Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

emmka3
21. dec 2008

veronika, a nebola si ty teraz nahodou na mestskom kanaly 😉 cosi o vianocnych darcekoch v ankete?

majdiska, dobre tusis, tvoj muzicek ma 31. 😀 a potom nezabudni fotit na tych krstinach, tesim sa na detailne fotky 😀 😉

ja nepeciem nic, lebo este stale neviem, kde na Vianoce budem a kdeze sme len dvaja a navstevy necakame a v zaujme zdravia a hladiny cukru v krvi mojho muza som sa takto rozhodla 🤐 ... ale aby som zas nebola za divnu, idem napiect jeden oblubeny mojho muzika a potom idem dostat po paru kuskov medoveho a stedraka od mamy, a mozno slohnem aj kusok toho medovnikoveho zavinu od majdisky 😉 ale pssssssst 😀

bolulka
21. dec 2008

emmka, neboj sa ty len.. iste sa budes este v novom roku gulat.. ja som bola tiez dvakrat v nemocke a po tyzdni prenasania mi museli porod vyvolat 😉

antonia4b
22. dec 2008

Ahojte mamicky , chcem sa vas opytat ako ste spokojne s porodnicou v Dk? Ja osm zo ZA, momentalne v 30tt a rozhodujem sa medzi ZA, MT a DK. Chodim k dr. Hartelovi tu v ZA,ale on "rodi" v DK, tak uvazujem o porode pri nom. Ako sa vam pacil/nepacil pristup sestriciek/lekarov na odd. sestonedelia/novorodeneckom?
Dcerka sa narodila predcasne, aj to v RK,ale to je daleko na cestu pri druhom porode.

dakujem za akukolvek reakciu. Krasne sviatky 🙂

majdiska
22. dec 2008

ahojky, tak segra rodííííííí - no emmka.. pred hodinou jej pustili vodu, tak čakáme 🙂

majdiska
22. dec 2008

ozik antonia, ja som spokojná.. všetko prebehlo super, pôrodné sály - dve z troch, na tých sa aj tak vačšinou rodí sú zariadené veľmi moderne - digitálne polohovateľné lehátko, je tam i lopta ale ja som ju moc nevyužila..
ale akurát mi tam rodí segra - emmka3 -tak isto potom napíše aktuálne skúsenosti 😉

bolulka
22. dec 2008

ahoj antonia4b,

no myslim si, ze nie je ani tak dolezite ktoru z tychto si vyberies... ja som rodila tu, a nejak som nemala vyhrady.. aj porodne saly su myslim dobre vybavene. kedze som nemala z cim porovnat, tak neviem posudit.

ale precitaj si cisla mamy a ja dozadu asi tak rok a tam su porodnice pekne rozpisane.. dobre a zle vlastnosti vratane.. to ti myslim najviac pomoze.. 😉

bolulka
23. dec 2008

majdiska, jeeej, som si tieto spravy neprecitala, lebo mam na liste 12.stranu 🙂 super, drzime palcekyyy, nech vsetko dobre dopadne.. 😉

blesq
23. dec 2008

tak emmka ( moja zena ) mi vcera porodila syna :-d o 16:15 vazil 2930g a meral 49cm. chlapisko ako ma byt 😀 mam ho aj v albume uz 😀 maju sa dobre, junior je este do zajtra v inkubatore ale dnes ho uz aj mala na rikach a prikladali a prisal sa ako sasanka na sklo :-d tak uz len priberat a rast 😀

anicka
23. dec 2008

emmka, blesq blahoželáááááááááááááme 😀

blesq
23. dec 2008

foto juniora mam v albume 😀 a dakujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

bolulka
23. dec 2008

blesq, dakujeme za info.. emke a blesq blahozelame, Vladkovi prajeme len to naaaaaaaaaaaajlepsie do zivota 😉 a prosime si pravidelne informacie a navstevy v tejto temicke 😉

bolulka
23. dec 2008

jeej, vladko je zlatucky.. no silno sa mi na tej poslednej fotocke podoba na bratranceka Adamka 😀 ale je krasnucky.. 😉

anicka
25. dec 2008

blesq, majdiska: ako sa má najmladší člen Vašej rodiny? Ešte je v inkubátore? 😕
Ozaj ako ste sviatkovali?
My parádne, kamerovali sme Maťku o sto tristo 😀 Snažila som sa ju aj pofotiť, ale bola taka zaujatá všetkými tými darčekami, že na všetký fotkách sa namiesto na mňa pozerá na hračky 😀

tretulka
25. dec 2008

blesq a emmka, srdecne gratulujeme, prajeme vela zdravicka, stasticka celej rodinke 😵 😵 😵 , maly je nadherny 😵

trosku oneskorene, ale predsa, prajeme vsetkym krasne Vianoce 😵 , dufam, ze ste si pod stromcekom nasli to, po com Vase srdcia pistali 😉

nas Martinko je od rana uboleny, vyzera to na crevnu virozu, vracal, na vecer ho aj prehnalo...dufam, ze noc bude dobra a rychlo sa tejto pliagy zbavime ☹

bolulka
25. dec 2008

ahojte, aj my prajeme prijemne prezitie zbytku sviatkov..

no a my sme v noci dostali teploty a mame zapalenu trubicu (alebo dychacie cesty)..takze sa ideme poliecit.. o tyzden nastupujeme do skolky, takze dufam, ze vsetko dovtedy prejde.. minulu noc na pocudovanie, aj napriek zvysenke spala pokojne, no tato noc sa zacala javit ako problematicka.. ☹

veronika13
28. dec 2008

jeeeej, tu pribudol nový človiečik, blahoželááááám 🙂 🙂
a dodatočne pekné Vianoce a krásneho Silvestra a celý nový rok 2009 😵

majdiska
30. dec 2008

ahojky,
všetko dobré do nového roku 2009, veľa zdravíčka, šťastíčka a plný meštek euračikov 😀

anicka
30. dec 2008

aj my sa pripájame všetko naj naj naj do roku 2009 hlavne toho zdravíčka a tých euráčikov 😀 😀 😀

bolulka
30. dec 2008

aj my vam zelame vsetko dobre do noveho roku, zdravia pre vas i vase deticky, stastia rovnako a samozrejme aj tej lasky a penazi... 😉 a aby sa nam po novom dobre hospodarilo.. 😀

majdiska
31. dec 2008

ahojky,
nevedeli by ste mi poradiť, čo je dobré pre malého. no stal sa mi z neho grckajúci ken - ked chodíme autom, tak zakaždým grcká. chcela by som mu niečo kúpiť v lekárni - ako kedysi kinedril, ale pre takého špunta, aby tú cestu vydržal... 😖 čo používate vy? lebo nie všade sa dá dostať vlakom 😝

majdiska
31. dec 2008

kukám že som tu sama 😵
potom mrknite do albumu, pridala som fotky z toho fotenia - výber totho najlepšieho 😀 , ostatné sú na CD, a nechce sa mi s tým babrať 🙂 a tú druhú fotku som dala upraviť a budem ju mať na plátne v obývačke - to dostane mužíček k narodkam 😉
ozaj ked tu už rozprávam sama so sebou, tak som si dnes pripravila ohniostroj v kuchyni. varila som zemiaky a umývala riad ked tu začali kypieť. ono na tom nebolo nič zlé, len ked tu zrazu zaiskrilo a zo dva razy puklo v rúre a dym... no musím niekoho k nej zohnať, no picne ma ak sa to nebude dať opraviť 😝 😠 vôbec nefunguje... no tohto roku sa mi toho pokazilo viac menej dosť...
😝 😝 😝

bolulka
1. jan 2009

majdiska,noje jedno homeopatikum.. coculline ci tak nejak.. tusim ze je to na nevolnosti... skus mu aj napriklad dat nieco pocas jazdy cmulat.. mozno to zaberie.. 😉

emmka3
2. jan 2009

ahojte dievcata, tak Vam dakujeme za gratulacie a konec mam troska cas na pisanie ...

no co sa tyka porodu, prebehol necakane rychlo, od pustenia vody po narodenie len 4:15 hod, co necakal ani anesteziolog Dr, Ahmazda, lebo si daval riadne nacas a potom ked mi pichol EDU o 15:15, tak stihla poriadne zaucinkovat akurat na sitie 😉 ale nestazujem sa, aspon som si uzila aj kontrakcie a tak 😉 Rodil ma Dr. Hruda a asistovala sestricka Bielova ... vsetci traja boli uzasni a pomahali ako sa dalo 🙂

No a k malickemu, tak zatial je to taky nas medik, lebo len spinka a papa a dokonca ho musim na papkanie budit kazde 3 hodky, lebo on by spinkal aj cely den ... asi to je tou zltckou ale uz nam pomaly odznieva, tak uvidime, ci sa to zmeni ... vcera sme dokonca spravili pokrok aj pri kupkani, lebo uz mi tak moc neplackal a nakonci sa mu dokonca zacalo vo vodicke pacit 😵

bolulka
2. jan 2009

ahoj emmka, tak maly Vladko je na vas takyto dobrucky.. to je super..drzkame vam pasticky, aby bol taky stale.. 😉 takze vravis, ze si zbytocne platila za EDU 😀 hm, to potesi co? pozeram ze drviva vacsina si to tu odrodila u Hrudu 😀 ja som s nim tiez velmi spokojna.. 😉

a ideme sa aj mi pochvalit..dnes sme boli prvykrat v skolke.. 😀 ale nebolo tam ani jedneho dietata 😀 nevadi, teraz sa aspon zoznamila s priestorom..tak som ju tam doviedla, zbadala svoju skrinku, ocka jej zaiskrili, potom sa vrhla na hracky a o desat minut som jej oznamila, ze idem do obchodiku, tak mi dala pusinku a v rozlete za kreslenim mi mavla rukou a zakricala "cau" 😀 takze sa jej zapacilo.. manzel ju bol vyzdvihnut, tak chvilku namietala, ze by este predsa len ostala 🙂

tretulka
2. jan 2009

bolulka - tak Klaudii sa pacilo v skolke, to je dobre, len nech jej to vydrzi. Ja tiez ked spomeniem malemu, ze uz tento rok bude chodit do skolky tak hned naradostene krici, ze "uz idem telaz"...moj velky chlapec...a Ty nastupujes do prace tam kde si robila pred materskou?

bolulka
2. jan 2009

ahoj tretulka, nie nastupujem inde... no tak to aby si ho uz rychlo dala aj ty, ked sa tak nemoze dockat, aby ho to nepreslo.. 😀 😉

adulikka
2. jan 2009

Ahojte ,chcela by sa opýtať či viete ,kedy bude burza detská ,lebo mám kopec vecí po dcére ,rada by ich predala .

anicka
3. jan 2009

emmka aj ja sa pridávam k boluke, to je dobre, že je taký dobrý nech mu to vydrží. 😉
bolulka to je super, že sa Klaudii v škôlke páčilo 😵 A kde nastupuješ do roboty? 😕
majdiska aj ja som počula o tom "colculine" kamoška ho používa a že jej zaberá. 😉

anicka
3. jan 2009

majdiska: tá fotka s tým kojením je super 😵 😵 😵

majdiska
3. jan 2009

jeej anicka ďakujem a ďakujem aj za liečiky, vyskúšame - len musíme kúpiť v lekárni 😉
ozaj neviem, či som písala, ale Markétka vravela že od 13.1. sa začína znovu fotiť, ale za to sa už platiť nebude. ide o fotky na výstavu ku dnu matiek. môžu tam byť i odvážnejšie - my ccheme posyktnúť tú s tým kojením.. malo by to byť v Oravskej galérii, tak ktoré chcete sa môžete pridať. my to skúsime znovu - a mamičky môžu byť i oblečené, aby to dakto v DK nezneužil.. platiť sa bude len za napálenie na CD, ak budete dačo chcieť..
no dnes nám bol pozrieť manželov bratranec na rúru.. ty kokso ked ju vytiahli z tej linky, taká bola špinavá a zatečená kade čím, že až. ja som nevedela že sa dá vytiahnuť von 😖 .. no a je to samý čip a všetko ovládané digitálne, takže sme našli prehorený čipový panel, ktorý bude treba vymeniť ☹ . už len niekoho na to zohnať... aspon som si ju poriadne vydrhla 😉