Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

anicka
26. apr 2009

majdiska želáme skoré uzdravenie 😉 , ja by som na Tvojom mieste asi skúsila tú alergológiu. Aspoň budete vedieť na čom ste. Lebo takto 4x antibiotiká nie je veru boh vie čo.
katika: ja som bola v DK spokojná a Maťku som mala prakticky od začiatku pri sebe čo bolo super. Tak ako veronika písala myslím, že v Trstenej nie je rooming in, takže by si si malú (malého) asi v pôrodnici moc neužila 😖

No my tak priebežne skúšame nočník. Kakanie sa mi celkom darí odsledovať (určite nie vždy) ale cikanie zatiaľ nezvládam zaregistovať. Hádam to bude jednonuchšie keď sa Maťka rozhovorí.

No a my sme tiež chorý, teda Maťka od piatku soplíkujeme a máme zvýšenku. 😢 😖 Dúfam, že sa to polepší lebo vo štvrtok máme ísť na 15. mesačnú kontrolu aj s očkovaním tak uvidíme čo na to povie Dr.

emmka3
26. apr 2009

katika a este jedna info k porovnaniu Trstena vs. DK ... v Trstenej nedavaju EDU, tak ak ju chces, dylemu mas vyriesenu 😉

danka.k
26. apr 2009

anicka skore uzdravenie prajeme...

emmka v trstenej nedavaju EDU??? no akí trapní 😀 😀

katika ja keby som nemala chlapa pri porode tak ja sa tam sama zblaznim.. doktor povedal ze ma prist az pred tym ako budem rodit daku hodinku - dve (ako keby vedel kedy budem presne rodit 😠 ) ale ja som mu povedala ze ked budem rodit aj tri dni tak muz pri mne bude... takze odkaz svojmu chlapovi, ze to dietatko je vase tak preco by ste sa tam spolu aj netrapili

emmka3
26. apr 2009

dani, hej ... so mnou rodila jedna namestovka, ze ona kvoli EDE isla rodit do DK a nakoniec nemala porobene vysetrenia (lebo jej Dr. ju mylne informovala, ze to jej urobia v DK pred porodom) a aj tak rodila naostro ale prezila 😉 a bola spokojna, aj s roomingom

veronika13
26. apr 2009

presne tak, chlapov netreba šetriť, nech si to pekné vyžerú 😀 môj bol a chválil si, aj pri ďalšom bude, ak bude

janulap
27. apr 2009

ahojte.
katika,mne osobne nevadilo,ze sme boli 3 na izbe a sprchy na chodbe.
Raz sme ccheli ist s kamoskou sa najest a Emka s ami v postielke zacala dusit. ☹ ☹ ☹
Tak je na nezaplatenie,ked v izbe je este nejaka kočka.Striedali sme sa pri babatkach 😉
Babenky,neviete preco zrusili Queen??? 😠 😠 😠 😠 😠

danka.k
27. apr 2009

janula netusim preco ho zrusili.. bol to celkom v poho obchod... ale oni vecne ten Queen zrusia.. 😠

emmka3
27. apr 2009

janula a co je Queen, ta skupina, ci co???

mne tiez nevadilo, ze sme boli 2 ... nooo, ale na zaciatku ked som mala maleho v inkubatore tak by tie dve noci vyspatia pomohli, ale dalo sa ... sice na oddeleni bolo vela izieb volnych (bolo nas tam len 4 dokopy) a len na mna vyslo, ze sme boli dve a ostatne boli po samom ...

danka.k
27. apr 2009

emmka ten obchod s oblecenim na namesti....

emmka3
27. apr 2009

tam ten co mal otvorene aj v nedelu???? a to kedy??? sak len nedavno otvorili ...

emmka3
27. apr 2009

a ja ze je janka nejaka opozdena fanusicka, lebo Queen kapela sa uz rozpadl este za mojich pubertalnych cias 😀

danka.k
27. apr 2009

hej presne ten to je.. no nedavno ho otvorili a minule dosiel letak ze velky vypredaj, lebo sa rusi predajna

emmka3
27. apr 2009

tomu Queenu sa u nas nejak nepaci ... mne sa nepacilo, lebo to malo blby pristup ... po tolkych schodoch ... radsej som sla do Elkopu (inac aj tam bol kedysi Queen, ale tiez to predali nejakemu inemu cinanovi)

danka.k
27. apr 2009

no bolo to dost blbe.. ked by som chcela s kocikom tak smola... a dole pri tom bare by som ho urcite nenechala... hej aj tam bol niekedy. ktovie kde bude teraz

majdiska
27. apr 2009

ahojky,
tak my sme dnes boli na kontrole. bože baby ja vám závidím to mesto, som čakala s malým na bus a ten nešiel, tak ma zobral môj predseda urbáru na aute - šli do Dlhej po poštu.. no u dr. sa zasa malý predvádzal, tancoval, behal po čakárni a nakoniec aj klopkal - sestrička sa ukázala, že či treba niekomu na záchod a ked videla pred dverami malého, tak ho zrušila, že ved má plienky 😀 😀 😀 no ku koncu už bol hladný tak som mu dala ryžový piškot a taka maminka po mne tak divne kukala asi čo krmim dieťa v čakárni.. a čo som mala robiť? malý je inak v poriadku, ATB berieme do stredy a dr. nám zobrala stery z hrdielka, na zistenie, čo sme tak často chorý, výsledky budú za týžden 😒

janulap
27. apr 2009

emmka3 tak teraz som za zasmiala 😀 😀 😀 ....ze opozdena fanusicka 😀 😀 😀 .
kamoska hovori,ze tam platili dost velky prenajom,tak to zrusil,a ze to otvori v inom meste.
Ja si tiez pamatam este queen co bol v Elkope,potom ho prestahovali do RK 😒

bolulka
27. apr 2009

danka, moj manza sa tam po piatich hodinach dovalil - zazvonil a oni ho odvelili domov.. este tak, aby som to pocula.. viete si predstavit tu beznadejnost? ked som vedela ze je tak blizko a musi sa vratit? to ma este dorazilo.. ale nabuduce to uz nedovolim.. zaplatila som im 2.500 korun - manzel v cene a moze prist, kedy si oni zmyslia.. 😠

danka.k
27. apr 2009

no to by som ja nemohla, ze by som tam bola sama... ved nechcem aby bol pri mne ked tlacim, ale potrebujem ho tam ked mam kontrakcie.. sila.... 😠

emmka3
27. apr 2009

janka, tak to sa necudujem, ze velky najom ... tam sa da existovat, len ked mas krcmu ... pomaly bude krcma v kazdom dome na namesti 😅 a ty si ten obchod mala tak rada?

baby a len tak pre info, EDA od noveho roka (asi) stoji uz 3500,- SK ... manzel v cene 😉

danka.k
27. apr 2009

naco eda.... ked uz som zazila ake je to bez nej tak pri druhom si nedam... a usetrim 3500, a pojdem minut niekam inam 😀

danka.k
27. apr 2009

emmka a odkial vies??

bolulka
27. apr 2009

no nie ze by to slo dole, ale este aj hore.. nech sa hanbia..

veronika13
27. apr 2009

to hej, ale ja tiež nebudem chcieť
bolulka, tak to bolo svinstvo od nich. Ja som mala muža zaplateného, 500,- myslím, ale bol tak ako sme tam prišli, teda zas sme sa tam až tak dlho nezdržali, 3 hodinky ale aj to nebol stále pri mne, od klistíru až po vypustenie vody nebol pri mne, to bola asi hodinka... no treba si povedať, však čo

danka.k
27. apr 2009

no ja som si povedala a bol pri mne.. sice to bolo v martine... ale tu zalezi aj od toho ci lezi uz na sale alebo na tej predporodnej izbe a ci je tam sama alebo s nejakou maminkou.. to si ja myslim.. neviem

emmka3
27. apr 2009

danka, kamoska rodila teraz v aprily a vravela mi ... ja dalsie tiez idem bez 😉

emmka3
27. apr 2009

v DK je vzdycharen max pre dve mamicky a na "sale" si uz sama ... aspon ked rodis klasicky ...

bolulka
27. apr 2009

co sa tyka epiduralu, tak ja som mala do takej tej deviatej - pol desiatej vecera a udrzalo ma to este plnu sil.. neskor som davky odmietla, chcela som ti to "vychutnat"..okolo pol dvanastej sa mi uz chylil porod ku koncu a bola som bolestami strasne vycerpana.. takze som za nu vdacna..

emmka3
27. apr 2009

zeny, idem ja asi do spisa ... dufam, ze zajtra sa ten vietor umudri a bude kludnejsi, lebo dnes to bol des-bes ...

emmka3
28. apr 2009

a jeje, vcera uzatvaram, dnes otvaram 🙂 Dobre ranko ... tak co? fuka??? asi nejdem ani skusat, lebo mam vela behaciek v meste, tak mi je jedno ... var bude lepsie ako vcera 😉 (a kedze sme vcera neboli von, tak nemam s cim porovnat, takze bude lepsie 😀 )

veronika13
28. apr 2009

u nás zatiaľ nefúka, no ja mám tiež hodne behačiek, tak mi je jedno