Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

nenka83
14. mar 2008

vavka myslim ze to bolo vtedy ked som sa pytala ci mozem ist von ked ma mala sopliky, teplotu nemala. ona chytila teplotu ked s nou nasi boli na kubinskej holi. boli len chvilu no dorazilo ju to a vtedy som aj prestala kojit, bohvie z coho to bolo.

hadam jej uz pomozu, ja skerlikovu nemusim.... 😠 no hlavne rychlo, lebo malinka musi trpiet

vavka33
14. mar 2008

Jaj,ale ja som nepovedala ze ma ist mala na Kubinsku Holu,len sa vyvetrat.ved sopliky nie su choroba.
Boze Bolulka,ty dokazes zadret take debiliny,no este som na vine,ze vtedy bola Ninka chora koli mne.sa zobud dievca.

bolulka
14. mar 2008

tak som bola u dr., CRP jej nespravila ale zobrala jej krvicku na nieco ine.. prave idem po antibiotika, lebo ma vraj nieco zvysene... noc bola pokojna... dokonca nemala od polnoci do siestej rana absolutne ziadnu teplotu.. ale rano vystupila...

k tebe vavka sa nevyjadrujem.. pani dokonala s neomylnymi nazormi.. ty mne zas ukaz kde som ja mala ja ako si napisala velmi mylne nazory...

oroslanovci
14. mar 2008

Bolulka, asi mala zvysene lymfocyty, to tiez byva pri zapale. Vidis, mozno to mohla urobit aj skor, uz mohla byt Klaudia na tom lepsie. No ale antibiotika zvyknu po 24 hodinach zabrat, to hned spozorujes na malej, ako zrazu ozije. Len jej davaj aj nejake probiotika, napr. ten Nutrolin-B, aby nedostala hnacky alebo nieco podobne. Antibiotika su potvory, nicia v telicku nielen to zle, ale bohuzial aj to dobre.

vavka33
14. mar 2008

Bol,nejdem to riesit.Skus si spomenut co si tu vyvadzala pod inym nickom.Vyriesila si to jeho zmenou.
Radsej uz nebudem na teba reagovat.Maj sa krasne

veronika13
14. mar 2008

ale prosím vás baby, nehandrkujte sa tu zase. Vavka, myslím, že bolulka ako matka Klaudie najlepšie vie čo je pre jej dieťa najlepšie, veď sama písala, že bola tri či štyrikrít u doktorky počas tejto choroby, tak si myslím, že nič nezanedbala a ako poznám bolulku, tak čo sa týka malej je veľmi dôsledná, a vedome by ju určite nevystavovala riziku, za to by som dala aj ruku do ohňa. A to že tu teraz na ňu vyťahuješ veci čo sa stali v roku minulom sa mi nepáči, lebo to s problémom malej vôbec nesúvisí. Čo ja viem, tak nick si zmenila z iných dôvodov ako ty píšeš. To že bolulka si povie svoj názor tak ako jej huba narástla jej snáď teraz nebudeme vytýkať predsa, keď aj mala nejaké konflikty s niekym tu na nete je len jej vec, niekto sa radšej stiahne, no ona nie. Dobre, nemusí sa to každému páčiť, ale ona je proste taká.
Nechcem nadržať ani jednej ani druhej, ty si to tiež nemyslela zle s tým, že si ju včera upozornila na tie riziká spojené s vysokou teplotou, no už to začína neberať iné obrátky 😉

bolulka
14. mar 2008

oro, dakujem.. 😉 takmer by som na probiotika zabudla... 😀 ale uz to vsetko mam, tak mi drte palceky aby rychlo vyzdravela... chudatko moje... tolko si vytrpelo.. keby som bola ja hoc aj dva tyzdne v styridsiatkach namiesto nej, tak by som bola najstastnejsia na svete.

veronika13
14. mar 2008

bolulka, neboj, už bude dobre, ATB jej pomôžu 😉 tiež som si to vravela, keď bol chorý, alebo aj keď mal ručičku popálenú, že som sa mohla radšej ja celá obariť. No chorôb ešte príde, tomu nezabránime, no už si zas o kus skúsenejšia 😉 aspoň nejaké pozitívum z toho

bolulka
14. mar 2008

veronika, len aby bolo... mozno ze jej nesadnu.. uz jej dvojo z dvoch ATB nesadlo.. ked mala zapalene usko a ked si mysleli ze ma zapal mocovych ciest (co nebol)... tak som z tychto tretich neni nadsena..

oroslanovci
14. mar 2008

bolulka a co jej dala?

veronika13
14. mar 2008

skús im veriť, psychika je tiež dôležitá, asi to vyznie divne, že?

bolulka
14. mar 2008

veru, nevyznie.. je to tak.. ale ci moja zaberie v jej liecbe 🙂

oro, dala jej ZINAT...

oroslanovci
14. mar 2008

a uz si jej ho aj dala? Marosko ho tiez mal, ale nemohla som mu to dat, ked bol najedeny, lebo ho hned napinalo, Klaudi ho spapala?

bolulka
14. mar 2008

stale spinka odkedy sme prisli... tak este nie..

oroslanovci
14. mar 2008

no, ono to vonia ako Tuti-Fruti, ak si spominas na taku pastu, ked sme boli male, ale je to velmi horke, deti to nechcu ani zapit, nas maly to mal najprv v nemocnici a aj chlapcek co bol s nami na izbe, a ten sa s prvej davky vzdy povrackal a az druhu zjedol. Neber to tak, ze ta strasim, kazde dietatko to moze znasat rozdielne, ja len aby si sa nezlakla ak niecomu takemu dojde. Zase nie je ani dobre, davat to nalacno, ja som to davala malemu o osmej rano a o osmej vecer, tak rano som mu dala zo trikrat odhryznut z rozka, 15 min. som pockala a potom som mu dala Zinat, a po pol hodinke sa naranajkoval. Vecer som mu davala veceru tiez az potom a tak to znasal v pohodicke.

veronika13
14. mar 2008

ten som mala aj ja v tehu pri inf. moč. ciest, pomohol najlepšie, tak tomu ver 😉

nenka83
14. mar 2008

bolulka moja dostala pri zinnate brutalne hnacky, tak si daj pozor... nasad jej hned probiotika alebo hylak,no ja by som radsej probiotika.ako uznas za vhodne.

a vidis aj tak urazas- vid vavka, ved ti chcela len poradit a hned ju osocujes ze pani dokonala....
ved ti len radila, tiez je to forma radenia. mozno si pisala co odzila, tak ta chela varovat.

úaaa baby

bolulka
14. mar 2008

nenka, nemam chut sa uz na tuto temu bavit, ale mna urazilo to co napisala.. ze moje nazory su mylne a navyse ze ma urcite pravdu... takze na tuto temu uz skutocne koncim... navyse mna ona nema pravo nazyvat dievcatom, ja som jej z riti nevypadla... a takisto som dospela zena, matka a ona nema pravo mi pisat ako nejakej pätnastrocnej soplande...

vavka33
14. mar 2008

tak isto som od teba starsie,mala by si sa trosku inak spravat.keby sme sa stretli,este by si mi mala vikat.JA som ta neurazila,ze si matka,alebo zla matka.Len ty urazas ludi a pritom si ta co uraza ty.
A dievca si,prepac,nevsimla som si,ze si chlapec

veronika13
14. mar 2008

už to nechajte tak,alebo si to vyriešte cez IP, prosím 😠

vavka33
14. mar 2008

Ona provokuje.naco si pyta raduked je potom urazena.

Bolula,trhni si nohou.

bolulka
14. mar 2008

to ze si starsia ta neopravnuje sa vyvysovat na mladsie... na temu dievca - zena s tebou nemienim polemizovat.

neviem, ci som uz taka slepa, ale mam pocit, ze jediny, kto tu urazal, si ty..

s tebou koncim.. dokazuj si nieco na niekom inom... ja ti to nemusim trpiet...

veronika13
14. mar 2008

vavka, ale naozaj, už si to pritiahla za vlasy. Teraz neviem či som ťa neurazila ja, že ti tykám, ale s tou zaujatosťou voči bolulke to už preháňaš
nenka, poradila, ale mne tie rady pripadali ako keby bolulku nejak podcenila, no možno sa mýlim, no nech si to čítam stále dokola, mám taký pocit. Môžete sa teraz začať navážať do mňa, ale urážate vy, sorry ☹

tretulka
14. mar 2008

baby ved sa uz nehadajte...ak mate s niekym problem,t ak si to vybavte cez IP a hotovo...toto aj tak k nicomu nevedie 😒

veronika13
14. mar 2008

čo poviete na túto autosedačku? chceme kúpiť novú, lebo do vajca sa už pomaly nezmestí 😀
http://www.babybazar.sk/detail.php?id=64717

veronika13
14. mar 2008
bolulka
14. mar 2008

veronika, krasna autosedacka... vrelo schvalujem 😉

my ak sa ideme stahovat tam kam to zatial vyzera na 98 %, tak kupujeme auticko a bude treba aj autosedacku, tak isto budem hladat taku 😉

veronika13
14. mar 2008

tiež sa mi páči, a aj cenovo vychádza dobre 🙂
a kedy by malo byť to sťahovanie realne?

bolulka
14. mar 2008

veronika, zatial neviem..

oroslanovci
14. mar 2008

booze, baby, normalne sa citim vinna, ze som to medzi vami vyprovokovala ja. Naozaj sa nehadajte, urcite ani jedna z nas nechce nikomu zle radit, ani sudit, ci je niektora z nas dobra alebo zla matka. Kazda z nas ma ine skusenosti a nazory, mozme sa o ne podelit, ale urobit si musi kazda po svojom, no nie?
takze MIER