Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

bolulka
24. sep 2009

danka, co su to za vysledky?

majdiska
24. sep 2009

bolul, je to aj pri dverách na nástenke 😉 ale spýtaj sa ráno učiteľky, zajtra to ide byť a že aj malé prezlečú, aby vyzerali k svetu 😀
baby, chcem sa opýtať, na jednu vec, akého ste vy názoru.. jedna dotyčná osoba, nechcem konkretizovať dala syna do škôlky. za chvíľu má 3 roky, ale dostal sa do kolektívu detí 3-4 roky.. no a povedala mi že jej malého, ktorý teraz nastúpil zo dvaja krpci ťapnú, no ako deti.. no a ten ich malý samozrejme to isté robí aj doma, ale bije mladšie deti, sáče ich a buchnátuje.. ked som sa na to ohradila, tak mi povedala, že to je v poriadku, že on sa len bráni a že nech je priebojný 😕 a vôbec ho neupozornujú že je to zle.. ked som jej povedala svoj názor, že aj mne to malý robil zo začiatku, ale také správanie neakceptujem a jasne som mu dala najavo (aj po zadku som ťapla), tak s tým prestal..no oni ho obhajujú že to je správne.. čo si o tom myslíte???

danka.k
25. sep 2009

majdiska jasne ze dieta treba upozornit... tvoj nazor na to je dobry.. ta mamicka by sa mala trosku zamysliet

emmka3
25. sep 2009

ta mamicka by sa mala zamysliet aj pri dalsich veciach ohladne vychovy jej jedineho syna 😔 dani, ked ti poviem, ze je minimalne o 10 rokov starsia ako ty, ale vyspelostou a pripravenostou na to mat a byt zodpovedna za vychovu dietata je vekovo na urovni 12 rocnej, tak to je smutne 😖 ☹ ale nie kvoli nej, ale kvoli tomu malemu ... kedze ja viem o koho a co ide, tak si myslim, ze je skoda to vobec rozoberat ... ona ani jej m sa nezmenia a dieta bude samorast ... ani prve ani posledne, zial ...

danka.k
25. sep 2009

no ak je to daka pochybna dievka tak tam sa asi isto nic nezmeni ☹

majdiska
25. sep 2009

danka vieš, malý má toho toho malého veľmi rád, tak sa včera tešil, že ho videl - lebo sa po 7 rokoch odsťahovali.. ale potom po chvíli, ked ho takto obtlkal, tak sa ho normálne bál a nechcel ísť nikde bezomna.. videl že som po tom druhom aj nakričala.. a normálne ma môj malý bral ako autoritu 😉 no a taký prístup má aj moja svokra, ked som sa jej pýtala na názor, tak súhlasila.. čo sa má nechať obtlkať vo škôlke, nech to vracia.. 😖 a samozrejme treningový program je na našom malom ☹

majdiska
25. sep 2009

čo by povedala, keby sa situácia otočila??? keby mlátil môj malý toho ich??
a nepáčilo sa mi ked včera malého bil a škrtil, tak jeho rodičia nakričali po Adamkovi, nech nerobí zle.. a jeho mama povedala, že ked budú zlí tak tapne obidvom.. a pritom malý chcel len chlebík s maslom a ten druhý ho odtískal, aby nestál pri nom.. 😠 ja som potom nakričala po ich malom a on sa rozreval a jeho rodičia, namiesto toho aby mu dohovorili, tak ho ľutovali.. som im povedala, že čo spravia, ked začne byť ich.. že to nerobí.. si myslím, že je to len otázkou času... 🤐

nina41
25. sep 2009

Ahojte Katika my už mame pomaly 11 rok Dr.Ondrejkovu a som spokojna. 😵
Majdiska a učitelky vo škôlke nezakročia???

danka.k
25. sep 2009

majdiska no ved nech ich zacne bit doma.. mozno sa konecne uvedomia

bolulka podaj info 😉

bolulka
25. sep 2009

no tak som po kontrole a po tej nasej hyperaktivnej slecne k nam pribudne asi lenivcek.. ani jeden jediny krat sa nepohol.. ja uz som zacala panikarit, ci je vsetko v poriadku. absolutne nehybne dieta.. to som pri Klaudii nezazila..

tyzdne a dni sedia presne podla grafu a este mi aj povedal, na ktorom vajecniku bola ovulacia - nechapem ako to ti dr. vedia.. a presne tak to bolo.. ja mam totiz bolestivu ovulaciu, takze aj viem ze to bolo tam..

majdiska, tiez zastavam nazor, nech je dieta priebojne, a tak ked mi Klaudia povie, ze ju v skolke niekto zbil, tak ju cvicim, ako to ma vratit.. ale aby bila niekoho bezdovodne, tak to je teda rozum.. mamicka si zasluzi 100 bodov,, 😠 obdivujem, ze si dokazala aj na toho spratka vybehnut.. tiez by som niekedy potrebovala tu odvahu.. hlavne ked som videla ako Klaudiu jedno dievca cielene zakerne napadalo a jej mama sa robila, ze sa nic nedeje..

danka.k
25. sep 2009

bolulka zatial je lenivcek... len aby nebol nakoniec este viac hyperkativny ako klaudia 😀 😀

bolulka
26. sep 2009

nestras.. 😝

katika82
26. sep 2009

bolul ty si sa pýtala na tie triple testy?? no tie sa robia v 15 tt cca a sú to testy na vrodené chyby a downov syndrom.

určite ti ich budú robiť. a aj mne povedal presne Hruda že z ktorého vaječníka bola ovulka.

no tak teraz mám dilemu, Ondrejková,Škerlíková alebo Záňová?? hmmm.

Bolul nás malý je taký hyperaktívny teda to čo on robí v tom brušku vodne v noci tak si neviem predstaviť čo to bude ked bude na svete.

katika82
26. sep 2009

Baby ešte som sa vás chcela opýtať čítala som že tie predpôrodné kurzy sa robia v nemocnici ale našla som dva jeden robí nejaká p. Mlynarčíková a druhý p.Regulyová alebo tak nejak. neviete ku ktorej mám ísť??

emmka3
26. sep 2009

kati, pokial ja viem, tak Regulyova je Dr. a ta kurzy nerobi, ale pravdepodobne ta p. Mlynarcikova je jej sestricka a ona to vedie ... lebo viem, ze je to sestricka z tej ambulancie co je spolocna pre vsetkych porodnikov a je vedla prijmacej ambulancie, tam kde chodis (budes chodit) na pasy ... dufam, ze som to dobre vysvetlila 😅

danka.k
26. sep 2009

a Mlynarcikova nie je nahodou sestricka pri Tholtovi?? mne sa zda ze hej...

anicka
27. sep 2009

katika: Dr. Regulyová určite nerobí kurzy, ale jej sestrička Milka Drengubiaková, robí v tej ambulancii ako písala emka a tieto kurzy sú zadarmo 😉
A sestrička Mlynarčíková pokiaľ viem ich má spoplatnené, ale to by Ti skôr vedela povedať tretulka 😉

bolulka
28. sep 2009

ahojte babky, co poviete na zubara Kakacku.. som sa preradila k nemu a neviem nic

majdiska
28. sep 2009

ja som u neho 😉 chodím síce každý rok len na preventívku, ale som s ním spokojná, brúsil mi aj kamen a vyrezal mi kožu, ked sa mi nemohol prerezať zub múdrosti 🙂 a som s ním spokojná.. ostatné činnosti, neviem ako robí, mne ešte zuby nik nevrtal (klop,klop,klop).. ale v novembri som objednaná na preventívku tak uvidím 😉

bolulka
28. sep 2009

majdiska, ty nemas ani jeden zub vrtany? 😕

nenka83
28. sep 2009

Bolulka je velmi dobry zubar! 😉

majdiska
29. sep 2009

bolul máš pravdu, ešte ani jeden 😉
baby čo vravíte na dr. Ondrejkovú? ja mám s nou len zlé skúsenosti... 😖

bolulka
29. sep 2009

majdiska, stastny clovek si.. ako malinky? co mu je?

majdiska
29. sep 2009

bolul IP 😉

veronika13
29. sep 2009

dobrú tému máte, môj muž chce zmeniť zubára, ten Kakacka ešte berie nových? bolul, môžeš mi dať do ip na neho číslo?

bolulka
29. sep 2009

veronika, ja ho nemam.. a akeho mal predtym?

katika82
30. sep 2009

no ja chodím do Lokce s Ostrihoňovej a som s nou tiež veľmi spokojná.

bolul od zajtra som už domka tak musíme dohotnúť to stretko. poviem vám tááák sa teším

bolulka
30. sep 2009

katika, len co mala vyzdravie..

majdiska, tak uz aj nasa sa k vam pridala. poobede ked som prisla po nu, uz mala teplotu. ak rano neprideme, tak zatvoria skolku. chudata maminy zo zvysnymi dvoma detickami.

danka.k
30. sep 2009

bolul hrozne to s vami.. zasa ste chory?? tak vela zdravicka posielam... a to je tolko deti chorych ze chcu skolku zavriet?

emmka3
30. sep 2009

bolul, tak to je fakt nejaka pliaga vo vzduchu, ked su vsetky deticky chore ☹ my sa tam akurat zajtra chystame zaniest prihlasku do poradovnika ...