Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

lenkaa222
28. feb 2013

@weweru v kubínskych škôlkách majú plno na najbližšie dva roky..je hrôza dostať tam dieťa...uprednosťnujú kubinčanov a všade berú nad 3 roky...v januári som sa bola pýtať, tak preto viem... a ceny sa pohybujú okolo 30-50 €mesačne plus strava

lenkaa222
28. feb 2013

@janulap my sme boli na kontrole tiež 3krát..balili sme naširoko asi mesiac aj to,iba na noc..lebo cez den ked mal plienky tak plakal.ked sme išli na kontrolu vždy sme dali plienky 🙂 po druhej kontrole bolo všetko ok..ale kedže oni maju z toho prachy, tak nas objednali ešte raz...spýtali sa akú máme poisťovnu ked som povedala, že všzp tak prídte ešte raz...

sisi79
28. feb 2013

@janulap ako ste dopadli dnes na kontrole?musis dalej balit nasiroko?

sisi79
28. feb 2013

@severankasr ja som mala druhy porod automaticky sekciou ale ja som rodila po roku a styroch mesiacoch od predchadzajucej sekcie takze automaticky mi povedali ze budem rodit aj cisarskym aj mi ho naplanovali styri dni pred terminom porodu ale porodila som este skor 🙂

janulap
28. feb 2013

@lenkaa222
@sisi79
baby akoze nechapem.Dnesna kontrola dopadla perfetkne,ziadna dalsia nie je potrebna a ked sme este s jednou mamickou odchadzali z ambulancie,tak sestricka nam vravi,aby sme nasiroko balili kym nezacnu deticky chodit 😕 😕 😕 Pripada mi to ako rada na páse 😝

danka.k
28. feb 2013

@lenkaa222 leni ale ta cena je uz aj so stravou taka vsak????
@janulap 😲 😲 😲 😲 😲 to co je daka nova moda???? 😀 😀 😀 v okolitych statoch sa nebali a v kubine deti pojdu este do skoly a budu sa balit na siroko 😀

janulap
1. mar 2013

@danka.k 😀 😀 😀 teraz som sa zasmiala,to by bola rarita ,ze deti v Dk idu do skoly s postolkami 😀
Keby sme mali nejaky problem,tak samozrejme balim,ved som az do vcerajsej kontroly balila zodpovedne.Ale ak uz to ma raz v poriadku,uz sa jej tam nema co zmenit.Ved,ani neviem,kedy by mi s tymi plienkami nasiroko zacala chodit....alebo sediet,ved v tom sa neda ani sediet.nemoze si ani pokopkat.V tom som ju nemohla napratat ani do vajicka.
A keby nam to povedal dr a dovod preco este balit dalej....ale sestricka?Boze pripadala som si ako za socializmu-jedna rada pre vsetky deti 😝 Len som sa odtial pratala 😀

sisi79
1. mar 2013

@janulap tak to si ma teda prekvapila som zvedava co nam povie o tri tyzdne ale asi to co vam ako vravis jedna univerzalna rada pre vsetky deti ☹

danka.k
1. mar 2013

@janulap a nam raz doktor povedal, ze uz balit nemame a sestricka do karty napisala este dva mesiace balit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janulap
1. mar 2013

@sisi79 no som zvedava na vas.Potom daj urcite vediet.Ja este nieco postudujem na nete,aj ked sa uz k baleniu nasirko vracat nebudem.

@danka.k no lava ruka nevie,co robi prava 😀 Ked dr,ze nemusite a sestricka ze este ano 😀
Ozaj Danka,teraz sa uz dojcenym babatkam podavaju prve prikrmy od ukonceneho 4 mesiaca?Tak mi vcera povedala sestricka v poradni.Pri babach par rokov dozadu to bolo po 6 ukoncenom 😕

danka.k
1. mar 2013

@janulap hm to ja neviem. ja som mojich nekojila a zacala som prikrmovat v 4 mesiaci, neviem vobec kedy sa zacinaju kojene. ale ved kej jej kojenie este staci tak pockaj do toho 6 ako pri babach 🙂 🙂 🙂

sisi79
21. mar 2013

@janulap tak dnes sme boli aj my na nozickach vsetko ok ale samozrejme dalej balit nasiroko az do dalsej kontroly o dva mesiace

janulap
21. mar 2013

@sisi79 tak vas zavolali este raz?A preco?Minule tu jedna maminka pisala,ze sa jej sestricka opytala,aku ma dietatko zdrav.poistovnu a ked povedala,ze VSZP tak sestricka,ze tak este pridite raz 😀

sisi79
22. mar 2013

@janulap my mame tiez VSZP zeby to bolo tym? 🙂 nas sa doktor spytal ci sme tam druhykrat co sme aj boli no a potom na konci povedal aby sme prisli este o dva mesiace tak uvidime co povie potom ale dufam ze potom uz nebudeme musiet balit nasiroko lebo uz teraz ma to nebavi ty este balis ?

janulap
22. mar 2013

@sisi79 nie,uz nebalim.Ma to v poriadku,dalsia kontrola uz nebude,tak naco?Ale sestricka zadrela,ze balte na siroko kym nezacne chodit. 😕

ponozkazt
3. apr 2013

Baby citam, ze uz mate ine problemy, ale aj tak skusim 🙂 viete mi poradit dobreho gynekologa? mam problem s otehotnenim a chodim k dr. Hrudovi na Bysterec, nie zeby som nebola spokojna, ale ak mate nejaku skusenost, velmi by mi to pomohlo ..

sisi79
6. apr 2013

@ponozkazt gynekologa ti dobreho neviem poradit ale ak budes mat aj dalej problemy s otehotnenim mozes vyskusat sanatorium helios v MT

adriana1712
12. apr 2013

Mamicky, nabehli vam dnes na ucet davky? Vzdy mi chodili pravidelne, a dnes nic :/

lenkaa222
13. apr 2013

@adriana1712 je vikend tak až v pondelok

adriana1712
13. apr 2013

@lenkaa222 Ked je 15teho v pondelok, tak mi to vzdy nabehlo uz v piatok a nemeskali mi za 5 rokov ani raz. Tak preto sa pytam co a ako 🙂

vianne
19. apr 2013

dievcata, zhanam niehoko na opatrovanie mojho 2rocneho syna, na cca 2 dni v tyzdni, na cely den....najlepsie brezovec? nepoznate niekoho? dakujem

eninka27
26. apr 2013

@ponozkazt ahoj, ja som behala od doktorky k doktorke a nakoniec som ostala u Dr. Bláhovej a celkom fajn, spokojná som ( určite lepsie ako Kapralčíkova a Hasprová )

lenkaa222
1. máj 2013

detská lekárka MUDr. Ondrejková či Dudášová??ktorá skôr..vdaka

tretulka
3. máj 2013

@lenkaa222 MUDr. Dudasova je len na oddeleni, nie? neviem o tom, ze by mala obvod, ci?

nikinkals
3. máj 2013

@vianne Ahoj,uz si zohnala?popripade napis IP🙂

lenkaa222
3. máj 2013

@tretulka ma ambulanciu...zastupuje mudr. karetkovu

tretulka
4. máj 2013

@lenkaa222 aha, to som nevedela 🙂

alzbeta828
5. máj 2013

@lenkaa222 ta sa ale nevola dudasova, ale Dudášiková...karetkova uz skoncila,ona tu ambulanciu od nej kupila...inak dudášikovú vrele odporúčam,strašne zlatá 🙂

agentka017
5. máj 2013

Ahojte žienky,neviete nahodou o nejakj školke v DK,ktorá hlada ucitelku ?

tatinka
12. máj 2013

ahojte dievcata, prepacte ze vam vpadnem do diskusie 🙂 len som chcela napisat ze moja maminka strikuje a predava detske vecicky ak by ste mali niektora zaujem alebo vedeli o niekom kto by mal zaujem staci sa ozvat tu alebo do ip,,,dakujem krasne a nehnevajte sa ze som vam sem tak vtrhla 🙂 zelam krasny dnik,,,