Mamičky z Dolného Kubína. Ste tu?

tinka1001
9. aug 2006

Ahoj.

danka.k
19. jún 2010

@veronika13 zas nestihas citat lebo nas zanedbavas 😀 😀 😀 😀 isto stale torty pecies 😉

danka.k
19. jún 2010

a to odrodi deniska a hojka a cakame na rodenie az do novembra vsak??

deniskateniska
19. jún 2010

@danka.k no to dufam aj ja.. no a mozno sa zatnem a nepojdem vobec 😀 😀 ale nie dnes si chcem ist poumyvat policku a skrinku v kuchyni si tam chcem dat hrnce, len svagrova zena pride a chce ist aj so svokrou pomoct upratovat.. ako im mam vysvetlit ze si to chcem sama uz neviem.. dufam len ze sa nebudem rozculovat.. co sa isto budem ☹

deniskateniska
19. jún 2010

@veronika13 😀 😀 😀 uvidime 😀

danka.k
19. jún 2010

@deniskateniska nevysvetlis... vidia ze si tehotna tak ti chcu pomoct.... takze budes to musiet nejako zvladnut s nimi

deniskateniska
19. jún 2010

@danka.k ja som tehotna nie chora 😀 😀 neviem ci by oni boli radi keby im svokra bola upratovat doma 😅 isto nie..

danka.k
19. jún 2010

@deniskateniska ja viem ze nie si chora 😀 😀 😀 ale im to aj tak nevysvetlis 😀

salvinka
19. jún 2010

zienky co robite v tuto skaredu sobotu?? dajte tipa co mame spachat s Riskom ked sa zobudi 😀

danka.k
19. jún 2010

@salvinka sme sedeli doma a telku kukali... ja som chora a nemala som chut niekam ist... a on tiez sopli tak sucitil so mnou 😀 😀 😀 😀

nadezdah
19. jún 2010

@salvinka Tak ja som práve teraz prišla z práce, ešte som sa stavila v Tesku kúpiť 6 kg Palmex,je po 11€,tak som kúpila rovno 2. A v práci by bolo fajn, len ma kolega aj s riaditeľom hneď ráno fest vytočili, tak sme po sebe celú službu zazerali a nebavili sa. No taký k... až to bolí, ten môj kolega, ešte že v týždni mám službu s iným, lebo by ma drblo. A čakám, kedy konečne začne krpaté kopať.Lucka včera zjedla 4 jahody, no tak sa vysypala, že až. Tak kurňa ani jahody čisté bez chémie nemôže papať. Idem dať žabu spať,prečítať rozprávočku a pustím sa do žehlenia,bo som včera otočila 3x pračku, tak sa mi nazbieralo.

@deniskateniska Chúďiatko moje, ty sa ešte guľkáš, no dúfala som, že to už bude cubi dub. Ale to máš tým, že si stále nahováraš, že ešte to treba a to treba. Serkaj na všetko a povdz si, idem konečne rodiť.
Ale tak uzavrime stávky dámy. Ja typujem do 2 dni porodí. Kto dá viac?

danka.k
19. jún 2010

no ja tipujem u denisky 24 teho 😀 😀 😀 😀 😀

bolulka
19. jún 2010

a @tretulka sa nam ani nepochvalila s novinou. 😉

salvinka
19. jún 2010

no tak my sme tiez ostali lenosit doma.. som si s malym pobuvala na manzelskej a teraz sa mi nechce ist spat 😀 😀
a ja si myslim ze deniska pojde zajtra 🙂 ak uz teraz nie je na salach 😀

deniskateniska
19. jún 2010

no kocky tak som zvedava komu z vas to vyde 😀 😀 😀 mm chce aby som uz sla 😝 no dnes som umyvala kuchynu, svagrova zena a svokra spalnu.... nedali si povedat, tak som ich nehala.. ja som si sla do inej izby... tak sa poumyvalo, dali sme koberec, poskladali postel.. 😀 no zajtra si idem postielku stavat 😀 😀 inak poviem vam, ze ked sme tam prisli, najprv som si poplakala.. lebo fakt som tam prisla a same veci, bordel vrtacky chujoviny.. 😅 tak som sa sla vyplakat.. sklamana som bola, no ked sa to poupratovalo, uz mi je lepsie 😉
inak bolia ma slabiny, maly sa isto tlaci von, bo chodit poriadne uz nemozem - sa ani necudujem co som cely den robila. 😀 a na wc sediet? som sa rehotala lebo nohy musim mat ako male babo ked sa bali nasiroko 😀 😀 😀 no a brusko tvrdne statocne, uz ma aj picha v krizoch 😅 tak uvidime ale nechcem zarieknut 🤐 😵 😀
tak dobru nocku ... dufam ze sa vyspim konecne 😝

deniskateniska
20. jún 2010

baby teraz som si spomenula na hlasku mojej svokry... som nevedela ci mam plakat alebo sa smiat.. ked sa bavili o dovolenke - svagor idu,.. a svokor vravi ze oni idu kde... a svokra :"kde by si chcel ist, ved my budeme tu kazdy den, ved sa ti vnuk narodi, budeme ho chodit kocikovat, starat sa onho" 😅 mna oblial pot hned 🤐 som chcela nieco povedat, ale som si zahryzla radsej do jazyka.. mm sa na mna hned pozrel ze 😕 🤐 🙄 a cakal na moju reakciu radsej som sla prec 😀 😀 😀 no my az zle prislo...

tretulka
20. jún 2010

ahojte...@bolulka, co vyryvas? 😀

danka.k
20. jún 2010

@deniskateniska no tak moj tip asi nevide 😀 😀 😀 😀 😀 a svokra nech si ide radsej kdesi na dovolenku..... co ti tam ma co kazdy den nervy zrať. ty si urobis svoj rezim ako ti bude vsetko vyhovovat a nie ona ti tam rozumy davat,,, dufam ze mm jej to vysvetli

katika82
20. jún 2010

jééj treťulka gratulujemem super dalšia mamina. ale ty si nás tu zanedbala veru. si tu dlho nebola medzi nami.

denis čooo??? nič???? 😉

katika82
20. jún 2010

ja som bola v kostolíku sme mali požehnanie na záver školského roka a ja ako poctivá študentka ešte som bola tiež. 😀

veronika13
20. jún 2010

@danka.k ale nie, teraz nepečiem,ale mala som strašne zarastenú záhradku, tak som sa realizovala tam

včera sme prišli o žriebätko, tak som z toho smutná ešte aj dneska 😢

danka.k
20. jún 2010

@veronika13 tak zahradka ta vycerpavala 😀 😀 😀 no a teraz ti ju super oprsi a ked prestane prsat sa mozes realizovat znova 😀 😀 😀 sprosta burina... keby sa zelenina rastla tak rychlo 😀
a co sa stalo zriebatku??? ☹

veronika13
20. jún 2010

zadusilo sa po narodení 😢 rodilo sa nad ránom, nikto tam nebol 😔

danka.k
20. jún 2010

juuuuj tak to mi je luto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

deniskateniska
20. jún 2010

dani ved rano sme sa bavili s mm a tak sme sa veru dlho uz neporozpravali a ten sa rehotal ze vypne zvoncek telefony zamkne dvere a bude🙂a uz mam postielku postavenu juchu.

nadezdah
20. jún 2010

@deniskateniska Tak už je všetko na príchod žabiačika hotové, tak už len utekaj do pôrodnice, aby ste si to čím skôr užívali. A nezabudni poslať sms-ku, mám zapnutý mobil nonstop.

tretulka
20. jún 2010

@katika82 dakujem, chodim na kona, ale vacsinou do "mojej" temy augustoviek 🙂
@veronika to mi je luto ☹

anicka
20. jún 2010

@deniskateniska teším sa s Tebou s tej postieľky 😉 a ešte nič? 😕
@veronika13 to mi je ľúto ☹

deniskateniska
20. jún 2010

no cafte kocky... tak parada spalna hotova 😀 uz mi je lepsie, uz mam aj vecicky v spalni 😀

danka.k
20. jún 2010

@deniskateniska paraaaaaaaaada. uz len maly romanko tam chyba 😉 😉 😉 😉

deniskateniska
20. jún 2010

@danka.k no dani aj ja si myslim 😀 😀 najlepsie idem kavu robit, uz som si aj kanvicu doniesla, aj kavu aj mliecko, cukor aj pohare a salky.. a idem robit a UPS 😅 voda este nejde 😀 😀 😀 tak nic 😀 😀 😀 ale no este chvilu vydrzim 😉