Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

veronika13
5. mar 2008

to by bolo super s tým plavanim, napíš podrobnosti, už sa tešíííím 🙂

bolulka
5. mar 2008

ides aj ty veronika? ja sa tesim ako bleska... skoda, ze sa nam do toho polroka nepodarilo - tam este maju deticky ten potapaci reflex.. 😒

veronika13
6. mar 2008

rada by som, uvidím či nám to výjde, len musím vedieť podrobnosti, lebo si to nemám ako zistiť a keď sa to musí ešte cez materské centrum riešiť, tak to budem mať asi komplikovanejšie 😝

bolulka
6. mar 2008

vrhneme sa teda do toho spolu, co povies? 😀

teda ja neviem ci najdem cas, pri tom vsetkom, co teraz mam.. ten vodicak dost zabera...

veronika13
6. mar 2008

no veď to, my keď začneme stavať, tiež sa budem obracať, ale hádam sa nám podarí

bolulka
6. mar 2008

zacali sme s novym albumikom ... 😀

nenka, uz mozes zacat kukat... 😉

tretulka
6. mar 2008

bolulk, idem aj ja kuk do Vasho noveho alnumu, ak mozem 😉
ja som tiez prihodila foto, mame konecne domalovany obrazok na stene v martinkovej izbicke, tak sa vytesujeme 😵

bolulka
6. mar 2008

to cuo za otazka tretulka 😀

no idem aj ja sup sup kuknut... 😉

bolulka
6. mar 2008

pane na nebi, ten obrazok je uzasnyyyyyyyyyyy...

tretulka, ako si ho robila, a kolko ta vysiel? mas maketu? ze by si nam ju prihodla...? 😉

tretulka
6. mar 2008

dakujeme bolulka 😵 ...nemam maketu, ten obrazok ma Martinko na takej podlozke, na ktorej papa a z nej sme ho odfotili a pomocou projektora a notebooku nasvietili na stenu a ja som ho nakreslila ceruzkou a potom tyzden po veceroch malovala 😀 , teraz ho idem robit aj ku kamaratke, uz je nakresleny, len malovat, kedze uz v tom mam prax 😀 😀 😀 ...takze nas to nevyslo draho, nejakych 300Sk za tonovacie farby a stetce a aj tie sme si vlastne podelili s kamaratkou...povodne so chcela objednat z MMB nejaky obrazok, ale toto bolo sikovnejsie riesenie

bolulka
6. mar 2008

teda vy ste ale profici... klobuk dole... je to nadhera... 😉

bolulka
6. mar 2008

no vsak pockaj, to si si este zavarila 😀 teraz budes lietat z bytiku do bytiku 😀

tretulka
6. mar 2008

😀 ved aj moj muzicek sa smial ked som obrazok dokoncila a taka vytesena som si ho obzerala sa ma spytal, ze kam idem malpvat teraz 😀

tretulka
6. mar 2008

ozaj bolulka, ten stolik a stolicka su super, aj my chceme pre Martinka taky kupit...je to dost stabilne?

bolulka
6. mar 2008

v pohode... nemam s tym problemy.. a je to nadherne - tak to osviezi izbu.. 😉

veronika13
6. mar 2008

tretulka, ten obrázok je perfektnýýýýýý, ty si šikovnica jedna 🙂 🙂
tiež by som chcela v detskej izbičke niečo také, ale najskôr musíme postaviť izbičku 😀

bolulka
6. mar 2008

veronika, takych nas je viac 😀

tretulka
6. mar 2008

veronika - dakujem 🙂
klud baby, vsetko bude 😉

majdiska
6. mar 2008

ahojte, segra mi vravela, že stačí prísť s prihláškou do Parku, že nemám stresovať. a tam to potom zaplatiť. ale ja radšej ešte zbehnem predtým do Domčeka, aby som neprepásla termín 😀
ozaj dnes sa náš drobec prvý raz otočil z chrbátika na bruško , škoda že bez svedkov, len ocinko ho nechal na chrbátiku a našiel ho na brušku, tak sa ho pýtal, či robí kolotoč.. 😉

majdiska
6. mar 2008

ozaj ten obrázok je krásny, škoda že doma nemám toľko stien, kde by som ho v detskej namaľovala 🙂

bolulka
6. mar 2008

majdiska, blahozelame k piatim mesiacom.. pani, nechce sa mi verit ze to uz tolko ma.. vsak nedavno sme cakali na podrobnosti o porode... 🙂 ten cas leti... a hlavne ked ma clovek dieta, vsak?

majdiska, tak ja zajtra skocim po tu prihlasku a mozno sa v utorok pridame... 😉

bolulka
6. mar 2008

majdiska, a ostatne dievcata suce do vody....mate pampersky do vody? bo ja mam a je ich tam desat a vraj staci len jedna (pripadne dve) - ze to operies s das znova. 😉

oli
6. mar 2008

Ahojte dievcata, ja Vam len chcem napisat, ze my sme nma tom prvom plavani boli, pre drobce to je super a staci ked pridete nabuduci tyzdne v utorok o 10.00 tiez a dalej sa uvidi, uz teraz nas tam bolo dost takze ked nas bude este viac, rozdelia nas na dve skupiny. Ide to cez Domcek a je moznost potom kazdy piatok ist sa tam s detmi zahrat a nejako pocvicit, to este neviem ako, ale maminy co to uz abslovovali si to chvalia. Tak pridte, nebojte deti plakat nebudu, vsetkym sa to tam pacilo a obislo sa to bez velkych placov.

bolulka
6. mar 2008

oli, a mozu aj take vacsie deticky? rocne?

nenka83
7. mar 2008

Bolulka jasne ze mozu!

Takze KLAUDINKE PRAJEME VSETKO NAJLEPSIE K PRVEMU ROCKU!!!! VELA ZDRAVA, LASKY, STASTIA A USPECHOV DO ZIVOTA!!!!!!!!!!!!!!!!! ABY JU HLAVNE MAMINA POCUVALA 😉
aBY SI DOSTALA VEEEEELA DARCEKOV A ABY SI PREZILA DEN TVOJICH NARODENIN CO NAJKRAJSIE!!!!!!!!!! 😵

aj ja som dolozila nejake foto do albumu, sa mi zda ze ta moja mala nejako pribrala na tych fotkach co poviete?
pojdeme to veru vyplavat... 😀

bolulka
7. mar 2008

nenka, dakujemee 😀

ty co jej varis... rychlo napady.. ja chcem tiez taku baculku 😀

takze sa pridavas k plavaniu... no ja sa uz tesim..

bolulka
7. mar 2008

prilozili sme nove fotky 😀

kto ide dnes po tie prihlasky, ze by zobral dve... ja idem do skoly poobede, a neviem ci by som to stihla vylietat... 😉

nikuliq_
7. mar 2008

jaj baby aj my chceme chodiť plávať.prosím pošlite mi niekto info čo mám preto urobiť. nemám žiaľ čas čítať všetko spätne čo ste písali o tom.dlho som na tú možnosť čakala, nechcela by som to prepásť 😒
prosím...

bolulka
7. mar 2008

nikuliq, super... ze treba ist do domceka po prihlasku. a kedy je to plavanie.. jaaaj, moja hlava derava... na kazdy den v tyzdni nieco mam a potom to takto dopadne 😀

pocujte, iste urobia osobitny cas pre modre konickarky 😀

nikuliq_
7. mar 2008

ok, do domčeka a stačí sa pýtať na kurz plávania hej? a kolko to asi stojí? len tak orientačne