Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

jana2033
5. mar 2010

katika to fakt? no sranda, tak to som nevedela ani ja, ale ten jeden den asi ani nedavajú babo až na druhy, najprv nechavaju ženu oddychnuť dufam že je to tak tu 😝

denis novidiš super zvládla si to 😉

salvinka
5. mar 2010

ahojte koceny 🙂

ja tak narychlo kym drobcek buva, vyuzivam situaciu kedze mi drahy doniesol book 🙂

tak teda risko si vybral ten carovny datum 3.3.2010 co vsak maminka este v ten vecer ani len netusila 😀
o pol siestej prisla prva kontrakcia s tym ze som ju prehliadla ze to sa mi stava bezne (aj ked toto bolo silnejsie)
ked to neprestavalo o hodinu som to zacala kontrolovat ale vobec neboli pravidelne.. no pri jednej silnej sme sa rozhodli ze ideme na nemocnicu.. (kym som sa ja obliekala drahy stihol vycapit na fb nieco v tom style ze rodime 😠 )

cestou som si vsimla ze kontrakcie su pravidelne zhruba kazde 3-4minutky.. o 19,40 ma prijali to sombola otvorena na 7cm, vypisali sa papiere, klystir, sprcha a supito na saly.. tam som musela zopar kontrakcii predychat a to bol teda brutal 😖 az ked mi dr. Reguliova povedala ze mozem tlacit tak sa to dalo vydrzat.. no a ani neviem ako, bolo 20,55 a Riska mi uz ukazovali 🙂

je naaadherny, baculaty mozno najdem aj nejaku foto tak prihodim 😉
a uz mi krici musim ist🙂

deniskateniska
5. mar 2010

zlatusik moc sa s tebou tesime... musi to byt nadherne ... tesime sa na vas... este raz gratulujeme posielame pusinky 😉

deniskateniska
5. mar 2010

baby tak strasne ma boli zub... jednotka v predu hore.. au.. uz som si to aj alpou s klincekom potierala a stale to boli, ako keby som mala zacviknuty nerv alebo co... ma sibne asi... ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 neviete nieco ine co pomaha? dakujem

katika82
5. mar 2010

denis skús si na to dať cesnak vraj to pomáha alebo domácu pálenku tak aby si ju neprežrela len trošku na zup potierať, ale cesnak vraj veľmi dobre pomáha a sťahuje bolesť aj prípadný zápal.

ak je to kaz tak to je už horšie to musíš ísť k zubárke, vrtať sa môže len vraj blombi vtedy nedávajú iba vložku do zuba.

bolulka
5. mar 2010

salvinka, blahozelame.. malemu Riskovi prajeme vela zdravicka a stasticka. teda, ty si mala nadherny porod. aj ja chceem. a cakame na fotky.. 😉

deniska, no tam by bolo asi najlepsie navstivit uja zubara.. 😉

deniskateniska
5. mar 2010

no len ujo zubar mi povedal, ze zuby ma mozu boliet, ked som prisla ku nemu tak ma potom prestali boliet zuby... a potom ma zacala boliet druha strana a vzdy ked som chcela ist ku zubarovi, tak ma prestali... boleli tak tyzden, potom to prestalo,.. ved tam nechcem utekat pri kazdej bolesti, co si pomysli 😝 ale nie len to ze ma to boli ako som jedla jablko - po sto rokoch joj... a nechcem hned ist ku zubarovi, ked to mozno po 2 dnoch prejde, len.. joj.. boliiiiiiii ☹ ☹ ☹ a ak nic nepomoze v pondelok ho pojdem navstivit... joj a tak som scela dnes nieco, ze nepojdem spat o deviatej 🙂 😝

deniskateniska
5. mar 2010

jeeeeeeeeee babyyyyyyyyy. romik dala totoooooooooo.. krasny risko... jejo kukalko malinky 🙂 cmuk risko 😀

mayocka
5. mar 2010

salvinka: Risko je kraaasny, co si nedvihala vcera?som bola v meste chcela som prist za tebou
tak toto bola asi rozpravka alebo co...tomu sa hovori porod... kurna,ja mam krvave sny o mojom porode,uz sa mi sniva ze rodim ale ze tam je hrozne moc krvi...neviem ci ma vtedy mala tlaci alebo co ked mi to udiera do hlavy v noci

bolul: neboj budeme sa drzat za ruky 😉 😉

dnes mi jedna teta hovorila ze si myslela ze uz nieco mame ked ma dlho nevidela, do prdele zase ma chytili nervy z toho ze to uz je skoro tu... 😢

deniskateniska
5. mar 2010

no fakt.. risko je nadherny... a mayocka mi hovor nieco o snoch.. som celu noc poriadne nespala bo sa mi snivalo o porodoch.. som ich mala asi milion v noci 😀

danka.k
5. mar 2010

risko je kraaaaaaaaaaaaasnucky 😉 😉 😉 😉 😉

mayocka nestresuj, dobre bude a este mas casu dost 😉

mayocka
5. mar 2010

danka: ani nevies ako si mi pomohla tymito slovami, kazdy mi hovori ze "VED TO UZ ZA CHVILU" a ja potom hodim paniku a stres... 😖 😖 😖

danka.k
5. mar 2010

mayocka mozno to teraz ide rychlo, ale par dni pred porodom sa ti to bude strasne vliect 😀

katika82
5. mar 2010

šalvi no malý je zlatučký ale zatiaľ vyzerá že to bude celý ocino.
😉

bolulka
5. mar 2010

jeej salvinka, aky je zlatucky..

anicka
6. mar 2010

salvinka: Riško je náááááááááááádherný 😉 😀 Tak vidíš je to ako som písala, čím dlhšie je drobček v brušku tým rýchlejšie to potom zmákne na svet 😀

mayocka
6. mar 2010

danka: no dani len keby bol ten porod na termin alebo po nom a nie skor o mesiac bo na toto nie som pripravena a este k tomu mam toho aj dost na plane este kym sa narodi a ak to na mna pride skor tak to bude trosku tazke ak ma to prepadne niekde...pred terminom uz nechcem nikam chodit ale nechodit nikam uz mesiac dopredu tak to nemam v plane

danka.k
6. mar 2010

mayocka nemysli na to ze to moze prist skor.. proste ber to tak pride to na termin alebo az potom... inak si to privolas 😀

deniskateniska
6. mar 2010

no ja si to tiez myslim, drobec pride, ked uzna za vhodne a ak mu budeme pomahat svojimi myslienkami a pocitmi, bude si mysliet ze uz ma prist a pride 😀 😀 😀 fiha aka filozofka zo mna 😀 😀 😀 😀

deniskateniska
6. mar 2010

a sme dnes prisli domkov, napapali sme sa a drobcovi sa ckalo o dusu no som sa rehotala 😀 😀 😀 je to zlate 😀

veronika13
6. mar 2010

salvinka, gratulujem, Riško je nádherný 🙂
kto je ďalší na rade? 😀

Bolulka, tebe tie týždne strašne rýchlo pribúdajú sa mi zdá, a to som ťa ešte ani tehotnú nevidela 😝 dúfam, že to ešte stihnem

bolulka
7. mar 2010

veronika, musite tento tyzden prist.. 😉 ja uz som inak po novom v 34 tt + 4 😝, mohlo by sa to zacat posuvat naopak..

emmka3
7. mar 2010

oooo, gratulujeme Klaudinke k 3 rockom 🙂 😵 bolul, nasla som tie navody, aj SK aj ENG verziu, kde ti ich mam nechat? Ci pockame, ked pojde Klaudinka do skolky a potom nechame v skrinke?

deniskateniska
7. mar 2010

pridavame sa ku gratulacii klaudinke... cmuk 😉

veronika13
7. mar 2010

Klaudinke všetko najlepšie 🙂

mayocka
7. mar 2010

Klaudinke vsetko dobre 😉 bolul to budes mat tak skoro za sebou dve oslavy narodiek ze? 😉

baby ved ja by som si to ani neuvedomovala keby mi stale ludia naokolo nehovorili ze uz to je skoro tu a ze to uz za chvilu a tak...no potom je jasne ze si to naberiem do hlavy a rozmyslam ze asi fakt to uz moze prist 😒 ale nechcem aby bola v inkubatore ☹ to jedine ma trapi inak nech pride ked uz bude mat vsetko vyvinute 😉

mayocka
7. mar 2010

denis: ako to prosim ta citis ze sa malemu cka??? to je zaujimave nejake

veronika13
7. mar 2010

mayocka, a prečo sa zbytočne stresuješ? prečo by sa mala narodiť skôr? .... veď si to užívaj, nemusíš ležať v nemocke zo zdvihnutými nohami a modliť sa, že prešiel ďalší deň... užívaj si tehotenstvo a ešte máš skoro dva mesiace čas, tak kašli na iných 😅

anicka
7. mar 2010

Klaudinke všetko naj, naj, naj!!! 😉 😀

emmka3
7. mar 2010

Maji, presne tak ako pise Veronika uzivaj si tehu ... co ja by za to dala, keby som ho mala tak bezproblemove ... a k tomu cikutaniu ... malickej sa necikutka? Ja si este zivo pamatam, ako sa malemu cikutkalo aj 3x do dna, hlavne vecer, ked som uz chcela spat, tak on sa prebral, nahltal sa vody a cikutal o dusu 😀 to proste citis, su to ako pravidelne "kopanceky", natriasacky 🙂