Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
14. feb 2009

emmka, aj ty si mala poporodnu depku?

petrark
15. feb 2009

ahoj hojka, bola z tej viacdetnej rodiny okolo 12 ich bolo a táto mala aj dvojičku máriu, a za slobodna sa ona volala Kramárová a teraz neviem či je vydatá a ani či ešte býva v DK, skús sa na nu opýtať ak budeš taká dobrá 😉

veronika13
15. feb 2009

a ešte som zabudla, aničku som raz stretla, keď sme boli s bolulkou parku 🙂
no Hruda má aj nás na svedomí 😀

danka.k
15. feb 2009

no ja vravim ze vas musel mat hruda straaaaaaaaaaaasne rad... 😀

bolulka
15. feb 2009

asi nás číta.. 😀 ale ona je aj moj dr., takze sa sam podujal po tyzdni prenasania, ze si tu Klaudiu spolu vyvolame 😀 😉

ale isto nas cita, nenka mu cosi spominala pri porode, ze si so mnou pise a on vedel aj moj nick.. 😕 😝

danka.k
15. feb 2009

bolulka tak to aby ste ho neohovarali.. lebo dalsie deti vam uz potom neodrodi 😀

bolulka
15. feb 2009

no vsak mi len pekne v dobrom.. 😀

bolulka
15. feb 2009

pozrite si moj album.. na silvestra sme odfotili asi ducha.. 😕 (je to pri cintorine)

danka.k
15. feb 2009

bolulka no kraaasne takto duchov fotit hm ale zaujimave to je 😉

majdiska
15. feb 2009

bolulka a to v predu je tiež duch 😕

emmka3
15. feb 2009

bolulka, tak ja neviem ci to bola taka ta klasicka depka, ja som mala len depku z tej sestricky 😉 a z toho, ze som nemala maleho 3 dni pri sebe ale bol v tom inkubatore a potom na infuzii a tak ... nic prijemne 😒

no a neviem, ci Hruda pri tolkych porodoch stiha aj chodit na net 😉 ale nenka dobra, ze pocas porodu stihla aj takto konverzovat 🙂

bolulka
15. feb 2009

emmka, no kazda to dostane z ineho.. ja z toho, ze som nemala do tych troch dni mliecko a mala sa nevedela prisat a sestricky z nou tak strasne krutili a nutili ju davat do pusinky to co ona nechcela.. strasne.. ☹ 😔 uplne ma to polozilo..

bolulka
15. feb 2009

to vpredu je dym.. a to zakruzkovane je hlava zboku.. ked si to stiahnete a zvacsite, je to este viditelnejsie..

danka.k
16. feb 2009

bolulka no ja by som sa isto bala ist na silvestra po tme na cintorin... ja tam pre istotu chodim len ked je vidno 😀

majdiska
16. feb 2009

ty kokso vážne.. až dnes to vidím ,včera som bola poslepšia 😉 .. sme boli s mužíkom na jednej akcii usporiadanej poľovníkmi a som bola včera úplne vyčerpaná ... a to som vypila len 4dcl vína 😝 no chýba kondička 😀

majdiska
16. feb 2009

ozaj bolulka ste choré? sme videli stretli tvojho mužíčka aj s malou na nemocnici 🤐

majdiska
16. feb 2009

sme boli aj my, na kožnom, lebo malý má nejaký výsyp na líčku a už skoro 2 mesiace a teraz sa mu to začalo akosi zvačšovať.. tak sme dostali taký robený krémik za 3EUR - taký maličký, no hádam zaberie 😒
ozaj kto ide zajtra plávať? 😅 😅

bolulka
16. feb 2009

majdiska, hej tak trocha.. uz zas 😔 ze by sa pri vas aj zastavil, ale nechcel nakazit Adamka. uz mam pokrk niektorych rodicov v skolke.. keby ste videli ako chore tam niekedy su deticky.. aj to chapem, ale zas aby sme chodili kazde dva tyzdne na OCR.

danka, nooo, tak mi sa ani velmi nemusime snazit chodit vecer na cintorin. mi byvame praimo vedla neho.. no a na silvestra sme grilovali, ked tu pes zacal do neznama stekat ako to robi caasto, hlavne okolo druhej v noci z coho ma ide porazit.. a tak sme zo srandy pretekali, kto ma kvalitnejsi fotak, kto odfoti ducha.. 😀 nooo a az teraz sme ho nasli.. 😝

majdiska
16. feb 2009

no bolulka to takých rodičov fakt zbožnujem. ja radšej s malým nikde nejdem a ked bol teraz chorý, tak sme mesiac nikde neboli. ani dnes sme neboli cvičiť na Brezovci, lebo niektoré mamičky sú doma na materskej a vláčia tam choré deti, a nechcem aby to malý chytil. zajtra ak bude ok, tak pôjdeme radšej plávať - tam sa choré deti nenosia, aspon dúfam...
no inak to ma fakt picne ak mi malý bude stále chorý a tie mamičky si budú chodiť a šikovať choré deti do škôlky, no otrasné ženské, vôbec neberú ohľad na iné deti 😝
nezastavil sa pri nás, len prefrčal 😉

bolulka
16. feb 2009

majdiska, tvoj muzik je polovnik?

veronika13
16. feb 2009

to je hrozné s tou škôlkou, 😝 všade to je tak...

danka.k
17. feb 2009

bolulka a ty kde byvas? nebyvas v bytovke na brezovci???

bolulka
17. feb 2009

danka, uz nie.. v oravskej porube...

danka.k
17. feb 2009

tam ste si postavili??

majdiska
17. feb 2009

ahojky,
hej bolul mangel je poľovník 🙂 ... ty kokso ale sneží, normálne sa s kočíkom zle chodí a to som v DK.. boli sme plávať, celkom ušlo, no malý bol mrzutý, už sme dávno neboli, tak zasa zabudol.. a v piatok sa chystám do Nižnej, do práce kvôli ročnému zúčtovaniu dane.. kokso ale sa mi necxe 😝 už tam nik známy nerobí, tak sa tam striedajú ľudia - iba pár exemplárov, čo poznám 😎

danka.k
17. feb 2009

ten sneh aj mne maximalne lezie na nervy... a pada taky mokry to ani vonku radsej nejdeme... uz nech je ta jar

danka.k
18. feb 2009

kočky a kde ste sa vsetky stratili??? 😀

anicka
19. feb 2009

tu sme 😉
S tým snehom mi hovorte. 😠 Už aby bola jar. Ja chodím s Maťkou poctivo každý deň na prechádzku a je to katastrofa. Aspoň teda tu na Brezovci nie je poriadne odhrnutý ani jeden chodník. 😖 😢

A s tými šklôkami to je dobre na hlavu. Podľa mňa by učiteľka choré dieťa ráno vôbec nemala zobrať do škôlky. Ja viem, že nie všetci rodičia majú choré dieťatko kam dať, ale dať ho medzi zdravé deti do škôlky určite nie je riešienie. Lebo potom nemá starosti s chorobou jeden rodič, ale hneď desiati. ☹ 😖
Bolulka Vy chodíte do Jánoša však? 😕 Ja som myslela, že v súkromej škôleke to bude čo sa týka chorých a zdravých detičiek lepšie. 😖

tinka1001
autor
19. feb 2009

Ahojte kočky.... hlási sa Vám tinka - ja som kedysi dávno založila toto fórum - mamičky z DK. Čakala som prvé bábo a veeeľmi som sa bála, tak som sa tu chodila vykecávať. A už som tu tuším nebola 4 roky, teraz čakám druhé bábo a zase ma to chytilo a spomenula som si na pomoc a podporu, ktorá sa mi tu dostávala. Som už v38 tt. som tak sa rozsypanie 🙂) 8,5 mesiaca som mala bábo otočené hore hlavičkou, už mi naplánovali aj cisársky a včera keď som bola na poslednej kontrole mi povedali, že sa malý otočil a že budeme čakať na normálny pôrod. Juuj, ale ma vystrašili, a vraj je moc veľkéééé, vraj podľa údajov má veľkú hlavičku... bože ako keby sa mal narodiť malý mimozemšťanko 🙂) nemáte s tým nejaké skúsenosti?? tak zatiaľ paaaaaaaaaa

danka.k
19. feb 2009

jeeej tinka ty budes mat male babo.. gratulujem... a kedy presne mas termin??

anicka ty nevies ze u nas ujovia co robia na pluhoch odhrnaju ked su suche cesty bez snehu... naco by chodili ked je sneh... mal by im niekto vysvetlit kedy maju chodit