Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
25. máj 2010

denis naco su ti kvapky pri porode??

veronika13
25. máj 2010

vy doroty jedne, ste tu zase toho načmárali 😀

danka.k
25. máj 2010

veronika to preto aby si sa nenudila 😀 😀 😀

bolulka
25. máj 2010

jaaj kolke to ideme zajtra do istebneho.. ja idem veru tiez.. sa tesim ako blska.. hadam si najdem aj nieco na statnice. vsak mi je vseetko male. ani bluzku si nezapnem co sa mam taky hrudnik teraz. 😀, ani nohavice a sukne mi cez stehna neprejdu.

danka.k
25. máj 2010

co do istebneho.. do blavy idem na nakupy.. sa tesim jak male decko 😀 😀 😀

nadezdah
25. máj 2010

bolul pozri či ti prišla IP, lebo som to kopírovala to čo som posielala mayocke, ak nie skúsim ešte raz. A že máš velké cici, veď buď rada, však malý ťa za chvílu vycicia a ostanú ti len také ovisnuté cicinky. Triko s velkým výstrihom a nech každá závidí, že také nemá.

bolulka
25. máj 2010

nadi, prislo mi. dakujem. odkedy som stratila tu stuzku z kocika, mame kazdy vecer plac. presne ako pri Klaudii.

cici mi nevadia, vadi mi ze si nemam co obliect. 😝

nadezdah
25. máj 2010

bolul dúfam že si to pochopila, lebo mayocke sa to zdá zložité, no ja som to písala tak polopate, aby to bolo jasné, tzak dúfam, že to zvládneš

deniskateniska
25. máj 2010

dani to je napisane na papiery co si mam zobrat do nemocky.. a to je nato, aby ked mas zapchaty nos aby si mohla dychat a tak... 😉 a ja s tym isto budem mat problem, lebo uz teraz mam len jednu dieru funkcnu 😀

bolul ja som bola kupovat ze si idem nieco kupit na svadbu.. ale .. ehm.. som sa skoro rozplakala ked som si skusala veci... ani jedna sukna v OBCHODE mi nebola dobra.. stehniska a rit ako ... joooooj... ☹ ☹ ☹ 😅 😠

veronika13
25. máj 2010

nadezdah, môžeš prosím aj mne poslať o tom urieknutí?

deniskateniska
25. máj 2010

@nadezdah aj mne aj mne aj mneeeeee 😀 sice to budem potrebovat az neskor, ale tak ked uz posielas 😀

nadezdah
25. máj 2010

Tak skúšajte kto chcete:

Daj si 3/4 vody do bieleho pohára (vlažnej), postupne do tejto vody vypáliš 3 zápalky_zapál jednu nechaj do polky vyhorieť, ďalšou to vyhorené zlomíš, aby to padlo do vody a takto všetky tri zápalky. Ak ti klesne na dno ten ohorok 1-3 tak je urečená. Podla toho kolko padne treba opakovať každú pol hodinu. No a teraz si namoč prostredník a ukazovák, a opakom rudy nie dlaňou ,opakom jej budeš touto vodou umývať tvár, ruky nohy. Tvár po 2x každú stranu do štvorca, potom do kríža cez oči a od brady k čelu, aj na jazyk alebo len ústočká a opak ruky od zápestia von -nie dlaň a nohy tiež od členku von. Ak ti padne viac zopakuj. Tú vody zo šálky kážu vyliať do kvetu, ale potom ti ten kvet zkape, ja ju vylejem do umývadla.

Pocikanou plienkou utreš 2x očká od kútika von, neboj sa detský moč je úplne čistý, mne to bolo tiež trochu proti srsti, ale mama jej to robila ako som nevidela a nikdy sa jej nič ani nevyhodilo po tváričke.

A ešte jeden že jej olizneš očká od kútika von tiež 2x

Ale odkedy viem o tých zápalkách robím len to a naozaj nám to funguje. Skúste , potom dajte vedieť.Kámoške to tiež pomohlo

danka.k
25. máj 2010

denis aha to som nevedela ze aj take tam treba 😉 ale na svadbu si si pekne saty kupila 😉

katika82
25. máj 2010

šalvi tak to si asi bola dosť neskoro ja som bola minule o jedenástej a teda riadne som nakúpila. a stále dokladal nové veci.

škoda že som nepobrala to krásne čo mali aj ked maličké ale by som vám to potom podávala, ktorá čo chce. no budem vedieť nabudúce.

deni ja som chodila k prvej tiež k hasprovej no ale toje krava na n-túúú. tá mi tak dorobila zravie že do konca života nesmiem bez dovolenia hematologičky užívať žiadne hormony. som brala voľakedy Antikoncepciu a ona mi vôbec nerobila žiadne vyšetrenia po pol roku a roku len mi recepty podávala vo dverách. a potom som v Jasnej skolabovala mi len ruka trpla a pichalo pri srdci až som odpadla. ma len rýchla zobrala si mysleli že niečo ako slabý infarkt ale nakoniec zistili že osm mala zrazeninu v pľúcnici že som mala na mále aby sa mi do srdca nedostala. a vraj to bolo z tej antikoncepcie že hladinu zrážanlivosti krvi som mala hroznú. ked mi primárka povedala že keby mi brala naposeldy ženská krv na kontrolu pečenoviek tak sa zhorzila že čoooo??že iba pri prvom vyšetení. a ked som to haspruli povedala tak ona že to určite nieje jej chyba a tak. a ked som ja jej opýtala že by sme teda už aj chceli mimčo že či by ma teda vyšetrila či som ok a tak, tak mi povedala že prečo by ste nemali byť ok ako že asi čo vôbec chcem od nej. tak som sa nasrala a odišla od nej kravy jednej.

teraz s Hrudom som nadmieru spokojná, je zlatý ochotný tiež sa tam niekedy dlhšie čaká ale inak je fakt super.

nadezdah
25. máj 2010

Ja som tiež spokojná s mojim Dr. i keď je chlap, ja to berem že je doktor a inak že muži sú citlivejší pri vyšetrení ako ženy, tak ale niekto to neprekoná, má to v sebe. Možno to je tým, že odkedy som pri policii, tak som mala len doktorov a aj okolo seba mám plno mužov, aj šatňu máme spoločnú, tak ja som zvyknutá a nevadí mi to.

deniskateniska
25. máj 2010

kati no su drbnute niektore doky.. mne tiez kapra nerobila pecenovky to som brala HAK 3 roky... a nic.. tak moja sa len zhrozila hned mi zacala robit testy a zistila pritom ze ma nepreliecila a to co som pisala.. joj ja nechapem ked si niekto vyberie take povolanie, tak by ho mal robit poctivo a pomahat ludom a nie im skodit. 😠

nadi my to mame asi v rodine, mama ta tiez je taka ista.. a vravela pritom porody pri chlapoch boli najlepsie, ale tak vzdy tam bol ten ostych alebo co 😅

dani dakujem, to su saty co mam uz 2 roky pomaly.. som si kupila na svagrovu svadbu .. a teraz som rada ze som si take elasticke 😀 😀 😀 lebo by som teraz nic nekupila 😅

nadezdah
25. máj 2010

Deni to je v tebe, s tým nič neurobíš.Ale takých je viac ako tých ktorým to nevadí. Pohodička. Dúfam, že pred tvojim sa nehanbíš, to by bolo zléééééééé.Ja mám typy ludí ktorí ma môžu aj postískať a zase aj takých, ktorí sa ku mne nesmú priblížiť bližšie ako na 1 m. Je to jednoducho tak.

danka.k
26. máj 2010

no baby tie doky vam riadne skoro donicili zdravie... ja mam Pelachovu a zatial nemozem na nu ani krive slovo povedat.. mila, dobrucka, taka prijemna doktorka to je... a ani u nej dlho necakam.. vzdy tam pridem tak ze som prva resp. druha na rade, a za mnou pride niekedy aj 10 zien 😀

no baby my dnes ideme do blavy, vratime sa v sobotu, tak moc nepiste bo sa potom zblaznim kym to precitam.... zatial este nerodte, chcem byt pri tom 😀 😀 😀 😀

katika82
26. máj 2010

jooooojja som som myslela pelachovú že som mala predtým nie hasprovú som to zle napísala. o hasprovej som počula lebo kolegyňu tiež dovrzala ale ja osm k pelachovej chodila to ona mi to tak poškodila všetko,

dani možno k tebe priam je dobrá. mne sa ale nepáči že má síce súkromnú ambulanciu ale ani svoj ultrazvuk tam nemá. mne za 5 rokov čo som tam chodila ani raz nerobila ani ma neposlala na citologiu ani na vyšetrenie zo spodu.

danka.k
26. máj 2010

katika tak toto fakt nechapem.. mna vzdy vysetri, aj citologiu urobi.. hm? no ktovie.. mozno ma fakt vytypovanych ludi, neviem fakt ale ja na nu jedneho zleho slova povedat nemozem

bolulka
26. máj 2010

nadi, troska mi to pride zlozite.. namocim si len tie dva prsty a tymi to utieram? ci celom rukou? a to tou stranou ako mam nechty teda, ked nie dlanou? 😕

julia225
26. máj 2010

ahojte babulky, kao sa mate? vsetko je v poriadku? nestiham citat, nacvicujeme muzikal...tak som busy bee...🙂 cmukam vas a babetka... 😵

deniskateniska
26. máj 2010

ahojte kocky, tak my sme dnes boli v tom istebnom take krasne mikinky a teplacky sme kupili aj dupky 😀 😀 salvi asi si zle natrafila 😒 za 4 evri.. no keby sme mali casu tak sme aj dlhsie ale sme sli este do mesta behat... inak tie pampersky som si bola aj ja kupit.. mali aj 2ky.. tak som nakupilaaaaaa 😀 😀 😀

a v sekaci som sa stretla s nadkou 😀 kocica riadna.. 😉

a som skapata, lebo je hnusne pocasie... ja nechapem... tak dlllllho neprsalo 😒 😀 😀

bolulka
26. máj 2010

boze babky, vsetko mi tam vykupite. Ja sa idem naobedovat a bezim. dufam, ze tam nie je obedna prestavka okolo jednej.

nadezdah
26. máj 2010

@bolulka Áno tie dva prsti a tam kde sú nechty a zakaždým si namoč, keď 2x šuchneš napr. bok tváre odzdola hore, namoč pokračuj,tam kde si skončila cez čelo, namoč, odhora, dole,namočcez bradu...atď

nadezdah
26. máj 2010

deni, že kočica. No babky ja mám bláznivý deň., Bola som na kontrole u obvodného, ten ma poslal na interné, lebo sa bojí mi dať ATB, tak sa ma slušne zbavil. Potom som letela do Istebného pozreť tie vecičky, no nakúpila som za 15 €, denisku som stretla,zlatá gulička s nej, ale bola len krátko, ja som sa tam hrabala v takej véélkej škatuli, vecí na milú jarmilu. Chodte je to super, aj pre dospelých strašne vela toho bolo, no ja som kukala len miminkovské. Potom na internom som bola2,5 hod. vzali mi krv, ráno mám ísť ešte na stery. Zase nič nového som sa nedozvedela, ale vyzerá to tak, že zajtra mi už dajú ATB. Do prdele s takou robotou, keď si ťa pohadzujú, ako horúci zemiak, každý od tehotnej dáva ruky preč, ako keby som mala maláriu, či čo. Už neviem čo by som zožrala, aby som prestala kašlať. Brucho sa mi otriasa a mám také tlaky, že asi to malé chúďa so mňa vypadne. Už ma to nebaví. A taká zima tam bola, prerábajú oddelenie vedľa interného, tak tam bol taký prievan, len za stenu som sa schovávala, nech neprechladnem ešte viac. Pôjdem zachvílu ešte po žabku a večer sa k vám pridám.

nadezdah
26. máj 2010

Babulky ešte som Vám zabudla k tomu môjmu super receptíku urieknutia povedať, že vždy keď 2x šuchnete si zas namočte tie dva prsty do tej vody, to ako bábu poumývate tváričku a na jazyk sa dáva, kvôli tomu, že aby dieťa nevracalo, a aby nešlo cez vnútro. Nemusíte sa báť, že by s toh mohlo niečo mať, ja som sa bála, že olizovať takú vodu, ale malej som to robila už nespočetne ráz a nič sa nestalo. Ale ak sa bojíte na jazyk, tak len pery poumývajte tiež 2x. Dúfam, že ste sa z toho vysomárili, ono je najlepšie to vidieť, ako sa to robí, no keď vás nemám poruke, tak taťko ☹

deniskateniska
26. máj 2010

nadi si musela riadne nakupit 😀 😀 mm sa ponahlal, no ked sme nic nevybavili na urade, tak ze pojde skor do prace, bo mu ktorysi den chybaju 2 hodky.. tak sme sli zaniest pradlo na pranie, mama sa rozplyvala 😀 😀 ake malilinkate mikinky 😀 no potom sme sli do tesca na nakup - no zase kraviny jogurtiky, termixy sme pokupili 😀 potom sme boli plienky nakupit a nakoniec do lekarne. ze prisli sme domkov a mm vravi, ze on nejde do prace. ze sa citi na prd.. tak ja ze podme naspat do istebneho 😀 😀 ale spinkal, bo asi vnutornu horucku ma chudatko ☹ ale by som tam aj sama sla, len co ked mne sa tak zle zohyba 😀

deniskateniska
26. máj 2010

bolul no pokupila si nieco?

dani co si sla do ba.. ci len tak?

mayocka
26. máj 2010

@nadezdah: no vidis,nielen ja som nepochopila 😉 a este nechapem ze s tym opakovanim....ked mi spadnu na dno dve zapalky tak mam tu vodu urobit este dva razy ci opakovat pomazanie dva razy?? 😕 a to hned alebo po nejakom case...

kedy by sa mala potom malá odriect..ako dlho to trva?

to fakt ked vracia je urieknuta???? 😕 😕 😕 fuck,dnes rano ked jedla pri cicke hodila sablu ze hadam aj to zo vcera vyvracala,este aj do usiek jej to asi voslo,tolko toho vyletelo von!!!a to uz 2.krat ,raz sa nam to stalo asi pred tyzdnom...

@bolulka: no co si mi kupila? 😝
prid do nas budeme carovat 😉a potierat drobcov 😉

@deniskateniska: ako si nadu spoznala? sa akosi vsetky poznate do kelu,mne tieto fotky nic nehovoria,v reali kebyze vas stretnem tak sorry ak sa nepozdravim ale podla fotiek vas nezaradim..a niekto ani fotku nema...