Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

holubok
17. aug 2007

halo,halo je tu niekto?

nenka83
17. aug 2007

jaaa som tu.ty si tiez z dk? a odkial?

holubok
17. aug 2007

Nie priamo z DK,z Podzamku.Ako s malickou,poslucha?

nenka83
17. aug 2007

poslucha, len ma vyrazky stale.dnes sme boli uz 5 krat u koznej no nic nove nam nepomohla.uz som aj nahnevana.

holubok
17. aug 2007

Aj my mame sem tam nejake vyrazky,ale to hlavne ked sa spoti.Natieram mu to modrou indulonou,to som vycitala niekde tu na kon.a naozaj nam to pomaha.Urcite si uz vyskusala vsetko mozne,vsak?Pri ktorej koznej si bola?

nenka83
17. aug 2007

vsetko mozne, by si neverila! pri malovej, dala mi olejcek, akysi aj s liehom a hnusnu sedu mast.a nic nepomaha!nic!!!modrou indulonou? no skusim teda,aj ked mi pripada ze ju chudatko uz mucim!

tretulka
17. aug 2007

no uz sa mi to tu zacina pacit 😀 , uz ma nebavilo otvarat si temu a nic nove v nej nenajst...my byvame na Brezovci...juj, maly sa uz jeduje, musim ist...nabuduce napisem viac...majte sa krasne 🙂

janulap
17. aug 2007

caute babenky 😉
Nenka ja byvam na Malatinej 🙂 Vacsinou som na MMB(aj tam som sa spoznala uz osobne s 2kubincankami)
baby,neviem co mam robit 😠
Lenka(1,5r)uz od pol siestej bola taka ospala.dala som ju spinkat,ale vobec nemoze zaspat.Iba place,place a mna uz prechadza trpezlivost.Co jej moze byt?co mam robit,Uz lezal pri nej aj manzel,aj ja,opat manzel,a ked odideme z izby tak opat spusti.Pritom je to u nej uplne nezvycajne,lebo vzdy ked sme ju polozili do postielky,zaspala hned.
dakujeeeem 🙂

holubok
17. aug 2007

Nenka ja by som ti radila skusit druhu koznu,Shusterova,alebo tak nejak sa vola.Mala som s nou velmi dobre skusenosti.Chodila som aj k Malovej,ale ta sa len usmievala... 🙂

vavka33
17. aug 2007

Schusterova je super odbornicka a aj osoba.fakt chod k nej.Ona bola primarka na koznom,ked to ete bolo ako oddelenie
Vydala som sa do NR pred rokom 😉

nenka83
17. aug 2007

vavka aj u nej som bola, v podstate ja chodim k nej, len moja svokra robi sestricku na ocnom tak ma objednala druhy krat k malovej tak som sla.ak to neprejde tak zas skusim k susterovej.dala som si vysetrit mlieko na hygienu tak uvidim co.a potom ak to neprejde idem k susti!!!

holubok, no presne som to dnes vravela manzelovi.ze hotovy mesiacik na hnoji malova!!!

nenka83
17. aug 2007

janulap... aj moja mala dnes smutny den.ale uz ju to preslo.no este je hore. s tatinom saleju v detskej, a ja cakam kedy zaspi aby som si mohla prefarbit hlavu.zajtra krstime tak ze by som aspon mica bola!

nenka83
17. aug 2007

janulap a co to je mmb?

nenka83
17. aug 2007

tretulka velmi ma tesi!!! 🙂

tretulka
18. aug 2007

ahojkajte...nenka ja som bola s malym tiez u Malovej, mal vyhadzany cely chrbatik a trochu aj na rucickach, dala nam taku sedu mast /mozno to co mate aj Vy/, ale nakoniec sme ju nepouzili, zmizlo to same 😀 ... tot moja skusenost...ale nemala som z nej zly pocit...mmb je mimibazar.sk, da sa tam dobre nakupit pre deti
janulap - tak toto pozname aj my, nas Martinko niekedy tiez nevie co so sebou, je unaveny, aj by spal, ale len place, place a place ☹ , niekedy je to uz na nervy, trva potom dlho kym zaspi a to samozrejme len s "teplym dudlom"

nenka83
18. aug 2007

jaj tretulka jasne, tam chodim aj ja.akurat v pondelok cakam balicek a este idem malej kupit bundicku na zimu.a riflicky.trosku som si usetrila.sranda kedysi som len sebe kupovala a teraz na seba ani nepomyslim! uz len na malu.
hej aj mi mame sedu masticku, dnes mame leopsiu tvaricku.no uvidime.inac ako sa dnes mate?

janulap
18. aug 2007

nenka,nevies co je MMB???Ja som na tom zavisla 😀 Klikni
www.mimibazar.sk

janulap
18. aug 2007

Nenka,ozaj,mne pri vselijakych vyrazkach pomohla mast Infadolan.Stoji okolo 40sk.Aj Emke pomoze len tato najlepsie.

nenka83
18. aug 2007

janulap aj ja som na tom zavisla! az chorobne!doma sa so mnou kazdy vadi.ja si popredavam veci co uz nenosime a nakupujem na minibazare.vacsinou nakupujem z HM. no vsetko ti ma tam laka, najma hracky winny pooh.z tych som unesena.teraz som si objednala rifliky a este spekulujem nad zimnou bundickou.

janulap
18. aug 2007

Ahoj nenka,tak si mozme podat ruky 😀 Ja tiez prwedavam co mozem,a kupujem az strach.Muzovi ani nic uz nehovorim,ked mi ma nieco prist,lebo by sme sa iby pochytili.Ake mas ID na MMB???To som fakt zvedava 😉

janulap
18. aug 2007

Baby,kde ste??????????

janulap
18. aug 2007

No baby,uz ma fakt stvete 😠 😠 😠
Idem na MMB 😀
Caute zajtra 😵 😵 😵

nenka83
19. aug 2007

tu som. janulap vies co by som chcela a zhanam na mimibazara.vestu pre malu na jesen.taku nabuchanu s kapucou a kozusinkou na kapucki.no zatial som nenasla.ani ja manzelovi nevravim nic, neplati sa,ja si zarobim a kupim si, alebo potajomky. 😉 id na minibazare...idem sa kuki

janulap
19. aug 2007

Ahooooj,nenka..no som zvedava na to ID. 😉
Skusim ti niekde na nete aj ja pozriet vesticku.Ja som tak zhanala bolerko pre Emku.V septembri ideme na svadbu,a dva mesiace som kazdy den hladala az do polnoci.napokon sa mi oplatilo.Nasla som jedno perfektne az z Ciech.Uz ho mam doma,tak som spokojna 😀 😀 😀

vavka33
19. aug 2007

aj ja mam super vesticku z MMB.teda az dve.jedna je maskacova,mala v nej vypada ako mala bomberka 😉

janulap
19. aug 2007

Vavka,ahoooj.Ja mam tiez super kusky z MMB. 😉 he he he,len keby sa mi peniaze kazdu noc kotili,co by som mohla objednavat 😀 .
Nenka,ozaj ake cislo tej vesty potrebujes 😒 ???

vavka33
19. aug 2007

Hm,aj mne by sa mohli kotit.
ake pocasie je v Kubine,v piatok ide dcera na tyzden na prazdniny a neviem ake veci jej mam dat.a snad dobehneme aj my,chcem pozriet maleho synovca

tretulka
19. aug 2007

ahojte...nakupovanie na mmb sa postupne asi ukazdej maminy stane zavislostou 😀 , ja si vzdy poviem, ze uz malemu nic neobjednam, ze teraz ma "vsetko", ale vzdy nieco najdem...hoci musim sa priznat, ze uz som davno nic nekupila 😝
vavka - dnes bolo pekne, teplucko 🙂

nenka83
19. aug 2007

ahojte.ja som dnes bola v poprade.no unavena som.malinkej vesticku by som 74. ja uz som kade tade kukala a nic.zajtra cakam svetrik co som si minule objednala.a rifliky som si teraz no neviem ci ich budu mat. a kupujete veci aj nosene ci len nove? ja iba nove.minule som si kupila noseny svetrik, a ako na fotke krasny a prisliel mi domov, no hrozny, vylznuty tak som si povedala nikdy viac!

tretulka
19. aug 2007

no ja som kupovala aj nosene a zatial boli vsetky veci velmi pekne, nosenie na nich nebolo vidiet...asi som mala stastie 😉