: no ešte uvidíme 😉 hlavne to záleží od počasia 😵
emmka: tak blahoželáme, Adamko bude mať kamoša, aspoň budú môc spolu baliť baby 😀 😎 (možno aj tú moju) 😀 (ale to si ešte chvíľku počkáme) Som rada, že je všetko OK, že ste zdravučký. 😉

anicka
16. sep 2008

nenka: ďakujeme 😉

tretulka
16. sep 2008

bolulka, budete to mat pekne 🙂 ... ja mam slabost na oranzovu, pripadne jej odtiene, ale k ruzovej by sa asi velmi nehodila, takze sa tiez priklanam k tej farbe biela kava, zalezi na tom, ako chcete zariadit obyvacku, presne ako pise anicka 🙂 , biela sa mne osobne na stenach velmi nepaci, je to take nemocnicne 😉 , sterilne, mam rada taka teple, zive farby, nie zas moc kriklave...

emmka, gratulujeme 😵 😵 😵

nenka, drzim palce 😉

bolulka
16. sep 2008

bielu tam absolutne vylucujem. nevyzera to dobre.. je to so sikminou a bude tam iba gauc, ziaden nabytok.. ved by som tam umrzla 😀 no ale prave ta cast izby je bez okien a rohy su tmave, tak ta biela kava by to asi velmi nerozziarila.. zelenu som asi vylucila a priklanam sa k takej marhulkovej.. ale velmi sa naozaj tie farby nehodia.. ach jaj, taka dilema.. vsetci v rodine hovoria tmavsiu fialovu, no nechcu pochopit, ze potom by ta v kuchyni zanikla a vyzerala vyblednuto..

tretulka, kuchynu mam z tmaveho dreva - taky mahagon a stol tiez, no a gauc v obyvke bude zeleny.. 😒

graziela
16. sep 2008

Ahojte Kubincanky,
viete mi poradit, ci teraz v tescu v DK nie je nejaka akcia na babätkovske vecicky + fialove tesco plienky?
Chystame sa totizto doplnit satnik malemu, tak aby sme sa zbytocne neprevetrali.
Dakujem 🙂

majdiska
16. sep 2008

ahojky,
tak to sa nám riadne zozimilo a to čo hlásia do konca týždna nič moc, normálne rozmýšľam, či vonku malého neoblečiem do kombinézy, však to je kosa jak v zime 😖 😝
graziela, neviem - bola som v tescu, čosi ako akciu na plienky som zahliadla, ale či to boli fialové tesco neviem. viem o Pamperskách za 519 sk tie som videla. a čo sa týka detských vecí, tak tie tam nekukám, ja nakupujem na MMB alebo na MMA, takže neviem 😒
bolulka my máme doma všetko biele a vyhovuje mi to. skôr zatierm fľak bielou ako kombinovať a miešať farby - pre mna je tento odtien praktickejší 😉 . ale samozrejme je to len môj názor 🙂 ale do obývačky by šla aj jemná žltá- k tomu gauču 🙂
ozik dnes sme boli plávať. bolo super, malý špliechal na všetky strany a vydržali sme skoro 3/4hodiny - čo je rekord. vodičku začali akurát zohrievať ešte viac, tak bola teplúúúúúúúúúčka.. a malý bol v nej tak zlatý, on sa tak rád člapká 😀

anicka
17. sep 2008

majdiska s tou zimou máš teda pravdu. Ja som bola včera vonku v zimnej budne. Vravím si hamba nehamba podsatné je, že mi nie je zima 😀 Aj ja rozmýšľam ako obliesť malú, normálne som rozmýšľala že vytiahnem fusak, ale čo potom budeme robiť v zime? 😕

graziela: akcia na detské vecičky bola v Tescu asi pred tromi týždňami, teraz som tam už nič zaujímavé nevidela. Tesco plienky sú za 315,- akože v akcii ale myslím že ich už mali aj v lepšej akcii za 299,-.

My sme už plávať neboli, bála som sa že keď je vonku taká kosa, aby sme neprechladli.

Bolulka myslím, že tá voľba farby závisí od vkusu. My máme doma tieť všekty steny biele, tak ako majdiska a ja som spokojná. Z chodby do obývačky máme drevenú zárubňu a do kuchyne nemám dvere, takže u nás to jednoznačne vyhrala biela lebo som nemala predsavu ako by som kombinovala iné farby. Ale hovorím, Ty tam budeš bývať a podstatné je, aby sa to páčilo Tebe. 😎

bolulka
17. sep 2008

dievky, tak som broskynkovu vybrala.. som zvedava ako to bude vyzerat.. 😒

emmka3
17. sep 2008

bolulka, ja som mala na mysli taku svetlucko hnedu, nie vyslovene bielu 😉 a k tomu taky tmavohnedy a kludne aj zeleny nabytok ... som to videla niekde v Jak sa stavi sen ... ale sama vies, ako sa to tam hodi, nazivo je to ine ako fotky ...

vsetkym babenkam dakujem za gratulacie k nasmu mimiskovi 😉 a anicka, tvoja mala (a aj ostatne kocky v DK)veru budu mat vela chlapcov na vyber, lebo tych chlapov naokolo v ich veku je veru dost 😉

graziela
17. sep 2008

Ahojky babenky,dakujem za odpovede 🙂
Plienky uz mame doma, svagrik mal cestu, tak kupil, boli predsa len v akcii za 209,-sk (velkost c.3), tak som rada....
Majdiska,
kde to kupujes tie vecicky detske, tie skratky mi nic nehovoria... 😅

majdiska
18. sep 2008

graziela,
skús ísť na stránky:
www.mimibazar.sk
alebo www.mimiaukcie.sk
Ja keď potrebujem, tak tam kukám a hľadám - je to tam jednoduché a je tam kopec aj značkových vecičiek po jednom dieťati, párkrát oblečených za ani nie štvrtinkovú cenu - ani v obchode tak lacno nekúpiš. a tie veci nie sú vôbec znosené, však detičky rýchlo rastú 😀

bolulka
18. sep 2008

graziela, to az tak zlacneli? aj tie vacsie? 😕