Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

oli
3. okt 2006

Ahoj Veronika, predajna na taketo krasne vecicky je jedna na namesti nad talianskou pizeriou, ale myslim, ze ti isti majitelia maju uz predajnu aj na Bysterci v obchodaku. A potom este jedna decka prejana je aj v starom domceku pri katolickom kostole - vola sa to myslim lienocka, maju vzdy tabulu vonku, to by si mala najst. Ale cenovo prehlad nemam, este som take nekupovala 😒 Pekne nakupovanie 😉

lubecka
4. okt 2006

Veronika, odkial prosim ta si,ak mozes prezradit, ked pises ze asi 20km od Kubina... ja som tiez povodne z DK ale teraz som tiez zhruba 20 km dalej.. 😉

veronika13
4. okt 2006

Ja som zo Zázrivej, a Ty?

lubecka
4. okt 2006

No ja som troska z opacneho smeru 😅 z Hrustina.. sice uz patrim po okres NO, ale ja sa tak necitim.... robim v DK, aj som zila v DK....tak sa aj dalej radim medzi DK 😉

izaza
4. okt 2006

Jedna predajňa s detským tovarom je aj na Brezovci. Vedľa hlavnej vstupnej brány do nemocnice (nie polikliniky). Ale ešte som to tam nebola okuknúť, takže neviem čo všetko a za aké ceny tam majú

veronika13
4. okt 2006

Baby, vďaka, hneď ako dostanem vychádzky pôjdem to tam omrknúť 😀

tretulka
5. okt 2006

veronika13 - ten obchod na Brezovci je celkom fajn, aj cenovo je to prijatelne. Akurat som tam Matkovi kupila jedno body, nohavice a lyzicku na kvapky 🙂. Je to tam take malicke, predavacka je prijemna. Ale treba ist pozriet a urobis si nazor aj sama.

izaza
6. okt 2006

Tretulka, dá sa tam vojsť k kočíkom? Lebo raz som tam chcela ísť a predavačka povedala, že s kočíkom nie, že ho mám nechať vonku. Tak som sa otočila a išla preč.

tretulka
6. okt 2006

izaza - s kocikom nie, ved to je tak maly obchodik, ze pochybujem, ze by som sa tam s kocikom vosla 🙂. Ked som tam bola ja, nechala som kocik priamo pri dverach a mala som ho cely cas na ociach 😉

izaza
6. okt 2006

To som tiež chcela, len Peťka vtedy nespinkala a asi by plakala, keby som sa na pár minút stratila a nechala ju samú.

tretulka
20. okt 2006

nejako sem prispevky nepribudaju...to len ja sa chcem vykecavat? alebo sa vsetky snazilkujete 😉
Uz mame 7 tyzdnov, rastieme ako z vody, pekne priberame. Vcera sa Matkovi vobec nechcelo spinkat, bol hore este o pol 11tej. To sa mu este nestalo. Zato teraz dospava a ja mam cas brazdit chvilku po nete.
Baby,....piiiste 😎

vavka33
20. okt 2006

Ahoj Tretulka,tak uz mas riadneho "chlapiska"ked ma 6tyzdnov, 🙂 Ja som sice teraz 2mes.obyvatelka NR,ale cely zivot som bola Kubincanka a aj budem.Co je nove v D.K?Pojdem tam o tyzden a neviem sa dockat

tretulka
21. okt 2006

ahoj vavka33, ja som zas povodne z LV, kubincanka som len nieco vyse roka 🙂 ...tak sme si to nejako vytmenili, ja som isla na sever a Ty na juh 🙂

vavka33
21. okt 2006

A ako sa ti tam paci?

melory
21. okt 2006

vavka daj vediet ako si bola spokojna s 3D v Hlohovci.

vavka33
21. okt 2006

Ano dam vediet.

tretulka
23. okt 2006

pomaly, ale isto som si zvykla...

vavka33
23. okt 2006

Byvas priamo v Kubine?

tretulka
24. okt 2006

ano, na Brezovci

vavka33
24. okt 2006

Tam som byvala aj ja.Zdas sa mi trosku povedoma.....ja si spomeniem odkial 🙂

tretulka
26. okt 2006

ktovie, kde sa sa stretli 😉

veronika13
26. okt 2006

Ahojte Kubínčanky, Tretulka ako bábo? Držíte sa? Bruško sa už umúdrilo?

vavka33
26. okt 2006

Ahoj Veronika,zajtra idem domoooov do Kubina,taaak a tesakujem

veronika13
26. okt 2006

ja som zo Zázrivej, ale pochádzam z Terchovej, tak som tu ešte nie celkom doma, ale adaptujem sa 😀

vavka33
26. okt 2006

Zo zazrivej mam svagrinu.Je tam vlastne stale u maminky,aj ked byvaju v Kubine.

veronika13
26. okt 2006

meno mi aj ak nebude nič hovoriť, lebo tu poznám cca 15 ľudí 😀 ale manžel by ju isto poznal. 😀 😀 😀 isto - je tiež kubínske, tak už sa adaptujem 😀 😀 😀

tretulka
27. okt 2006

ahojkajte 🙂
veronika13 - Matko rastie ako z vody, je to maly spekukant, rad sa tulka, aj teraz ho mam na rukach a driemka, tak dufam, ze tvrdo zaspi a budem ho moct polozit 😉 . Dnes ma trosku umrnkany den, je spokojny, len ked som pri nom. Brusko sa nastastie umudrilo 🙂

veronika13
1. nov 2006

tretulka, pri ktorom DR. si rodila?

tretulka
2. nov 2006

pri dr. Ondrejkovi, je to moj gynekolog

veronika13
3. nov 2006

ja len či nie náhodou pri Hrudovi, to je zas môj gyn., ale Ondrejku poznám z nemocnice, on je tiež fajn. Je to tak, že ku pôrodu ide tvoj gynekológ alebo hociktorí, ktorí je po ruke?